Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 18:24   #2121
Quote:
izic kaže: Pogledaj post
Postupak mladog boksača zaista nije potrebno komentirati i za osudu je? Ali mimo toga volio bih čuti od ljudi koji poznaju boks šta misle o suđenju poljskog suca.
Oni koji poznaju amaterski boks govore da taj sudac i inače loše sudi i da je na ovom natjecanju pored ovog loše odsudio nekoliko mečeva.

Međutim, to nema apsolutno nikakve veze s ovim prebijanjem suca. Ovo je kaznena prijava zbog napada, nanošenja teških tjelesnih ozljeda i pokušaj ubojstva. Naravno, danas je potvrđen doživotni izgon iz boksa, a ne znam koja bi ga budala primila i u neki drugi sport (prije je trenirao i MMA). I treneri su suspendirani što je logično. Incident je trajao i trajao, a nitko nije reagirao..Da nije bilo onog suca koji ga je kao mačku izvukao za nogu van ringa ko zna što bi bilo.

Treba li uopće spominjati koja je šteta nanijeta ugledu Hrvatske koja je organizirala prvenstvo...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 22.10.2014., 22:17   #2122
ovog balavca treba zatvoriti, opaliti po džepu i ne dozvoliti mu da ikad više prismrdi u bilo kakav sport.....ali se DEFINITVNO ne slažem sa suspenzijom Šivolije

to je dečko koji je svoju boksačku karijeru odradio bez ijedne mrlje....sa puno odricanja....poznajem ga osobno....pravi ČOVJEK....ne može mu se uništiti cijeli život sa potezom jednog neiživljenog balavca

nije reagirao....nije...vjerojatno se ko ni ostali nije snašao jer nikad u životu to nije vidio....onaj blesavac je pobjego iz ringa....zašto i on nije suspendiran????
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Old 23.10.2014., 06:29   #2123
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
ovog balavca treba zatvoriti, opaliti po džepu i ne dozvoliti mu da ikad više prismrdi u bilo kakav sport.....ali se DEFINITVNO ne slažem sa suspenzijom Šivolije

to je dečko koji je svoju boksačku karijeru odradio bez ijedne mrlje....sa puno odricanja....poznajem ga osobno....pravi ČOVJEK....ne može mu se uništiti cijeli život sa potezom jednog neiživljenog balavca

nije reagirao....nije...vjerojatno se ko ni ostali nije snašao jer nikad u životu to nije vidio....onaj blesavac je pobjego iz ringa....zašto i on nije suspendiran????
Mora ići suspenzija i Šivoliji, međutim, on će se vratiti dosta brzo.

Onoga što je pobjegao isto treba suspendirati, ali na malo duže. Nažalost, ne postoji opravdanje za nepružanje pomoći.

Svi se nekad smrznu, ukoče, ali to nije opravdanje. Nije ovo situacija u kojoj je neka baba trebala sprječavati boksača, onaj sudac ga je kao mačku uhvatio za nogu i izvukao iz ringa. To su deseci boksača, trenera i sportskih djelatnika koji nisu trebali gledati ground and pound.

Recimo nepružanje pomoći ozlijeđenoj osobi inače u životu se smatra kaznenim djelom.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 23.10.2014., 08:43   #2124
Ne moze se bas usporediti sa nepruzanem pomoci, nije niti toliko dugo trajalo. kada je nesto potpuno neocekivano treba neko vrijeme da se ljudi "priberu" i odreagiraju, u sasvim su drugom "filmu". Jedino sto mi je bilo na toj snimci jadno je baletno bjezanje drugog boksaca iz ringa.

Ali, sve su to jos dica, jebemu.
Beljki is offline  
Old 23.10.2014., 14:19   #2125
Meni je osim zgroženosti samim napadom prva stvar koja mi je upala u oči pri prvom gledanju snimke bila nedopustiva inertnost Lončarovog kuta. Ne znam Šivoliju, ne znam kakav je osobno, ne znam je li ovo samo jedna tragična pogreška, ali iskreno ne djeluje mi kao netko tko se zaledio od šoka, nego kao netko potpuno nezainteresiran.
I apsolutno je zaslužio kaznu.

Što se tiče suca, prvi nokdaun je potpuno opravdan. Druga dva na snimci (ali s naglaskom na snimci) djeluju nepotrebni, ali amaterski i profesionalni boks nisu ista stvar, a ovdje je još riječ o juniorima. I suci obraćaju pažnju na jako puno stvari. Nitko od nas na snimci ne može reći jesu li Lončaru klecale noge, da li je imao stakleni pogled, itd. Nije ovo profi meč, nego amateri juniori.
KLCCLK is offline  
Old 23.10.2014., 14:24   #2126
I još nešto:

"AIBA i cijela boksačka obitelj imaju nultu stopu tolerancije prema ovakvom ponašanju", stoji u pismu predsjednik AIBA-e Ching-Kuo Wu, koje je uputio Poljskom boksačkom savezu, a u kojem navodi da je prema njegovim saznanjima boksača na ovakav ispad nahuškao njegov klupski trener koji je bio na tribini."


Čisto sumnjam da bi ovako nešto u službenom dopisu lupili bez dobrih dokaza.
KLCCLK is offline  
Old 23.10.2014., 15:24   #2127
Jebiga kad pogledaš snimku,istina da se malo zgroziš kad vidiš Šivoliju i ovog drugog kako to samo u prvi mah gledaju,meni također to upalo u oci.

Valjda veliki šok,sigurno im ni na kraj pameti nije bilo da ce se ovo desiti.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 08.11.2014., 15:40   #2128
Večeras... Hopkins - Kovalev (ujedinjenje u poluteškoj) prognoza: Hop na bodove.
Sturm - Stieglitz (Catchweight) - prognoza : Stieglitz na bodove.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 10.11.2014., 08:44   #2129
Hopkins - Kovalev

https://www.youtube.com/watch?v=uikdDR2IoIo
mfc80t is offline  
Old 14.11.2014., 15:28   #2130
Thumbs up

Quote:
be real kaže: Pogledaj post
Večeras... Hopkins - Kovalev (ujedinjenje u poluteškoj) prognoza: Hop na bodove.
Sturm - Stieglitz (Catchweight) - prognoza : Stieglitz na bodove.

uups Kovalev me iznenadio,nisam ni u snovima mislio da će
izdominirati glatko Hopkinsa...Svaka čast...u mecu Sturm-Stieglitz,malu prednost sam dao Stieglitzu,ali na kraju ispalo nerijeseno,na kraju najpoštenije,makar je meč bio čak malčice i na Strani Sturma...ali to je boks..
Sutra Kličko...iritiraju me favoriziranje i forsiranje Puleva (lokalni "birtijaši" i ekipa iz kvarta i posla pričaju da će Pulev tuči magičnog Vlada,u što naravno ne vjerujem,još jedna lagana pobjeda Rusa...zašto su svi "uvjereni" u pobjedu Bugara? Ljudi traze nemoguće,traže valjda promjenu,ali Vlad im to neće priuštiti...dosadan stil boksa,ali maksimalno učinkovit,veliki šampion.
Vlasnik 3 pojasa...tko mu to može osporit,ne boksa za publiku,već za svoje pojaseve i svoje EURE. pozdrav svima
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 14.11.2014., 17:34   #2131
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
uups Kovalev me iznenadio,nisam ni u snovima mislio da će
izdominirati glatko Hopkinsa...Svaka čast...u mecu Sturm-Stieglitz,malu prednost sam dao Stieglitzu,ali na kraju ispalo nerijeseno,na kraju najpoštenije,makar je meč bio čak malčice i na Strani Sturma...ali to je boks..
Sutra Kličko...iritiraju me favoriziranje i forsiranje Puleva (lokalni "birtijaši" i ekipa iz kvarta i posla pričaju da će Pulev tuči magičnog Vlada,u što naravno ne vjerujem,još jedna lagana pobjeda Rusa...zašto su svi "uvjereni" u pobjedu Bugara? Ljudi traze nemoguće,traže valjda promjenu,ali Vlad im to neće priuštiti...dosadan stil boksa,ali maksimalno učinkovit,veliki šampion.
Vlasnik 3 pojasa...tko mu to može osporit,ne boksa za publiku,već za svoje pojaseve i svoje EURE. pozdrav svima

Gledao sam Puleva dvaput i ne znam na čemu ljudi temelje svoj optimizam..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Old 15.11.2014., 17:45   #2132
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Gledao sam Puleva dvaput i ne znam na čemu ljudi temelje svoj optimizam..
Ako je izdržao šparing s Hrgovićem, može razbiti Klička. Odlučivati će nijanse.
prosječan is offline  
Old 15.11.2014., 23:11   #2133
Toliko o Pulevu.
cave troll is online now  
Old 15.11.2014., 23:12   #2134
Dobro je krenuo, Kličko je bio u transu. Ali ovaj uzvraća, jbga...

Ipak ima malo boksa za razliku od zadnjih borbi...
Mr. Jigsaw is offline  
Old 15.11.2014., 23:13   #2135
Preživio je
cave troll is online now  
Old 15.11.2014., 23:13   #2136
Da sam slušao radio prijenos Mavrovića, rekao bih da je Kličko negdje na podu krvav u prvoj minuti prve runde.
dawg is offline  
Old 15.11.2014., 23:14   #2137
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Dobro je krenuo, Kličko je bio u transu. Ali ovaj uzvraća, jbga...
Nisan vidio taj trans, mislin da Mavrovic sanja
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 15.11.2014., 23:14   #2138
Namjesteno sranje, kao svaki put, It is all about money
RayBan is offline  
Old 15.11.2014., 23:15   #2139
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Nisan vidio taj trans, mislin da Mavrovic sanja
Zasplesa je malo, da ga je još jednom potegnuo vjerujem da bi ovaj pao.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 15.11.2014., 23:15   #2140
Koji box

Pulev još jedan u nizu Wladovih kujica koje se prije meča overhajpaju do neba, sve samo da se dobije dojam nekog spektakla.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.