Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 07:37   #661
ima ko iskustva sa momento movie za video?
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:11   #662
Ima li tko iskustva s foto studio Nex ili TETRA studio?
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:48   #663
Quote:
tamarichka kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s foto studio Nex ili TETRA studio?
jos ne ali cemo imati iduce god s nex studiom. ako te zanima detaljnije vezano za ponudu, javi se na pm
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 22:27   #664
Ako može pomoć..

Zašto negdje napišu u ponudi za fotografiranje.. fotografije dobijete na CD-u, a negdje na DVD-u?

Je li to zbog slabije rezolucije fotke koja će bit na CD-u?
rory258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:20   #665
Quote:
rory258 kaže: Pogledaj post
Ako može pomoć..

Zašto negdje napišu u ponudi za fotografiranje.. fotografije dobijete na CD-u, a negdje na DVD-u?

Je li to zbog slabije rezolucije fotke koja će bit na CD-u?
Možete dobiti fotografije u punoj rezoluciji na bilo kojem mediju, tako je kod većine
__________________
Neka sva bića budu sretna,
bez neprijateljstva, bez straha i u miru.
vitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 18:13   #666
Quote:
rory258 kaže: Pogledaj post
Ako može pomoć..

Zašto negdje napišu u ponudi za fotografiranje.. fotografije dobijete na CD-u, a negdje na DVD-u?

Je li to zbog slabije rezolucije fotke koja će bit na CD-u?
Potpuno je nebitno na kojem mediju dobivate fotke. Na CD-ima, DVD-ima, USB sticku ili slično. Bitno je da su fotke u velikoj rezoluciji i da dobivate sve fotke koje ste dogovorili.
Torbousti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 11:53   #667
Većina danas prelazi na USB-ove i online galerije za direktni download i dijeljenje s rodbinom i prijateljima.
__________________
Kad nadimak ostane od tinejdžerskih dana ... :)
FOTOGRAFKINJA VJENČANJA
http://www.kristinajosic.com/portfol...-town-session/
frknut@mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 10:16   #668
Quote:
Torbousti kaže: Pogledaj post
Potpuno je nebitno na kojem mediju dobivate fotke. Na CD-ima, DVD-ima, USB sticku ili slično. Bitno je da su fotke u velikoj rezoluciji i da dobivate sve fotke koje ste dogovorili.
Na cd-ima fotke visoke rezolucije? Pa nebi ih ni 100 stalo
h@nn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 11:16   #669
Quote:
rory258 kaže: Pogledaj post
Ako može pomoć..

Zašto negdje napišu u ponudi za fotografiranje.. fotografije dobijete na CD-u, a negdje na DVD-u?

Je li to zbog slabije rezolucije fotke koja će bit na CD-u?
Višestruko je veći kapacitet DVD-a, dakle na CD naprosto ne stane par stotina fotografija u punoj rezoluciji.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 18:25   #670
Quote:
h@nn@ kaže: Pogledaj post
Na cd-ima fotke visoke rezolucije? Pa nebi ih ni 100 stalo
CD je digitalni medij. Ne želim ulaziti u to tko je sa kim što dogovorio. Ja svoje isporučujem na DVD-ima, ili na USB sticku.
Torbousti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 10:08   #671
Jel netko ima iskustva sa Fotqa studijom? Imaju super cijene pa neznam da li su i kvalitetrni?
Hvala
Maraha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 10:55   #672
Dobih zadatak istražiti da li postoji za iznajmiti mali printer za fotke koji bi se koristio za fotkanje mobitelom/tabletom na vjenčanju? Znam da to ide upaketu nekad s fotografom, ali mladenci to već imaju, ali dotična nema navedenu aparaturu...

Hvala na pomoći!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 08:10   #673
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Dobih zadatak istražiti da li postoji za iznajmiti mali printer za fotke koji bi se koristio za fotkanje mobitelom/tabletom na vjenčanju? Znam da to ide upaketu nekad s fotografom, ali mladenci to već imaju, ali dotična nema navedenu aparaturu...

Hvala na pomoći!
Imaš više opcija:
  • U zadnje vrijeme je popularno kupiti polaroid koji odmah razvije fotku na kojeg mladenci/svatovi odmah pišu neke poruke, posvete pa to ostane kao usponema s vjenčanja (npr ovakvo nešto http://www.canosa.com.hr/fujifilm-in...15502/product/). Ne znam cijenu filma ali mislim da je oko 10 kn po fotografiji.
  • Možete kupiti nekakav bežični printer za fotografije poput Canon Selphy koji printa fotografije rezolucije 10x15cm (npr http://webshop.ksu.hr/proizvod/0600C...200-white-wifi). Papiri za fotografije su cca 2.80/kom. Nezgodno je što se u takve printere ne može staviti više od cca 11 papira, a ribon može isprintati 30ak fotografija pa netko stalno treba biti pored printera i stavljati novi ribon i papire. Fotografi često koriste ovakve printere za printanje zahvalnica na terenu.
  • Možete i znajmiti photobooth kabinu u kojoj dobijete i fotoaprat i printer.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 09:10   #674
Da baš sam gledala taj Canon selphy i da se mene pita to je najisplativije. Aparat i 108 fotki je 850kn. I još je i wireless. I ostane ti za po doma. Kontaktirat ću još par ovih kaj imaju te photobooth-ove ili retro polaroide da vidim cijene, a onda je na mladencima da odluče. Thnx!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:21   #675
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Da baš sam gledala taj Canon selphy i da se mene pita to je najisplativije. Aparat i 108 fotki je 850kn. I još je i wireless. I ostane ti za po doma. Kontaktirat ću još par ovih kaj imaju te photobooth-ove ili retro polaroide da vidim cijene, a onda je na mladencima da odluče. Thnx!
Photo booth je odličan za to odakle ste?
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:24   #676
Mladenci su iz Splita. Poslala sam već upit ali se bojim da je zbog skupog transporta to van budžeta...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:30   #677
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Mladenci su iz Splita. Poslala sam već upit ali se bojim da je zbog skupog transporta to van budžeta...
imaš ih i na području splita. nije samo jedna firma
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:00   #678
NAJBOLJI FOTOGRAF ZA VJENČANJA

Nama je radio Benedetoo Lee! I zaručničko i vjenčanje, slike su odlične i dobili smo ih u roku nekoliko dana! Preporuka svima!

http://benedettolee.com/
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 15:10   #679
Quote:
gvan kaže: Pogledaj post
Nama je radio Benedetoo Lee! I zaručničko i vjenčanje, slike su odlične i dobili smo ih u roku nekoliko dana! Preporuka svima!

http://benedettolee.com/
auuuuhhhh ali on je sigurno preskup....takvi uvijek masno naplate!!

Cure pure....toliko izbora....koliko biste vi dale za fotografiranje?
Pred par dana sam pričala sa jednim fotografom koji naplačuje 17 000kn i fotke su lijepe ali nisu ništa spekakularno....dok mi je jedan nudio fotkanje za 500kn.....
Koliko ste vi platile???
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:10   #680
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
auuuuhhhh ali on je sigurno preskup....takvi uvijek masno naplate!!

Cure pure....toliko izbora....koliko biste vi dale za fotografiranje?
Pred par dana sam pričala sa jednim fotografom koji naplačuje 17 000kn i fotke su lijepe ali nisu ništa spekakularno....dok mi je jedan nudio fotkanje za 500kn.....
Koliko ste vi platile???
Nase je 10.500 sa velikim i cetiri mala booka.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.