Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 00:15   #201
ja bi ovaj fen
fen1,
jer zelim postic volumen ili eventualno zakovrcati svoju kosu koja je ravna inace, a kad je vlaga u zraku onda bude blago valovita.
moja kosa je normalne gustoce, ali su mi vlasi tanke, pa mi treba fen uz koji cu lakse rascesljavati kosu, koji ce ju cim manje isusivati pa da teze puca kod cesljanja…

jasmine ajd mi please malo podrobnije opisi kako si zadovoljna s fenom i kakva ti je inace kosa, jer ako je tebi neka gusta koju zelis ukrotiti i izravnati i sl, onda mi tvoj komentar nece imat neku tezinu

vidim da se hvali i ovaj fen2,
ali nema onaj dio za kovrcanje koji ima ovaj prvi fen (iako se nikad nisam tim koristila, ne znam ni da li ce mi sluziti svrsi, al nek se nadje). Cure koje imaju taj drugi fen, kakva je vasa kosa, frizura?
meni nije toliko bitan taj sjaj (iako je to pozeljno), koliko volumen i da mi kosa ne puca kod cesljanja…
Help! Koji da uzmem???????

e da, niti ovaj mi se ne cini los: http://www.propero.hr/detalji_proizv...ect_shine.aspx
Morčić.pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 13:04   #202
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
I ja imam Philips Jet 1900W. Odličan je, feniram i ravnam kosu svaki drugi dan
Ma taj fen je savršen, imam ga nekoliko godina i prezadovoljna sam njime! Bio je poklon pa ne znam koliko je koštao tada..
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 16:28   #203
ima tko ovaj? cijena, preporuke?



Rowenta LISSIMA CLIP and PRESS fen za ravnanje kose

čini mi se savršeno - meni treba fen koji je u stanju izravnati kosu kao u frizerskom salonu a da vrhovi nisu uvijeni!
ivanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 17:02   #204
već se pisalo o rowenti lissimi dosta....pročitaj temu otpočetka, nema puno

a ima i na peglama isto o njoj....

negdje sam je vidjela za 300 i nešto kn....ali ne znam više gdje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 18:36   #205
Quote:
Morčić.pizza kaže: Pogledaj post
ja bi ovaj fen
fen1,
jer zelim postic volumen ili eventualno zakovrcati svoju kosu koja je ravna inace, a kad je vlaga u zraku onda bude blago valovita.
moja kosa je normalne gustoce, ali su mi vlasi tanke, pa mi treba fen uz koji cu lakse rascesljavati kosu, koji ce ju cim manje isusivati pa da teze puca kod cesljanja…

jasmine ajd mi please malo podrobnije opisi kako si zadovoljna s fenom i kakva ti je inace kosa, jer ako je tebi neka gusta koju zelis ukrotiti i izravnati i sl, onda mi tvoj komentar nece imat neku tezinu

vidim da se hvali i ovaj fen2,
ali nema onaj dio za kovrcanje koji ima ovaj prvi fen (iako se nikad nisam tim koristila, ne znam ni da li ce mi sluziti svrsi, al nek se nadje). Cure koje imaju taj drugi fen, kakva je vasa kosa, frizura?
meni nije toliko bitan taj sjaj (iako je to pozeljno), koliko volumen i da mi kosa ne puca kod cesljanja…
Help! Koji da uzmem???????

e da, niti ovaj mi se ne cini los: http://www.propero.hr/detalji_proizv...ect_shine.aspx
ja imam ovaj prvi fen i jako sam zadovoljna.kosa mi je inače jako,jako gusta,kovrčava i žilava,debele vlasi i s ovim fenom dobijem volumen što meni u biti i nebi trebala al svejedno kosa mi je potpuno drugačija kad sušim s nji i kad sam sušila s običnim,mekša je,podatnija i ne isušuje mi,to je nabitnije.da li ćeš s tim fenom uspjeti nakovrćati kosu,nemam pojma al volumen ćeš sigurno dobiti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 19:07   #206
Quote:
ivanovna kaže: Pogledaj post
i
Rowenta LISSIMA CLIP and PRESS fen za ravnanje kose

čini mi se savršeno - meni treba fen koji je u stanju izravnati kosu kao u frizerskom salonu a da vrhovi nisu uvijeni!
Ja ga imam, ja imam lagano valovitu kosu pri vrhovima i s njom sam uspijela napraviti da mi je kosa glatka, ravna i vrhovi relativno ravni, naravno nemoze ti biti kao kad te u salonu prvo isfeniraju pa ti onda speglaju kosu! Ja sam svoju kosu susila pramen po pramen 45min, pocnes je ravnati kad je 80% osusis, taj fen nije bas preporucljivo koristiti za ravnanje stalno jer ti tretira kosu na jako visokoj temperaturi! Ja sam trebala hitno fen pa sam kupila taj i jednom sam ravnala kosu s njim, sad ga koristim samo za klasicno susenje! U svakom slucaju dobra alternativa umjeto cetke i obicnog fena, ovaj je ipak prakticniji!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 19:09   #207
Quote:
Morčić.pizza kaže: Pogledaj post

vidim da se hvali i ovaj fen2,
ali nema onaj dio za kovrcanje koji ima ovaj prvi fen (iako se nikad nisam tim koristila, ne znam ni da li ce mi sluziti svrsi, al nek se nadje). Cure koje imaju taj drugi fen, kakva je vasa kosa, frizura?
meni nije toliko bitan taj sjaj (iako je to pozeljno), koliko volumen i da mi kosa ne puca kod cesljanja…
zbog toga što nema difuzor, dvoumila sam se da li ga kupiti ili ne...jer mi je on služio za ravnanje kose....ali mi ne treba, jer ovim fenom mi je kosa skroz ravna, ali ima volumena...nije sravnana kao s peglom, ali mi to i nije cilj...za to obično uzmem peglu kad želim da je svaka dlaka uredno na svom mjestu....inače imam ravnu kosu, s njom se uvijek svašta da napraviti (nije neukrotiva), duga mi je do pola leđa, jako lagana i mekana....i zadovoljna sam fenom...meni je najvažnije da je nakon sušenja ravna, glatka i sjajna...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 19:53   #208
Quote:
Morčić.pizza kaže: Pogledaj post
ja bi ovaj fen
fen1,
jer zelim postic volumen ili eventualno zakovrcati svoju kosu koja je ravna inace, a kad je vlaga u zraku onda bude blago valovita.
moja kosa je normalne gustoce, ali su mi vlasi tanke, pa mi treba fen uz koji cu lakse rascesljavati kosu, koji ce ju cim manje isusivati pa da teze puca kod cesljanja…

jasmine ajd mi please malo podrobnije opisi kako si zadovoljna s fenom i kakva ti je inace kosa, jer ako je tebi neka gusta koju zelis ukrotiti i izravnati i sl, onda mi tvoj komentar nece imat neku tezinu

vidim da se hvali i ovaj fen2,
ali nema onaj dio za kovrcanje koji ima ovaj prvi fen (iako se nikad nisam tim koristila, ne znam ni da li ce mi sluziti svrsi, al nek se nadje). Cure koje imaju taj drugi fen, kakva je vasa kosa, frizura?
meni nije toliko bitan taj sjaj (iako je to pozeljno), koliko volumen i da mi kosa ne puca kod cesljanja…
Help! Koji da uzmem???????

e da, niti ovaj mi se ne cini los: http://www.propero.hr/detalji_proizv...ect_shine.aspx

Ja ti imam ovaj Remington Shine & Therapy.
Stvarno nećeš pogriješiti ako se odlučiš za njega
Kosa je nakon sušenja sjajna, mekana, glatka i ravna ali nije kao da je 'pokisla' već ima volumena.
Ja inače imam prirodno ravnu,mekanu i sjajnu kosu , i volim experimentirati sa raznim maskama, šamponima.. i ostalim prozvodima za kosu. I ovaj fen mi se činio primamljivim baš zbog tog umetnutog balzama.. važno mi je da je kosa zdrava i njegovana, a upravo je takva nakon tog fena... oduševljena sam.




a jesam ga nareklamirala..
breskvica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 20:48   #209
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja imam ovaj prvi fen i jako sam zadovoljna.kosa mi je inače jako,jako gusta,kovrčava i žilava,debele vlasi i s ovim fenom dobijem volumen što meni u biti i nebi trebala al svejedno kosa mi je potpuno drugačija kad sušim s nji i kad sam sušila s običnim,mekša je,podatnija i ne isušuje mi,to je nabitnije.da li ćeš s tim fenom uspjeti nakovrćati kosu,nemam pojma al volumen ćeš sigurno dobiti.
sve 5, al po opisu imas skroz drugaciju kosu od moje , al svidja mi se ovo da ne isusuje i da cu volumen sigurno dobiti, jer mi bas to i treba.
U uputama jel pise da je namijenjen taj fen za kovrcavu kosu ili da se s njim postize kovrcava kosa?

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
zbog toga što nema difuzor, dvoumila sam se da li ga kupiti ili ne...jer mi je on služio za ravnanje kose....ali mi ne treba, jer ovim fenom mi je kosa skroz ravna, ali ima volumena...nije sravnana kao s peglom, ali mi to i nije cilj...za to obično uzmem peglu kad želim da je svaka dlaka uredno na svom mjestu....inače imam ravnu kosu, s njom se uvijek svašta da napraviti (nije neukrotiva), duga mi je do pola leđa, jako lagana i mekana....i zadovoljna sam fenom...meni je najvažnije da je nakon sušenja ravna, glatka i sjajna...

inace kosa mi je ko tvoja kako si opisala, sve isto samo je pri dnu malo nestasna, a kad je vlaga je valovita.
E da, kako je tanja vlas kad je vlazno vrijeme mi znaju strsat onako dlacice, pa si ih ja pospricam s lakom niz vlas tako da
mi se priljepe uz one vlasi koje nisu tako nestasne . Jel jos kojoj tako dlacice znaju strsat zbog elektriciteta ili vlage?
Jel ti vlas tanka ili debela? Ajd please reci da je malo tanja
e to bi i ja da mi je ravna, ali da ne dodje sljepljana, da joj da volumen...
isto tako kosa mi je i s obicnim fenom glatka mekana i sjajna, strah me da mi nece doc previse mekana,
ravna i glatka kao kad izadjem od frizera, jer mi je to prvi dan super, a vec drugi mi bude previse uz lice, tj sljepljena
Inace ne koristim peglu jer mi dodje bas sljepljena frizura i nakon nekoliko sati mi se kosa onako razdvoji u pramenove, ne znam jesam li dobro opisala...


Quote:
breskvica007 kaže: Pogledaj post
Ja ti imam ovaj Remington Shine & Therapy.
Stvarno nećeš pogriješiti ako se odlučiš za njega
Kosa je nakon sušenja sjajna, mekana, glatka i ravna ali nije kao da je 'pokisla' već ima volumena.
Ja inače imam prirodno ravnu,mekanu i sjajnu kosu , i volim experimentirati sa raznim maskama, šamponima.. i ostalim prozvodima za kosu. I ovaj fen mi se činio primamljivim baš zbog tog umetnutog balzama.. važno mi je da je kosa zdrava i njegovana, a upravo je takva nakon tog fena... oduševljena sam.
e ova boldana recenica mi je ono sto bi ja htjela
vec sam opisala svoju kosu, poklapa se s tvojom, isto pitanje kao i za forumasicu iznad: tanka ili deblja vlas?

sve mi se cini da cu se odlucit za ovaj shine fen
jos samo kad bi se za njega dao kupiti difuzor posebno. Jel znate mozda di?
e da, gdje ste ga vi kupile i za koliko?
Morčić.pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 21:30   #210


hmmmm.. moram priznat da nisam sigurna kakve su mi vlasi čini mi se da su prije deblje nego tanke..

Kupila sam fen u Grazu, došao je 50 eura.
prošvrljaj par stranica unazad, tamo je Allexis napisala gdje ga je kupila

A što se tiče difuzora, moram priznat da ga još nikad nisam upotrebljavala. zapravo nisam sigurna znam li uopće čemu služi Ali znam da ima za kupit univerzalnih difuzora koji idu na svaki fen, ali probaj se još raspitati ima li negdje za kupiti baš Remington difuzore, tj. difuzore za Remington fenove.
breskvica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 17:29   #211
što se vlasi tiče, neka srednja debljina, ne bih rekla da su tanke, ali niti debele....kad je vlaga, kosa mi se napuhne, a zna biti i malo valovita ako nije fenom posušena....što izbjegavam već duže vrijeme, jer ne volim da mi je tako, ravna mi je najbolja...ali definitivno ima volumena...i nije onako kao kad izađeš iz frizerskog, jer to tako s četkom izvučeno više izgleda kao da je kosa peglana....sigurno nećeš s njime pogriješiti....

što se difuzora tiče, nisam baš naišla na remingtonov, ali par stranica nazad sam dala linkove za neke univerzalne difuzore...no na kraju si ga ni neću kupiti...

kupila sam ga u mercatoru na aciji za 287 kn, mislim da je sad oko 350 kn...jedino se nadam da bude bio kod nas za kupiti refill s balzamom....inače dobiješ 2 sa fenom....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 18:00   #212
Tnx curke, bacit cu pogled u merkatoru, valjda ce ga biti i u Rijeci...
Kad ga kupim javim dojmove
Morčić.pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 21:47   #213
pomoc

evo ovako, ja vidim da vi svi tu pricate o nekakvim difuzorima i ionizatorima na feonovima. ja sam imala najobicniji onaj putni sklopivi koji je krepao, i sad idem u nabavku novoga. e, pa posto ne kontam cemu sluze ti ionizatori i difuzori jel moze ukratko objasnjenje, pretty please?

hm, vidim da spominjete onaj neki rowenta sta kao odma i pegla kosu, pa jel to valjda ista? ja bi tila izravnat skroz kosu, al da mi i vrhovi budu ravni, a ne ko sa sadasnjom peglom mi se vrhovi uvik uviju. pa jel bolje kupit onda jeftiniji fen i neku bolju peglu ili neki turbo fen? ajde znalci, helpajte
amėlie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:56   #214
Cure su dosta nahvalile Remingtonov Shine & Therapy, ja svakako preporucam Remingtonove fenove, Rowentu imam, ali nije nesto spektakularno!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 21:51   #215
amelie - niti jedan fen ti sam od sebe nece genijalno izravnat kosu, meni ni pegla ne uspije izravnat to da se vrhovi ne uviju, tj izravna ali tokom dana a pogotovo noci se opet manje ili vise uviju vrhovi, difuzor na fenu je zapravo za kovrce i kovrcavu kosu ali mozes ga koristit i za ravnu pa da kao s njim ravnas kosu, ovi fenovi koji kao ravnaju kao rowenta lissima su meni ocajni, imam tu rowenu i nis nemogu izravnat s njom... po meni je to bolji fen sto vise vata ima, preko 2000 su svi frizerski profi... ionizatori kao stite kosu i cine da ne bude onako nalektrizirana (imam, ne vidim neku ludu razliku)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 22:17   #216
lilit takav odgovor mi je trebao .
znaci, iapk mi je bolje kupit onda neku dobru peglu za kosu kad vec nemogu postic taj ucinak s fenom.
hvala
amėlie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:10   #217
imam profesionalni fen koji sam naručila preko frizerke od 500 kuna, odličan je, ne isušuje kosu kao drugi, ne puše onako sugi topli zrak koji šteti kosi, to mi je objašnjavala frizerka... al neznam sad točno šta je sve rekla, meni je taj super! imala sam prije od zeptera 3 vrste, tzv. profesinalne, moš mislit, naspram ovog su SMEĆE!!! vi koji kažete da imate fenove od 50-100 kuna da su vam super, čisto sumnjam, možda vam se to čini, ne vjerujem da su tako super vašoj kosi, jer takvi fenovi mogu samo puhat onaj topli suhi zrak od kojeg kosa puca i isušuje se
Jenny_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:11   #218
pa neznam sve je to individualno, ali ja tvrdim da niti jedan fen nece napravit ravnu kosu kao sta ce pegla, svakako da je bolje kad je kosa nakon feniranja skoro pa ravna pa ju malo popeglas nego da nije ali tako ju izravnat mozes sa bilo koji fenom (malo izvlacis kosu prstima ili cesljas difuzorom ili neki drugi nacin) a jaci fenovi bolje tj brze suse pa valjda zato bolje ravnaju, to neznam zapravo zasto ali znam da mi sa fenom od frizerke ili onim jakim fenovima sta znaju bit na bazenima/termama se kosa ravnije osusi a ti imaju vecu jacinu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 23:34   #219
Remington D2025

gdje kupiti ovaj fen u zg

Remington D2025 Volume & Curl komplet



• Snažan - 2000 Watt
• Keramički prsten za ravnomjernu distribuciju topline
• Ioni - za oblikovanje kose bez stršećih vlasi
• 3 topline / 2 brzine
• Puhanje hladnog zraka za fiksiranje frizura
• Tihi rad
• Prozirni raspršivač za dodatni volumen
• Prozirni koncentrator
• nastavci za različite frizure:
4 kromirane kvačice za odvajanje kose
ThermoCeramic četka s ioniziranim dlakama
4 glatka uvijača za čvrsto prianjanje
• Odvojivi filter zraka i zaštitna mrežica
• Ušica za lako spremanje
• Elegantno pakiranje, idealno za poklon
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 22:37   #220
Samo da javim, nabavila sam Remingtonov D5510 Shine Therapy fen od 2000W, ioničkim sustavom itd. itd. i genijalan je.
Osušila sam kosu na četku-peglu iz DM-a i kosa mi nije nikada bila plosnatija, svilenija i ravnija.

samo me muči lak, koji preporučujete za speglanu kosu da čuva od vlage?
ivanovna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.