Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2011., 00:27   #301
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Pa moguće je da bude Bruno pravi negativac.
Uh, u krilo. Vidjet ćeš ti..biće tu i poljubaca. Da razmišljala sam i ja velika je razlika. Ali toliko se ne primjeti.
moguće je, ali za sad nažalost ni Julián Gil ni Fabián Robles mi se ne isticu uopće, a šteta dobri su glumci! likovi su im nekako suhoparni, meni osobno ne zanimljivi!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:50   #302
Da istina..nema tu nekako glavnih, jakih, negativaca.
Upočetku sam mislila da će to biti Rogelio. Ali kako je vrijeme išlo on se poboljšao...mislim zaljubio se (to je danas priznao) i toga je omekšalo. Ali još ima tešku narav...ipak ga na neki način razumijem kao i Cintiu.

Možda bude Vanessa, vremenom opasnija..i udruži se sa Brunom.
U ovoj seriji Bruno mi odlično izgleda to moram priznati..
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 09:43   #303
Sada su se upoznali Cintia i Gustavo(ili kao što sam ja par puta napisala Augusto-lik mi je tako dosadan da mu čak nisam zapamtila ime), znači brzo stiže na hacijendu. Šteta, Ana Paula bi trebala imati još malo više vremena sa Rogeliom bez Gustava.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 14:02   #304
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Sada su se upoznali Cintia i Gustavo(ili kao što sam ja par puta napisala Augusto-lik mi je tako dosadan da mu čak nisam zapamtila ime), znači brzo stiže na hacijendu. Šteta, Ana Paula bi trebala imati još malo više vremena sa Rogeliom bez Gustava.
Ma neće još pet epizoda...sigurno se vidjeti. Dok on dođe..pet sigurno...valjda će biti toliko vremena dovoljno da se Paula zaljubi u Rogelia...ojala
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 12:42   #305
Baš lijepi poljubac između Ane Paule i Rogelija. Sada ispada da mu je mali Margaro sin, ali ja to ne vjerujem.Vjerojatno je Bruno otac, ali se predstavio pod imenom Rogelija i iskoristio onu ženu.
A Gustavo tek upoznao Cinthiju i odmah se bacio na nju.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 21:21   #306
Hmmm..i meni je čudno. Ne vjerujem baš da je Rogelio otac od Margarita...
Drugačije bi ga gledao od početka serija.
Ona scenu ne kužim, kada je Rogelio se prisjećao pada sa konja..i mali Margarito..sve mi je to čudno..možda rogelio ima brata..pa njegov sin.
Ma doznamo ćemo za par epizoda..

Uskoro će i neka serenada od Rogelia za Paulu.
Chintia se zaljubilaa možda čak i sada prekine zaruke sa Davidom, sve je moguće..
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 16:10   #307
Uf, svaka epizoda sa poljubcem između Paule i Rogelia....
Gledate ove epizode?? može malo svoja mišljenja....
mislim da će se svašta izdešavati u ovoj seriji..

Ako na kraju budu skupa P i R onda definitivno ću kupiti seriju, možda mi postane i naj, ali ako ne budu zajedno....(((
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 01:31   #308
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Ako na kraju budu skupa P i R onda definitivno ću kupiti seriju, možda mi postane i naj, ali ako ne budu zajedno....(((
ajme ako nih dvoje na kraju ne ostanu zajedno to će biti veeelika pogreška!!!!!

Rogelio mi je odličan, da nema njega sigurno ju ne bih gledala, dovoljan je njegov pogled i vidi se koju emociju hoće prenijeti, Salinas je definitivno pun pogodak za tu ulogu

neka Gustavo slobodno ostane s Cintiom!!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 12:31   #309
Da i meni je Salinas u prijašnjim serijama bio onako-onako...nisam ga baš voljela,ali je dobro glumio.
Ali ova serija, kao da je stvorena za njega i vidim da ima kvalitete kao glumac koji prije nisam vidjela, kao da je drugi glumac

i Uvijek u crnoj košilji..možda pri kraju seriju i promijeni izgled malo...a možda i prohoda..ko zna
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 10:40   #310
Po meni je skoro sigurno da će Rogelio prohodati.

Rogelio nezna da mu je Margarito sin. Ali dalo se naslutiti da je Rogelio otac zbog ponašanja Margaritine majke kada je doznala da će se Rogelio ubrzo vjenčati (iako ja mislim da on nije otac-jedna zagonetka više u priči. Ja mislim da je Bruno otac).

Gustavo i Cinthia mi uopće nisu loši par, imaju više kemije nego Gustavo i Ana Paula.

Salinas i Ana Brenda zajedno rasturaju-ova 37. je prelijepa epka.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:16   #311
Gdje vi pratite seriju, na Dailyju ili...?
Nekako bih vam se pridružila, ali bih rađe da je neka naša televizija otkupi pa je gledala u lijepoj rezoluciji
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 20:00   #312
Na youtubeu napokon ima cijela pjesma Corre ,jedino što zvuk nije baš najbolji jer je valjda live izvedba
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 20:12   #313
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Na youtubeu napokon ima cijela pjesma Corre ,jedino što zvuk nije baš najbolji jer je valjda live izvedba
ma daj, ajme konačno, obožavam tu pjesmu, može link jedva čekam da pogledam jučerašnju epku!!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:50   #314
Meni je uvodna od Reylija fantastična, stalno je slušam. Baš mi je inspirativna Hoy ganare..
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 21:55   #315
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Nekako bih vam se pridružila, ali bih rađe da je neka naša televizija otkupi pa je gledala u lijepoj rezoluciji
Tako i ja! Da bar ubrzo dođe LQNPA na neki naš program!
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:41   #316
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ma daj, ajme konačno, obožavam tu pjesmu, može link jedva čekam da pogledam jučerašnju epku!!!!
Stižeeeeeeeeeee....da malo je drugačije jer nije sva potpuna...mislim glazba..uživaj http://www.youtube.com/watch?v=1WAKKAVVFrQ

Ja baš sada idem pogledati 38. epizodu...
Vidim spavali su zajedno u krevetu....toooo, ali nažalost Bruno je sve zeznuooo MORAO je dati novčanik Pauli..da nasluti da je možda Gustavo živ...sve se nekako brzo događa...sada je već Paula polako zaljubljena u Rogelia a tek je skoro 40 epizoda...tako da se malo bojim s jedne strane mislim da će biti zajedno a s druge strane možda i ostane sama. Jer sigurno će serija trajati 6 mj i biti će valjda oko 150 epizoda..ma vidjet ćemo

Imam jednu lošu vijest Jorge Salinas je jučer završio u bolnicu, ali nije ništa strašno.. govore da je dobio neku plućnu bolest..ali i od umora od posla, jer istodobno radi na seriji i u kazalištu...uskoro se vraća iz bolnice..
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:24   #317
cielo1,
pratimo na dailymotionu i kvaliteta uopće nije loša.

Po današnjoj epizodi bi Ana Paula zaslužila da ostane sama. Odmaj vjeruje Bruni i napada i fizički jadnog Rogelija. A prema avancima esmasa postaje još puno gore. Ana P Rogelija naziva ubojicom, a on njoj da pljusku. Nema povrata nakon ovoga. Sada su od njega opet napravili zločinca, koji tuče žene. Da sam ja Rogelio, ja bi nju izbacio sa imanja, dao joj dogovoreni novac i tražio rastavu. Kakva glupača!

Nadajmo da će Salinas brzo ozdraviti jeli bez njega nema i serije.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:03   #318
Da preko daymodi. je super gledati...bez problema.

A joj, sve se saznalo....ova zadnja scena mi je bila i tužna i smiješna..kako ga je udarala...užasss..nisam još vidjela avance za sutra.
Sigurno...uskoro dolazi Gustavo na imanje.
Ma na kraju će se pomiriti Paula i Rogelio.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:09   #319
Quote:
Aurora :) kaže: Pogledaj post
Na youtubeu napokon ima cijela pjesma Corre ,jedino što zvuk nije baš najbolji jer je valjda live izvedba
Aaaa, da, evo je.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:26   #320
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post

Nadajmo da će Salinas brzo ozdraviti jeli bez njega nema i serije.
i ja se nadam, jer bez njega serija bi bila skroz bez veze!!!

Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Stižeeeeeeeeeee....da malo je drugačije jer nije sva potpuna...mislim glazba..uživaj http://www.youtube.com/watch?v=1WAKKAVVFrQ
odlična mi je pjesma, konačno da postoji cijela verzija!!! hvala
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Ma na kraju će se pomiriti Paula i Rogelio.
nadam se!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.