Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 22:46   #81
hm, i ja mislim da su to sigurno dve prave cackalice u reality
kachunchica is offline  
Old 29.03.2007., 09:55   #82
amneka, meni su i tvoji listovi preslatki . mislim da je stvarno bitnije da su gležnjevi ženstveni, što kod tebe to sigurno je.
a ova druga fotka modela što si poslala, meni je to osobno premršavo i ja nigdje tu ne vidim mišić. pogotovo kad shvatiš da je žena u petama što bi time i mišić trebao biti naglašeniji. rado bih vam pokazala jednu reklamu za neki napitak za sportaše gdje djevojka stoji u kupaćem pred ogledalom i ima odlične noge, ali na netu to ne mogu naći
murder me, rachel is offline  
Old 29.03.2007., 10:10   #83
Quote:
murder me, rachel kaže: Pogledaj post
amneka, meni su i tvoji listovi preslatki . mislim da je stvarno bitnije da su gležnjevi ženstveni, što kod tebe to sigurno je.
a ova druga fotka modela što si poslala, meni je to osobno premršavo i ja nigdje tu ne vidim mišić. pogotovo kad shvatiš da je žena u petama što bi time i mišić trebao biti naglašeniji. rado bih vam pokazala jednu reklamu za neki napitak za sportaše gdje djevojka stoji u kupaćem pred ogledalom i ima odlične noge, ali na netu to ne mogu naći
Ova zenska ima jako lijepe listove, uopce ne izgledaju premrsavi. Trebala bi ti svoju fotku polsati pa da vidis sto su cackalice.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Old 29.03.2007., 11:25   #84
ponovno naglašavam da meni osobno su ti listovi premršavi, čisto je stvar što preferiram, a ja sam saker za lijepe mišićave noge... ove su mi premršave
murder me, rachel is offline  
Old 29.03.2007., 12:25   #85
hm...eto, i ja zapela malo za ovaj topic jer sam još jedna od (ne)sretnica s jakim listovima...
kompleksi oko toga variraju gori/doli, obično ih se po ljeti rješim (ljeto oslobađa od svega )..i spašavaju me relativno normalni/tanki gležnjevi. no, u zadnje vrijeme mi se čini kao da su ojačali, odebljali se, u odnosu na ovo ljeto.
pa me zanima je li to moguće ili mi se pričinja? s obzirom da mi je kilaža ostala ista i redovno se bavim aerobicom, katkad trčanjem i plivanjem.
mislim, jasno mi je da ako se osoba onak svinjski nadeblja da i gležnjevi postanu deblji. ali nije li njihova debljina ovisna uglavnom o tjelesnoj građi, tj. genetski?
ako nije, kako li se može utjecati?
strange fruit is offline  
Old 29.03.2007., 23:59   #86
A jooooj blago vama sa listovima!!! Dajte meni malo! Ja muku mučim godinama da ih ojačam i nikad ne nosim ništa kraće od polovice lista jer su mi noge kao čačkalice. Ne želim ni pomisliti kako bi meni noge izgledale u onoj suknjici...
kika555 is offline  
Old 31.03.2007., 10:36   #87
Bem vam trunje..citajuci ovaj topik me znatizelja povukla da si i ja idem mjerit listove.. ( skoro pola sata mi je trebalo da nadjem centimetar..ne pitajte me gdje sam ga nasla.. )

Uglavnom, ak' sam dobro izmjerila imam otprilike 36 cm.. pa to je okey il'..
Bunny is offline  
Old 31.03.2007., 12:01   #88
Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Bem vam trunje..citajuci ovaj topik me znatizelja povukla da si i ja idem mjerit listove.. ( skoro pola sata mi je trebalo da nadjem centimetar..ne pitajte me gdje sam ga nasla.. )

Uglavnom, ak' sam dobro izmjerila imam otprilike 36 cm.. pa to je okey il'..
i mene zanima...kolika se centimetraža smatra ok, i privlačno? znam da se to razlikuje od ukusa, al onako.
ajmo se mjerit
extreme is offline  
Old 31.03.2007., 13:27   #89
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post
i mene zanima...kolika se centimetraža smatra ok, i privlačno? znam da se to razlikuje od ukusa, al onako.
ajmo se mjerit
Opet ponavljam: sami centimetri ne znace nista vec omjer duljine nogu (pogotovo potkoljenica), opsega bedra odmah iznad koljena,
debljina gleznjeva etc u odnosu na listove.. A naravno da ima i veze da li ste na idealnoj kilazi/u idealnoj kondiciji ili ne.. Mislim, ima moja susjeda opseg listova bar 50 ali ima bome i jedno 120 kila..
Slazem se, slika koju sam stavila nije reprenzetativna, nije mi se dalo slikat Ali mislim da su ipak neke stvari ocite.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 18.05.2007., 22:31   #90
Susosjećam se sa svim jakolistašicama iliti
klonovima Mace Maradone,
jer je Bog i meni namijenio tu sudbinu.

Nije sad da sam umišljena pa mislim da mi je to najgora mana,
( karakter je teško nadmašiti) ali stvarno mi je glupo sad nositi ultraminjake (recimo da sam to mogla, jer su mi noge mišićave i bez celulita...bile dok se nisam udebljala),
u svakom slučaju bolje izgledam (noge) u ultra kratkoj nego u pristojnoj suknji u kojoj mogu na misu i posao u banci.

Drago mi je što čitam da ima tipova koji na to padaju,
osim mog Dragog koji mi je rekao da ga pale
(a nije bio bez interesa pri toj izjavi pa mu nikad nisam vjerovala)
vidjela sam jedino par puta oglas
u novinama da netko traži
ženu jakih listova da ga pokori

U svakom slučaju, to je zajeb za žensku jer je kao neki ideal (i fakat lijepo, bar meni) noga koja se sužava prema dnu, to je tako elegantno i ženstveno
lala is offline  
Old 28.02.2008., 02:39   #91
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
evo moji listovi u cipelicama s malom peticom:


i u ravnim cipelicama:

Ja se smatram vrlo dobrim i u zenskom drustvu ozbiljno prihvacenim kritičarem,pa ako ti nije teško,hajde molim te ponovo postaj sve slike svojih listova pa ću ti sa zadovoljstvom najiskrenije reći dali imas ikakav vizualni problem!Znam da je već vremena prošlo,al evo tek sad naletih na ovaj topic
jvila1 is offline  
Old 28.02.2008., 02:51   #92
a tek moji....
ne volim ih, a opet

bez problema nosim minice i haljinice...
izbjegavam jedino balerinke na soseve/haljine ...jedino japanke ili pete ...

moras si postaviti neke prioritete u zivotu, meni su ti listovi sad najmanje bitni, tu su gdje jesu i nemrem ih maknut,,,,a i fora je kad se ljudi cude kolki su
Hana_ is offline  
Old 28.02.2008., 23:16   #93
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
a tek moji....
ne volim ih, a opet

bez problema nosim minice i haljinice...
izbjegavam jedino balerinke na soseve/haljine ...jedino japanke ili pete ...

moras si postaviti neke prioritete u zivotu, meni su ti listovi sad najmanje bitni, tu su gdje jesu i nemrem ih maknut,,,,a i fora je kad se ljudi cude kolki su

Ajde i ti koju fotkicu nabaci da vidimo hocemo li se dovoljno načuditi
Ako nista, ja smatram da si vi djevojke najvise možete pomoći bas na ovaj nacin,jer ce te uz podosta odgovora/podrske/kritike shvatiti da se nemate zbog cega zabrinjavati što imate misicave listove.Pa fakat,to je bas sexy za vidjeti,a i odjeca na takvim prirodno sportskim tijelima zna stajati besprijekorno!!Ajde postajte slike
jvila1 is offline  
Old 29.02.2008., 02:14   #94
htjela sam stavit slikicu ,,aliii nema sanse, mislila sam da to nikome nije fetis, sad kad sam skuzila da je, ne zelim da se se nepoznati ljudi doma nasladjuju mojim fotkama ..
Hana_ is offline  
Old 29.02.2008., 12:33   #95
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
htjela sam stavit slikicu ,,aliii nema sanse, mislila sam da to nikome nije fetis, sad kad sam skuzila da je, ne zelim da se se nepoznati ljudi doma nasladjuju mojim fotkama ..

Ma kakav fetis,daleko od toga!!Nego je jednostavno interesantno za vidjeti i nabaciti koji dobronamjeran komentar,a usput ce i vas to ohrabriti,odnosno osjecat cete se puno normalnije i neopterecenije jer vam je priroda dala to sto imate Btw uvijek su najbitniji aduti na zenskom tijelu bili i ostali oci,usne,guza i znas vec sta jos Inace moja cura isto ima prirodno misicave listove,cak joj i zile iskacu preko cijelog lista kad je vruce,pa eto,posto to meni nije bitno,skrasila se sva sretna!A bila je jako opterecena!Nije se usudila nositi nista kratko do svoje 22god.Al kao sto rekoh,odjeca na takvim tijelima izgleda fenomenalno i sexy.Ako hoces,pokazi se i ponosi se,ako ne,opet tvoje pravo!Pozdrav
jvila1 is offline  
Old 29.02.2008., 13:04   #96
ne brini, imam dovoljno samopouzdanja, ne padam na takve stvari, nece mi dan bit ljepsi ako mi ti kazes da imam okej listove
dosla sam na ovu temu kako bih rekla autorici topica da listovi nisu nikakav problem, problem je u glavi
Hana_ is offline  
Old 29.02.2008., 13:40   #97
Evo kako to izgleda kod moje drage Naravno,dala je dozvolu.Jedino sto sam slike morao drasticno smanjiti u photoshopu,jer ovaj forum ne dozvoljava vise od 10-ak kb a slike su u originalu 5Mb svaka,pa to sve jadno izgleda sada!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	290220081431.jpg‎
Views:	514
Size:	3.7 KB
ID:	4478   Click image for larger version

Name:	290220081429.jpg‎
Views:	596
Size:	3.1 KB
ID:	4479  
jvila1 is offline  
Old 29.02.2008., 14:07   #98
Ja isto imam povelike listove!Meni to nesmeta nesto posebno,jer klonim se ravnih cipela na suknju(balerinke) i kad sam u suknji onda onda na nogama mi je cipela ili papuca od 5-7 cm!
Nekad su me zvali HI-man radi listova!
Uglavnom,sad ljudi sline na moje noge!
mafri is offline  
Old 07.03.2008., 13:45   #99
joj joj, cure, s cim se vi zamarate...
ja sam 165cm viskoka, imam 70kg i listove sirine 43cm. i kaj bi se sad trebala ubit zbog tog?
ne skidam se iz suknji i haljinica, samo pazim da su duljine do koljena, malo vjezbam pilates, malo se trudim zdravije papati, i najvaznije, postujem svoje tijelo. i, znate kaj, cak i ne izgledam tak lose u haljinicama, ni sebi a ni deckima
uostalom, zar zbijla mislite da je deckima najvazniji opseg vasih listova?
cura-23 is offline  
Old 27.03.2008., 18:17   #100
Ja sam muško a listovi su mi na jednoj nozi 36cm a na drugoj 38cm eh valjda sam pretjerao biciklom svaki drugi dan po 20km to mi je totalno stanjilo listove, sad si moram napravit program vježbi za povečanje mišične mase listova na neke pristojne mjere, još sam si uzeo proteine i massgainer, čuo sam da je steper dobar za listove, živi bili pa vidjeli.
007_ri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.