Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2013., 13:47   #61
Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
drago mi je da deedeeine grozne usporedbe nisu utjecale na tebe


jebiga.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 19:31   #62
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Druga sezona Continuum.
Meh, ne zanima me.

Quote:
ruby nakamura kaže: Pogledaj post
drago mi je da deedeeine grozne usporedbe nisu utjecale na tebe

isusek, kad sam vidjela intervju s likom što glumi felixa, jedva sam ga prepoznala. baš je simpatičan, i totalna suprotnost od felixa
Pa meni je on i seriji simpa.
Ok, moraju uvijek iskarikirati lika koji je peder , ali šta se može.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 13:39   #63
Pogledala sam cijelu sezonu u 2 dana i malo je reći da sam se oduševila. Zanimljiva radnja, Tatiana odlična (jer treba odigrati sve te klonove koji nemaju isti karakter), brat bogovski , deset epizoda koje su po meni sasvim dovoljne za jednu sezonu, međutim... kako dočekati 4. mjesec?!
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 15:22   #64
Meni su malo zbrčkali ovo pred kraj sezone, ali sve u svemu mi je dobra serija. Najviše me zanima ova mala Kira, sva je čudna, kad nešto govori kao da gleda kroz tebe. Sablasna mi je.

Od klonova - Alison najviše obožavam. Ženska mi je nekako totalno creepy po mom ukusu. Kako je pustila onu plavušu da umre.

Tip što glumi Paula mi preloše glumi, u početku mi nije smetalo, ali sad.. Što se mene tiče, nek' ga zovu samo kad treba odradit seks scenu i nek ne priča tijekom toga, molim.

Tek u travnju nastavak? Damn.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:47   #65
Također odgledao OB u dva dana. Baš mi je falilo kvalitetnijih sf serija nakon što sam se razočarao u Continuumu i Falling Skies.

Tatiane se sjećam jedino iz drugog Ginger Snapsa gdje je glumila onu psihotičnu Ghost. Tamo je bila ok, ali nisam imao pojma da umije iznijeti ovoliko različitih uloga i to briljantno! Šteta što izgleda da je Helena umrla na kraju budući da mi je možda bila i najzanimljiviji klon. Totalno luda i nepredvidljiva. No izgleda da bi Allison mogla lagano krenuti njenim stopama

Ostali likovi su isto odlični (nisam očekivao ono o Ms. S., i žao mi je što nisu razriješili radnju s Artom) ali glumac koji tumači Paula je naprosto užasan. Abominacija od "glume" koja upropaštava svaku scenu u kojoj se nalazi. A šteta jer dobiva solidnu minutažu i katalist je za mnoge situacije.

U biti, dojma sam kao da scenaristi i redatelji nisu uspjeli sve ugurati u ovu sezonu, budući da je tek u zadnjoj epizodi došlo do nekih "otkrića" u vezi središnje teme priče i povukla su se mnoga pitanja...na čiji odgovor moramo čekati godinu dana

Tatiana (i Felix donekle) potpuno nose seriju, no ima ovdje potencijala za izvrsnu i nepredvidljivu priču. Trebaju se pozabaviti razlozima zbog kojih su klonovi, well, klonirani (nadam se da neće biti samo klišejno "za napredak čovječanstva" znanstveni razlozi), razraditi malo onu "anti-znanstvenu" organizaciju Tomasa i Helene, razrješiti policijsku istragu...

Al, ja ću biti zadovoljan i ako budemo samo gledali Allison kako rješava sporove sa susjedima
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 17:15   #66
Je zbog ove serije Tatiane je kod mene prešla iz totalno nepoznate glumice u najdražu
Isto kako mi je Cubernatch zbog Sherlocka postao najdraži glumac
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 23:51   #67
Konacno zavrsih sa prvom sezonom....
Sto reci....odlicna glavna glumica(i inace volim "nepoznate" glumce),posljednja epizoda je bila 'kako treba" i zove na jos,zanimljiva prica koja se moze razviti u raznim smjerovima.......i odluka da se ide na (samo)10 epizoda mi se svida....
Lose strane.....oprostiti cu ih u ovoj sezoni iako mi je na trenutka bila previse holivudski plasticna(sporedni likovi su uglavnom "lutkice")....
Ocekujem odlicnu sljedecu sezonu u kojoj ne bih oprastao greske u koracima.....
Najbolji kratki opis-simpaticna prva sezona..
Preporuka tko nije gledao a zanima ga nesto(bar djelomicno) sf.....
(izbor je ionako,biti cu blag, los!)
senor chang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 11:22   #68
Malo je sramotno što Tatiana nema niti nominaciju na Emmy-ima sada 22.09.

Žena je odigrala sve ove klonove fantastično
Ja sam isto u 2 dana pogledo cijelu sezonu... Priča je genijalna i jedva čekam dalje..Na kraju su malo puno stvari ubacili, al ajd nema veze... Leekie mi je zakon
Od klonova mi je Helena bila broj 1 , šteta šta ju je ubilo, mada ni Allison nije loša

4 mjesec
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 00:57   #69
Quote:
PeaceFrog kaže: Pogledaj post
Šteta što izgleda da je Helena umrla na kraju budući da mi je možda bila i najzanimljiviji klon. Totalno luda i nepredvidljiva. No izgleda da bi Allison mogla lagano krenuti njenim stopama
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Od klonova mi je Helena bila broj 1 , šteta šta ju je ubilo
Meni baš laknulo što je Helena mrtva, nekako mi je bila sva samo natrpana ludostima, bez nekog smisla, ništa s ničim.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 22:02   #70
Intervju Tatiane Maslany za IGN.com
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 10:47   #71
Ova serija je za mene bila otkriće 2013 zajedno s Utopia. Nadam se da bu sljedeća sezona obje serija bila jednako awesome.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 18:18   #72
http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2030...734212,00.html
Stigli rezultati EWwyja. Dobitnici za dramu:
najbolja serija: Orphan Black
najbolji glumac: Tony Goldwyn (Scandal)
najbolja glumica: Tatiana Maslany (OB)
najbolji sporedni glumac: John Noble (Fringe)
najbolja sporedna glumica: Natalie Dormer (Game of Thrones)

Dobitnici za komediju:
najbolja serija: Parks and Recreation
najbolji glumac: Jake Johnson (New Girl)
najbolja glumica: Zooey Deschanel (New Girl)
najbolji sporedni glumac: Max Greenfield (New Girl)
najbolja sporedna glumica: Cobie Smulders (How I met your mother)

ETO TI NA, AKADEMIJO!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 20:14   #73
John Noble
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 04:34   #74
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ova serija je za mene bila otkriće 2013 zajedno s Utopia. Nadam se da bu sljedeća sezona obje serija bila jednako awesome.
bojim se da ne sjebu 2 sezonu

odlični rezultati...neka je barem nekud tatiana osvojila nešto
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 12:52   #75
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2030...734212,00.html
Stigli rezultati EWwyja. Dobitnici za dramu:
najbolja serija: Orphan Black
najbolji glumac: Tony Goldwyn (Scandal)
najbolja glumica: Tatiana Maslany (OB)
najbolji sporedni glumac: John Noble (Fringe)
najbolja sporedna glumica: Natalie Dormer (Game of Thrones)

Dobitnici za komediju:
najbolja serija: Parks and Recreation
najbolji glumac: Jake Johnson (New Girl)
najbolja glumica: Zooey Deschanel (New Girl)
najbolji sporedni glumac: Max Greenfield (New Girl)
najbolja sporedna glumica: Cobie Smulders (How I met your mother)

ETO TI NA, AKADEMIJO!
Je ali na ovim popisima nema ostali serija
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 20:26   #76
Danas je Tatiani rođendan.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 17:12   #77
Odgledah prvu sezonu. Nakon prve epizode sam mislio odustati, ali hvala frendici što je rekla da nastavim jer postane puno zanimljivije. Tako je i bilo. Možda su malo pred kraj nabacali svega i svačega, ali mogu prijeć preko toga. Glumica je više nego genijalna, svaka joj čast kako je svaku ulogu na sasvim poseban način odglumila
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 21:02   #78
Druga sezona počinje 19. travnja.
https://www.youtube.com/watch?v=1zCNJG07i-g
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:57   #79
Novopečeni fan; upravo pogledao prvu sezonu i mogu reći baš cool serija... Očekivao sam neko aka teen CW produkcija sranje ali ovo je zapravo i više nego ok. Jedina zamjerka ide ne ono vojno lice, Paul, ono lik malo puno loše glumi, baš je čudan... Što se tiče glavne glumice Tatiane Maslany, osim što dobro glumi ima i dobro tjelešce, šteta što smo samo u prvoj epizodi vidjeli guzu, lajkam je, mnogo je lajkam...

Od klonova mi rula Alison, no u stvarnosti bi vjerojatno pao na Kasimu.

Jedva čekam nastavak tj. drugu sezonu, ako se ne varam ide cca travanj 2014.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje Lex Luthor : 20.12.2013. at 22:04.
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 21:36   #80
I ja sam novopočeni fan. Dobra serija.
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.