Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2004., 15:25   #21
emotivno sam imala neke čudne reakcije - izlijev nekog potisnutog bijesa, čak nešto suza i sl.

ali
ono što je najbolje u cijeloj priči je da se malo bolje osjećam fizički. s obzirom da bolujem od nekih bolesti prije sam bila kronično umorna, nesposobna za osnovne dnevne zadatke. sad je bolje i drži me. mislila sam da će proći nakon nekog vremena, ali još me drži. malo je popustilo ali je bolje.
ne znam, intelektualno i emotivno se ne poklapa. no, kako moja frendica kaže - ako ti mazanje drekom pomaže da ti bude bolje - maži se drekom!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 15:31   #22
Bila sam na jednom tretmanu, htio je da dodjem na još jedan prije seminara, ali ja nisam htjela. Taj tretman je 200 kuna.
Seminar - drugi dan nisam došla.

Osjećam se, osim malo fizički, takodjer i psihički bolje. Stabilnije. Prije su me prali hormoni, a sad sam se nekako stabilizirala. Malo je bolje.

Inače, smeta mi i cijela tajnovitost oko svega. Oni to do dana dolaska neće reći gdje su, kriju. Ne znam zašto. Sve emisije na OTV_u i radiju su PLAĆENE TJ. SPONZORIRANE. To nisu novinarske emisije, nego plaćeni termini pa mi je smiješno što ljudi to smatraju nekim dokazom kredibiliteta.

Opet, s druge strane, ako je meni bilo kakav seminar pomogao - ok, super! Nije mi bitno jel se zove ovako ili onako. Samo mi ide na živce sva ta fama koju stvara oko toga. A opet, da to ne radi, ne bi ga nitko doživljavao ozbiljno.
Ne znam kaj bi rekla. STvarno

Ima još tko iskustava?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 20:08   #23
Quote:
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.
A kaj je to vikend seminar???

Jel si sama s njim ili u grupi i kolko sati traje...

Quote:
seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.
Ma bio ja tamo.. ali ne na tretmanu... a cuj.. sumnjam da bi tretman imao efekt kada bi svi sjedili u kožnim foteljama


Quote:
sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.
To svi govore.. bez autoriteta nema tretmana.. ako neoga doživljavaš sam tak sumnajm da on može imati nekakav utjecaj na tebe...

A kak ti se on cini kao osoba, pusti njegovu financijsku stranu .. ovak kad razgovaraš s njime....


Quote:
ali
ono što je najbolje u cijeloj priči je da se malo bolje osjećam fizički. s obzirom da bolujem od nekih bolesti prije sam bila kronično umorna, nesposobna za osnovne dnevne zadatke. sad je bolje i drži me. mislila sam da će proći nakon nekog vremena, ali još me drži. malo je popustilo ali je bolje
Pa ako imaš osječaj da djeluej ne žali love...

Makar sam ja zasustav neka da svatko koliko hoće.. love.. kako je u Indiji,, nigdje nema cijena usluge..
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 20:10   #24
Quote:
Inače, smeta mi i cijela tajnovitost oko svega. Oni to do dana dolaska neće reći gdje su, kriju. Ne znam zašto. Sve emisije na OTV_u i radiju su PLAĆENE TJ. SPONZORIRANE. To nisu novinarske emisije, nego plaćeni termini pa mi je smiješno što ljudi to smatraju nekim dokazom kredibiliteta.
Ma ne kužim.. pa Ivanov održava svoje tretmane uvjek u podrumu svoje kuće, ili sam te krivo shvatio?????
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 09:21   #25
Grizli, kazes da si bio tamo, a onda me ispitujes gdje odrzava seanse. Ono, sorry?
Ides na ignore.

Ima li tko ozbiljan za raspravu?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2004., 20:22   #26
Nisam te pitao gdje se održava seansa(ako jesamo onda sorry.. sta se ljdus zboj ednog pitanja), nego da mi opises kako ej na ti msensama.. sta se radi i si.. znam da su u podrumu ,ali nikad niti na jednoj nisam bio..
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 01:40   #27
Nisam nikad bila kod bioenergeticara al sam bila kod majstorice reikija.I zena stavrno smiruje bolove,treba doci samo jedamput.Naravno,zivi od tog i naplacuje.Narocito vikend seminare.Zasto platiti za ono sto mi svi imamo u sebi?Tehnike disanja su glupe i nepotrebne.Sad cu disuci 1:9:1:9 probudit chakre.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:34   #28
Bioenergetičari (d)

ok vidjeh tu neki stari topic o tome ali me zanima - ima li ko konkretna iskustva, kome se od tih bioenergetičara može vjerovati i sl.
ima li ko kome je neki od naših bioenergetičara pomogao?
Te-te is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:50   #29
Quote:
Te-te kaže: Pogledaj post
ok vidjeh tu neki stari topic o tome ali me zanima - ima li ko konkretna iskustva, kome se od tih bioenergetičara može vjerovati i sl.
ima li ko kome je neki od naših bioenergetičara pomogao?
Nikome se ne može vjerovati, ali je stvar u tebi da odabereš onoga koji ti je najpouzdaniji i koji ti najbolje paše. Tu nema ničega egzaktnog niti mjerljivog.
center_godess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 17:29   #30
evo ja mogu preporučiti alternativnog izlječitelja Damira Modrića
__________________
............................................................
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 16:35   #31
hoće li ti pomoći bioenergičar to ovisi o tebi samome tj. o otvorenosti tvoje psihe.
rambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 10:08   #32
ej jel ko zna onog lika koji se fura na sv.Fosku? Ne znam ime.. jedna osoba mi ga hvalila u nebesa, al meni bas ta prica ne djeluje.. hm... ajmo rec da je previse njuejdjofska
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 13:39   #33
ima u Zagrebu neki Rus, zna posao a i funkcionira
deja12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:56   #34
imaju po zagrebu neki tipovi sta besplato toboze mjere biopotecijal sa om-metrom ii onda ti prodaju neke krevete il nesto... i bilo mi je smijesno to ali cura mi bila i reki joj da lose spava i ima problema zbog slabe cirkulacije kroz vrat, sta joj je i prava doktorska dijagnoza.. to me malo omelo u mom skepticizmu :S
__________________
The poison of your life
fills my glass and I...
I drink, I die
Glamdring is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 17:29   #35
Quote:
Glamdring kaže: Pogledaj post
imaju po zagrebu neki tipovi sta besplato toboze mjere biopotecijal sa om-metrom ii onda ti prodaju neke krevete il nesto... i bilo mi je smijesno to ali cura mi bila i reki joj da lose spava i ima problema zbog slabe cirkulacije kroz vrat, sta joj je i prava doktorska dijagnoza.. to me malo omelo u mom skepticizmu :S
Mi smo od tih tipova kupili prekrivače za krevet s ušivenim magnetnim trakama koje na neki način poništavaju loša zračrenja podzemnih tokova i neka druga, a stvaraju malu kapsulu u kojoj je magnetna polarizacija takva kakva nam je potrebna - dakle s glavom prema sjeveru, bez obzira kako nam je krevet postavljen. Neke stvari su nam se popravile u zdravstvenom smislu, ali je to više preventivno djelovanje na duži rok, teško je reći što bi bilo da tih podložaka nema.

No to NIJE BIOENERGIJA o kojoj je postavljeno pitanje. Ja znam kome bih otišla kad bih trebala takvu pomoć, no ne mogu ovdje raditi reklamu, a i pitanje je bi li ta ista osoba pomogla onome tko je postavio pitanje. Postoje i drugi iscjelitelji, ne samo bioenergetičari. Mislim da prije posjeta takvima treba dobro razmisliti zašto k njima idemo i što od njih očekujemo.
__________________
Živi i pusti druge da žive!
svjetloisjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:29   #36
Molim broj tel od Domancica ako netko ima, tesko se nadje na netu. Hvala
daspei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 16:10   #37
ima li tko kontakt ili broj mob-a g. Domančića

Ima li tko kontakt ili broj mob-a g. Domančića ili preporuku nekog tko zaista nije šarlatan, jer je nažalost većina takva.
superfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 23:14   #38
Bioenergiju imaju SVI, samo rijetki saznaju da to uopće postoji. Probajte otić u Novu **** u Tkalčićevoj i kupit visak za 50 kn i vidjet ćete šta zapravo možete.
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:56   #39
Preporuka bioenergoterapeuta

Pozdrav svima,
vidjela sam da vec postoje threadovi na ovu temu ali nisam nasla adekvatan odgovor, pa ako netko ima kakva iskustva vezano za ovu temu voljela bi čuti, i može li tko dati preporuku, kakva su vaša iskustva, pomaže li?!

Zadnje uređivanje .theOne. : 11.01.2008. at 17:28.
.theOne. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 00:33   #40
U svakom slučaju apsolutna doza skepticizma prema onima koji masno naplaćuju svoje usluge.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.