Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2013., 12:36   #41
Bijah na oba mjesta - i kod Matije i ovdje u Ilici.
Kod Matije je porcija nabijena do vrha kartonske posudice.
U Ilici je mala porcija recimo 3/4 posudice napunjena. Možda malo više, ali svakako ne i do vrha.
Napominjem da sam bila samo jedanput i kod jednog i kod drugog, pa ne znam da li je to pravilo ili se tako potrefilo (jer čitamo da je svaki put drugačije).

E sad, da li su te posudice jednake veličine?
crvena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 20:57   #42
ja sam jela već nekoliko puta kod matije i danas tu prvi put, uzeli smo dvije male porcije, ja gonbao piletinu, dečko piletinu s gljivama, meni je bilo ukusno, za moj ukus čak preljuto (no ja nisam mjerodavna kaj se ljutine tiće), dečku se moje nije svidjelo, njegovo i meni i njemu super, baš je bilo super i jako sočno.
što se količina tiće čini mi se da me matijina mala porcija puuuno više zasiti, matijin wok mi se također čini manje masnim. dobro ja ne živim baš zdravim životom pa me za sad ta masnoća ne smeta. zaboravila sam reć da smo i rolice jeli, meni su ukusne, hrskave su i jedna porcija s mesom, 2 komada 11 kn. gužve nije bilo jer je vrijeme bilo kišno, jeli smo na terasi od kafića, čak nam je konobar kafića donio vode iako od njih nismo niš naručili
sve u svemu, pozitivno iskustvo, samo kaj definitivno ne naručujem ništa ljuto (očito nisam za to).
i na kraju svega sam si baš razmišljala kak bi mi super pasao pohani sladoled, pa eto, ako šef možda vidi, neka razmisli o toj ideji!
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 22:34   #43
Naručila sam danas prvi put za probu rezance s tri vrste mesa (32 kn).
Rekli mi najprije da je minimalna narudžba 50 kn, a ja rekoh da nisam znala, rekli da će mi ovaj put dostaviti, no za drugi put mora biti minimalno 40 kn

Iako su rekli da ću čekati sat vremena, klopa stigla za 40 min. I stiže mi bajker zaboravih već da se pisalo kako je riječ baš o bajkeru, a ne klasičnom dostavljaču. Djedica sav u crnom, špic papak, kožnjak, lanac, crna kaciga, sijedi brkovi i kozja bradica, izletilo mi, nisam se mogla suzdržat, rekoh mu da je baš zgodan a on fino zahvalio na komplimentu

a sad klopa - rezanci s tri vrste mesa, al nekak nisam vidjela tri vrste jer nešto je bilo u obliku normalnih komadića (nije ih bilo puno), nešto sitno izmrvljeno pa nešto jaja, od povrća luk, mrkva, zelje, tikvice, rezanci oni debeli, dovoljno sve umakasto, ne premasno, ništa se ne cijedi. Ukusno. Iako sam bila jako gladna, uspjela sam pojesti samo pola porcije.

Uglavnom, dobro iskustvo i sigurno ću još naručivati jer kod Matije još to nisam uspjela učiniti - ne sjetim se zvati u 9 ujutro, a kasnije više nema šamse...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 22:43   #44
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Vidim da imaju male i velike porcije. Jede li neko malu porciju i kolike su količinski u odnosu na veliku? Kod Matije bi mi, recimo, ponekad bila dovoljna i mala porcija- dosta je zasitna. Kako je ovdje?


I da, ta lokacija- negdje je pri Britancu? Na kojoj strani je- na strani kioska kod Britanca ili preko ceste?
Mala porcija je damska
Evo ti moja slika male porcije, tu su rezanci s piletinom i gongbao
1.https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...96726404_n.jpg
2. Tu su opet rezanci, spring rolls i juha od bambusa i gljiva
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...05553408_n.jpg
3. Kiselo ljuta juha i velika porcija slatko kisele piletine[kasnije tek sam shvatila da bi mogla slikat, al bar se vidi riza ispod]
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82860097_n.jpg
4. Isto kao broj 3, samo mala porcija piletine. Ne znam koliko se vidi razlika u velicini izmedu velike i male. Ovo je do kraja napunjeno sve
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...18548215_n.jpg

Nadam se da ce ovo pomoci nekom.
Velika je za pola veca od male, tako nekako. I samo za velike porcije se dobiva pecat.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 23:33   #45
Hvala, Lady.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 16:37   #46
Iako piše da nedjeljom rade do 22h, sinoć oko 21 su bili itekako zatvoreni, to nije lijepo.

A druga stvar, malo sam razmišljao, netko je rekao da imaju samo tog jednog kuhara Kineza. A radno vrijeme im je 9-22 i petkom i subotom 9-04. Zar bi on trebao tamo raditi sve to vrijeme? To su 103 sata tjedno
m_kovacevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 19:09   #47
Ja sam u subotu u sitne noćne sate (tehnički je to onda bila nedjelja) prošao pored toga, ispred se stvorio red gladuša.
Učinilo mi se da unutra nije bio kinez nego neka manja ženska
Izgleda da je lokal iza imao nekakav parti jerbo su svi zastori bili navučeni da se ne vidi unutra.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:31   #48
Jucer probala proljetne rolade i meni su fine. Doduse, nikad prije ih nisam ni jela pa ih nemam s cim usporediti. Ceka se malo duze, ali dobro, rade se na licu mjesta pa mi je to ok.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:48   #49
U subotu navečer (oko 10-11) su bila dva kuhara!
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 11:03   #50
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Uglavnom, dobro iskustvo i sigurno ću još naručivati jer kod Matije još to nisam uspjela učiniti - ne sjetim se zvati u 9 ujutro, a kasnije više nema šamse...
pretjerujes s tom antireklamom na svakom topicu. uredno narucujem kod Matije i dobijem u roku 30-40 min. nekad dodje i prije nego sto su najavili.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 13:49   #51
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
pretjerujes s tom antireklamom na svakom topicu. uredno narucujem kod Matije i dobijem u roku 30-40 min. nekad dodje i prije nego sto su najavili.
istina, mi jučer zvali u 12,40 - stigli teryiaki i smoked JD u 13,15 bilo za prste polizati
__________________
Don't waste your talent
loveNY is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 16:52   #52
Veselila sam se W'n'W ko dijete sladoledu, koji sam na kraju I pojela jer me W'N'W na žalost razočarao.
Nakon upisa ovdje mislila sam da će to biti veselje za moje nepce I slinila sam na rezance I brojila dane da ih se domognem, a kad ono, koma
I meni je zaista žao da je koma, ne želim nekoga pljuvat I olajavat za bezveze, ali ono što smo mi jučer jeli nije bilo fino.
Jednostavno nije.
Rezanci prekuhani I gnjecavi, jako malo piletine, baš onako premalo I sve skupa užasno preslano. Frendica koja voli slano je rekla da je preslano, dakle, nije do mene I mog nepca.
Druga frendica je jela Szechuan piletinu I rižu, to je imalo okus po sataražu, a ne szechuanu.
spring rolle standardno dobre.

Nadam se da im je bio loš dan .

Zaista ne volim nikoga pljuvat, pogotovo ne koncept koji mi se sviđa, ali ovo je bilo žali bože novaca I otišli smo na sladoled da si popravimo dan.
U tom rangu brze / zdrave hrane mi je Matija trenutno ukusniji.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:31   #53
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
I sve skupa užasno preslano. Frendica koja voli slano je rekla da je preslano, dakle, nije do mene I mog nepca.
Druga frendica je jela Szechuan piletinu I rižu, to je imalo okus po sataražu, a ne szechuanu.
spring rolle standardno dobre.
meni bilo ok, ja sam donio malo doma curi, koja voli kinesku, nije mogla jest jer joj je bilo preslano. meni na granici! ti rezanci njihovi su mi odlični, no kad se prekuhaju su katastrofa, ko i svaka tjestenina!
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 18:04   #54
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
pretjerujes s tom antireklamom na svakom topicu. uredno narucujem kod Matije i dobijem u roku 30-40 min. nekad dodje i prije nego sto su najavili.
Ti tumači kako hoćeš, drago mi je da si imala bolje iskustvo, ja prenijela vlastito iskustvo - kad sam zvala oko 11 i 12h su me nekoliko puta odbili, rekli da mogu upasti u turu koja od njih kreće u 2h i nisu mogli potvrditi kad bi mogla stići do mene - u centru sam. Znači to nije dostava u roku 30-40min, već za nekoliko sati, što mi nije prihvatljivo.

Doslovno su mi rekli da treba zvati oko 9h, a da bi se klopa dobila u normalno vrijeme.

Nemam nikakve veze ni sa jednim Wokom niti interes bilo o kome pisati hvalospjeve ili kritike. Pišem iskustvo kao kupac koji se veselio da se takvo što konačno i ovdje otvorilo i želio probati, no kod Matije nisam uspjela u tih nekoliko puta. Kod W'n'W uspjelo od prve, drugi put također, dostava za cca 40 min, čak i manje nego su najavili.

Prvi put rezanci s 3 vrste mesa imali manje mesa nego drugi put, drugi put bili više slani no meni ok, oba puta ukusni. Rolice bile mlake i ne više hrskave, ali fine.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 18:44   #55
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Ti tumači kako hoćeš, drago mi je da si imala bolje iskustvo, ja prenijela vlastito iskustvo - kad sam zvala oko 11 i 12h su me nekoliko puta odbili, rekli da mogu upasti u turu koja od njih kreće u 2h i nisu mogli potvrditi kad bi mogla stići do mene - u centru sam. Znači to nije dostava u roku 30-40min, već za nekoliko sati, što mi nije prihvatljivo.

Doslovno su mi rekli da treba zvati oko 9h, a da bi se klopa dobila u normalno vrijeme.

Nemam nikakve veze ni sa jednim Wokom niti interes bilo o kome pisati hvalospjeve ili kritike. Pišem iskustvo kao kupac koji se veselio da se takvo što konačno i ovdje otvorilo i želio probati, no kod Matije nisam uspjela u tih nekoliko puta. Kod W'n'W uspjelo od prve, drugi put također, dostava za cca 40 min, čak i manje nego su najavili.

Prvi put rezanci s 3 vrste mesa imali manje mesa nego drugi put, drugi put bili više slani no meni ok, oba puta ukusni. Rolice bile mlake i ne više hrskave, ali fine.
ista stvar kod mene s matijom, isto centar.
kazu da ce ici s dostavom u 2 a stigne u 3...


sto predlazete isprobati od w'n'w?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 19:08   #56
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
ista stvar kod mene s matijom, isto centar.
kazu da ce ici s dostavom u 2 a stigne u 3...


sto predlazete isprobati od w'n'w?
Eto, nisam jedina znači

U W'n'W sam probala samo te rezance i rolice pa ne znam kakva je druga klopa, iščitaj unatrag iskustva drugih. No ukusi su različiti pa najbolje odaberi što voliš i probaj kakva je njihova izvedba pa dojavi kako je bilo
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 21:04   #57
Moram se sloziti s Milivojkom, bas bas sam se veselila tome al zbilja nije bilo fino.

Meni koja uvijek solim dodatno je bilo preslano, raskuhano, mesa malo.
Rolice su mi bile ok.

Nadam se da su imali los dan.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 21:09   #58
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
pretjerujes s tom antireklamom na svakom topicu. uredno narucujem kod Matije i dobijem u roku 30-40 min. nekad dodje i prije nego sto su najavili.

Ne pretjeruje sirota tweetulja- i ja dvaput doživio da od 11h nadalje nazvavši za narudžbu ne bih stigao do 13:45, jednom oko 14:30 tek. E pa jebemu.



Ovaj WnW nema dostavu, samo je take off, ne?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 21:44   #59
imaju dostavu...biker dostavlja
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 21:51   #60
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ovaj WnW nema dostavu, samo je take off, ne?
Ima, pogledaj moju recenziju prve dostave
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.