Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2009., 16:20   #101
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Hahahaha. Ja sam pio u Formuli, no bio mi je i previše šminkerski, slažem se.
Previse? Ni slucajno. Formula je bila oaza estetike, optimizma i dobre glazbe u onom sivilu izmedju fakulteta, unikonzuma, Doma sindikata, Palica i 5-e vojne oblasti.... fujjj kada se sjetim - ja mislim da sam ukupno gledajuci u Formuli proveo vise vremena nego na faksu i ostavio im barem jednako love kao i gazdi za rentu stana
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 16:21   #102
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
palić konobarice u borosanama i kockastisocijalistički stolnjaci

ja sam imala tu sreću pa mi je prof Tomac držao predavanja samo jedan semestar, potom ga je, uslijed važnih državnih poslova, zamjenio prof Grdešić a i faks se više nije zvao FPN, već FPZ

iz tog vremena vrijedi pamtiti i prof Lučeva, sa majušnom značkico HDZ u reveru, i kopernikanske obrate prof Jantola, koji je od gorljivih oda socijalizmu u listu Danas, kroz nekih godinu dvije, akoi toliko, završio u drugoj krajnosti, pa smo ga morali podsjetiti -ostaviviši na njegovu stolu tih par brojeva Danas-a (njegovu ljutnju je osjetila i ona čistačica iz Afrike, jadna)...a i psovke prof Pađena, koji nam nije dao da siđemo u podrum (sklonište) za vrijeme uuzbune, riječima "kae pičkice?"
Revka,
Još i ti.....
Imao sam i ja Grdešića kasnije.

Hahahaha sjećaš se i one dobre čistaćice...Ona je stvarno bila dobra žena.
Pađen me nije mogao smisliti jer sam mu non stop postavljao razna pitanja.
Sada ćeš me se sjetiti vjerovatno, a i meni bi bilo jednoga dana drago da vidim i tebe i Powerlocka ponovno, ma kojoj političkoj opciji pripadali.
Kolege su kolege.

Da li mi netko od vas dvoje može molim Vas, pomoći i reći kako se zvao profersor iz Njemačkog na faksu ? Tomislav.... zaboravio sam ga.
Lučev je meni bio sjajan. Nisam baš volio Šibera.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 16:24   #103
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Previse? Ni slucajno. Formula je bila oaza estetike, optimizma i dobre glazbe u onom sivilu izmedju fakulteta, unikonzuma, Doma sindikata, Palica i 5-e vojne oblasti.... fujjj kada se sjetim - ja mislim da sam ukupno gledajuci u Formuli proveo vise vremena nego na faksu i ostavio im barem jednako love kao i gazdi za rentu stana
Ja nisam, jerbo nisam imal baš toko penez.
Palić je nalikovao na turbo-folk oazu.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 16:38   #104
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Ja nisam, jerbo nisam imal baš toko penez.
Nisam ni ja... ali sam bio blesav :-) Sto se mene tice re-union sa tobom i revkom MOZEEEE

Nego hocemo li mi u Zagreb, ili da revku dovodimo u UK?
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 18:51   #105
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja... ali sam bio blesav :-) Sto se mene tice re-union sa tobom i revkom MOZEEEE

Nego hocemo li mi u Zagreb, ili da revku dovodimo u UK?
Zagreb bi bio dobar, no ja nažalost ne dolazim ove godine u Hrvatsku.
No nadam se da bi se i ona našla s nama.
Drago mi je da sam to saznao za vas dvoje. Odsada više neću komentirati Revkine upise čisto zato jer je bila kolega.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:02   #106
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Revka,
Još i ti.....
Imao sam i ja Grdešića kasnije.

Hahahaha sjećaš se i one dobre čistaćice...Ona je stvarno bila dobra žena.
Pađen me nije mogao smisliti jer sam mu non stop postavljao razna pitanja.
Sada ćeš me se sjetiti vjerovatno, a i meni bi bilo jednoga dana drago da vidim i tebe i Powerlocka ponovno, ma kojoj političkoj opciji pripadali.
Kolege su kolege.

Da li mi netko od vas dvoje može molim Vas, pomoći i reći kako se zvao profersor iz Njemačkog na faksu ? Tomislav.... zaboravio sam ga.
Lučev je meni bio sjajan. Nisam baš volio Šibera.
Lučev je bio ok profač, ali smiješan do bola, i mislim da se on ubrzo razišao s barakašima, no ne sjećam se sad detalja više, ali znam da je to sve pričao na predavanju, brkovi su mu poskakivali gore dole koliko se znao uživit

Pađen i njegova psihopatska predavanja u onoj velikoj dvorani, a on se šeta sim tam u hozntregerima, psuje i pravi se važan ne sjećam se tko ga je stalno zapitkivao, osnove prava smo slušali i sa ONO i DSZ tj svi skupa...

za njemački isto ne znam, ja sam išla na predvanja kod Grbinice, sjećam se da smo -između ostalog - za usmeni morali pripremit knjigu na engl po izboru, ja sam pročitala kakti nekakav SF roman, zgrožena je bila tijekom cijelog usmenog, s izrazom bolnog gađenja na licu me uopće pitala: no, prepričajte mi tu ..tu... "radnju"

prof Inge Šeparović mi je branila nositi maramu oko vrata, totalno se zabrinula kak se ne ugušim, a nešto najumobolnije čeg se sjećam i danas je bio neki glupi štreberski predmet, prepun ispraznih definicija koji je držao prof Vujević, ono totalna lobotomija...nemrem se sjetiti kak se taj užas zvao

prof Kale...povijest civiliazcija i njegove cigarete s bijelim filterom i upitnikom tog se sjećam i dan danas

a prof Radovan Pavić? u 2 minute nacrta punu ploču geo-političkih karti, strelica, čudo pravo hehe... i on je nosio maramu oko vrata ..

Palić je danas neko šminkersko mjesto, nisam poslije nikad ondje sjela nit na terasu...
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:07   #107
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Previse? Ni slucajno. Formula je bila oaza estetike, optimizma i dobre glazbe u onom sivilu izmedju fakulteta, unikonzuma, Doma sindikata, Palica i 5-e vojne oblasti.... fujjj kada se sjetim - ja mislim da sam ukupno gledajuci u Formuli proveo vise vremena nego na faksu i ostavio im barem jednako love kao i gazdi za rentu stana
ja se sićam igranja čovječe ne ljuti se u kantini...
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:07   #108
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
ja se sićam igranja čovječe ne ljuti se u kantini...
hehe so called...SPONA
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:11   #109
Pošto ovo nije moguće afirmirati odgovor je - nikada. Narod u ovakve nema povjerenja. A ovo što se ovdje naziva desnicom je preblizu likovima s videa.
paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:47   #110
Quote:
paladin kaže: Pogledaj post
Pošto ovo nije moguće afirmirati odgovor je - nikada. Narod u ovakve nema povjerenja. A ovo što se ovdje naziva desnicom je preblizu likovima s videa.
Ovo je naravno smiješna glupost...

Da li je i u Italiji jedina desnica fašistička..u njemačkoj nacistička?

Mogao bi pokazati video gdje hrvatski ljevičari pjevaju družetitomitisekunemo..da li je to jedina moguća ljevica u hrvatskoj?
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 21:36   #111
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
ja se sićam igranja čovječe ne ljuti se u kantini...
I ti isto ?

Uljepšali ste mi dan.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 22:25   #112
U ovoj državi:

-prvi predsjednik se blati i pljuje po svuda
-generali osloboditelji u svjetskim zatvorima, po domaćim zatvorima ili u izbjeglištvu,
-zadužena 60 mrd. dolara,
-nikog ne zanima suđenje npr. Praljku, generalu koji se borio za hrvate u bih,
-rasprodana najvrednija imovina, banke,
-predsjednik države je izdajnik i lažov,
-svi intelektualci složni da je ulazak u eu nema alternative,
-domoljuba skoro uopće nema na javnoj sceni,
-rijetki izvjese barjak na državne praznike a tek osnovana država
-nema igranog filma u kojem se afirmiraju borci iz oslob. rata
-sva sila jugoljevičara se trudi što više oblatiti dom. rat i sudionike
-ućesnici rata na srpskoj strani su saborski zastupnici i u koaliciji sa vlad. strankom
-pomagali muslimanske borce i izbjeglice, a svejedno nas drže za agresore,


I desnica u toj državi ne postoji kao relevantan faktor...
Kakva je to država?
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.