Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 13:19   #5241
Ja vec neko vrijeme imam i koristim JMO,nije oksidirao. Drzim ga uvijek u ladici,a i bocica je neprozirna pa mislim da je dobro obezbijedjen od preranog oksidiranja. Moj je otvoren pred par mj i jos uvijek je sve kao kad sam ga tek kupila
MakeUpVictim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:36   #5242
Kako to da ti je toliko trajao JMO, ja sve serume s vit c stavljam svaki drugi dan i traju mi mjesec i pol otprilike, stoje mi u kupaonskom ormaricu zimi, ljeti u frizideru..a ovaj caudalie radiance mi je na popisu kad potrosim caudalie SOS koji koristim danju (nocu ANR)
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:28   #5243
Nisam ga u pocetku redovno koristila,sad ga zadnjih tjedana stavljam svaki drugi dan. A i ima ga dosta,a ne treba ga puno
MakeUpVictim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:09   #5244
Ja sad gledam caudalieva dva: Caudalie Vinosource Overnight Recovery Oil i Polyphenol C15 Anti-Wrinkle Defense Serum, je li ih ima tko?
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:34   #5245
dobila sam estee lauder advance night repair serum.
čemu to služi? jel vrijedi to išta? kako vi to koristite? jel može to ispod avenove ysteal kremice? ili npr airola?

skužajte na sto pitanja, sa tim serumićem još nisam imala doticaja do sada.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:40   #5246
Serumi za lice

ispod airola nikako, airol mora ici direktno na cistu kozu.
anr je jedan od najboljih seruma, mozes ga koristiti i svaku vecer ili par puta tjedno.
ja sam ga koristila cijelu proslu jesen i zimu u kombinaciji sa kiehls c serumom, on je bio za dan, koza je bila odlicna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 00:01   #5247
koristim homemade c serum, kristaliće rastopljene u destil. vodi.
ako idem režimom vit c- el arn- krema, bi li to bio prihvatljiv redosljed?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:10   #5248
vitamin c za dan, el noc i preko moze avene krema.
airol nikako preko seruma, samo preko njega moze ici druga krema i to nakon pola sata.
njega mozes koristiti vecerima kada ne bi koristila el.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:57   #5249
ok, hvala ti.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 17:15   #5250
ja koristim caudalie Sos serum zadnjih desetak dana i nisam ni razočarana ni oduševljena. Ok je. inače baš volim njihove proizvode, i onaj radiance serum je stvarno fenomenalan i day fluid isto, tak da SOSu nisam mogla odoljeti.
s njim mi se koža ne ljušti i mislim da joj ne fali hidratacije, al nije ni tak mekana niti daje neki glow. i dalje je beživotno i siva. za glow je bolji radiance.
ne znam zašto sam se nadala da će i od ovog živnut previše očekujem od jednog seruma s obzirom da mi je koža zadnjih mjesec dana užas.

pozitivno je već to navedno: koža je očito nahranjena, ne ljušti se ništa i nema nikakve maske na licu. istog trenutka se upije i koža je spremna za kremu ili puder.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:49   #5251
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
Ja sad gledam caudalieva dva: Caudalie Vinosource Overnight Recovery Oil i Polyphenol C15 Anti-Wrinkle Defense Serum, je li ih ima tko?
I mene zanima ovaj Polyphenole C15 ako je netko imao, nisam nasla puno recenzija, nije mi još stigao ni Caudalie Radiance serum a već razmišljam o novom...
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:31   #5252
Quote:
the lina kaže: Pogledaj post
I mene zanima ovaj Polyphenole C15 ako je netko imao, nisam nasla puno recenzija, nije mi još stigao ni Caudalie Radiance serum a već razmišljam o novom...
Ako misliš na ovaj - Caudalie Polyphenol C15 Overnight Detox Oil... meni stiže kao tester uz neku kupovinu pa ću vidjeti kakv će biti... javim...
Iako meni nikako ne leže ulja pa nisam možda mjerilo
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:11   #5253
Mislila sam na Poliyphenol C15 Anti wrinkle defense a ovaj Overnight detox oil i meni stiže kao tester, ali svejedno napiši svoje dojmove kada ga probaš
Dobila sam u ljekarni tester nekog novog seruma Novexpert Serum booster with 5 omega i sad vidim da je za normalnu i jako suhu kožu a tražila sam nešto za mješovitu, i tester ima ravnih 0,5 ml!
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:20   #5254
ajme ubit ćete me s ovim..kakav je taj radience, sta stvarno tako dobar, je dobar za suhu kožu, sad je na feelu 36 f u paketu s enzimatskom maskom, a ona mi je bila dobra
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:32   #5255
Ja ti Caudalie Radiance još nisam imala, naručila sam baš taj set sa feela sa enzimatskom maskom za 31 f jer sam iskoristila rođendanski popust
Ustvari ta maska je presudila da uzmem taj serum...
A ima i ovaj set Polyphenol http://www.feelunique.com/p/Caudalie...le-Defense-Set i prolazi još kod koji skida 5 f pa je 30 f
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:23   #5256
ova cijena za cijeli set je izvrsna

imam ja to detox ulje, prvo što ćete osjetiti je jako neobičan miris, biljni, mene čak malo asocira na miris neema i trebalo mi je par dana da se naviknem.

mazivo je, a koža je ujutro glatka i nahranjena i djeluje baš onako, zdravo

koristila sam ga par dana i onda odlučila prvo potrošiti neke već prije otvorene proizvode koji mi izgleda sad ipak nisu bili dovoljni, pa sam trenutno poprilično dehidrirana sinoć sam se opet namackala uljem (+ još nekim proizvodima) i situacija je nešto bolja danas
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 12:25   #5257
Zadnjih par zima koristila sam iznimni serum i bio mi je odlican, imate li kakav prijedlog kao zamjenu, suha koza, pogotovo zimi, mislim da uzmem green girl serum, treba mi nesto jace od caudaliea
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 19:21   #5258
jel mi moze netko usporediti
el anr, lancome genifique, i kanebov serum za hidrataciju?

ne razumijem se u serume,koliko god citala nisam pametnija

danas mi je teta u mullera u gardenu predlozila:

clarinsov iz hydra quench linije mislim, pa neki clinique, cak neki shiseidov koji je ultra jeftin, nekih 220 kn cini mi se, i taj kanebov,koji je 1000 i nesto sitno kuna.

eye,ili netko tko se bas razumije u djelovanje i sastav,jel biste mi mogli objasniti toliku razliku u cijeni i kako se ona odrazava na djelovanje istih?

pliz
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 06:06   #5259
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
jel mi moze netko usporediti
el anr, lancome genifique, i kanebov serum za hidrataciju?

ne razumijem se u serume,koliko god citala nisam pametnija

danas mi je teta u mullera u gardenu predlozila:

clarinsov iz hydra quench linije mislim, pa neki clinique, cak neki shiseidov koji je ultra jeftin, nekih 220 kn cini mi se, i taj kanebov,koji je 1000 i nesto sitno kuna.

eye,ili netko tko se bas razumije u djelovanje i sastav,jel biste mi mogli objasniti toliku razliku u cijeni i kako se ona odrazava na djelovanje istih?

pliz
često nikako

ali ne razumijem za koju svrhu trebaš serum? snti age, hidratacija, ...? i kakva ti je koža?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 09:46   #5260


imam mjesovitu dehidriranu.
i nikako se rijesiti problema dehidracije :kme:

treba mi neki serum koji prodire do 10og sloja koze po mogucnosti


ne volim vodenaste ni gelaste strukture..
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.