Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 19:12   #41
Curke moje koje me se jos sjecaju... Nije me dugo bilo,nemojte vikati hehehehe... I DA VAM SVECANO OBJAVIM DA SAM NASLA SAVRSENU VJENCANICU!! sutra vam zakeljim slicke )) puseeeee
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:05   #42
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Curke moje koje me se jos sjecaju... Nije me dugo bilo,nemojte vikati hehehehe... I DA VAM SVECANO OBJAVIM DA SAM NASLA SAVRSENU VJENCANICU!! sutra vam zakeljim slicke )) puseeeee
Hej... Eto i tebe napokon...
Jedva cekam da vidim vjencanicu...
tko ce docekat sutra
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:51   #43
novi chat...juhu, evo i mene. krepana pa idem u krevet, samo sam vas preletila na brzinu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:55   #44
Ti draga! hehehe... sutra navecer cekajte slicke hehe
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 07:59   #45
oooo LilLiYellow28 pa došla ti nama opet
brže malo stom vjenčanicom, nestrpljive smo..

dobro jutro drage dame
ja sam jučer (sramota me reć) prespavala cijelo popodne i spavala do jutra
danas nema popodnevnog spavanja, nego čišćenje kuće
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:27   #46
Jepise, ja sam do ponoci prala kupaonicu i podove

Sanjala sam da me muz trazio razvod braka. Kao nije to vise to, bolje da se razidjemo, rijesit cemo sve sporazumno... Onda sam sjela u auto i otisla od doma, a kad sam se vratila on je i dalje htio razvod...
Osjecam se kao da me netko mlatio cijelu noc
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:30   #47
jutro cure

uf mayo znam tocno kako se osjecas poslije takvih snova,ali to je samo san,ne daj da ti pokvari dan

ja idem ganjat doktore i papire...u pm izgubila sam knjizicu sa cjepivima,a treeba miii :8 ne znam jel se uopce moze dobit naknadno kakva potvrda za cjepivo koje smo primili
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:51   #48
ajoj Mayo
gabrijella uh uh...u to se nerazumije...al vjerujem da bi trebalo biti u kartonu
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:57   #49
zvala doktoricu,trebalo se prvo sjetit kad je bilo cjepljenje-prije 13god i rekla dok. da ako je u kartonu da ce isprintat..tak da moze.. et ak ce kome trebat
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:07   #50
Joj,novi chat baš me razveselio. Jutro svima

Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Curke moje koje me se jos sjecaju... Nije me dugo bilo,nemojte vikati hehehehe... I DA VAM SVECANO OBJAVIM DA SAM NASLA SAVRSENU VJENCANICU!! sutra vam zakeljim slicke )) puseeeee
Baš sam se pitala već gdje si nestala Ajde,sad ćešće malo na chat
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:08   #51
Jutro koke

Leptir, dragi i ja smo jučer spavali od pola 5 do 9, otišli oprati moj auto, i u 11 natrag u krevet

A jutros kad sam vidjela na što mi stan liči skoro me herc drapio

Moram naručiti prstenje a ne znam jel bi stavila na svoj cirkone ili ne
I ne znam što ćemo ugravirati
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:12   #52
prije dva dana sam sanjala smak svijeta - dolazi nekakva ogromna poplava, a mi u vlaku bježimo nekamo, nemam pojma kamo...

ne znam što mi je ovaj tjedan s tim snovima
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:12   #53
Ilea Ja ne znam kak ja svoj stan uspijem svaki dan razbacati
A,kaj se tiče prstenčića,ne znam,moraš sama odlučiti. Evo,ja ne budem imala nikakve kamenčiće. Ja ću ful jednostavno prstenje,ustalom kao i sve kaj se tiče vjenčanja.
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:18   #54
bok žene
kak jepi dan i još mi buduće moje ima slobodan dan sfektala sam da me odvede na sladoled umjesto doručka i kave
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:19   #55
ilea onda sam mirna da je bar još netko spavao kao ja
mi smo se diglli u 3-pol 4 i više nismo mogli spavati
što se tiče prstenja ja sam ista kao i Pčelica
jooj Mayo tebe zbilja proganjaju noćne more...
moja zadnja noćna mora je bila što sam sanjala sestričnu, sutra sam odmah otišla na groblje, zapalila svijeću i ne sanjam je..
nek te tješi da se snovi ne ostvarjuju, moji se bar ne ostvarju, jer sam ja prije 2 tjedna sanjala da je sestrična ozdravila al nije
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:22   #56
Mayo Bome ovaj tjedan i ja imam sve nekakve biserne snove

Pčelice i kod nas je sve jednostavno Ali ovo me baš muči.

A moram vam reći kakvo je prstenje, ne mogu više izdržati

Bijelo zlato, glat, njegov 7 mm, moj 5 mm debljine, i kad se prstenčići stave jedan na drugi piše naše prezime Ja imam gornji dio slova, on donji... I to što je urezano je mat. I sad mene muči jel da moj jel da ostavim tako mat, ili da stavim cirkončiće na ta mjesta?
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:31   #57
Dobro jutro ! Vidim muce vas snovi, mislim da nema razloga za brigu,kazu da su snovi cisto nase unutarnje stanje i podsvijesni strahovi,dileme itd.. Iako ja uvijek pustam rezervu za ono da su neke stvari ipak malo misticnije od toga.. ili to ili je vecera bila pretesska
Mi jucer odabrali prstencice,jednostavne,bijelo zlato,bruseno nema kamencica,samo jedna crta nebrusena koja prolazi u krug..I nasli restorancic u nedjelju su nas pozvali da dodjemo na probu klope da mozemo odlucit za meni-e...happy
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:34   #58
hvala curke, ma mislim da je to stres od posla pa se manifestira u nekim čudnim oblicima
leptiriću

ilea, fora ideja
glasam za prstenje bez kamenčića, ne volim ih baš niti ih imam na vjenčanom prstenu.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:36   #59
ilea prekrasno
ako je tako nebi stavljala cikrončiće
Jejja ti si jako vrijedna, ja trenutni mirujem oko svadbe, a jesam našla vrijeme za mirovanje
kod nas je svekrva trenutno naj vrijednija, pa makar i pričom samo i viće na nas sve da se pokrenemo
ja sam u fazi da radim dekoraciju za pozivnice (točnije mašne), a burme ima vremena..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:04   #60
Ilea -super ideja to s prezimenom na prstenjima.

ja sam u fazi ničega. Niš ne gledam,niš ne tražim,niš ne rezerviram,nismo dovršili popis. I tak...ali budemo. Ja sam se na početku malo preforsirala s traženjem sveg i svačeg,a kako sam ovako malo hiperaktivna,sve mi brzo dosadi,pa mi je tak i sva ta organizacija malo ''prisjela''. Dragog sam zadužila na kraju da sve organizira,pošto je sve u Slavoniji. Ja sam si to ovak zamislila. Da se ja samo pobrinem za haljinu,šminku i pojavim se dan prije vjenčanja kod njega u kući. A,ostali nek organiziraju. Kad je svadba tako i onako velika,a to se meni ne sviđa. No,dobro, već sam prije pisala o tome,ali sad sam se pomirila s tim da je tako kako je. Da ne bi bilo sumnje želim se udati i volim dragog više od svega. A,ja ću biti sretna kad odemo na medeni mjesec. Tom se veselim više od ičega. I tak...
__________________
Obale tvoje plavetne srce su moje vezale, ljubavlju koju ti jedini znaš...
Pčelica0207 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.