Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2010., 04:10   #1001
Ima li mozda kod nas Steven Madden cizama? Nisam nigdje vidjela tako da sumnjam ali mozda netko zna nesto a da nije online narucivanje...
Ili barem ako je netko vidio cizme priblizne ovima.



Uploaded with ImageShack.us
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:38   #1002
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
ijao al su dobre ali NISU MOJ BROOOOJ meni treba 38/39
imam ih ja: jako su povoljne na ovom linku: bile su 1200 kuna na snizenju, ako se dobro sjecam. Ali su se jednom smocile i pukla mi je koza na jedno mjesto, bas povise prstiju, na stopalu: ne izgleda bas lijepo, ali eto, nosila sam ih tako i prosle zime jer su mi stvarno krasne.
a imam jos jedne obicne ravne sta su bile 100 kuna samo na snizenju; isto su udobne i sve, samo sta nije koza.
nisam vidila modele od Miss Sixty za ovu godinu, ali lani su bas grozne modele imali, s onim drvenim petama i to.

ma koliko dobrih cizama ima, mogla bi bankrotirat, a vec imam 5 pari od lani + 1 za snijeg.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:46   #1003
Quote:
Uncika kaže: Pogledaj post
Ima li mozda kod nas Steven Madden cizama? Nisam nigdje vidjela tako da sumnjam ali mozda netko zna nesto a da nije online narucivanje...
Ili barem ako je netko vidio cizme priblizne ovima.



Uploaded with ImageShack.us
savršenstvo. gledala sam baš njihove čizme na siteu, predivni modeli i nisu čak ni skupe (barem u SAD-u), u ZG se za te pare jako teško nađu kvalitetne čvrste kožne čizme koje traju godinama.
isto bih voljela znati ima li toga kod nas.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:55   #1004
Quote:
Brinettaa kaže: Pogledaj post
Ja čizme kupujem vec tri godine.Oprostite,ali ja stvarno neznam sta se ovo pocelo nositi.
Sve gore od goreg...

JA trazim toliko jednostavne cizme kožne crne ili smeđe ,za svaki dan,ali toga vise nema po ducanima uopce
Želim da su do koljena,da su gore uske(da nisu onako siroke,jer to mi je grozno) da su dolje ravne,bez nekih drvenih peta
niti onih kaubojskih detalja po sebi
Ali ja stvarno neznam gdje da to nadjem

od cizama na petu su mi ove ok.
ovakve slicne trazim.
ove sam jucer probala u zari,samo su mi siroke gore.
ali nesto slicno bi volila si naci

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...WITH%2BELASTIC
I ja tražim jednostavne crne čizme, ali da nisu na petu. Trebam neke više za svaki dan. Mission impossible.

Imam savršene crne, Paciotti, ali stare par godina i već su se ofucale, a oni sad imaju samo neke kičaste. Da imaju iste, odmah bih ih kupila.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:03   #1005
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
savršenstvo. gledala sam baš njihove čizme na siteu, predivni modeli i nisu čak ni skupe (barem u SAD-u), u ZG se za te pare jako teško nađu kvalitetne čvrste kožne čizme koje traju godinama.
isto bih voljela znati ima li toga kod nas.
Ima na asosu sada na snizenju negdje 100 funti, ali me strah radi velicine i svega kupovati ih online a dati tolku lovu za njih. Rado bi ih uzela u ruke
Ali su prekrasne...
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 16:05   #1006
znam, same here. imam dosta zeznuta stopala i kupovina obuće preko neta ne dolazi u obzir ako iste cipele/čizme ne isprobam prvo na sebi.
imam slične crne čizme al' ove bih uzela odmah da znam da će mi 38-ica odgovarati. predivne su.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 20:40   #1007
ej ljudi moze mala pomoć, jel netko ima iskustva sa s oliver čizmama, jel promaču? našla sam jedne super al su brušena koža, 900 kn, a prodavačica je rekla da nemože sa sigurnošću tvrdit da neće promočit..a 900 kn mi je puno ak će mi noga plivat nakon prve kiše
ssanjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 00:03   #1008
nikako ne brušenu kožu za po snijegu i kiši...to ti je samo za paradu po suhom vremenu...iz osobnog iskustva
a_n_y_a00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 00:47   #1009
jel zna netko gdje ima za kupit visoke čizme, ravne, boja konjaka? da nisu preskupe (do 800kn) i da nisu brušena koža.
kejtdgrejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 21:58   #1010
tražim neke čizme iznad koljena (ne brušena koža),ali da mi nakon prve kiše,snijega noge ne plivaju u njima...pa ako imate kakav prijedlog...cijena nije toliko bitna jer mi je pun k... toga da svake zime kupim 2-3 para po 200/300 kn...a ne želim se sad zaletit pa dat neku "ajme" svotu i požalit... pliz help
jewelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 19:49   #1011
pozz, znali netko ima li ovih kod nas i koliko dođu?
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 22:30   #1012
Quote:
martina318 kaže: Pogledaj post
bok curke....znam da su ove Miss Sixty predlanjski snijeg, no, prodaje li koja od vas te čizme???????????????(s obzirom da ih više nema)

...još tražim...
martina318 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 00:40   #1013
Quote:
martina318 kaže: Pogledaj post
...još tražim...
znam da sam ih u nekim outletima vidila da prodaju, pa ako ti se nitko ne javi probaj tamo
__________________
RASPRODAJA GUESS,DIESEL,BENETTON, X-NATION... robice http://public.fotki.com/album007/
scorpi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 00:57   #1014
treba mi mala pomoc, razmisljam dali kupit ili ne ove cizme, ne volim nikakve zakovice i gluposti i ove su mi jednostavne, samo mi nekako lice sportski pa ne znam kako bi se uklopile na haljinice, suknjice i to... hmmm...
mariposa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 09:49   #1015
Sorry što upadam, ali da li mi netko može reći moraju li se čizme impregnirati sprejem? Kupila sam jučer jedne, vjerujem da nisu kožne, pa me prodavačica pitala trebam li i sprej. Nisam ga uzela jer do sada niti jedne čizme nisam tretirala sprejem i nikad mi nisu promočile, bez obzira bile kožne ili ne... Sad ne znam... Jel se to nešto mijenjao materijal za obuću zadnjih godina ili prodavačice samo pokušavaju prodati još nešto osim obuće?
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:05   #1016
Quote:
scorpi007 kaže: Pogledaj post
znam da sam ih u nekim outletima vidila da prodaju, pa ako ti se nitko ne javi probaj tamo
U kojim točno??? Zvala sam Roses ali kažu da više nema.
martina318 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:17   #1017
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Sorry što upadam, ali da li mi netko može reći moraju li se čizme impregnirati sprejem? Kupila sam jučer jedne, vjerujem da nisu kožne, pa me prodavačica pitala trebam li i sprej. Nisam ga uzela jer do sada niti jedne čizme nisam tretirala sprejem i nikad mi nisu promočile, bez obzira bile kožne ili ne... Sad ne znam... Jel se to nešto mijenjao materijal za obuću zadnjih godina ili prodavačice samo pokušavaju prodati još nešto osim obuće?
Meni su sve do sad promočile. Jedino mi obuća s Gore-Texom ne promače, i gumenjače naravno. A sprej pomaže donekle, dok nije "poplava". A da pokušavaju još nešto prodati, to da. Pogotovo u Deichmannu, to im je bit će politika firme.
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:31   #1018
Question

kaj jos uvijek posotje te bronxice u humanicu?
azraaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:23   #1019
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Meni su sve do sad promočile. Jedino mi obuća s Gore-Texom ne promače, i gumenjače naravno. A sprej pomaže donekle, dok nije "poplava". A da pokušavaju još nešto prodati, to da. Pogotovo u Deichmannu, to im je bit će politika firme.
E tnx! Uvijek se nešto novo nauči na ovom forumu.
Moje čizmice sam kupila u Humanicu, ali izgleda da je to postala politika mnogih...
Kad si već imala iskustva s tim sprejevima, mogu tebe pitati: sprej ne radi probleme na "nekožnim" čizmama? Naime, prije mnogo godina preporučili su mi neki sprej za cipele koji daje dodatni sjaj pa se cipele ne prljaju jako i, kao, lakše ih je održavati. Ja nasprejala omiljene salonke i ostale fleke na njima! Kao da sam ih sprejala auto lakom, iako sam pazila da ih pređem ravnomjerno. Šiznula sam, morala baciti cipke a bome je i sprej letio u kantu za smeće....
Od tada sam malo sumnjičava na sve te sprejeve za koješta....
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 13:17   #1020
Quote:
kejtdgrejt kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje ima za kupit visoke čizme, ravne, boja konjaka? da nisu preskupe (do 800kn) i da nisu brušena koža.
Ja sam takve kupila lani, Vagabond, u onom dućanu na stanici u Frankopanskoj. Doduše, kupila sam ih na sniženju, za 500kn.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.