Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2010., 10:04   #1041
Quote:
kopčica 81 kaže: Pogledaj post
smijem upasti?

u vezi smo 11 godina, u braku 4. imamo dijete od 2,5 god.
seks uvijek bio odličan, i sad je (recimo) - kad ga bude

bedira me sljedeće: on se ne trudi oko mene, uzima me zdravo za gotovo. pomno sam to analizirala, njegovo ponašanje i sve i to je to. ima onaj sofa-pristup ''u braku smo, imamo dijete, to je to''.
da se razumijemo, ne mislim da sam ja bezgrešna i to, ali se trudim. sređujem se za sebe, pa i za njega, pazim da ne zamremo... možda griješim u tome analiziranju, al se bojim da će sve otići kvragu ako se i ja prestanem truditi... pokušala sam nakratko biti kao on i nije urodilo plodom...
došli smo do toga da ja uopće ne svršavam, čak mi je i tlaka seksat se mada sam osoba izražena libida i imam osjećaj da bih se seksala stalno da on pokazuje više... nečega

jako mi smeta što je na neki način prestao vodit računa o sebi - rjeđe pere zube, tušira se i otvoreno sam mu rekla da mi to smeta i odbija me, al on kao da ne kuži da to djeluje i na seksualni život itd...
E slušaj mala.I ja sam se uređivao smo za nju. I ja sam trebao samo nju. Možda ne svaki dan ali ako nisam navaljivao svelo bi se na nema ništa.S tim svojim navaljivanjem postigao sam suprotan efekt. Promjenio sam taktiku--primirio sam se i čekao al onda još manje.Onda sam pizdio pa opet niš.
E da . Postoji ljubav i sve ostalo manje više štima.
A onda sam počeo posječivati forum i čitati što ovdje žene pišu zašto im se neda. Nakon sve te EDUKACIJE popizdio sam totalno i sjebao sve što sam gradio 15 godina.
Poanta.ISPLATI LI SE TRAŽITI RJEŠENJE NA INTERNETU AKO JE PROBLEM DOMA???
Pamet u glavu da ne bi išla mojim stopama!!!!!!
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 16:26   #1042
Quote:
kopčica 81 kaže: Pogledaj post
smijem upasti?
jako mi smeta što je na neki način prestao vodit računa o sebi - rjeđe pere zube, tušira se i otvoreno sam mu rekla da mi to smeta i odbija me, al on kao da ne kuži da to djeluje i na seksualni život itd...
ma takve treba dobro našamarati!
kuži on kuži... ali je lijen.

Quote:
silent water kaže: Pogledaj post
ISPLATI LI SE TRAŽITI RJEŠENJE NA INTERNETU AKO JE PROBLEM DOMA???
Pamet u glavu da ne bi išla mojim stopama!!!!!!
među mnogo pametnih izrečenih ovdje, ova je možda i najpametnija!
__________________
Just because nobody complains doesn't mean all parachutes are perfect.
super_riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 02:00   #1043
neznam kod mene i nije tako,ja si zaista dajem MNOGO truda al uzalud.Čak sam zabrijao da je umor problem da je pre umorna da joj se zato neda ,zamjenim ju u kućanskim poslovima,npr operem suđe usisam operem kupatilo...ono "pusti ljube ja cu"! Pokušao sam ju i obrdovat nekim sitnicama -kupim joj nove gace,majcu ili neku plišanu igracku cak i neka sexualna pomagala i niš ne pomaže!!! Kad izađemo van navecer stalno gleda na sat ono ajmo doma kasno je,a kad izađe bez mene s frendicom dođe puno kasnije!! Znam da me voli ja nj obozavam doslovno,al neznam sva je nekako hladna s vremena na vrijeme!!Kao da se"ohladila"i to najednom to mi nije nikako jasno!!!
mmiško mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 14:11   #1044
Thumbs down

Quote:
mmiško mali kaže: Pogledaj post
neznam kod mene i nije tako,ja si zaista dajem MNOGO truda al uzalud.Čak sam zabrijao da je umor problem da je pre umorna da joj se zato neda ,zamjenim ju u kućanskim poslovima,npr operem suđe usisam operem kupatilo...ono "pusti ljube ja cu"! Pokušao sam ju i obrdovat nekim sitnicama -kupim joj nove gace,majcu ili neku plišanu igracku cak i neka sexualna pomagala i niš ne pomaže!!! Kad izađemo van navecer stalno gleda na sat ono ajmo doma kasno je,a kad izađe bez mene s frendicom dođe puno kasnije!! Znam da me voli ja nj obozavam doslovno,al neznam sva je nekako hladna s vremena na vrijeme!!Kao da se"ohladila"i to najednom to mi nije nikako jasno!!!
O. Bit će ti jasno, i još koliko.
Pusti ti lijepo uputstva koja daju ove tete na forumu. Napravi ovo i ono, te joj kupi ovo i ono pa će sve bit super.
Je na sve ovo zaboravile su dodati nemoj tražiti sex.To ti žene ne vole kod muževa. Ne samo da ne smiješ tražiti- ni pomisliti ne smiješ jer onda ti niš drugo nije u glavi osim sexa.
Netko na ovom forumu je rekao da je jedini problem nas muškaraca što želimo sex sa svojom ženom i izgleda da je stvarno tako.
Nema ti tu pomoći. Dok možeš trpjeti da ti ne da brak će ti biti savršen. Ali ako prigovoriš, upropastio si brak/vezu jer ne misliš ništa drugo nego samo na sex. I to još sa svojom ženom....eh budale
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 16:50   #1045
Ma joj, silent, nemoj to kategorizirati - muško-žensko. Ti kao da ne čitaš ženske postove. Ima i žena koje su u sexualnom deficitu... I mi bi se sa svojim muževima, a oni se pokažu kao mrtva puhala...
Možda je problem u različitom libidu. Neki imaju više - neki manje... i to se ne dijeli po spolu... nego po ljudima...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:48   #1046
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Ma joj, silent, nemoj to kategorizirati - muško-žensko. Ti kao da ne čitaš ženske postove. Ima i žena koje su u sexualnom deficitu... I mi bi se sa svojim muževima, a oni se pokažu kao mrtva puhala...
Možda je problem u različitom libidu. Neki imaju više - neki manje... i to se ne dijeli po spolu... nego po ljudima...
Da,ima i žena i muškaraca u sexualnom deficitu.
Bilo bi zdravo da se deficitarci malo čuju na PM pa stvorimo i neki suficit u našim životima.
__________________
Zazivanje segregacije za necijepljenje je govor mržnje.
Necijepljeni i ljudi bez maski nisu zaraženi, to su samo pretpostavke i bojazan novonormalnih mizofoba.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 02:16   #1047
meni je nekako teško zamisliva situacija u kojoj on pita, a ja ne dam
nije ni da on ne da (), al obično ja iniciram... pokušala sam ne inicirat, ono, kao, sve je ok (ne podnosim igre tipa ''sad sam ja naprnjena pa ti skuži zašto, a dotad nema seksa''), samo ne pokazujem toliko da mi se seksa. pa ni to ne pali...

mislim da bi se on seksao 2-3 puta mjesečno, tako mi se nekad čini... iako znam što ga koči - malčice smo loši s lovom - pokušavam mu pokazat da nam seks treba bit ispušni ventil, razbibriga, bijeg, a ne da se seksamo samo kad je sve bajno... znam, pa i razumijem, on teže podnosi minus na tekućem od mene, i ne forsiram ništa.

samo mi je žao... prođe me volja...



Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Da,ima i žena i muškaraca u sexualnom deficitu.
Bilo bi zdravo da se deficitarci malo čuju na PM pa stvorimo i neki suficit u našim životima.
kopčica 81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 22:20   #1048
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
Ma joj, silent, nemoj to kategorizirati - muško-žensko. Ti kao da ne čitaš ženske postove. Ima i žena koje su u sexualnom deficitu... I mi bi se sa svojim muževima, a oni se pokažu kao mrtva puhala...
Možda je problem u različitom libidu. Neki imaju više - neki manje... i to se ne dijeli po spolu... nego po ljudima...
Pa znaš u biti ovo ti je samo igranje nogmeta bez lopte.Svi mi znamo da postoje različita libida i da su sretni oni koji imaju ista. Svi mi ostali moramo se pomiriti s tim da ćemo nekad jenpot nekad tri put i tako u nedogled. sve ovisi o onom koji ima manji libido. I ako je to jedini problem u vezi, veza je više nego dobra.
A ovo na forumu je više ispušni ventil
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 16:04   #1049
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Da,ima i žena i muškaraca u sexualnom deficitu.
Bilo bi zdravo da se deficitarci malo čuju na PM pa stvorimo i neki suficit u našim životima.
A što, treba se snaći, ha...

Shaggadelic baby, yeah...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 17:12   #1050
Quote:
kopčica 81 kaže: Pogledaj post

mislim da bi se on seksao 2-3 puta mjesečno, tako mi se nekad čini... iako znam što ga koči - malčice smo loši s lovom - pokušavam mu pokazat da nam seks treba bit ispušni ventil, razbibriga, bijeg, a ne da se seksamo samo kad je sve bajno... znam, pa i razumijem, on teže podnosi minus na tekućem od mene, i ne forsiram ništa.
samo mi je žao... prođe me volja...
E ovo je nažalost, tužno i dešava se..

Da se jebeni minus na tekućem i/ili kriza kapitalističkog sustava kao takvog, reflektira čak i na takvu stvar kao što je sex..

Tužno, jebeno..
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 14:49   #1051
Quote:
perich kaže: Pogledaj post
buraz to ti je horoskop vecine nas... kad se ozenis, racunaj na to da ces dobivat sve manje i manje... mozda pri pocetku braka, kao ajmo radit djecu i to... a kasnije... cuj... drkaj jebiga ako te muci moral... a ako ne, znas sto ti je cinit... ja cu osobno kad do toga dodje nabavit neku dobru rukavicu da si previse ne ozuljam dlanove... ili nabavit gumenu, jelte, vaginu...
..e, ma nemoj, a šta da ja kažem?!? Ja bi se seksala, a moj muž je taj koji neće..!! ..kod nas ko u onoj pjesmi: ja bi svaki dan, dečko mi je umoran.. I tako se to lijepo smanjuje otkako živimo skupa i otkako smo u braku, da bi u zadnje vrijeme došlo do toga da se seksamo 1 u 3 tjedna (ako ne i rjeđe, više se i ne sjećam), a i taj seks bude ubitačan i neuračunljivo kratak , pa bi bilo bolje da ga i nije bilo..ode raditi, dođe kući, jede, sjedne za komp, surfa po forumima za zračne puške i aute, izađe van pucati zračikom, dođe unutra, opet forumi, večera, tv i zaspi ko krme u pol serije il čega već..a ja opet ostanem na suhom..ne pali seksi rublje , ne pali maženje, ne pali napad, ne pali ništa..sama moram obavljat stvari, al to ni to..
..ajmo junaci, što se s mojim mužem događa?????
Zrinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:26   #1052
Thumbs down

Quote:
Zrinn kaže: Pogledaj post
..e, ma nemoj, a šta da ja kažem?!? Ja bi se seksala, a moj muž je taj koji neće..!! ..kod nas ko u onoj pjesmi: ja bi svaki dan, dečko mi je umoran.. I tako se to lijepo smanjuje otkako živimo skupa i otkako smo u braku, da bi u zadnje vrijeme došlo do toga da se seksamo 1 u 3 tjedna (ako ne i rjeđe, više se i ne sjećam), a i taj seks bude ubitačan i neuračunljivo kratak , pa bi bilo bolje da ga i nije bilo..ode raditi, dođe kući, jede, sjedne za komp, surfa po forumima za zračne puške i aute, izađe van pucati zračikom, dođe unutra, opet forumi, večera, tv i zaspi ko krme u pol serije il čega već..a ja opet ostanem na suhom..ne pali seksi rublje , ne pali maženje, ne pali napad, ne pali ništa..sama moram obavljat stvari, al to ni to..
..ajmo junaci, što se s mojim mužem događa?????
Valjda smo i ja i ti našli krive.
Ti hoćeš a i ja hoću,misliš da bi to klapalo. Ma bi vraga. Nastao bi neki drugi problem.Što mi znači što nemam ni zračnicu nit gledam serije kad se njoj neda???
Mogu se il svađati pa će joj se htjeti još i manje ili čekat!!!
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 10:55   #1053
...ne znam..očito jesmo..
..ma ne mogu prokljuviti koji mu je vrag ..udebljao se unazad 1 god. otkako smo u braku, i ne mari baš previše za to..ok, i ja sam, ali ja svoj izgled držim pod kontrolom..imam osjećaj da ga ne pali više ama baš ništa..što je alarmantno ako se uzme u obzir da smo u srednjim dvadesetima..čisto me strah što će biti sa 40?!?! Sve sam pokušala..malo smo razgovarali pa kao posao mu je u banani, kad sam pitala jel ga ja možda ne palim više nasmijao mi se u lice i rekao da ne budem smiješna..bilo je nekih problema oko trudnoće, pa kaže da ga sad živciraju posjeti liječniku..
..evo sinoć..lijepo mu se digne, počnemo mi to sve lijepo, reko već sam zarasla pa sam ti ko djevica, on se pikne smijat, momo padne i šlus, amen, gotovo, ni bog ga više ne bi digo..vrištat ću...beš mi sve ak ne odem na prvi ćošak i prasnem se kak spada s prvim dobrovoljcem pa da mogu dalje normalno....naravno da se šalim..ali ah...
Zrinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:53   #1054
Quote:
Zrinn kaže: Pogledaj post
...ne znam..očito jesmo..
..ma ne mogu prokljuviti koji mu je vrag ..udebljao se unazad 1 god. otkako smo u braku, i ne mari baš previše za to..ok, i ja sam, ali ja svoj izgled držim pod kontrolom..imam osjećaj da ga ne pali više ama baš ništa..što je alarmantno ako se uzme u obzir da smo u srednjim dvadesetima..čisto me strah što će biti sa 40?!?! Sve sam pokušala..malo smo razgovarali pa kao posao mu je u banani, kad sam pitala jel ga ja možda ne palim više nasmijao mi se u lice i rekao da ne budem smiješna..bilo je nekih problema oko trudnoće, pa kaže da ga sad živciraju posjeti liječniku..
..evo sinoć..lijepo mu se digne, počnemo mi to sve lijepo, reko već sam zarasla pa sam ti ko djevica, on se pikne smijat, momo padne i šlus, amen, gotovo, ni bog ga više ne bi digo..vrištat ću...beš mi sve ak ne odem na prvi ćošak i prasnem se kak spada s prvim dobrovoljcem pa da mogu dalje normalno....naravno da se šalim..ali ah...
Znam ti ja jedan dobar lije za takve samo koliko si spremna dragom pružati šokove..
Dogovori se s nekim da se dopisujete putem maila..malo sočnih pričica p mu ostavi da kao slučajno nađe. Vjerojatno će poludit ali sex će bit nezaboravan..
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 14:01   #1055
...ne bi se baš igrala sa povjerenjem ..tko zna što može pomisliti, pa da si sjebem kompletan brak, jbt tko mi garantira da će mi vjerovati da nije neki punjač s druge strane maila, nego frendica il ja sama il šta već...i ovako je previše ljubomoran..daklem, smisli šta bolje, pa muško si
Zrinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 14:34   #1056
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Da,ima i žena i muškaraca u sexualnom deficitu.
Bilo bi zdravo da se deficitarci malo čuju na PM pa stvorimo i neki suficit u našim životima.
a vidi ga... slavni začetnik teme glavom i bradom

pa daj reci, nakon toliko godina... kakvo je stanje, koje su se promjene desile, ako su se desile? koji su zaključci doneseni?

podijeli s nama, ne budi škrt
__________________
Just because nobody complains doesn't mean all parachutes are perfect.
super_riba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 15:01   #1057
Quote:
Zrinn kaže: Pogledaj post
...ne bi se baš igrala sa povjerenjem ..tko zna što može pomisliti, pa da si sjebem kompletan brak, jbt tko mi garantira da će mi vjerovati da nije neki punjač s druge strane maila, nego frendica il ja sama il šta već...i ovako je previše ljubomoran..daklem, smisli šta bolje, pa muško si
A noš onda dojdi k meni pa ćemo rspravljati.
Šalim se. Pa budi malo kreativna. Ti najbolje znaš do koje granice možeš.Vjeruj da malo extremnosti može pomoći( znam po sebi) samo moraš znati gdje je granica i koliko to hoćeš priuštiti mužu
silent water is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:36   #1058
heh, evo da i ja nešto kažem na ovu temu,iako imam sličnu, par postova niže s ženskim pogledima na istu stvar...ukratko, bila u vezi 13,5 god...nije mu se dalo...pa znalo je proći i po 6 mjeseci, pokušala svašta, na kraju se sve to svede da se osjećaš neprivlačno, nevoljeno, prljavo.....ono što sam ja shvatila, takvo šta totalno ubije sve što osjećaš i ako se ne rješi u početku, pa jbg...nazad nema....nakon toliko vremena,otišla sam, našla sebi nekoga tko mi odgovara i sad se seksam dovoljno učestalo, slažemo se i volimo onako kako to i treba izgledati....neznam, nisam još srela nikoga tko je imao takvih problema i rješio ih drugačije nego rastavom ili ljubavnicom/ljubavnikom....pa kako kome odgovara....
__________________
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,ali nam samo srce kaže što trebamo učiniti
sladjana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 10:34   #1059
Quote:
super_riba kaže: Pogledaj post
a vidi ga... slavni začetnik teme glavom i bradom

pa daj reci, nakon toliko godina... kakvo je stanje, koje su se promjene desile, ako su se desile? koji su zaključci doneseni?

podijeli s nama, ne budi škrt
Još uvijek oženjen,nisam našao ljubavnicu kao kaj su mi tu neki predlagali(previše kompliciraju svakodnevicu)mada neki usputni one night stand ne bih odbio.
Po sexualnom pitanju,kaj se više bližim 40-oj mijenjaju se prioriteti tak da mi se polako veći gušt obžderat na nekom roštilju nego sexat .
Sex je dobar ako je neforsiran,neplaniran i spontan .
__________________
Zazivanje segregacije za necijepljenje je govor mržnje.
Necijepljeni i ljudi bez maski nisu zaraženi, to su samo pretpostavke i bojazan novonormalnih mizofoba.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 10:49   #1060
Quote:
VIVA PIVA kaže: Pogledaj post
Sex je dobar ako je neforsiran,neplaniran i spontan .
Za forsiranost se slažem, ali seks može biti jako dobar i ako je planiran i očekivan.
Nabrijavaš se cijeli dan, isčekuješ, maštaš, želiš... a onda dođe tren...

To što o seksu razmišljaš na ovaj način zapravo mi govori da se trudiš pomiriti sa time da ga jednostavno nema i da ga neće biti pa ćeš to, eto, prihvatiti.

Iako, zapravo, ni to ne bi učinio jer si spreman na one night aferice.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.