Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 22:52   #3081
Quote:
zinedine kaže: Pogledaj post
Seminar Wong Shun Leunga u Pekingu 1996. g.

http://www.youtube.com/watch?v=grLyt_xvD40
..ah..koliko puta ispricana prica...koliko samo "zmučkanih" i ispijenih limunada..,

.kada netko stavi video velikana..ne moze se ne reci da smo ponosni sto imamo i nasljednika Velicanstvenog Wonga...danas jedinog i pravog Velikog nasljednika i znalca gospodina Bagadura...ovo sve drugo gospodo moze posluziti za recimo jednu dobru tjelovježbu...baš nista vise od toga...
.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 14:31   #3082
Pronašao sam još jedan video objavljen prije tjedan dana. Wong Shun Leung seminar - drvena lutka.

http://www.youtube.com/results?searc...ong+shun+leung
zinedine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 16:57   #3083
Quote:
zinedine kaže: Pogledaj post
Pronašao sam još jedan video objavljen prije tjedan dana. Wong Shun Leung seminar - drvena lutka.

http://www.youtube.com/results?searc...ong+shun+leung

....Kada govorimo o snimkama koje se pojavljuju a gdje je u glavnoj ulozi Wong.,trebalo bi dodati samo jednu opasku.. a to je da nije na svim snimkama sve 100% odrađeno kako bi moglo i trebalo biti od strane Wonga..to dakako ništa ne umanjuje..samo govori o tome da se tako veliko znanje ne pokazuje svakoj "šuši" te da se time ne razbacuje olako...

a na kojim je to snimkama..prepoznat ce samo pravi znalci wing chuna..
.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:38   #3084
...cestitam sa danom zakasnjenja godisnjicu osnivanja wing chun kung fu kluba Istok koji je bio jucer...ispricavam se na zakasnjenju ali jucer je bio i moj rodjendan, te mada sam htjeo i cestitati-zaboravio sam...bas me zanima zasto ... tko me poznaje moze pogledati moj youtube snimak koji sam podijelio...ima jos dosta toga sto sam otkrio, stavicu tijekom slijedeci mjesec dana...pozz!
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 12:45   #3085
Quote:
VječnoProljeće kaže: Pogledaj post
Kako V.T. ulazi iznutra? Ulazi odakle treba.. onako kako je najjednostavnije i ekonomičnije.. a i najsigurnije.. najčešće ili uglavnom najsigurnije nije iznutra.
Ma pisao sam općenito, gledano u globalnoj slici. Ako usporediš npr. wing chun i eskrimu/kali vrlo je jasna razlika između pristupa: wing chun ide prema središnjoj liniji sa frontalne strane pa ruke protivnika budu često "izvana" a filipinski više dolaze "sa bokova". Govorim o tradicionalnom wing chunu, ne o novim i "moderniziranim" verzijama.
Quote:
Frodo289 kaže: Pogledaj post
Jedinstvena snimka koja pokazuje Sifu Slavka Truntića kako pokazuje Siu Nim Tao. Doista rijetka čast.

Mario Poljak je komentirao, za naše inozemne kolege vježbače:

Sifu Slavko Truntic was become my first Sifu in Wing Chun. Till today I train with him beside all other Chinese masters and exchange knowledge with him about understanding of martial arts. Respect to my first Sifu also in the name of all his students who never forget his first Sifu and who stay devoted to him till today. also respect in the name of his students students for whom he stay always like their Sikong/Sikung/Shigong.

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=eqWDYq8uUBY
Jako lijepa gesta učenika.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 22:37   #3086
Preminuo je Tsui Sheung Tin, posljednji od velike četvorke Yip Manovih učenika.

https://www.youtube.com/watch?v=sxU6BbuXMyM
zinedine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 23:16   #3087
Quote:
conquer_yourself kaže: Pogledaj post
bok!

sparing radimo tak da se krene iz recimo lap sao, pon sao drila, a ode gdje god, u neki free sparing ili kud god prica ode.
radimo i dogovorene i nedogovorene napade.
vise ljudi napada jednog smo radili vise na nacin da se vjezba orjentacija u prostoru i pozicioniranje pod nekim pritiskom, a manje na foru 'ja sredim njih 5'.

tema je otvorena za sve, tak da slobodno stavite link kluba u kojem vjezbate, recite sto ko kad i gdje..

pozdrav!
Dobar dan,

ja sam malo stariji pa sam nažalost prestao prije +6 godina ići na treninge...nisam išao u neki klub nego kod gospdona Slavka Truntića ako je netko ćuo za njega....trenirali smo u garaži, bio je i jedan boken, i drilalo se fino od početka prvo siu-nim-tao.......
Navedeni je gospodin imao diplomu Yip-Man a na zidu ali to je bilo manje bitno, bitno je kako je fino učio i razbijao nas , kad god je bilo , dođi mali TI da nešto svima pokažem bilo je veselje

Na kraju prve cca godine več su ti ruke a pogotovo nadlaktice tvrde poprilično od vježbanja u paru...

Vjerujem da je činjenica da smo dolazili najviše po 6 ali puno češče nas 4 utjecala na to da brže napredujemo, u jednom smo periodu išli i subotama (uz utorke i četvrtke).....uglavnom respect svim majstorima svih borilačkih vještina...
Ako nekoga zanima Lohan Kung kao komplement i dubinsko zagrijavanje prije prakticiranja svoje discipline(Zavisno od faktora kao što su naprednost Učenika, vrijeme kojim raspolažemo itd...cijela forma lohana se može proći u 10 ili 45 minuta ili bilo koje međuvrijeme naravno...) može mi se slobodno javiti na PM.
Također se vračam Wing Chunu ...ne znam iskreno da li gosp Truntić radi jer je u godinama u kojem slućaju tražim klub .....

Slučajno sam navratio na borilačke sportove jer sam nov na forumu ali vrlo lijepa tema...ja taman krenuo otvoriti svoju za nešto treće (papirne mete na 20-50metera -zrak) kad nisam mogao odoljeti ostaviti moj drugi ili treći post ovdje...
pozz svima
peace...
Ronand...
__________________
Don't even try...
Ronand is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 23:23   #3088
Quote:
Ronand kaže: Pogledaj post
Dobar dan,

ja sam malo stariji pa sam nažalost prestao prije +6 godina ići na treninge...nisam išao u neki klub nego kod gospdona Slavka Truntića ako je netko ćuo za njega....trenirali smo u garaži, bio je i jedan boken, i drilalo se fino od početka prvo siu-nim-tao.......
Navedeni je gospodin imao diplomu Yip-Man a na zidu ali to je bilo manje bitno, bitno je kako je fino učio i razbijao nas , kad god je bilo , dođi mali TI da nešto svima pokažem bilo je veselje

Na kraju prve cca godine več su ti ruke a pogotovo nadlaktice tvrde poprilično od vježbanja u paru...

Vjerujem da je činjenica da smo dolazili najviše po 6 ali puno češče nas 4 utjecala na to da brže napredujemo, u jednom smo periodu išli i subotama (uz utorke i četvrtke).....uglavnom respect svim majstorima svih borilačkih vještina...
Ako nekoga zanima Lohan Kung kao komplement i dubinsko zagrijavanje prije prakticiranja svoje discipline(Zavisno od faktora kao što su naprednost Učenika, vrijeme kojim raspolažemo itd...cijela forma lohana se može proći u 10 ili 45 minuta ili bilo koje međuvrijeme naravno...) može mi se slobodno javiti na PM.
Također se vračam Wing Chunu ...ne znam iskreno da li gosp Truntić radi jer je u godinama u kojem slućaju tražim klub .....

Slučajno sam navratio na borilačke sportove jer sam nov na forumu ali vrlo lijepa tema...ja taman krenuo otvoriti svoju za nešto treće (papirne mete na 20-50metera -zrak) kad nisam mogao odoljeti ostaviti moj drugi ili treći post ovdje...
pozz svima
peace...
Ronand...
EDIT-sorry...naletih na sredinu topica i odgovorih , tak je to kad se ne čita topic od početka....
Uglavnom vidim da se zna za gosp Slavka tu...mi smo vježbali u njegovoj garaži u pićmanovoj u novom zagrebu....
__________________
Don't even try...
Ronand is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 22:42   #3089
kod Majstora Gige...

Quote:
Ronand kaže: Pogledaj post
Dobar dan,

...ja sam malo stariji pa sam nažalost prestao prije +6 godina ići na treninge...nisam išao u neki klub nego kod gospdona Slavka Truntića ako je netko ćuo za njega....trenirali smo u garaži, bio je i jedan boken, i drilalo se fino od početka prvo siu-nim-tao.......
Navedeni je gospodin imao diplomu Yip-Man a na zidu ali to je bilo manje bitno, bitno je kako je fino učio i razbijao nas..., kad god je bilo , dođi mali TI da nešto svima pokažem bilo je veselje...



Ronand...
Gospodine Ronand,

Ovo neodoljivo podsjeća na jednu priču „velikog majstora w.chuna zvanog Giga (svima poznat onaj u jednoj šupi) …“
Samo što je ovaj Giga pored diplome Yip mana imao diplomu druga Tita..
Često ga se znalo viđati u gumenim čizmama, raširenih nogu i s čačkalicom u ustima..baš onako kako je potrebno da bude „neoboriv“..
..tamo su „wing chun šegrti“ padali ko muhe pošpricane „pipsom“- u zatvorenoj ljetnoj kuhinji nakon ručka. ..Kada poslije uđeš treba još samo da ih pometeš. E ,to je poso..,. Za njega su ti šegrti bili samo muhe. ..
..One koje izlete prije zatvaranja prozora – široko im polje, one koje ostanu..ZNA SE..

.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 18:57   #3090
Quote:
.mosquito. kaže: Pogledaj post
one koje ostanu..ZNA SE..
...hihihi...:klap:
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 13:21   #3091
da i ja kazem nesto


...kad postanes nepobjediv u borbi od strane drugog covjeka, onda te vise nije briga za nista...a mozda te cak to cini nepobjedivim, naravno uz uvjet da posjedujes borbene tehnike koje u svakom pogledu mogu kompenzirati silu...ili je mozda najveca umjetnost osjecaj nepobjedivosti koji je neutraliziran sa vecom i boljom tehnikom i silom...onda je cak sam gubitak borbe uzivanje u umjetnosti i divljenje necemu sto je vise...pa se opet upitas, dali sam dobio-ili sam izgubio...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:59   #3092
Klasična bullshit prepucavanja fiktivnih wc fightera tzv. teorijskih znalaca tipa mosquito i njemu nalik.

P.S. Izgleda da Nazifova brlja opet zagrijava jezike u ovo jesensko doba,friško pečena jeli,he,he?!

P.P.S. Zna se tko je tko u balkanskom wc svijetu!

Br.1. Slavko Truntić
Br.2. Milan Prosenica RIP
Br.3. Mladen Crnković alias Žuti RIP
Br.4.Krunoslav Bagadur i/ili Mario Poljak
...........itd.


Zadnje uređivanje mahavatar : 25.10.2014. at 23:12.
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:15   #3093
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post

P.P.S. Zna se tko je tko u balkanskom wc svijetu!
...postovani Gospodine Mahavatar,

vidim da niste bas zemljopisno upuceni u teritorij koji se zove "Balkanski poluotok" gdje je najveca Zemlja Grcka (http://hr.wikipedia.org/wiki/Balkanski_poluotok)...te cisto sumnjam da ste ikada krocili nogom na ijedno od zemalja koje su izvan granice bivse Jugoslavije, u suprotnom nebi davali ovakve izjave...kako onda mozete biti upoznati i o drugim wing chun autoritetima sa jedne od tih zemalja...imam jos jednu primjedbu a to se tice sto niste kazali nikakav kriterij po kojem ste donijeli svoj osobni zakljucak, kao niti argumente...slobodno mogu zakljuciti da je post bio jedna vrsta provokacije ili rezultat nedovoljne odnosno slabe upucenosti u jednu temu...
__________________
...control your emotions or they will control you...
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:08   #3094
Talking

Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...postovani Gospodine Mahavatar,

vidim da niste bas zemljopisno upuceni u teritorij koji se zove "Balkanski poluotok" gdje je najveca Zemlja Grcka (http://hr.wikipedia.org/wiki/Balkanski_poluotok)...te cisto sumnjam da ste ikada krocili nogom na ijedno od zemalja koje su izvan granice bivse Jugoslavije, u suprotnom nebi davali ovakve izjave...kako onda mozete biti upoznati i o drugim wing chun autoritetima sa jedne od tih zemalja...imam jos jednu primjedbu a to se tice sto niste kazali nikakav kriterij po kojem ste donijeli svoj osobni zakljucak, kao niti argumente...slobodno mogu zakljuciti da je post bio jedna vrsta provokacije ili rezultat nedovoljne odnosno slabe upucenosti u jednu temu...
....poštovani gospodine sun tzu,

vidljivo je da ste ovim postom htjeli omalovažiti moju osobnost tj. umanjiti moj personalni integritet sa u tekstu skrivenim pridjevima primitivca i neznalice, pa vam iz tog razloga moram odgovoriti u istom izričaju.
Tamo gdje ste Vi otišli na privremeni rad prije godinu-dvije moja je malenkost živjela i školovala se prije 30 godina, a o tome gdje sam sve putovao ispod časti mi je diskutirati sa Vama iako vjerujem da govorim više jezika od vas i da sam ponešto školovaniji.
Vi jako dobro znate da je balkan terminologija koja se oduvijek koristila za republike bivše Jugeslavije naravno kao i za još neke zemlje izvan tog državotvornog okruženja.
A što se dotikavlje mojih kriterija ili stavova ili načina rezoniranja oni su po sličnom ili istom kriteriju kao u svih vas na ovom wc forumu,čak se usudim reći i po puno realnijem kriterijumu.
Da pojasnim:

1.Slavko Truntić je gospodin koji je donio wc u jugu i od kojeg su apsolutno svi učili koji su taj sistem trenirali,između ostaloga je nosioc crnog pojasa iz juda i karatea,kao i jedini priznati učitelj sa područja bivše juge po svim wc federacijama.
Dakle da li Vi voljeli čovjeka ili ne,nitko ne može pobiti činjenice svojim jezikom ili lošom namjerom,eto vam kriterij i argumenti gospodine sun tzu.(bio mi učitelj)

2.Milan Prosenica RIP,jedan od prvih učenika Slavka Truntića,učitelj wc i 5 puta prvak svijeta u kick boksu u teškoj i apsolutnoj kategoriji,eto opet kriteriji i argumenti za vas gospodine sun tzu.(bio mi učitelj)

3.Mladen Crnković alias žuti RIP,učenik Krunoslava Bagadura i najbolji fighter kojeg sam ikada vidio uživo u fightu,opasan borac sa stotinama šora iza sebe i učitelj wc sa kojim je Kruno držao zajedničke treninge u wc klubu Velika Gorica,eto vam kriteriji i argumenti gosp. sun tzu.(bio mi učitelj i veliki prijatelj)

4.Krunoslav Bagadur,učenik Slavka Truntića i poslje Wonga,izvrstan wc znalac i učitelj po mom slobodnom mišljenju i nahođenju i/ili Mario Poljak učenik Slavka Truntića i mlađi kung fu brat Krunoslava Bagadura,veliki entuzijasta i znalac wc i nekih drugih bv,čovjek koji tečno govori i piše 5 jezika između ostaloga i kineski,po zanimanju odvjetnik za imovinsko,gospodarsko i kazneno pravo,svake je godine nekoliko mjeseci u Kini,trenutno tamo ima i ured,više puta sudionik svijetskog wc prvenstva u chi sao tehnici,rezultat 5 mjesto prije nekoliko godina i 3 mjesto prije dvije godine,eto vam kriterija i argumenata gosp. sun tzu.(bio mi učitelj i moj sadašnji dobar prijatelj).

.........a ostali wc experti tu nemam kriterija niti meni poznatih argumenata.

Srdačan pozdrav i do slijedeće nadasve zanimljive konverzacije gospodine sun tzu,jedino bih za ubuduće molio da jasno izrazite svoje mišljenje i stavove bez sakrivene semantike i mala sugestija ili opservacija za Vas,naravno ukoliko je želite prihvatiti "spustite se sa svog oblaka iz mašte i prestanite sanjariti o filozofiji nepobijedivosti, jer nepobijedivost je književni izričaj koji u stvarnom svijetu ne postoji".

P.S. Malo objektivnosti ne bi nikome štetilo, tako niti vama.


Zadnje uređivanje mahavatar : 27.10.2014. at 22:29.
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 23:00   #3095
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
....poštovani gospodine sun tzu,

vidljivo je da ste ovim postom htjeli omalovažiti moju osobnost tj. umanjiti moj personalni integritet
...nije tocno, to ste vi sami napravili sa svojim nepromisljenim ispadima...ali hvala vam sto ste opisali tocno to sto bi vi na mom mjestu napisali, mozda cak i izvornije i bolje...

Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post

Tamo gdje ste Vi otišli na privremeni rad prije godinu-dvije moja je malenkost živjela i školovala se prije 30 godina
...nevjerujem...a sve i da jeste niste nista naucili o strukturalnoj komunikaciji...o cemu je vas prvi post vise nego dokaz o tome...i ja se ispricavam sto moram izrazavati zakljucke na ovakav nacin...

Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
, a o tome gdje sam sve putovao ispod časti mi je diskutirati sa Vama iako vjerujem da govorim više jezika od vas i da sam ponešto školovaniji.
Vi jako dobro znate da je balkan terminologija koja se oduvijek koristila za republike bivše Jugeslavije naravno kao i za još neke zemlje izvan tog državotvornog okruženja.
...sada bi mogli recimo kao napredni putnik ovdje navesti zemlje koje ste proputovali kroz kaucsurfing...kojih definitivno nebi bilo ispod 20 a samo zato jer niste morali platiti niti dana smjestaja bez obzira sto ste proveli putujuci kroz te zemlje barem 4 mjeseca...a takodjer ste i upoznali sve svoje "hostove" i upoznati ste o kulturi o svakoj od tih barem (minimalno) 20 zemalja...jeli tako?...terminologija "Balkan" je tako nazadan pojam u RH da uopce ne zelim biti dio takve rasprave na tom vasem-nazovimo ga "terminologijskom" nivou...


Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
A što se dotikavlje mojih kriterija ili stavova ili načina rezoniranja oni su po sličnom ili istom kriteriju kao u svih vas na ovom wc forumu,čak se usudim reći i po puno realnijem kriterijumu.
Da pojasnim:

1.Slavko Truntić je gospodin koji je donio wc u jugu i od kojeg su apsolutno svi učili koji su taj sistem trenirali,između ostaloga je nosioc crnog pojasa iz juda i karatea,kao i jedini priznati učitelj sa područja bivše juge po svim wc federacijama.
Dakle da li Vi voljeli čovjeka ili ne,nitko ne može pobiti činjenice svojim jezikom ili lošom namjerom,eto vam kriterij i argumenti gospodine sun tzu.(bio mi učitelj)

2.Milan Prosenica RIP,jedan od prvih učenika Slavka Truntića,učitelj wc i 5 puta prvak svijeta u kick boksu u teškoj i apsolutnoj kategoriji,eto opet kriteriji i argumenti za vas gospodine sun tzu.(bio mi učitelj)

3.Mladen Crnković alias žuti RIP,učenik Krunoslava Bagadura i najbolji fighter kojeg sam ikada vidio uživo u fightu,opasan borac sa stotinama šora iza sebe i učitelj wc sa kojim je Kruno držao zajedničke treninge u wc klubu Velika Gorica,eto vam kriteriji i argumenti gosp. sun tzu.(bio mi učitelj i veliki prijatelj)

4.Krunoslav Bagadur,učenik Slavka Truntića i poslje Wonga,izvrstan wc znalac i učitelj po mom slobodnom mišljenju i nahođenju i/ili Mario Poljak učenik Slavka Truntića i mlađi kung fu brat Krunoslava Bagadura,veliki entuzijasta i znalac wc i nekih drugih bv,čovjek koji tečno govori i piše 5 jezika između ostaloga i kineski,po zanimanju odvjetnik za imovinsko,gospodarsko i kazneno pravo,svake je godine nekoliko mjeseci u Kini,trenutno tamo ima i ured,više puta sudionik svijetskog wc prvenstva u chi sao tehnici,rezultat 5 mjesto prije nekoliko godina i 3 mjesto prije dvije godine,eto vam kriterija i argumenata gosp. sun tzu.(bio mi učitelj i moj sadašnji dobar prijatelj).

...imate jako cudne kriterije i necu reci da im je vrijednost jednaka posjedovanju analnog otvora samo zato jer je to opce poznato kao izmjena dana i noci jer bi se mozda i tom prilikom mozda nasli uvrijedjeni...ali dalje, to je opet vase pravo da sami birate nacin na koji ce te staviti neke ljude na svoju listu prioritetnih autoriteta...to je vase misljenje na koje vam nitko nemoze uzeti pravo posjedovanja...ono je dobro jedino ako ne vrijedja nekog drugog odnosno ne dira u neciju slobodu izjasnjavanja pa sa time ga mogu prihvatiti kao vrijedno razmatranja jer nisam vidio da nikoga vrjedjate sa njime...ali sam uvjeren da bi neko drugi imao mozda drugaciju prioritetnu listu cijenjenja odredjenih autoriteta na ovom forumu ili mozda na podrucju cijelog Balkanskog poluotoka...

Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
.........a ostali wc experti tu nemam kriterija niti meni poznatih argumenata.

Srdačan pozdrav i do slijedeće nadasve zanimljive konverzacije gospodine sun tzu,jedino bih za ubuduće molio da jasno izrazite svoje mišljenje i stavove bez sakrivene semantike i mala sugestija ili opservacija za Vas,naravno ukoliko je želite prihvatiti "spustite se sa svog oblaka iz mašte i prestanite sanjariti o filozofiji nepobijedivosti, jer nepobijedivost je književni izričaj koji u stvarnom svijetu ne postoji".
...eh da...tesko je biti covjek, a jos teze nesto mu pokazati...naravno ako cemo svrstati covjecanstvo na bogove i ljude...opet, ima jedna poslovica koja kaze, nije bitno kako ti gledas stvari nego onako kako je drugi gledaju...a ima i ona- nije bitno sto drugi misle, bitno je sto ti mislis...najzalosnije jest na kraju, da ljudi mogu stalno gledati i ne vidjeti nista...i, sto je to stvarni svijet...onaj unutra, ili onaj vani?...u onom unutra, stvara se nebobjedivost-to je ljepota duha ratnika, to je nepobjedivo...a izvana, pfff, to je samo ljuska i mjerilo za smrtnike...a vi ste sigurno jedan od njih...

Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
P.S. Malo objektivnosti ne bi nikome štetilo, tako niti vama.

...moje izjave nisu niti objektivne, niti subjektivne...one su, nazovimo ih-realne...
__________________
...control your emotions or they will control you...

Zadnje uređivanje sun tzu : 28.10.2014. at 23:45.
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 22:50   #3096
Quote:
mahavatar kaže: Pogledaj post
Klasična bullshit prepucavanja fiktivnih wc fightera tzv. teorijskih znalaca tipa mosquito i njemu nalik.

P.S. Izgleda da Nazifova brlja opet zagrijava jezike u ovo jesensko doba,friško pečena jeli,he,he?!

P.P.S. Zna se tko je tko u balkanskom wc svijetu!

Br.1. Slavko Truntić
Br.2. Milan Prosenica RIP
Br.3. Mladen Crnković alias Žuti RIP
Br.4.Krunoslav Bagadur i/ili Mario Poljak
...........itd.


Gospodine Mahavatar,
Na kojoj planeti bi ovaj popis bio valjan?
Tamo sigurno vrijede neka druga pravila protivna svim zakonitostima..
Ovakav se popis ne bi mogao složiti niti u najluđoj tvornici snova u kojoj se polusvijet ili ti „demi-monde“ poistovjećuje sa stvarnim svijetom..
Samo toliko o tom i takvom (sličnom) balkanskom w.c. svijetu u koji se sigurno nikako ne uklapa gospodin Bagadur…
.mosquito. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 00:58   #3097
...moram da pocistim wc ...

__________________
...control your emotions or they will control you...

Zadnje uređivanje sun tzu : 31.10.2014. at 01:07.
sun tzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:44   #3098
Talking

Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...moram da pocistim wc ...

......,ne možete vi počistiti ili očistiti niti vaše sa bauštele malko uprljane radne cipelice,a kamoli nešto drugo ili koga drugoga,ha,ha,ha!!!!


Zadnje uređivanje mahavatar : 01.11.2014. at 20:26.
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:47   #3099
Thumbs up

Quote:
.mosquito. kaže: Pogledaj post
Gospodine Mahavatar,
Na kojoj planeti bi ovaj popis bio valjan?
Tamo sigurno vrijede neka druga pravila protivna svim zakonitostima..
Ovakav se popis ne bi mogao složiti niti u najluđoj tvornici snova u kojoj se polusvijet ili ti „demi-monde“ poistovjećuje sa stvarnim svijetom..
Samo toliko o tom i takvom (sličnom) balkanskom w.c. svijetu u koji se sigurno nikako ne uklapa gospodin Bagadur…
,,,,.dobro je gospon Mosquito,dobro je.
Najvažnije je da brlja gospodina Nazifa grije srce i dušu,he,he,he.

mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 19:56   #3100
Question

Quote:
sun tzu kaže: Pogledaj post
...nije tocno, to ste vi sami napravili sa svojim nepromisljenim ispadima...ali hvala vam sto ste opisali tocno to sto bi vi na mom mjestu napisali, mozda cak i izvornije i bolje...



...nevjerujem...a sve i da jeste niste nista naucili o strukturalnoj komunikaciji...o cemu je vas prvi post vise nego dokaz o tome...i ja se ispricavam sto moram izrazavati zakljucke na ovakav nacin...



...sada bi mogli recimo kao napredni putnik ovdje navesti zemlje koje ste proputovali kroz kaucsurfing...kojih definitivno nebi bilo ispod 20 a samo zato jer niste morali platiti niti dana smjestaja bez obzira sto ste proveli putujuci kroz te zemlje barem 4 mjeseca...a takodjer ste i upoznali sve svoje "hostove" i upoznati ste o kulturi o svakoj od tih barem (minimalno) 20 zemalja...jeli tako?...terminologija "Balkan" je tako nazadan pojam u RH da uopce ne zelim biti dio takve rasprave na tom vasem-nazovimo ga "terminologijskom" nivou...





...imate jako cudne kriterije i necu reci da im je vrijednost jednaka posjedovanju analnog otvora samo zato jer je to opce poznato kao izmjena dana i noci jer bi se mozda i tom prilikom mozda nasli uvrijedjeni...ali dalje, to je opet vase pravo da sami birate nacin na koji ce te staviti neke ljude na svoju listu prioritetnih autoriteta...to je vase misljenje na koje vam nitko nemoze uzeti pravo posjedovanja...ono je dobro jedino ako ne vrijedja nekog drugog odnosno ne dira u neciju slobodu izjasnjavanja pa sa time ga mogu prihvatiti kao vrijedno razmatranja jer nisam vidio da nikoga vrjedjate sa njime...ali sam uvjeren da bi neko drugi imao mozda drugaciju prioritetnu listu cijenjenja odredjenih autoriteta na ovom forumu ili mozda na podrucju cijelog Balkanskog poluotoka...



...eh da...tesko je biti covjek, a jos teze nesto mu pokazati...naravno ako cemo svrstati covjecanstvo na bogove i ljude...opet, ima jedna poslovica koja kaze, nije bitno kako ti gledas stvari nego onako kako je drugi gledaju...a ima i ona- nije bitno sto drugi misle, bitno je sto ti mislis...najzalosnije jest na kraju, da ljudi mogu stalno gledati i ne vidjeti nista...i, sto je to stvarni svijet...onaj unutra, ili onaj vani?...u onom unutra, stvara se nebobjedivost-to je ljepota duha ratnika, to je nepobjedivo...a izvana, pfff, to je samo ljuska i mjerilo za smrtnike...a vi ste sigurno jedan od njih...



...moje izjave nisu niti objektivne, niti subjektivne...one su, nazovimo ih-realne...
....,gospon Sun tzu.

U Deutschlandu ima dobrih ustanova u domeni javnog zdravstva,a koja u obveznom zdravstvenom osiguranje pokrivaju teže slučajeve psihoze, deluzije i podvojene ličnosti, pa bi možda bilo dobro po Vas da iskoristite priliku dok ste još tamo (mislim u Deutshlandu) i posjetite neku specijaliziranu ustanovu, nači će se nešto za vas i vaš pomalo specifičan slučaj.
To bih otprilike za sada imao poručiti Vama, te nemam što drugo odgovoriti na ovaj vaš napis, osim da čim prije idete pa se krenete lječiti, jer ste očigledno na mentalnoj razini malo dublje zaglibili i nastradali, ali možda je riječ i o genskom nasljeđu, ma tko će to bolje znati od stručnjaka za mentalno zdravlje, zasigurno ćete se oko toga slažiti samnom!!!


Zadnje uređivanje mahavatar : 01.11.2014. at 20:29.
mahavatar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.