Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 19:09   #1
bolesno iskomplexirane zene

znate neku takvu? al ono da je lijepa i bolesno nezadovoljna. tipa nikolina pisek , sve je ok, al nist njoj ne pase.
ja znam jednu takvu, ide s mojom sestrom na fax. zena je onak bomba, stvarno je lijepa i ima savrseno tijelo, decki ju opsjedaju, a ona uvjerena da je gabor
cvili jer ima par oziljaka od vodenih kozica na licu(jedva primjetnih, al ona misli da se iz aviona vide), nos joj isto ne valja(a savrsen, mali) i sta ja znam, s nicim nije zadovoljna!
isto znam jednu takoder opsjednutu sa sitnicama, strahovito pati jer ima par rupica od akni(al stvarno par, ne onako cijelo lice puno)

svi smo mi necim ne zadovoljni i nitko nije savrsen, ali kakav je to mentalni sklop pa da budes opsjednut minijaturnim nepravilnostima??? kuzim nekog tko stvarno ima neku jako izrazenu fizicku manu...
jesmo li svi jednostavno previse tasti?
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:39   #2
poznam nekoliko takvih cura... jedna sa 20 ima par estetskih...
mislim da bi trebale posjetiti psihijatra...
@ndrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:46   #3
definitivno psihijatru, imam i ja oziljke od vodenih, svi skoro imaju, a ako netko radi toga cvili, nije normalan. pa sta ce ona kad dobije prve bore? ubit se ?
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:56   #4
Poznam
To mi je susjeda, dobre smo si odmalena. Ona je jako iskompleksirana, uvjerena da je gadna, da ima ružne zube, tijelo, facu, šta ti ja znam šta sve ne, da se nikad neće udat i tako to. Sve u svemu ima jako, jako nisko samopouzdanje.
Nije sad ne znam kakva ljepotica, ali daleko je od onoga što za sebe misli.
Baš žalosno.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 20:24   #5
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
znate neku takvu? al ono da je lijepa i bolesno nezadovoljna. tipa nikolina pisek , sve je ok, al nist njoj ne pase.
ja znam jednu takvu, ide s mojom sestrom na fax. zena je onak bomba, stvarno je lijepa i ima savrseno tijelo, decki ju opsjedaju, a ona uvjerena da je gabor
cvili jer ima par oziljaka od vodenih kozica na licu(jedva primjetnih, al ona misli da se iz aviona vide), nos joj isto ne valja(a savrsen, mali) i sta ja znam, s nicim nije zadovoljna!
isto znam jednu takoder opsjednutu sa sitnicama, strahovito pati jer ima par rupica od akni(al stvarno par, ne onako cijelo lice puno)

svi smo mi necim ne zadovoljni i nitko nije savrsen, ali kakav je to mentalni sklop pa da budes opsjednut minijaturnim nepravilnostima??? kuzim nekog tko stvarno ima neku jako izrazenu fizicku manu...
jesmo li svi jednostavno previse tasti?
znam.to su one 'garbo'tipovi...koje na kraju ostanu same sa mackama bez djece, u ocaju zivota.lako je kad si mlad ali svatko ostari..pa jos kad ti nis drugo ne ostane a ljepota otisla odavno...mo's se slobodno ubiti.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 20:26   #6
ja znam više onih drugih koje su "ružne" a umislile su da su ljepotice,ustvari prosječne cure koje kad obuku minicu više "ne hodaju po zemlji"
Ali možda bolje i to nego ove koje su bolesno nezadovoljne
__________________
...I don't give a damn !
axcent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 20:38   #7
Quote:
axcent kaže: Pogledaj post
ja znam više onih drugih koje su "ružne" a umislile su da su ljepotice,ustvari prosječne cure koje kad obuku minicu više "ne hodaju po zemlji"
Ali možda bolje i to nego ove koje su bolesno nezadovoljne
joooj da, ima i takvih, puuuno
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:09   #8
Quote:
axcent kaže: Pogledaj post
ja znam više onih drugih koje su "ružne" a umislile su da su ljepotice,ustvari prosječne cure koje kad obuku minicu više "ne hodaju po zemlji"
Ali možda bolje i to nego ove koje su bolesno nezadovoljne
Moram se složit s tobom, iako je meni samokritičnost "simpatičnija" nego neko jebeno veliko samopouzdanje bez pokrića.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:19   #9
takodje znam nekoliko takvih, pretjerano samokriticnih djevojaka koje su totalno u k
jedna je navukla anoreksiju pa smo veoma cesto pricale o njezinoj idealnoj tezini koju zeli doseci i koja je 43 kg, da li je smrsala u licu i kako je super sto joj one kosti (kljucne) tako ispadaju..
inace mati joj takodje nikada nije jela, i nikada nije dobila ljubav i podrsku koju je trebala od familije

drugoj je obavezna tema kada se napije kako zeli smanjiti nos, povecati bradu, povecati grudi etc, a u sustini je super slatka djevojka
ima preljep osmijeh, perfektnu kozu, vitka je..
ali mati joj je alkoholicar i prosla je dosta toga tuznog i teskog..

a samopouzdanje im je toliko nisko..
spavaju sa svakim ko ih pozeli
jedna od njih mi je cak rekla kako je sex njezin nacin da zainteresuje decka
mada joj donedavno nije uspjevalo
i tako..
najgore je sto im prijatelji ni poznanici ne mogu pomoci, njima stvarno treba strucna pomoc
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:55   #10
Znam neke koje su baš iskompleksirane, ali ih više znam što seruckaju kako su ružne samo da im veliš da nisu, da su mile, divne, lepe i pametne.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:12   #11
šta je Pišekica iskompleksirana
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:13   #12
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
šta je Pišekica iskompleksirana
Pa ne bi napravila pola tuceta operacija da nije
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:15   #13
Da, znam jednu takvu.
Razvila je bulimiju i sklonost navlačenju na droge.
Iako, i ta njezina iskompleksiranost izgledom ima puno dublje korijene.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:16   #14
Bolesno iskompleksiranim ljudima se najcesce nesto konkretno dogodi pa sve od tuda krece. Ne znam... nesto tipa da im netko kaze da su ruzne, debele, imaju grozno ovo, grozno ono...

Obicno takvu izjavu ne cuju jednom u prolazu, vec vise puta. Jos je gore ako dodje iz vise razlicitih izvora. A kad vise puta cujes nesto ruzno o sebi sto se odnosi na fizicki izgled, pocnes vjerovati u to. Iako, objektivno, znas da nije istina, ali ostane ti. Pocnes razmisljati u skroz krivom smjeru. Nesto tipa da ako i dobijes kompliment od frendice, pomislis da ti to govori samo zato sto ti je frendica koja zna da MORAS cuti tako nesto. Onak... hoce frendica pomoci tvom samopouzdanju, nista vise od toga.

I istina je da takve osobe vise paznje posvecuju svom izgledu, vise se lickaju, sredjuju, sminkaju... pa je rezultat najcesce (objektivno) zgodna cura puna kompleksa. Rijetko tko kuzi da su ulickane i sredjene cure (ne uvijek, ali cesto) pune kompleksa.

Eto. Nekakvo moje misljenje.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 00:04   #15
ma nije ona iskompleksirana nego pokušava sa takvim svojim ponašanjem privući pažnju na sebe, tipa vidi kako mi ovo ružno stoji, a prije se ubiju ubjeđivanjem da to nije tako već da je super, a to je baš ono šta ona želi čuti
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 01:31   #16
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Znam neke koje su baš iskompleksirane, ali ih više znam što seruckaju kako su ružne samo da im veliš da nisu, da su mile, divne, lepe i pametne.
ma znam,da,imam legicu koja se stalno žali na svoje preveliko dupe

ok,ona stvarno ima veliko dupe,ali jednostavno takva joj je građa tijela i nema te dijete koja će to dupe uklonit ali sve ostalo je na mjestu i lijepa je

no svejedno,zamara kad petsto puta čuješ,joj debela sam,debela sam,pa onda nemoj obuć te jebeno uske traperice,šta izvodiš,mislim si

a jednoj legici koja je tak trubila da je debela je jedna druga legica kojoj je puko film i nije ju više mogla slušat rekla,pa jesi,debela si,možete si onda mislit reakcije
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 02:06   #17
dok sam se još bavila manekenstvom često sam bila u društvu jako ljepih cura
koje nikako nisu bile zadovoljne svojim izgledom uvik je postojalo nešto što nevalja
sjećam se kad sam prvi put došla u agenciju ford pa su me napali da sam predebela a ja imala 50 kg
tad sam i sama sebi izgledala debelo jer sve ostale cure oko mene su uglavnom bile čačkalice
sad nakon što sam rodila i imam 65 kg sebi izgledam ljepše nego ikada
a evo npr sad sam drugima ružna
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 02:49   #18
znam jednu, ta nije normalna!!
teretana 5 puta tjedno, frizurice, manikurice, pedikurice, ekstenzije, solarij,
tako se vidi na njoj da pred ogledalom provodi 5 sati i nema ni jednu intelektualnu temu o kojoj bi mogla pričat s njom, sve joj se vrti oko izgleda i odjeće. doduše idem i ja u teretanu, pazim na sebe, njegujem se ali sve u granicama normale
sexy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:27   #19
Quote:
axcent kaže: Pogledaj post
ja znam više onih drugih koje su "ružne" a umislile su da su ljepotice,ustvari prosječne cure koje kad obuku minicu više "ne hodaju po zemlji"
pretočno. al fakat nemaju zakaj bit prepotentne i umišljene....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:59   #20
moja seka zabrijala da mora na operaciju nosa...luda žena...
ima mali slatki nosić, i cure bi ubile za takav,ali ona je zabrijala da ima nekakvu kuglicu (koju samo ona vidi) na vrh nosa i da hoće to ić maknut...
Moja kuma joj veli:daj pogledaj moj pa se žali ( ima nosinu ko orao), pa mi nikad nije palo na pamet operirat,kome se ne sviđa nek ne gleda...
I ima pravo...
Čudno je što cure koje možda i nisu ljepotice u općem smislu nemaju te fucking komplekse,dok lijepe cure i žene briju da su Frankenštajni...
Dajte budite zadovoljne sobom...

Jebo vas zapad i njihovi kriteriji za ljepotu
vjabac01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.