Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2009., 17:31   #821
Zasto neki na forumu imaju pravo ljudima pisati stvari kao :

Quote:
Hierofant kaže:
A po svim ostalim postovima se još samo doklazuje da si obični balavander koji ima više prišteva na gubici nego ja na dupetu.
...
Budalo blesava
...
Ne petljaj se među velike dečke, jer kada se konji ritaju, magarci najebu, a tebi je jasno da konj (plemenita životinja) ne možeš biti.
...
smeće malo balavo nedojebano
...
majmune smrdljivi
...
ti i tebi slični retardi
...
ovakvi bijedni izbljuvci poput tebe
...
pogotovo kada potječu od običnih retarda, ne bih se čudio da ti je brat ujedno i sin.
Ja kada napisem odjebi pokupim 500 bodova.

Nekima je ocito dozvoljeno svasta.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 18:38   #822
@smarty21 zašto danas ideš po svim portalima i ostavljaš tu obavijest i zašto neki kažu da je to prevara ,da ste spameri iz Srbije koji zarađuju na klikanju ?
busca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 07:42   #823
Quote:
Max95 kaže: Pogledaj post
samo i izkljucivo zbog srpkinja,barem kod nas u deuclandu..
u deuclandu?..jebe mi se za nepismena dijasporska govna koja nemaju pojma kako se ovdje živi..pričam o Hrvatskoj
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 18:43   #824
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Koliko znam, pjesmu ''Čavoglave'' izvodi onako kako ju je izvodio za vrijeme Domovinskog rata.. Čak je nakon rata izostavljao ''Za Dom-spremni'' sa početka pjesme, i to dežurnim judama nije bilo dovoljno da primjete kako se čovjek ograđuje od ustaštva uskrslog u glavama kvazi moralnih ''antifašista'', već su i dalje vršili još veći pritisak na njega. Ali isti ti dušebriznici nisu ni zaustili da nešto kažu protiv koncerta lepe brentače u zagrebu, osvjedočene četnikuše.. E takvima u inat, ja sam prvi za da se pjeva izvorna verzija Čavoglava..
Isti ti miševi, koje spominjem u gornjem tekstu, pokušali su i uspjeli obmanuti dio javnosti spotom ''Jasenovac i Gradiška Star'', no tu pjesmu ne pjeva MPT. Pošto ta stvar sadrži zakonski kažnjive elemente, a vidi čuda, nitko nije podigao optužnicu protiv MPT.. Dakle, materijalnih dokaza nema, optužnice nema, nitko nije osuđen, MPT nevin, a denisu ćirilu nije trebalo puno truda da, na ovako zatrovanom tlu kvaziantifašizmom, progura svoj kućni uradak..
Imaš li šta konkretnije?
Ili samo kreštiš kao i ostali papagaji čim ugleda slovo U. Da ga izbacimo iz abecede i umjesto njega ubacimo 4c?
Vjerovatno ti se ovih dana kosa diže i kad vidiš plakate za koncert U2.




Ne razumijem smisao tvog mrmljanja..
Pjesma Čavoglave jasno govori o Domovinskom ratu, i ti aludiraš na pjevanje o ''sramnom razdoblju''.. Ako je tebi sramno, iz ne znam kojeg razloga, meni nije.. Tako da ne kužim o kakvoj patnji govoriš





Opet ko papagaj.. Kad reprezentacija prekine utakmicu zbog povika ''ubij srbina'' ili ''Za Dom'', tada ćemo moći govoriti i o MPT.
Policija ne reagira, znači podržava ustaštvo(iako ne vidim šta ima ustaško u ''ubij srbina''), reprezentacija se pravi gluha, a to su viši slojevi piramide u društvu nego neki Marko, Pero, Jure...

Dokle god srbija ne isporuči ratne zločince(to ti nije upalo u uho kao problem), dok ne isplati štetu koju je nanijela RH, dok ne priznaju svoju krivicu zbog izbijanja rata, i slične stvari, mržnja neće nestati.. Mnoge hrvatske majke još ne znaju gdje su tijela njihove djece, i najmanje što se može učiniti je vikati, tek toliko da se ne zaboravi.. Ipak je to samo vrištanje nadobudnih tinejđera, za razliku od srboarmijskog granatiranja i klanja po teritoriju RH..
Znaš li ime nekog od poginulih hrvatskih vojnika iz Domovinskog rata? Znaš li ime nekoga od ubijenih civila iz Škabrnje, Voćina, Petrinje...? Ne znaš, jer u medijima ni ne spominju te osobe, ali za obitelj Zec znaju i mala djeca, nema ko nije čuo za slučaj ''Lora'', a da ne nabrajam za zločine koji se stavljaju na teret našim generalima..
S druge strane se četnički vojvode aboliraju i slobodno kreću gradovima u kojima su do jučer masakre vršili.. I moraš pazit da ga slučajno ne bi uvrijedio povicima..
Stoga, dragi srbi, učinite i vi poneki korak prema riješenju otvorenih pitanja, kao što ste svojevremeno bacali karanfile pred tenkove, pa se možda i svijest hrvatske mladeži promjeni.
Predobro napisano! Svaka cast! i jos !!!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 20:46   #825
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Zasto neki na forumu imaju pravo ljudima pisati stvari kao :



Ja kada napisem odjebi pokupim 500 bodova.

Nekima je ocito dozvoljeno svasta.
Jos cekam odgovor od moderatora...

Naime prijavio sam post.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 19:40   #826
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Najbolji su mi ovi Srbi i orjunaši koji bi nama vjernicima govorili kako bi se pravi vjernik trebao ponašati
hvala bogu na protestantima koji su omogućili da Biblija bude svima dostupna gdje se mogu lijepo pročitati Božje zapovijedi

nije vidljivo da je 'ubij srbina' navedena među njih 10

i odmah smo srbi kad tompsonu, velikom hrvatu engleskog nadimka koji toliko voli hrvatski jezik da se je prozvao engleskim nickom, ukazujemo na propuste u izražavanju vjere i ljubavi prema bližnjem svom a naročito neprijateljima

nitko njemu ne brani da se proziva kako hoće, ali to velikom vjerniku i ljubitelju latinice kakav je on, nekako ne priliči
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 19:51   #827
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Jos cekam odgovor od moderatora...

Naime prijavio sam post.
Pa možda zato jer su te osim forumaša i moderatori prepoznali kao klona, provokatora i kretena ?
Rocco Prc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 20:12   #828
Quote:
Rocco Prc kaže: Pogledaj post
Pa možda zato jer su te osim forumaša i moderatori prepoznali kao klona, provokatora i kretena ?
Reče netko tko u 2 godine ima 21 post i svako malo je baniran...

Što si onda ti?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:15   #829
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Ajde da se malo potrudom, ali samo malo ...

Smeta mi sto on hrvatstvo svodi na sukob "nas i njih".

Boli me kurac za njih.

Godinama se vec "hrvatstvo" "dokazuje" time koliko mrzis njih.
Daj brate, imamo mi i boljih stvari od toga.

Ako vec brijes na domoljublje, zabrij na nesto drugo ... potrazi , naci ces ...nije da nema.
Ja tu ne vidim nikakav sukob, vidim samo dobar način da se banda stavi na mjesto koje joj pripada, a to što banda sama sebe prepoznaje kao bandite to je njihov problem.

A što se tiče traženja domoljubnih sadržaja ne trebam tražiti ništa, to je kod mene čista automatika koja besprijekorno radi.
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:23   #830
Quote:
Hierofant kaže: Pogledaj post
Možda slijedeće:

Zapalit ću Krajinu do Knina
Zapalit ću dva, tri srpska štaba,
da ja nisam dolazio džaba.
Ej, Hrvati sjetimo se Knina,
Hrvatskoga kralja Zvonimira.

ili

"Bojna Čavoglave" već po defaultu.
Pa to mu ne bi trebalo smetati jer pjesma je sasvim primjerena za vrijeme u kojemu je nastala.

A i sada ima svoje mjesto na glazbenoj sceni, mi se prisjetimo slavnih dana, a uz put malo plašimo zlotvore da ne zaborave što ih čeka ako opet pošandrcaju
No22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:47   #831
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Predobro napisano! Svaka cast! i jos !!!
a tebi je on neki uzor?
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 23:44   #832
Quote:
Rocco Prc kaže: Pogledaj post
Pa možda zato jer su te osim forumaša i moderatori prepoznali kao klona, provokatora i kretena ?
Ne radi se o meni ovdje nego o nekom drugome koji grubo vrijeda po forumu sto je protivno pravilima foruma.
To da li sam ja klon, provokator i kreten nema ama bas nikakve veze s tim sto moderatori dozvoljavaju nekome da drugima pisu da du budale blesave, magarci, smeca balava nedojebana, majmuni smrdljivi, retardi koji imaju proljeve od straham, bijedni izbljuvci, osobama koje potjecu od obicnih retarda kojima je brat ujedno i sin.
I sve to u jednom postu.

Molio bih moderatore da to sankcioniraju.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 17:46   #833
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Reče netko tko u 2 godine ima 21 post i svako malo je baniran...

Što si onda ti?
jebote, ti to brojiš?..get a life, man
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 09:03   #834
Meni je jedino bezveze,sto netko tko je glazbenik tj.pjevac se uopce bavi politikom na svojim nastupima.Nisam primjetio da Oliver Dragojevic,JasnA Zlokic,Tereza Kesovija,Gibonni itd...na svojim koncertima drze politikanske govore,odredjuju tko je izdajnika tko ne....Po mojemu sudu,pjesme su mu sasvim ok.Tu nema vrijedjanja nikoga.Ali nepotrebni su mu politicki govori na koncertima.
Ako ima potrebu svako malo naciji priopciti svoja gledista na aktualnu politiku,onda neka lijepo postane politicar,uclani se u neku stranku,ili si organizira svoju.Ovako mi,svako malo,drzanje nekih politickih govora na kocertima,djeluje kao da je to orkestrirano od nekoga drugog.A i tajming je nekako uvijek znakovit.Kaze"necu vise sutjeti"..pa ako netko ne suti,onda je to on.Nek prica na koncertima o glazbi,o tomu kako je branio HR,ali politiku nek ostavi politicarima.
I znaim me da li ce ikada odrzati jedan veliki koncert na npr."Maksimiru:a cijeli prihod dadne za branitelje,ili za izgradnju spomenika zrtvama cetnickog terora.
Nema nista lakse od "drzanja govora"i price "HR mi je na srcu",pokazi to svojim djelima.
I moj stari je bio branitelj,pa ne izlazi na trg drzati govore i soliti pamet ljudima.
jaguar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 09:42   #835
Quote:
jaguar5 kaže: Pogledaj post
Nisam primjetio da Oliver Dragojevic,JasnA Zlokic,Tereza Kesovija,Gibonni itd...na svojim koncertima drze politikanske govore
A Seve?
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 11:00   #836
Thompa je ovaj put pogrijesio, nisu oni izdajnici, oni Hrvatsku nisu nikada ni mogli smislit, niti su se osjecali kao takvi.
Jedan ganja drzavu Istru, drugi Yugu.
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:56   #837
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
A Seve?
Ne sjecam se da je Seve na koncertima svako malo narodu priopcavala svoje politicke stavove.Jer cisto sumnjam da je netko platio ulaznicu da bi mu Seve bistrila politiku.
jaguar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:04   #838
Quote:
jaguar5 kaže: Pogledaj post
Jer cisto sumnjam da je netko platio ulaznicu da bi mu Seve bistrila politiku.
Onda ne pratiš baš politiku i Sevine nastupe i istupe u proteklih par tjedana.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 01:37   #839
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
Izgleda da su pale maske i da ovaj "samo pjevač" koji pjeva samo o "ljubavi prema rodnoj grudi" i u čijim pjesmama "nema mržnje" je odbacio maske...

Nisu antifašisti stvorili ovu državu, neću šutjeti! Najveći izdajnici u Hrvatskoj su Mesić i Kajin, ali mrziteljima Hrvatske poručujem da neće uspjeti ugasiti zajedništvo Hrvata, posvađati mene sa Škabrnjom, voditi politiku protiv branitelja i spriječiti nas da pjevamo o ljubavi prema Bogu i domovini.
Ma, kakve maske. Bijase to reklama za koncert u Cavoglavama!
Pametno!
__________________
Samo nemojte biti stoka sitnog zuba, zato razmisljajte!
Lijenchina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 03:21   #840
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Onda ne pratiš baš politiku i Sevine nastupe i istupe u proteklih par tjedana.
Samo mi jos fali pratiti politiku...eventualno "otvorim"yv da vidim jel kakav novi porez genijalna vlast smislila...
Sevine politicke istupe u proteklih par tjedana....?A Thompsonove polticke istupe u proteklih par desetljeca?
Stvarno ne kuzim zasto mu to uopce treba?A li da je vise dosadio "i Bogu i narodu"to je fakat.
Kaze pjeva o "ljubavi prema obitelji"a vlastitoga je oca fizicki zlostavljao da ne kazem istukao.
Sve je to cista demagogija,koja je vrlo plodonosna za njegov bankovni racun.
jaguar5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.