Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 23:18   #1
Žena sa cigaretom

Dogodilo mi se nekih par puta dok sam čekala tramvaj i pušila da mi ljudi dobace nešto tipa „Ne stoji ti cigareta“ ili nešto slično u tom kontekstu. Uglavnom su to stariji muškarci, ono penzići. Nemam 12 godina pa da stoga to izgleda „čudno“ ili neznam kako da se izrazim. Evo danas idem na faks i vidim stoje ispred nekog kafića dva muškarca od nekih 30+ godina i kaže mi jedan „Da nemaš tu cigaretu ustima, odveo bih te sad matičaru i oženio. Gle, imamo i kuma odmah.“ Bilo mi je to simpatično pa sam se samo nasmijala i produžila. Pa sad, koliko je odbojna žena sa cigaretom?
petraa_ is offline  
Old 15.04.2011., 23:21   #2
jebiga, nepušači te ne vole, pušačima je svejedno

zaključavajte

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 15.04.2011., 23:21   #3
Ah, pa kako kome. Nekome je to ultra seksi, nekoga totalno odbija. A to što ti stariji ljudi dobacuju da ti "ne stoji" ne mora nužno to i značiti. Tako uglavnom kažu babe i djedovi da bi naglasili ono: ne truj se, dijete.
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Old 15.04.2011., 23:21   #4
Jednako ko šta je budali odbojno 100 eura.

Meni je ženska sa cigaretom i jebozovnim pogledom turn on. A pusti drkaroše neka pričaju što hoće. Trebala si mu odgovorit: "Šteta što se ja ne palim na mekušce i softiće, pa ništ od matičara."


__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 15.04.2011., 23:21   #5
meni jako odbojno
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Old 15.04.2011., 23:40   #6
Quote:
petraa_ kaže: Pogledaj post
Dogodilo mi se nekih par puta dok sam čekala tramvaj i pušila da mi ljudi dobace nešto tipa „Ne stoji ti cigareta“ ili nešto slično u tom kontekstu. Uglavnom su to stariji muškarci, ono penzići. Nemam 12 godina pa da stoga to izgleda „čudno“ ili neznam kako da se izrazim. Evo danas idem na faks i vidim stoje ispred nekog kafića dva muškarca od nekih 30+ godina i kaže mi jedan „Da nemaš tu cigaretu ustima, odveo bih te sad matičaru i oženio. Gle, imamo i kuma odmah.“ Bilo mi je to simpatično pa sam se samo nasmijala i produžila. Pa sad, koliko je odbojna žena sa cigaretom?
ovisi kako joj stoji.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 15.04.2011., 23:42   #7
Quote:
petraa_ kaže: Pogledaj post
... Pa sad, koliko je odbojna žena sa cigaretom?
Nepušačima vjerojatno jako odbojna, a pušačima ak je žena općenito privlačna ne igra nikakvu ulogu, valjda
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Old 15.04.2011., 23:43   #8
Cigara u zenskoj ruci/ustima = nista odbojnije Tim mi je tuznije ako je lijepog lica ili zgodnog tijela, eh tugo jesenja
POjasnjenje - odmah mi se stvara slika suicidalnog ovisnika, sto pusac i jeste, a to nikome ne stoji lijepo.
Visoka struja is offline  
Old 15.04.2011., 23:43   #9
Meni nije odbojno niti kad muškarac puši niti kad žena puši. Naime, ja pušim. doduše u zadnje dvije godine puno manje ali opet...

Bitno mi je da se pušač brine malo više od nepušača o higijeni. Iako sam pušač ne volim poljubiti drugog pušača ako je netom prije pušio ko turčin. Ono uzmi žvaku.

Isto tako kad god sam u kafiću usmrdi mi se odjeca od dima ali kad dodem doma sve ide na pranje. Ako pušim u stanu uvijek ga razluftam pa jos pospricam stan sa sprejem protiv mirisa
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 16.04.2011., 00:24   #10
i meni je jako jako odbojno. kad puši na cesti isto mi je ko da kopa nos, pljuje ili uzme žvaku s poda i stavi ju u usta. pogotovo loše stoji zgodnim curama i zbigecanima kakva autorica teme očito je
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Old 16.04.2011., 00:52   #11
doslovno - pušačima ne smeta nimalo, nepušačima prokleto odbojno.
nema tu nikakve drame i dileme.
pušim, i nije me briga ako kome smeta
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 16.04.2011., 00:58   #12
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post

Isto tako kad god sam u kafiću usmrdi mi se odjeca od dima ali kad dodem doma sve ide na pranje. Ako pušim u stanu uvijek ga razluftam pa jos pospricam stan sa sprejem protiv mirisa
potpis.

Al meni su i mladi ljudi govorili da mi ne stoji cigareta.
Kakvi komentari bokte
pink5 is offline  
Old 16.04.2011., 01:04   #13
a mozda nije do pušača ili ne pušača već možda fakat smiješno izgledaš s cigaretom u ustima...
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Old 16.04.2011., 01:07   #14
Quote:
StetoCina kaže: Pogledaj post
a mozda nije do pušača ili ne pušača već možda fakat smiješno izgledaš s cigaretom u ustima...

ok, da tak svi izgledamo s cigaretom, brate mili, kome ne bi bilo smiješno...ali opet, jedno je smiješno, a posve drugo odbojno, zar ne?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 16.04.2011., 01:09   #15
true true, meni nije toliko odbojno već samo imam u primisli kak da je naviknem da ne pusi kraj mene i da ne smrdi po cigaretama doduse to je poprilicno nemoguce pa se cesto i ne potrudim ispitati stvar.
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Old 16.04.2011., 01:10   #16
ja sam pušačica,al nije mi lijepo vidjeti žensku kako hoda ulicom i puši..imala sam i ja taj običaj,al dok sam išla na praksu još u srednjoj,jednom mi je šefica rekla da nije lijepo vidjeti žensku osobu(ona je rekla damu)sa čikom u rukama..al ko voli nek izvoli..
__________________
Od tad mi, niko drugi ne postoji dodiri na koži tvoji zauvjek vežu me,kao žig, na papiru, u futroli,i kad mazi i kad boli kao lanci ljubavi te...
Monika001.h is offline  
Old 16.04.2011., 01:17   #17
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
doslovno - pušačima ne smeta nimalo, nepušačima prokleto odbojno.
nema tu nikakve drame i dileme.
pušim, i nije me briga ako kome smeta


u gore navedenom očito se krije bit ove teme.

Bravo za tetu!
__________________
heja heja cibosi
Ginekolog Djuro is offline  
Old 16.04.2011., 01:30   #18
sta si ti pusacica i brine te kaj ce mislit jedan nepusac??
sin.palabras is offline  
Old 16.04.2011., 01:32   #19
Quote:
StetoCina kaže: Pogledaj post
true true, meni nije toliko odbojno već samo imam u primisli kak da je naviknem da ne pusi kraj mene i da ne smrdi po cigaretama doduse to je poprilicno nemoguce pa se cesto i ne potrudim ispitati stvar.
ma nije to problem, ako joj je stalo do tebe, neće pušiti oko tebe i u tvojoj blizini
i to znam, da.
Quote:
Monika001.h kaže: Pogledaj post
ja sam pušačica,al nije mi lijepo vidjeti žensku kako hoda ulicom i puši..imala sam i ja taj običaj,al dok sam išla na praksu još u srednjoj,jednom mi je šefica rekla da nije lijepo vidjeti žensku osobu(ona je rekla damu)sa čikom u rukama..al ko voli nek izvoli..
eeee, to!
meni blesavo hodati s cigaretom u ruci, dok hodam hodam, a kad sjednem na kavu, zapalim.
Quote:
Ginekolog Djuro kaže: Pogledaj post


u gore navedenom očito se krije bit ove teme.

Bravo za tetu!
Hvala, Djuro.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 16.04.2011., 01:40   #20
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
meni blesavo hodati s cigaretom u ruci, dok hodam hodam, a kad sjednem na .
Meni je blesavije vidit ženu di sjedi na kavi. Šta sjediš na kavi,jadna ne bila,spržit ćeš guzicu



OT: Ma,hebeš komentare. Boli te briga.

Složio bih se sa Divom
Chansomps is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger