Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 17:37   #81
Mene zanima da li se mora nosit ta potkapa?Mislim,cemu to sluzi,ionako kaciga je potfutrana pa grije
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 17:47   #82
Zanima me kako znamo da li nam odgovara velicina kacige?Pretpostavljam da ako ima imalo lufta-velika je,a ako nam se vidi linija rasta kose na celu-mala je,jesam li u pravu?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:39   #83
ne smije te nigdje zuljati kad ti sjedne na glavu, a kad je zakopcas i probas trest i mrdat glavom, ne smije plesat

postoje i neke okvirne dimenzije kako izmjeriti glavu i onda "po broju" odabrati kacigu, ali treba uzeti u obzir da ne pasu sve kacige na sve glave

vise informacija o tome imas ovdje:link
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:42   #84
ne mora se nositi potkapa, ali ju je dobro imati ako je vani jako hladno ili ako jako puse

potkape su obicno tanke i nisu velike, tako da ju se vrlo lako moze uvijek imati pri ruci u dzepu

odlicne i jeftine potkape ima u intersportu, od alpine u malim crvenim kutijama.. nekih 70 kn su

bijele nisam vidjela nigdje
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:55   #85
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
ne smije te nigdje zuljati kad ti sjedne na glavu, a kad je zakopcas i probas trest i mrdat glavom, ne smije plesat

postoje i neke okvirne dimenzije kako izmjeriti glavu i onda "po broju" odabrati kacigu, ali treba uzeti u obzir da ne pasu sve kacige na sve glave

vise informacija o tome imas ovdje:link
istina je ovo boldano..Jel se onda smije vidjet linija rasta kose il to znaci da je kaciga premala?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:57   #86
jesu te od alpine pamucne?iritira mi se vlasiste od nepamucnih
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 19:31   #87
nemam pojma (bacila sam kutiju pa nemam gdje pogledati).... vjerojatno je neka kombinacija pamuka s umjetnim materijalima, ali nisu plasticne i sinteticke
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 19:34   #88
ako ti se vidi linija rasta kose, kako ce ti goggle stajati na to? goggle i kaciga bi trebale biti idealno spojene, da pasu jedne na drugu

meni moja kaciga dodje do jedno pola visine cela
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 19:52   #89
tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 19:53   #90
tnkju
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 14:23   #91
iznajmljivanje skija

gdje se u zg mogu iznajmiti skije i po kojoj cijeni?da nisu preskupe, treba mi onako, na jedan dan?
fala fala
Thea_333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 19:18   #92
A na 1000 mista...glupog pitanja...



Premješteno sa Ostalih sportova. Mod.

Zadnje uređivanje fortaleza : 12.01.2009. at 20:17.
Znatizeljko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 08:16   #93
Quote:
Thea_333 kaže: Pogledaj post
gdje se u zg mogu iznajmiti skije i po kojoj cijeni?da nisu preskupe, treba mi onako, na jedan dan?
fala fala
Hrvoje sport ulica grada Vukovara 237 c

Ima svakakvih skija i cijene su dobre
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 09:40   #94
Ski Frankie, Zuti Macak, Kecerin, Keindl ..... ima ih koliko hoces
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 00:11   #95
pancerice za debelu nogu???

Ima tko kakav prijedlog? da mi noga ne utrne već nakon 100 m...
tyn@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 08:25   #96
Quote:
tyn@zg kaže: Pogledaj post
Ima tko kakav prijedlog? da mi noga ne utrne već nakon 100 m...
Znam da stari modeli salamon proforma cu jako siroke ali ne zna da li se vise rade ti modeli mekane su pance a jako siroke i svima pasu s debelim listovima
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 09:46   #97
ja imam dosta siroke i jake listove i vozim vec godinama Salomon i super su mi. Trenutno imam model Rush 9, al njega su isto zamijenili novima.

Proseci malo po trgovinama i probaj razne modele... cim ih vise probas to ces biti pametnija jer ces vidjeti da ti neke uopce ne odgovaraju, dok su druge super. Nitko ti ne moze dati savjet koje bi ti pancerice bile najbolje, jer je to strasno individualno.

Cisalfa ima dobar izbor pancerica i ima prodavace koji znaju sto pricaju.

Pazi samo da ne kupis preveliku pancu i provedi u ducanu barem 45 minuta u njoj i seci se. Peta ti ne smije plesati, ne smijes imati lufta nigdje, a kopce ne smijes moc zakopcati dalje od prvog ili drugog zuba! Ako vec u ducanu zakopcas pancu na zadnji zub, znaci da je presiroka/prevelika.

Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 08:35   #98
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
ja imam dosta siroke i jake listove i vozim vec godinama Salomon i super su mi. Trenutno imam model Rush 9, al njega su isto zamijenili novima.

Proseci malo po trgovinama i probaj razne modele... cim ih vise probas to ces biti pametnija jer ces vidjeti da ti neke uopce ne odgovaraju, dok su druge super. Nitko ti ne moze dati savjet koje bi ti pancerice bile najbolje, jer je to strasno individualno.

Cisalfa ima dobar izbor pancerica i ima prodavace koji znaju sto pricaju.

Pazi samo da ne kupis preveliku pancu i provedi u ducanu barem 45 minuta u njoj i seci se. Peta ti ne smije plesati, ne smijes imati lufta nigdje, a kopce ne smijes moc zakopcati dalje od prvog ili drugog zuba! Ako vec u ducanu zakopcas pancu na zadnji zub, znaci da je presiroka/prevelika.

Ovo da prodavaci znaju sta pricaju u cisalfu nemaju pojma isto kao i ja kada sam tamo radio ,naucili smo brbljati i prodavali ljudima spiku u najmanju ruku koda smo ucitelji skijanja i svi veliki skijasi hrvati su to pusili

Nemaju trgovci skoro niti u jednom ducanu pojma a u cisalfi osim price nemaju nista niti dana snijega niti dana skijanja da bi ista o tome znali
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 23:36   #99
Ja bih ti samo preporucila da u ducan kad dodjes pitas za rekreativne pance,jer one malo nabrijanije su i puuno uze
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 01:02   #100
dođoh-vidjeh-kupih!!!
fala svima...
tyn@zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.