Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2004., 09:47   #41
Quote:
NoWa kaže:
a sta osim nintenda darovat malon od 8-9 godina? apsolutno nemam ideje.
ja sam malom (8 god) jucer kupila nogometnu loptu jer igra nogac i bilo sto oko nogaca ga veseli. jos sam dobila veliki bekemov poster zabadava. bit ce presretan.
maleckoj sam kupila veliku plisanu zirafu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 10:12   #42
Quote:
Desirée kaže:
Whiteboard?
Tija, kolko ja znam Spajdermen je bio crtic na TeVeu, pa imas i lutku i gluposti za njega.. Ko Ken, al malo "muskiji"
Nije whiteboard, to ti je kao magnetna ploca, pa se crta po njoj ili imas male , oblikom podsjecaju na stambilje(stamp) razlicitih oblika, pa utiskujes i tak, ovisno o cijeni, ovisi i koliko je kolicina extra stvari na ploci..Kad povuces crtu bude onak grafit crno, a pri dnu imas gumb koji prevuces preko ploce i izbrise se sve i opet ispocetka.Meni je bitno da je ploca cim veca i da ima olovku, a za mastu i ostalo se ona sama bude potrudila, uostalom ima one modle za kekse pa ih moze upotrebljavati...

No sjetila sam se uvjek popularnog poklona kad su u pitanju djeca, , neki dan je bila fascinirana balonima od sapunice.....probati cu naci onu bocicu za pravljenje balona....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 10:57   #43
Kad sam pokušao izvući od maloga (7,5 god.) šta bi želio da mu donese sv. Nikola, rekao mi je da bi naaaajviše volio dobiti - pazi sad - "Konamijev Yu-Gi-Oh TCG Starter Deck i Boostere"! Sreća da je to rekao meni, pa sam mu to i stavio u čizmu. Da je rekao noni, ona bi pomislila da je mali pao u trans i počeo pričati aramejski.
Već mu je spreman i poklon za Božić. Puno su mi veći problemi pokloni odraslim ukućanima - već sam nabavio Lindt bombonjere, Leksikon Yu mitologije, DVD... ali još imam posla. Najlakše bih izabrao poklon sam sebi, ali to se ne računa.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 11:18   #44
Quote:
oskar kruška kaže:
"Konamijev Yu-Gi-Oh TCG Starter Deck i Boostere"! Sreća da je to rekao meni, pa sam mu to i stavio u čizmu. Da je rekao noni, ona bi pomislila da je mali pao u trans i počeo pričati aramejski.
I ja pomalo mislim da ti je mali u transu
Aj pliz reci mi što je to
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 11:27   #45
Moji su decki dobili Yu-gi-oh evolution deck Yugi i Kaiba
i bili su u transu kada su ih jutros otvorili i poceli gledati koje su sve karte dobili

trans je nastupio kada su vidjeli sto je u paketicima jer sada imaju svih 6 kod nas na trzistu prisutnih deckova

dobili su jos i slatkise kao i kisobrane svaki
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 13:09   #46
Quote:
Tija kaže:
I ja pomalo mislim da ti je mali u transu
Aj pliz reci mi što je to
Pih! Ništa lakše. Konami je proizvođač "originalnih" karti. To je bitno jer klinci s prezirom gledaju na one jeftine kopije koje možeš naći bilo gdje. Nikad mi baš nije bilo jasno kakva je ustvari razlika između origigi i tih kopija, ali dobro... TCG znači "Trading Card Game", a Starter Deck je početna kolekcija od pedesetak karti koje se kasnije mogu nadopunjavati dodatnim kompletima od 9 karata - Boosterima.
Jutros sam zvao doma da čujem komentare i kad mi je mali rekao da je bio" toliko sretan da je od sreće skoro počeo plakati" , ja sam bio gotov.
Mali ima mega kolekcije Lego kockica, brdo kojekakvih high -tech gadgeta i sanduke drugih igračaka, i onda mi otkači na Yu-Gi-Oh karte. Ribica tatina.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 16:43   #47
Quote:
sunshine kaže:
Moji su decki dobili Yu-gi-oh evolution deck Yugi i Kaiba
i bili su u transu kada su ih jutros otvorili i poceli gledati koje su sve karte dobili
di to ima za kupit i cca koliko novaca?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 07:15   #48
Starter deck - oko 100 kn. , a booster 33 kn. Ja sam kupio u nekakvom "Fantasy shopu", ali vjerojatno se nađe i u boljim prodavaonicama igračaka.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 08:18   #49
Quote:
NoWa kaže:
di to ima za kupit i cca koliko novaca?
Land of Magic u Frankopanskoj ne znam koji broj mislim da je 20 i nesto
moras proci u dvoriste zgrade ali ima vani natpis

i kao sto je receno deck 99 kn a buster 33
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 13:38   #50
ja cu naruciti ovaj Pain n' Craft sto reklamiraju na tv-u, izgleda zabavno za klince
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 10:17   #51
pismo za Santu!

ja bih napisala pismo Santi za malu djecu od 2 i 3 god.!
sto napisete otprilike? djeca nisu moja nego od rodjaka,i nemogu snijima napisat jer su nemirni!
i on stvarno odgovori?
__________________
Kissa
kissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 16:41   #52
Ja mom sinu (5 g.) svake godine kupim nesto od Lega. Do sada su to bili kompleti od Lego Duplo (za manje klince), tipa vatrogasci, kucica, vrt, Bob graditelj, i sad on to moze sve skupa koristiti. Uvijek se s time iznova zabavlja, i sto je najbolje Lego se ne moze razbiti. Ma, Lego je zakon.
Ove godine je isto spominjao da bi nesto od Lega.

A vidio je i igru "Operacija" u turbo.limac katalogu i to ga jako privlaci. Mozda ce to dobiti. Neznam jos.
Sveti Nikola je ove godine donio jedan manji dvorac sa vitezovima i princezama. Cijeli dan se time igrao, sad je vec pomalo pao u zaborav...

Mislim da ce Lego biti opet u vreci Djeda Mraza.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2005., 18:50   #53
Božić

Molim vas gdje mogu nabaviti velikog plišanog soba jer ih moja djevojčica obožava
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 02:25   #54
Re: Božić

Quote:
ivan014 kaže:
Molim vas gdje mogu nabaviti velikog plišanog soba jer ih moja djevojčica obožava
u torontu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 05:26   #55
Ivane, imas hrpu stranica na netu koje prodaju plisane zivotinje.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2005., 06:37   #56
Re: Božić

Quote:
ivan014 kaže:
Molim vas gdje mogu nabaviti velikog plišanog soba jer ih moja djevojčica obožava
u mercatoru , u vukovarskoj
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 09:33   #57
Pokloni za Bozic

Jeste vec poceli gledati i kupovati poklone za Bozic? Moji decki vec imaju cijelu listu zelja, pa sam pocela polako gledati gdje to ima sve za kupiti. Fala Bogu, izabrali su sve poklone preko 200 kn... Morat ce Djed Bozicjak malo reducirati popis. Posebni mi je gust ponovo gledati poklone za bebace!
Za sada sam im kupila samo za Sv. Nikolu.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 10:12   #58
Kupila sam mu poklon, ove godine sam morala požuriti, jer nas neće biti doma za blagdane.
Kad bi se vodila time što sve moj sin želi imati, pa trebalo bi mi bar par tisuća kuna da mu to sve i kupim.

Dobit će Lego dizalicu koju si želi malo više no neke druge stvari, za Sv.Nikolu
će dobiti slatkiše, suho voće, neke sitnice uglavnom.
šibu je rekao da nikako ne zeli, jer ih ima doma dvije-tri i ničem mu ne služe...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:13   #59
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
šibu je rekao da nikako ne zeli, jer ih ima doma dvije-tri i ničem mu ne služe...
Ovo mi je provala!


Ja mom još nisam ništa kupila.

Šta kupiti bebaču od 10mjeseci kojeg ništa ne zanima duže od pet minuta?Osim mobitela.Možda Nokiu?

Nećakinje će za Sv.Nikolu dobiti slatkiše,a za BOžić ću valjda dobiti koju ideju u trgovačkom centru.

Ali stvarno,ajmo ideje-šta kupiti djetetu mlađem od godinu dana?(bit će 11mjeseci za Božić).

Osim guralice,gajbe,konjića za ljujanje,biciklića za male(sve to ima )...
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 13:33   #60
a mi nemamo ni guralicu ni konjića pa hvala na ideji

meni su super Mekani zvrkavci...baš su mekane igračke a kad ih stisneš glasaju se....nekih 49 kn u Tommyu..

fora su mi jaja iz TL-a...49 kn...(onaj kao karton od jaja i u njemu 6 jaja...kad otvoriš jaje unutra je nešto što svira kad stisneš..MAgic kupila Junačini)...

Mihael će dobit svpoju prvu šibu

možda kaka instrument (gitara, sintesajzer ili s...dječjinaravno)-..ili gledam baš katalog Baby centra ima kutija sa alatom za malene ....ključevi i sl....plastično naravno..

i kupit ću mu neku knjigu koja ima i kakvu muzikicu i sl....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.