Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 11:56   #241
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
i to Shane iz Walking deada...
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:43   #242
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
meni se na kraju činilo da Fiskova koka isto ima neku totalnu mračnu prošlost, te me ne bi čudilo da ona preuzme makar jedno vrijeme ulogu desne ruke...

ne znam ima li to ikakve veze sa stripom tj da li je ona uopće u stripu?
Moguce.
Jer kad postavim karte na stol, radi se o pametnoj i privlacnoj zeni, svi ju zele, a ona samo odabrane i eto bas jedan od njih je Fisk.
Na pocetku djeluje kao zena visokih moralnih nacela, a na kraju je apsolutno boli briga sto ovaj haraci po gradu kako zna i umije.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 16:27   #243
Koliko sam čitao po netu ona je ključan lik iz stripova koja kroz razne iteracije biva jednako ili čak više okrutna od njega ili biva njegova slabost i jedna osoba koja ga može natjerati da prestane biti kriminalac.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 08:51   #244
ja sve kontam da će u seriji onda ići na prvu verziju, tj da bude gora od njega....
bit će da je to ona; iza svakog muškarca stoji još okrutnija žena
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 09:49   #245
U svakom slučaju ono što je konstantno je da se on uvijek ponaša ovako prema njoj, tj nju stavlja ispred posla i partnera.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 11:19   #246
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Mračno i realističnije od ostalih MCU-ovih serija. Možda bi trebalo malo više poveznica na ostatak franšize ali i ovako je dobro.
Eastereggove koji se ovdje spominju nisam pohvatala jer nisam citala stripove. Pa bi se slozila da mi fale poveznice s ostatkom fransize. Ali svidjela mi se. Shield mi je mozda malo vise po ukusu, no gledati ce se i druga sezona ovoga . I ostale serije .

I da, slazem se da ce Mrs. Fisk postati badass .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 11:29   #247
osobno bi drugog glumca stavio umjesto ovog daredevila, ostali su svi odlicni - ne moram ni napomenut da me night nurse odusevljava
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 12:02   #248
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Eastereggove koji se ovdje spominju nisam pohvatala jer nisam citala stripove. Pa bi se slozila da mi fale poveznice s ostatkom fransize. Ali svidjela mi se. Shield mi je mozda malo vise po ukusu, no gledati ce se i druga sezona ovoga . I ostale serije .

I da, slazem se da ce Mrs. Fisk postati badass .
Nema toliko easter eggova, više pripreme za sljedeće sezone i druge Netflix hero serije koje dijele svijet s DD.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 21:35   #249
Odlična serija .
Šumski Pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 21:34   #250
Trenutno na 5 epizodi. Sviđa mi se serija , neusporedivo bolja od dječjeg Arrowa.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:34   #251
Daredevil Easter Eggs: Punisher, Civil War, & More
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 16:21   #252
Pogledao seriju i imam reći samo tri slova:

V R H
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 06:56   #253
http://www.comicbookresources.com/ar...a-for-season-2
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 11:35   #254
svida mi se elektra, nadam se samo da nece imati stalnu tu ozbiljnu facu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 15:06   #255
Odlična serija. Cijelo vrijeme mi na pamet padaju usporedbe s Arrowom ali zapravo je tooooliko bolja (zapravo, Arrow je meni bio loš tak da je ovo dosta uljepšano), stvarno mi se sviđa. Svi su mi glumci baš na mjestu i sve je za pet!
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 22:09   #256
Odlična serija.

Kingpin je opako dobro odglumljen, svaka čast glumcu! Daredevil je isto savršeno castan, nije neki pre ljepuškasti lik nego taman.

Jedino kaj mi je loše je lik Foggya. Preveliki i pre naivan comic relif lik za seriju ovakvog kalibra.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 17:10   #257
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Odlična serija.

Kingpin je opako dobro odglumljen, svaka čast glumcu! Daredevil je isto savršeno castan, nije neki pre ljepuškasti lik nego taman.

Jedino kaj mi je loše je lik Foggya. Preveliki i pre naivan comic relif lik za seriju ovakvog kalibra.
Jbga, kad je i u stripu naivčina. Trenutno sam na 240 i nekom broju i Foggy i dalje nema pojma da je Matt DD.

Tak da je dobro pogođen.
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 02:15   #258
Stephen Rider će glumiti Blakea Towera. Za one koji ne znaju, tip je okružni tužilac i dosta informira Daredevila, a mogao bi se, kao i svi ostali likovi, pojavljivati i u drugim Marvel/Netflix serijama.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 09:48   #259
Vrlo dobra serija. Foggy i Karen su mi znali ići na živce, ali gotovo sve ostalo mi je bilo dobro. Fight scene i Vincent D'Onforio kao Kingpin su mi definitivno najbolje stvari oko serije.
Malo me plaši što Steven DeKnight neće više biti showrunner, ali valjda ce ovi novi napraviti dobar posao. Veseli me što ćemo vidjeti Punishera.
PaulieGualtieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:47   #260
Malo Punishera jos, izgleda da ce biti fokus u S2.

http://www.therealstanlee.com/darede...-iconic-skull/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.