Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2006., 22:56   #61
Quote:
Lali Puna kaže:
a i malo sam pod dojmom zbog kina zagreb. i toga da će tamo izrast novi evenjumol. hajmo se veselit jer će tamo isto sigurno prodavat neke brendove koji nam dosad nisu bili dostupni.
Ma ja sam isto snervana oko kina Zagreb, isto kao i oko crkve na livadi u Travnom, ali to nije tema ovog topica.

Quote:
i, molim vas, bez crno bijelih opozicija. opcije nam nisu ili samo rosal i becutan ili beskritično prihvaćanje svakog konzumerističkog sranja. i vi to dobro znate.
Istina, ali mene vise veseli jedna Sephora nego 700 Versacea i Diora.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 23:11   #62
Quote:
Noemi kaže:
A ti radis u sephori?
ne sada,ali sam u njoj pocela svoj make up zanat! pa poznam puno ljudi od tamo jos i sada narocito u calif.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 23:17   #63
ma limoniji,martici,muelleri(irise ni ne racunam)su pajzli za sephoru.sephora je svijetska ogromna firma sa svim poznatim brandovima.e sad,varira od lokacije do lokacije...ne drze sve sephore iste brandove. neke imaju manje,neke vise.cak i na manhattanu gdje ih ima par...neke su malecke a neke ogromne na dva kata.ali uglavnom,ko voli svjetske firme do sada nedostupne eu trzistu-od sada ce moci kupovati sve to u sephori.mislim da ce kad se ona otvori,propasti i limoni i martimexi i sve ostali ducani.i opet ovisno-kaj ce drzati hrvatska sephora.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:16   #64
Quote:
hajdi kaže:
Ma ja se zgražam nad tim masama koje stoje na kiši (i hladnoći) ispred Kike samo da bi bili prvi koji će kročiti u nju, nad ljudima koji satima čekaju pred McDonalds'om da bi bili prvi koji će prijeći njihov prag, a isto tako sad na tim ženama koje će nadjačati osiguranje samo da bi prve prekopale police Sephore u Zagrebu i grabile kao da se sprema kraj svijeta
I čudim se nad tih 250 kozmetičkih brandova (ne proizvoda) kao da u Zagrebu (i drugdje u Hrvatskoj) postoji samo Rosal i Becutan. Pa uz sve silne Martimexe, Limonije, Irise, privatne parfumerije i dm-ove (ako ćemo i o socijalnoj kozmetici ) bit će to samo još jedno mjesto za trošenje brda novaca, ništa drugo. Dućan. Parfumerija.
Ali ne, žene padaju u ekstazu...
Ajme, vrti mi se već u glavi od tolikog kolutanja očima
mislim da ovo o cemu pricas nema veze sa zapadnjackim smecem nego s nasim ljudima koji hrle bilo kamo gdje se cini da bi mogli nesto dobit na akciji ili jos bolje besplatno.

na otvorenju jedne bille ljudi su stajali cijelo popodne pred ducanom ne bi li dobili - zutu plasticnu loptu na kojoj pise billa

gledala sam prije izbora promocije politickih stranaka gdje su se ljudi hrpimice gurali oko standova ne bi li dobili kemijsku s logom stranke koja ih uopce ne zanima ili su mozda cak protiv nje, a da ne pricam koliki su po dva-tri puta stajali u red ne bi li dobili besplatan badge.

ne tako davno penzici pogazise klince jer se na standovima promotivno dijelio sladoled a oni trcali po jos jedan cim su prvi pojeli

tak da, nazalost, nije to zapadnjacko smece nego domaci sljam.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:17   #65
pa što bi propali; u it egzistira i limoni i sephora i cosulich; ma ima ih još lanaca parfumerija samo se ne mogu sjetit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:19   #66
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ne sada,ali sam u njoj pocela svoj make up zanat! pa poznam puno ljudi od tamo jos i sada narocito u calif.
a koje sve marke tamo ima za kupit (zanimaju me ponajvise one kojih jos nema u zg)

edit: tek sad vidjeh da si poslije jos komentirala, reci koja su tvoja iskustva.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:20   #67
Quote:
tough_cookie kaže:

tak da, nazalost, nije to zapadnjacko smece nego domaci sljam.
a što bi rekli za ljude koji kampiraju ispred harrodsa da bi bili medju prvima na rasprodaji?

ili još bolji slučaj; trčanje golih ljudi po ulici; da bi se obukli u dućanu.
to su vijesti s zapada; a ne iz rvacke.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:22   #68
joj nemoj sad sirote penzionere upletati i trpati u isti koš
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:27   #69
Quote:
tough_cookie kaže:
mislim da ovo o cemu pricas nema veze sa zapadnjackim smecem nego s nasim ljudima koji hrle bilo kamo gdje se cini da bi mogli nesto dobit na akciji ili jos bolje besplatno.
im veze sa zapadnjačkim smećem itekako. ali budući da ovo nije ni tema ni vrijeme ni mjesto uputit ću samo one koje žele znati više na odličan češki dokumentarac koji je vrlo plastično prikazao utjecaj konzumerizma i zapadnjačkih evenjumolova i šoping centara u tranzicijskim zemljama

edit: sad sam među komentarima dokumentarca naišla na zanimljiv podatak. budući da se radi o češkoj može se referirati i na hrvatsku, prilično. naime, komentator se pita kako može ostati zdravo i normalno društvo u kojemu je prije tek20-ak godina pojam kupovanja bio stajanje u višemetarskom redu eda bi se nabavilo rijetko voće kao što su banane, a danas se SEDAM GODINA ZAREDOM svake godine otvarao najmanje po jedan šoping centar veličine nogometnog stadiona.
pa vi recite da to nije nezdravo društvo. pa se vi veselite ružu i maskari.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:34   #70
joj gle konzumerizam ovo konzumerizam ono kaj ak ljudi to vole nek uzivaju ...a ak im je to domet zivota ja im iz sveg srca ne zelim nista ljepse i bolje jer to nit ne zasluzuju

u sephori sam
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 00:36   #71
Quote:
tough_cookie kaže:
ne tako davno penzici pogazise klince jer se na standovima promotivno dijelio sladoled a oni trcali po jos jedan cim su prvi pojeli
Sjecam se ne tako davne vijesti iz novina - penzici razgrabili besplatne kondome koji su se dijelili na dan borbe protiv side
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 04:17   #72
Quote:
tough_cookie kaže:
a koje sve marke tamo ima za kupit (zanimaju me ponajvise one kojih jos nema u zg)

edit: tek sad vidjeh da si poslije jos komentirala, reci koja su tvoja iskustva.
odi na njihov website-ima ih previse.uglavnom,limoni,martimex,mueller,iris i sl su pajzli.pogle si sama.
http://www.sephora.com/track.jhtml?categoryId=B10
tam na levo ti pise"choose brand"pa pogle kaj sve ima..a imas i slikice od svih proizvoda...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 04:23   #73
mislim ne kuzim jednu stvar.kad god napomenem neki kozmeticki proizvod(i ne samo ja nego i ostali iz usa ovdje)onda molite boga gde i kak bi do toga jer kao sephore nema...e sad kad vam dolazi-sad kao vam ne treba.po opisu tj postovima opcenito,spoznala sam da pola vas nema pojma kaj je sephora a narocito kad ju trpate u isti kos sa parfumerijama koje imate...koje su opet ponavljam-nula prema sephori.e sad,da ponovim i ovo-nadam se da ce zg dobiti veliku sephoru sa svim stvarima koje pruza njen website kao sto ima ny recimo,no to sve ovisi o trzistu i sl.i opet kazem,limoni,mart. iris i ostale sadasnje parfumerije ce izgbiti kupce jer sephora sadrzi sve te firme i mali milijon drugih do sada totalno nedostupan hr ali dostupan ostatku svijeta.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:56   #74
Quote:
AFRODITA69 kaže:
...nadam se da ce zg dobiti veliku sephoru sa svim stvarima koje pruza njen website kao sto ima ny recimo,no to sve ovisi o trzistu i sl....
Pise u najavi da ce biti 317 m2.
Valjda nam je to dosta
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 09:56   #75
veselim se sephori. i jos da nam je douglas.
sephorini duckasi su predivni i fakat se u njima super osjecas dok douglas uvijek ima super akcija.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 10:43   #76
Quote:
AFRODITA69 kaže:
mislim ne kuzim jednu stvar.kad god napomenem neki kozmeticki proizvod(i ne samo ja nego i ostali iz usa ovdje)onda molite boga gde i kak bi do toga jer kao sephore nema....
ma hajde; preživjeli smo sve te godine bez sephore; ionako dok nisi otišla u jamerku sumnjam da si i ti znala što je ista.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 11:16   #77
Quote:
Lali Puna kaže:

molim vas, nemojte mi o multipleksima. dobro znate da to nisu kina, to su trgovine. samo što ne prodaju stvari već filmove.
kad si bila zadnji puta u zagrebu ili europi?
tamo nitko ne ide...svi idu ili u branimir centar ili u centar kaptol. da, ni meni nije po volji, nije mi bilo po volji kada se zatvarala kinoteka, ali yebiga, ljudi su bili zeljni zapada, i...eto im sad zapada.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 11:37   #78
Quote:
darin kaže:
kad si bila zadnji puta u zagrebu ili europi?
Ja na Walk the line (a otada sam u kino otisla jos samo jednom)
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 11:46   #79
Quote:
darin kaže:
kad si bila zadnji puta u zagrebu ili europi?
tamo nitko ne ide...svi idu ili u branimir centar ili u centar kaptol. da, ni meni nije po volji, nije mi bilo po volji kada se zatvarala kinoteka, ali yebiga, ljudi su bili zeljni zapada, i...eto im sad zapada.
bila sam i u zagrebu (na zagrebdoxu, među ostalim, a i na regularnom programu) i u tuškancu i u kinu sc i u griču, nemoj mene pozivati na red

to ljudi traže i žele nije nikakav argument. jer ako ćemo se voditi time da 'to svjetina želi' i 'to svjetini paše' onda ćemo doista biti grad samo birtija, crkava i trgovina.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 12:10   #80
Quote:
Lali Puna kaže:
bila sam i u zagrebu (na zagrebdoxu, među ostalim, a i na regularnom programu) i u tuškancu i u kinu sc i u griču, nemoj mene pozivati na red

to ljudi traže i žele nije nikakav argument. jer ako ćemo se voditi time da 'to svjetina želi' i 'to svjetini paše' onda ćemo doista biti grad samo birtija, crkava i trgovina.
tebe kao da trese vjeciti pms. uopce ne vidim gdje sam te pozivala na red, postoji i nesto kao sto je retoricko pitanje.

Quote:
to ljudi traže i žele nije nikakav argument. jer ako ćemo se voditi time da 'to svjetina želi' i 'to svjetini paše' onda ćemo doista biti grad samo birtija, crkava i trgovina.
to ti je, draga moja, demokracija. a koliko se sjecam, mi spadamo u takvo drustveno uredjenje...ili?


edit: zadnji puta sam u kinu Zagreb bila na Trafficu od Soderbergha, fyi
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.