Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Pogledaj rezultate ankete: Odaberite svoj tip osobnosti kako bismo znali prilagoditi marketinške postavke vašem profilu
Ja sam L osoba 4 12.12%
Ja sam G osoba 3 9.09%
Ja sam B osoba 3 9.09%
Ja sam T osoba 1 3.03%
Ja sam I osoba 0 0%
Ja sam Q osoba 5 15.15%
LGBTIQ is a way of life! Click here to buy it: 2 6.06%
Krvnik je derpe 25 75.76%
Apemant je latentan 23 69.70%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 33. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2015., 17:41   #21
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Aa kiseli kupus sa krompirom ��
Ja ti neću reč šta sam za ručak da te ne sablaznim pošto jedem meso...
A za užinu sam medvjeđi luk i kozju bradu na salatu, jel znaš šta je kozja brada? To je lišće od maslačka. Jel se to tako kod tebe zove?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 17:59   #22
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Ja ti neću reč šta sam za ručak da te ne sablaznim pošto jedem meso...
A za užinu sam medvjeđi luk i kozju bradu na salatu, jel znaš šta je kozja brada? To je lišće od maslačka. Jel se to tako kod tebe zove?
Prvi put cujem za kozju bradu
a nisam jos nikada ni jela list od maslacka
znam da se cvijet moze jesti a za list nisam znala
ja sam sad pojela honig melone
Sad mi je muka misliti o jelu 🍈
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 18:10   #23
Nego, tamo možeš odabrat kao, koju pronauncijaciju preferiraš. Ono recimo, "wish her a happy birthday". Jel ovi LGB...XYZ svi spadaju u "wish it a happy birthday" ili kako to ide? Da bi neko dijete budućeg društva zaista bilo sretno u vlastitoj koži, kako mu se treba obraćat? Ako je ne znam, dvospolac, jel onda "wish them..."? Ili recimo ako je trandža, onda valjda ovisi šta je obuklo na sebe? Zbunjujuće je ovo, i nisam siguran da je dovoljno. Treba li možda uvest još neke rodove, zamjenice, nastavke...
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 24.03.2015., 18:14   #24
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto nemaju izbornik i za 'vrstu', a ne samo za 'spol'.

Onako, pod 'vrsta' bi bila:

pure human
luddite
augmented human
enhanced human
cyborg
neohuman
zoanthrope
Zato što su to proizvoljne kategorije iz neke sulude računalne igre, a ove ostale opcije su znanstveno dokazane. Osim toga, moramo nešto ostaviti i za budućnost, dok se iscrpe ovi identiteti.

Mi činimo svijet otvorenijim mjestom i pozivamo vas da se samoafirmirate. Besplatno. Uvijek će biti besplatno!!!
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:14   #25
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Prvi put cujem za kozju bradu
a nisam jos nikada ni jela list od maslacka
Uuuuu pun je željeza...
Quote:
znam da se cvijet moze jesti a za list nisam znala
ja sam sad pojela honig melone
Sad mi je muka misliti o jelu 🍈
A šta je to honig melone?
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 18:21   #26
Quote:
"By challenging the gender binary, Facebook will finally allow thousands of people to describe themselves as they are now and it will allow future generation of kids to become truly comfortable in their own skins."
Dobro, prije promjene roda/spola mogli bi uzeti u obzir i tjelovježbu?

__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:27   #27
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post

A šta je to honig melone?
Mislim da se zove dinja
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 18:29   #28
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Mislim da se zove dinja
aha znam...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 18:32   #29
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Nego, tamo možeš odabrat kao, koju pronauncijaciju preferiraš. Ono recimo, "wish her a happy birthday". Jel ovi LGB...XYZ svi spadaju u "wish it a happy birthday" ili kako to ide? Da bi neko dijete budućeg društva zaista bilo sretno u vlastitoj koži, kako mu se treba obraćat? Ako je ne znam, dvospolac, jel onda "wish them..."?
Sve ovisi kako se netko samoodredi!
A onda ako nekome tko ima sve ženske atribute kažeš "ona" ili nekome tko ima sve muške atribute "on", može se uvrijediti. I neće se osjećati ugodno u svojoj koži jer gaziš njegovo/njezino pravo na samoodređenje. I moraš pratiti apdejtove redovito preko svog ajfon gender-update-appa ("Keep tracking gender changes of your friends!!!"); npr. Antiša jedan dan može biti "on", drugi dan "ona", treći dan mu može dojaditi ta binarna opozicija pa može postati "gender questioning" (taj dan izbjegavaš zamjenice kad se obraćaš Antiši), nakon toga može postati "gender fluid" (pa možeš koristiti naizmjenično "ona" ili "on", ali moraš čitati misli Antiši da ga/ju/ju/ga/gaga/juju/juga/gaju/guja/jagu/ju/ga ne bi uvrijedio jer ako je u nekom trenutnu raspoložen bitchy možda mu povrijediš osjećaje. (To možeš vidjeti po onoj aplikaciji "Antiša is feeling...") Moraš pratiti te stvari i paziti na najnježnije osjećaje rodno-spolno-tržišno-kvaziidentitarnog određenja starijih punoljetnih ljudi (i osoba za one koji nisu ljudi, nego zoanthropei, dark-elfovi ili križanci morskih koralja i 3D-isprintane biološke snjeguljice; ispričavam se ako nekoga nisam spomenuo) koji su dugo odbijali odrasti, pa na kraju ni nisu.

Biti muškarac ili žena je tako passé!
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."

Zadnje uređivanje Druid : 24.03.2015. at 19:08.
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:36   #30
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
aha znam...
Zamolio bih lijepo da otvorite svoj topic o hrani negdje drugdje, ovdje pričamo o pomičnim rodnim i spolnim identitetima i njihovim mogućim primjenama u suvremenom svijetu.

Što ti misliš Božo, bi li ljudi trebali uzeti u obzir tjelovježbu prije nego što se odluče na promjenu spola? Bi li se ti bolje osjećao da imaš pičkicu ili si sasvim zadovoljan pimpilinićem?

Hvala.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:41   #31
Vodič za zatucane primitivce i zbunjene:

http://www.slate.com/blogs/lexicon_v...cisgender.html

Odredi se rodno još danas!
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:43   #32
Quote:
Druid kaže: Pogledaj post
Zamolio bih lijepo da otvorite svoj topic o hrani negdje drugdje, ovdje pričamo o pomičnim rodnim i spolnim identitetima i njihovim mogućim primjenama u suvremenom svijetu.

Što ti misliš Božo, bi li ljudi trebali uzeti u obzir tjelovježbu prije nego što se odluče na promjenu spola? Bi li se ti bolje osjećao da imaš pičkicu ili si sasvim zadovoljan pimpilinićem?

Hvala.
Koliko je meni poznato ovo je nastavak chata... https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=8812
Ali dobro poslušat ću te pa neću više sudjelovat na temi...

I budi malo pristojniji dečec...


Hvala.
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Received Infraction
Old 24.03.2015., 18:44   #33
Krvnik rekoo ovde nastavak a on je boss ��
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 18:47   #34
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato ovo je nastavak chata... https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=8812
A znači i službeno je potvrđeno. Dobro onda. Ne mogu protiv Centralnog komiteta.

Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
I budi malo pristojniji dečec...
Pa bio sam pristojan, zato sam i upotrebljavao umanjenice, da umanjim vulgarnost.

Ne znam dal da onda otvorim novu temu koja bi bila posebno za to, u nešto "ozbiljnijem" () tonu. Na ozbiljnost me tjeraš Krvniče, na ozbiljnost!!! Vidi što si sad napravio. Znao sam da će se to dogoditi.

__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:49   #35
Krvnik nije boss, Krvnik je sluga naroda.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:55   #36
Quote:
Outrage kaže: Pogledaj post
mašala! :heteroseksualno se plješće po koljenu:
1. Pobrkao si dva etniciteta. Ako si već rodno korektan, mogao bi razlikovati i to dvoje; u protivnom ću te osuditi na tri dana zatvora u sobi s Ninom Raspudićem.
2. Prestani nam nametati svoju heteroseksualnost.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 18:56   #37
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Krvnik rekoo ovde nastavak a on je boss ��
Pricajuci sa tobom o hrani opet sam ogladnio, ova trava "niš ne drži".
Išao sam ocistit jabuku... da lakse docekam veceru
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Old 24.03.2015., 18:57   #38
Quote:
Sigmund kaže: Pogledaj post
Ne. Razlog je primjerena ravnoteža spolnih hormona u mom mozgu u perinatalnom razdoblju (razdoblju prije i nakon mog rođenja).
Ravnoteža???! Ravnoteža je heteronormativno-patrijarhalni društveni konstrukt!
S ovakvim heteroseksizmom nećemo nikad ući u Ameriku.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 24.03.2015., 19:05   #39
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Pricajuci sa tobom o hrani opet sam ogladnio, ova trava "niš ne drži".
Išao sam ocistit jabuku... da lakse docekam veceru
Ja bih najradije jedno 10 dana bez jela
prije sam to lako mogla
sad mi to malo teze pada
__________________
Jesus von Nazareth hat auch den Schmerz der Tiere gespürt, die auf die Schlachtbänke der Menschen gelegt werden. Als
er nämlich mit ansehen muss, wie ein Mann ein Tier schlägt, ruft er: "Weh euch, die ihr nicht hört, wie es zum Schöpfer im
Himmel klagt und um Erbarmen schreit! Dreimal wehe aber über den, über welchen es in seinem Schmerz schreit und klagt.
suma_ is offline  
Old 24.03.2015., 19:11   #40
Quote:
suma_ kaže: Pogledaj post
Ja bih najradije jedno 10 dana bez jela
prije sam to lako mogla
sad mi to malo teze pada
E to bi i meni dobro doslo...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.