Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 18:18   #921
44. klasa ZMIN u Zemuniku
Tommy83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:28   #922
Ja sam bio 92, 31. klasa - Pula
Ranko82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:50   #923
Quote:
Ranko82 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio 92, 31. klasa - Pula
Nesto si ti tu fulao s brojkama!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 08:39   #924
9.klasa,Dracevac-Borongaj-Lora
__________________
Kako oblikovati potpise
paasara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 07:10   #925
Jel tko bio možda 1.2.95-te na muzilu,zgrada preko puta menze na katu.
__________________
Pravila uređivanja potpisa
java rab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 07:29   #926
37 klasa

Trsat pa Lora

na Trsatu sasvim ok, u Lori na brodu sam se kačio sa jednim zapovjednikom alkosom, nisam mu dozvolio da me zajeb...a
pa sam bio često u kazni i nema doma
zivadin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 18:21   #927
__________________
Would You...KC
Poklon pičnijama: Dr Čalgija desktop wallpaper i ĐiMejl tema
Ugovor
chalgija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 11:48   #928
nisam siguran al mislim da sam bio 37 klasa (9.2000.-3.2001.)
karlovac, inženjerija, pontonsko-amfibijska

dobro iskustvo, naučio sam cijeniti luksuze koje imamo u civilstvu. također sam došao do spoznaje iz prve ruke da su gradovi odgovorni za civiliziranje ljudi jer bilo je tamo podosta likova iz pripizdina za koje nemogu reći ništa pozitivno, ono zadrti kmetovi bez osjećaja za išta i ikoga, totalna ciganija. tipa neki je izvadio nož i ozbiljno išao priklat drugog jer mu je rekao "j... ti mater" zato jer mu je srušio figurice na riziku. ono neznaš jel bi se smijo il zvao nekog u pomoć.
također smo imali situacije sa onim polu-razvodnicima tj. pizdekima iz "stare vojske" koji su nas vodili prvih mjesec i pol dok su se novi razvodnici obučavali i pokušavali trenirati strogoću.
al ono što mi nikad neće postat jasno je da su neki obolili od stresa u vojsci. tipa lik je noću mjesečario i proživljavao stupanje (zbog onih priprema za zakletvu), drugi je obolio od dijabetesa od stresa...
sve u svemu vrlo ok iskustvo, smatram da bi ga svaki muški trebao proživjet čisto da osjeti to koprcanje izvan vlastite safe zone
dostaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 17:56   #929
79-ta - izviđač. Nije da me fasciniralo, a i sad se rijetko sjetim.
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:49   #930
Bio sam 37.klasa 11/2000. Koprivnica pa Karlovac 33.inžinjerijska kod poručnika Tucibata.
Torn2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:20   #931
45 klasa,medju najmladjima ako ne i najmladji u satniji,tek napunio 18 god,vezista u Samoboru-Pleso
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 21:38   #932
13-a prokleta
Frater111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 18:54   #933
vojsku sam sluzio u jednoj ludnici u jednom neelitnom predgradju beograda, gde sam vodio hor ludaka i individualno radio sa jednim cigosem koji je svirao gitaru i prelepo pevao. muzika je bila njegova terapija. i decko je uspeo, zivi manje vise normalan zivot, svira i peva, od toga zivi. samo jos da se ozeni, to mu je san. ali jbg, cigani sa dijagnozom i nisu nesto popularni kod zena...
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 19:16   #934
36 kl , koprivnica samobor
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 00:37   #935
Šta se folirate s tim služenjem vojske, to je 0 u usporedbi kako se služilo u bivšoj državi.
Ovdje bi bio 8 sati u vojarni i onda ideš kući kao da si radio, a ne da služiš vojni rok

Služit vojsku znači bit zatvoren u kasarni i da su izlasci zabranjeni i ne 6 mjeseci nego 12-15 mjeseci ili kao nekad 3 godine.

Nisi nikakva muškarčina ako si tu služio ovu vojsku. Treba il negdje u rat otić ili tako nešto, ovo je nula.
Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 00:44   #936
Quote:
Pogubljen kaže: Pogledaj post
Šta se folirate s tim služenjem vojske, to je 0 u usporedbi kako se služilo u bivšoj državi.
Ovdje bi bio 8 sati u vojarni i onda ideš kući kao da si radio, a ne da služiš vojni rok

Služit vojsku znači bit zatvoren u kasarni i da su izlasci zabranjeni i ne 6 mjeseci nego 12-15 mjeseci ili kao nekad 3 godine.

Nisi nikakva muškarčina ako si tu služio ovu vojsku. Treba il negdje u rat otić ili tako nešto, ovo je nula.
Jbg. nemeremo svi bit' Ranbo...: ne zna :

A ovo za zatvaranje u kasarni, ono, : floooop :
AtkoAtkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:51   #937
Quote:
Pogubljen kaže: Pogledaj post
Šta se folirate s tim služenjem vojske, to je 0 u usporedbi kako se služilo u bivšoj državi.
Ovdje bi bio 8 sati u vojarni i onda ideš kući kao da si radio, a ne da služiš vojni rok

Služit vojsku znači bit zatvoren u kasarni i da su izlasci zabranjeni i ne 6 mjeseci nego 12-15 mjeseci ili kao nekad 3 godine.

Nisi nikakva muškarčina ako si tu služio ovu vojsku. Treba il negdje u rat otić ili tako nešto, ovo je nula.
Lako tebi, kaj s nama koji preferiramo žene?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 02:55   #938
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Lako tebi, kaj s nama koji preferiramo žene?
Pa u vojsci ima žena, a i u ratu ih se nađe.
Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 03:02   #939
Quote:
AtkoAtkovic kaže: Pogledaj post
Jbg. nemeremo svi bit' Ranbo...: ne zna :

A ovo za zatvaranje u kasarni, ono, : floooop :

Poznam starijeg čovjeka iz US što je bio u Vietnamu, upoznao sam se s njim uživo i pričao mi je kako je bilo i šta se radilo, to je prava ljudina, a onda se sjetim ovih miševa što su 6 mjeseci služili hrvatsku vojsku i hvale se time, ma to nema veze s vezom.

Pravi vojnik mora znat inicijativno govoriti, rukovati oružjem, mora znat ubit čovjeka u sekundi ako treba i bez oružja, a ovi ni sa kalašom ne bi znali ili mogli ubit nekog.

Nije ni čudo da ovdje svako ko se vratio is legije stranaca bi postao general.
Pogubljen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 04:38   #940
Quote:
Pogubljen kaže: Pogledaj post
Poznam starijeg čovjeka iz US što je bio u Vietnamu, upoznao sam se s njim uživo i pričao mi je kako je bilo i šta se radilo, to je prava ljudina, a onda se sjetim ovih miševa što su 6 mjeseci služili hrvatsku vojsku i hvale se time, ma to nema veze s vezom.

Pravi vojnik mora znat inicijativno govoriti, rukovati oružjem, mora znat ubit čovjeka u sekundi ako treba i bez oružja, a ovi ni sa kalašom ne bi znali ili mogli ubit nekog.

Nije ni čudo da ovdje svako ko se vratio is legije stranaca bi postao general.
Taj Vijetnam, to 83.američka savezna država?! Čova branio vjekovna ognjišta, rodnu grudu pradjedova itakoto?!
: nožduričetiničica :
AtkoAtkovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger