Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2010., 17:12   #1
Cijena lakiranja vozila

Trebao bi farbati vozilo jer je vec 15 godina staro i nakupilo se dosta ogrebotina i udaraca.
Znam da ovisi o mnogo faktora ali neke okvirne cijene za farbanje u istu boju i ako se odlucim mjenjati boju.
Naime radi se o vectri b 96 g 5 vrata
Zvrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 19:50   #2
bolje ostavi istu boju....manje para i zajebancije......oko 5000-7000 kn u istu boju područje ZG
__________________
e moj milanee........
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:29   #3
To se ne isplati kod tak starog i nisko vrijednog auta, ostavi kako je i bolje ćeš ga prodati ako je sve oriđiđi, makar i hrđavo...!!!

Lakiraš samo ako je bio sudar, ili kod vrijednih starudija, npr. stari Mercedesi upravo tu negdje oko 15-tak god. starosti, kad se radi generalna limarija za slijedećih 10-tak godina eksploatacije, za sebe ili radi bolje prodaje...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:31   #4
Raspitaj se u Bosni, tipa Prijedor 3200kn je lakiranje, kod nas ako das i 10 000 mozes biti gotovo siguran da ce biti sfusano.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:53   #5
nađe se dobar majstor koji će ti napraviti za 5kkn a neće sfušarit,ja sam renola ofarbao za 300€ pa eno ga nakon 5 godina boja kao nova(nije više kod mene),stim da sam ga ja rastavio i ošmirglao
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:07   #6
Aha, baš sam se sjetio zašto sam onomad zatvorio lakirnicu .... vidim opet kojekakvi "Grunfovi" farbaju aute za 200€ sa materijalom .... za posljedice ne garantiraju.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:24   #7
mene je izaslo 21.000 kn za komplet ali je auto farban kod Zagi-a ( lakira aute samo za Tomić , bmw) a ne nekog fušera. razlog zasto sam lakirao je jer mi se gadila narančina kora tvornicki lakiranog auta. nesto zbilja odvratno

a tu su ukljuceni i novi kederi vrata, razne gumice,rastavljanje sastavljanje auta itd
ja sam zadovoljan radom
vortlexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:27   #8
i smatraš da je to super

o kojem je auto riječ?
__________________
e moj milanee........
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:30   #9
rijec je o bmw e87 coupe

cijena je malo povelika ali je odradeno prvoklasno. lak je ko ogledalo ravan.
vortlexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 17:08   #10
bez obzira je debelo precjenjeno, pogotov ako nije bio oštečen nego samo lakiranje
__________________
e moj milanee........
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 22:43   #11
Quote:
vortlexx kaže: Pogledaj post
mene je izaslo 21.000 kn za komplet ali je auto farban kod Zagi-a ( lakira aute samo za Tomić , bmw) a ne nekog fušera. razlog zasto sam lakirao je jer mi se gadila narančina kora tvornicki lakiranog auta. nesto zbilja odvratno

a tu su ukljuceni i novi kederi vrata, razne gumice,rastavljanje sastavljanje auta itd
ja sam zadovoljan radom
Napravio si dosta glup potez, ta narančina kora se dala skinuti kvalitetnim poliranjem.

Općenito je teško preporučiti nekoga za pituravanje, nemamo svi iste kriterije, a i pravo stanje se vidi kad auto odstoji koji mjesec, pa izađe na vidjelo brzinska priprema vrhunskih pitura koji odrade čitav auto u 3 dana.
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:01   #12
Jeli ovlašteni servisi slučajno imaju lakirnice?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 08:49   #13
Quote:
TheSnatch kaže: Pogledaj post
Napravio si dosta glup potez, ta narančina kora se dala skinuti kvalitetnim poliranjem.

Općenito je teško preporučiti nekoga za pituravanje, nemamo svi iste kriterije, a i pravo stanje se vidi kad auto odstoji koji mjesec, pa izađe na vidjelo brzinska priprema vrhunskih pitura koji odrade čitav auto u 3 dana.
Inace lupetas gluposti ili ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:10   #14
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Inace lupetas gluposti ili ...
Objasni kako naknadna priprema karoserije za lakiranje može biti bolja od tvorničke i ja ću priznati da lupam gluposti.
Jedino gdje tvornica štedi je na količini laka, sve ostalo je daleko bolje od naknadnog lakiranja.

Eto, nadam se da ti to neće biti problem...
TheSnatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 17:30   #15
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Aha, baš sam se sjetio zašto sam onomad zatvorio lakirnicu .... vidim opet kojekakvi "Grunfovi" farbaju aute za 200€ sa materijalom .... za posljedice ne garantiraju.
to je bilo za prvu ruku jer nisam imao namjeru ostaviti auto neko duže vrijeme a bio je poprilićno šaren,nakraju je ispalo super
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 14:36   #16
auto mi je bio lupan i majstoru sam dotjerao drugi tako da bi on sve lupano i savinuto skinu i rezao te stavljao ispravno.
dogovorili smo jednu cijenu da bi on sada nas tu cijenu uračunao materijal i digao ruke. završio ga je s dva mjeseca zakašnjenja. trebao me je izaci 2tkn jeftiniji od najjeftinije ponude a kad bi mu sve platio izašao bi me ko najskuplja ponuda i stime da se on nije pridrzavao rokova.
__________________
Ako nemaš vezu onda si bez veze.....
Zvrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 16:05   #17
to uvijek tako ispadne na kraju...ko se cigani plati najskuplje
__________________
e moj milanee........
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 16:11   #18
Istina..dobro nemam puno iskustva s lakirenjem,jednom sam pito informativno , reko covjek 700 kn za jedna vrata, buduci da mi to nije imalo smisla jer su ta jedna jos najocuvanija od svih , samo sam ispoliro, al ovo je generalno istina , ko se cigani ,cesto najskuplje mu ispadne.Tak ja idem kod jednog mehanicara u Voltinom 5 god zadnjih , covjek nije najjeftiniji al znam kad njemu dam auto da nece nis ukrast, da ce rec sto ne valja a ne sto ne valja + sto mu pase , i za kraj , da me nece odrat s cijenom.Svoj rad naplati al razumijem ga , zna svoj posao i nek ga naplati.
ivo patijera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 22:12   #19
Pa ako ce krecit fasadexom bit ce i jeftinije.

Pitanje je vrlo neprecizno i na njega se ne moze odgovorit ozbiljno.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:02   #20
Od 2010 godine do sada već je istrunuo


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.