Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 12:21   #601
Sve se pokvari kako vrijeme ide, ali Parks and Recreation je jedna od serija koja se manje pokvarila od većine. Meni su bili dragi do kraja.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:24   #602
probo sam gledat ovu seriju par puta, i to nakon loše prve sezone, ali ne ide nikako, preloše mi je sve, nešto kao i The Office američki
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:23   #603
Joj odlicna serija ) i ne brini ne pokvari se...mozda mrvicu no zanemarivo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:05   #604
Poceo gledati nedavno, draga i ja smo se navukli. Serija mi ne bi bila toliko dobra da sam ju gledao prije, al sad? Leslie mi je pljunuta kolinda, jednostavno mi je presmijesno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:33   #605
Vidis da, odlicna usporedba kolinda isto ide lijepi plocice, peca..ustvari radi sve ko leslie iste su!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 12:09   #606
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Vidis da, odlicna usporedba kolinda isto ide lijepi plocice, peca..ustvari radi sve ko leslie iste su!!!
Ona prva epizoda kad joj lik kaze 'park lady, you suck', a ona se okrene prema nama i kaze 'hear that? he called me a 'park lady' me podsjetilo na Kolindu isti trenutak. Blesave ideje, cuje sto zeli cuti, lazni ili pretjerani optimizam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 12:22   #607
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Poceo gledati nedavno, draga i ja smo se navukli. Serija mi ne bi bila toliko dobra da sam ju gledao prije, al sad? Leslie mi je pljunuta kolinda, jednostavno mi je presmijesno.
I ja san počea prije par miseci gledat, na 3 sez. san.

Je je Kolinda
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 17:57   #608
Mogao bi sad ponovo poceti gledati s kolindom na umu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:57   #609
Ne vriđajte mi Leslie!
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 02:27   #610
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
Ne vriđajte mi Leslie!
+1
Leslie je my spirit animal
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 00:06   #611
Totalno sad imam na umu majicu sa otisnutim likom Leslie i natpisom: My spirit animal
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 20:02   #612
Quote:
Arabea kaže: Pogledaj post
Totalno sad imam na umu majicu sa otisnutim likom Leslie i natpisom: My spirit animal
drago mi je ako sam te inspirirala
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:38   #613
pogledao dvije sezone.. navukao sam se! super su mi!! neke epizode više, neki manje. treba se naviknut na njihov stil humora. paše mi jer je nenametljiv i nema snimljenog smijeha (to me užasno živcira, inače).

baš ću uživati, ima još puuno epizoda!

Leslie je jedan od najboljih likova ičega ikad! Glumica fantastična!

ma općenito svi likovi su baš unique, svako svoj totalno u svom điru.

btw. čuo sam za 30 rock, jel bolja ili lošija od ove? isto ovako neki stil ili?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:41   #614
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
pogledao dvije sezone.. navukao sam se! super su mi!! neke epizode više, neki manje. treba se naviknut na njihov stil humora. paše mi jer je nenametljiv i nema snimljenog smijeha (to me užasno živcira, inače).

baš ću uživati, ima još puuno epizoda!

Leslie je jedan od najboljih likova ičega ikad! Glumica fantastična!

ma općenito svi likovi su baš unique, svako svoj totalno u svom điru.

btw. čuo sam za 30 rock, jel bolja ili lošija od ove? isto ovako neki stil ili?
Ja sam seriju otkrio nakon što se cijela prikazala i onda sam sve sezone dosta brzo odgledao jer kreneš i već dođe jutro.

Likovi i situacije su odlični. 30 Rock sam pak, pogledao dosta prije Parksa i bio mi je često na loopu. Tina Fey i Poehlerica imaju sličan humor, tako da bi ti se moglo svidjet. Isto imaš prelude likove. Nekima je možda 30 Rock malo prehektičan i struktura često zna bit ko za skečeve, ali Baldwin je legendaran u seriji, Krakowski je isto super ko crazy bitch, a i Tracy ima odličnih fora. Meni obje serije s vremenom postaju bolje, ali ja općenito više volim serije što sam duže s njima.

Na Netflxu sam gledao i Brooklyn 99 i Fresh Meat (britanska), pa ako nisi, i te ti preporučujem da škicneš, možda ti se svide. A i BoJack Horseman je fora, isto luda i ekscentrična serija.

I ja isto ne volim laugh track, sad kad gledam Prijatelje zna mi smetat.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:45   #615
Nije baš 30 rock sličan - tamo ima više politike nego u Parks.

Ja sam trenutno počela sa 4. sezonom. Zakon su stvarno, iz epizode u epizodu sve bolji i bolji

Sprdanje s Jerry-em, smiješno mi je kak je Andy bio mutav i trapav, a sad je svemirski superheroj , Ron i njegove Tammy , April glavna bičoza, Tom i njegova tvrtka , a Leslie srce cijele serije

Ma mogla bi cijeli dan o njima
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:00   #616
Zadnjih nekoliko dana sam pogledala sve od pocetka, u biti od 2.sezone. Sramota me reći u koliko točno dana

I ovo je definitivno jedna od boljih serija koje sam gledala. Pola vremena se smijem, pola plačem. Malo se jesu razvodnili negdje u 5,6 sezoni ali opet je bilo briljantnih trenutaka.
I zadnja je tako lijepo zaokružena, baš volim kad prikažu sve likove godinama poslije, da znam gdje su šta su i mogu nastavit dalje

Nisam nešto pogledala u novije vrijeme da me oduševilo kao ovo.

ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 13:25   #617
https://www.youtube.com/watch?v=OOL3QEe8aXs

__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:37   #618
Ja sam počeo s trecon sezonom prvih 3-4 epizode ali ne odusevljava me bas, druga sezona je bila super sad ocekujem da ce se vratiti na staru stazu. I malo mi je cudno nova sezona jer su izbacili onog tipa i dodali ova dva nova. Ne znam imena
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 23:46   #619
Znat ćeš im imena brzo, samo nastavi dalje.

P&R!

Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
I ovo je definitivno jedna od boljih serija koje sam gledala. Pola vremena se smijem, pola plačem. Malo se jesu razvodnili negdje u 5,6 sezoni ali opet je bilo briljantnih trenutaka.
I zadnja je tako lijepo zaokružena, baš volim kad prikažu sve likove godinama poslije, da znam gdje su šta su i mogu nastavit dalje

Nisam nešto pogledala u novije vrijeme da me oduševilo kao ovo.

Sve si rekla!
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 17:27   #620
reunion na Paley festu prije koji dan https://www.youtube.com/watch?v=8r-19kwU1eI
Artan Lili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.