Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 12:27   #1
Kako navesti nekoga da se zaljubi u vas

Sve je jasno, i cini mi se vecini i vrlo korisno. Mislim da je ovaj clanak odlican pocetak. Molim pridodajte samo konstruktivne postove, a ne chat i slicna sranja. Ali pisite sto god znate.

I jedno pitanje: je li moguce nekoga navesti da se zaljubi u vas ako zna da ste vi zaljbljeni u njega?
kurackurac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 13:17   #2
glup nick i jos gluplja tema.

mozes eventualno nekoga zainteresirati za sebe, ali da nekoga navedes da se zaljubi u tebe...nemoguca misija. zaljubljujes se spontano, a ne forsiranjem. osim toga ne vjerujem u ljubav na prvi pogled jer mi netko na prvu loptu moze biti zanimljiv, lijep, sexy, privlacan i slicno dok ljubav i zaljubljenost dolaze kasnije (puno kasnije) kad osobu dobro upoznam.
morpheous is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 13:25   #3
pa ja mislim da je itekako moguce. iz iskustva smatram da ono spomenuto u clanku funkcionira, te da je sve donekle predvidivo i moguce mijenjati. itekako je moguce nekoga zavesti da se zaljubi
kurackurac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 13:35   #4
Quote:
kurackurac kaže: Pogledaj post
pa ja mislim da je itekako moguce. iz iskustva smatram da ono spomenuto u clanku funkcionira, te da je sve donekle predvidivo i moguce mijenjati. itekako je moguce nekoga zavesti da se zaljubi
Možeš nekoga zavesti, da.Možeš možda osobu na neki način "opčiniti" da misli da je zaljubljena.No nakon nekog vremena, ako ti nisi osoba koja joj odgovara, kad te malo bolje upozna, sve pada u vodu.Pravi osjećaj zaljubljenosti(a ne privremene zaluđenosti) ne može biti zasnovan na kojekavim trikovima iz priručnika.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson

Zadnje uređivanje Violently happy : 07.12.2008. at 13:43.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 14:15   #5
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Možeš nekoga zavesti, da.Možeš možda osobu na neki način "opčiniti" da misli da je zaljubljena.No nakon nekog vremena, ako ti nisi osoba koja joj odgovara, kad te malo bolje upozna, sve pada u vodu.Pravi osjećaj zaljubljenosti(a ne privremene zaluđenosti) ne može biti zasnovan na kojekavim trikovima iz priručnika.


kurac, nađi nekog eksperta za te stvari, na forumu ih svakako ima
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 15:07   #6
Quote:
morpheous kaže: Pogledaj post
mozes eventualno nekoga zainteresirati za sebe, ali da nekoga navedes da se zaljubi u tebe...ne
moguca misija. zaljubljujes se spontano, a ne forsiranjem.
slažem se ali ja sam još ekstremnija, mislim da ne možeš ni zainteresirati odnosno takva zainteresiranost bi bila lažna.
Naprotiv, često možeš izazvati suprotni efekt s takvim ponašanjem jer se gubi svaka spontanost i ti važeš svaku riječ i postupak prije nego što nešto kažeš/učiniš jer razmišljaš da li bi se to njemu sviđalo.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 15:36   #7
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Možeš nekoga zavesti, da.Možeš možda osobu na neki način "opčiniti" da misli da je zaljubljena.No nakon nekog vremena, ako ti nisi osoba koja joj odgovara, kad te malo bolje upozna, sve pada u vodu.Pravi osjećaj zaljubljenosti(a ne privremene zaluđenosti) ne može biti zasnovan na kojekavim trikovima iz priručnika.
Upravo tako, u potpunosti se slazem...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 15:47   #8
Kako da ne.
Ja sam znala cure kojima je to bio čist hobi...
Zgodne, poželjne..pa im dosadno il nešta..i tako su se zabavljale u sporim večerima.
Naravno, govorim o mlađim dobnim skupinama jer sve je lako kad si mlad...
Ne vidim tu ništa loše.
Mladenačke igrice i svi profitiraju.
Cura opet i opet dobije dokaz da je "neodoljiva", a lik si misli kak je zbario nešto kvalitetno, itd...
Gadno je ak ti to ostane pa cijeli život funkcioniraš na taj način i želiš manupulirat s ljudima na račun svoje jebozovnosti..
Ali valjda je s tim teško upravljat, a malo pređe i u naviku...

Ja zaista vjerujem da čovjek (svaki!) može SVE!
Ako ti je zaista, al zaista silno stalo do nečeg ili n e k o g iznaći ćeš način da ga privučeš i zainteresiraš za sebe.
Naravno, potrebno je podosta truda i zalaganja.., al ako ti je stvarno stalo...
Moguće je i te kako...
Postoje mali trikovi koje sam i ja znala koristit, ali neka ostane tajna...
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 05:24   #9
znaci mislite da ono u onom clanku ne funkcionira? iz svojeg i tudjih iskustava, definitvno mislim da funkcionira.
evo naprimjer recimo, u clanku pise da su feniletilamin i oksitocin, medju ostalim, odgovorni za zaljubljivanje, i zato recimo se cesto fukfredovi vezu jedni za druge ili zaljube. Takodjer, buljenje nekome u oci ih itekako moze zavesti i natjerati da se zaljubi zbog istog razloga. Takvi i slicni primjeri postoje, i buduci da je to tako cesto da ljudi na taj nacin zavode ljude, ne kuzim zakaj svi mislitie da je to nemoguce
ako vas ne zanima tema, ne morate odgovarati i govoriti da je glupa, kad ocito tu necega ima, i postoje nacini
kurackurac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 08:49   #10
Kod nekih to možda funkcionira, al sve opet ovisi do osobe... Kod mene to ne bi prošlo...
Možeš ti imati milijun trikova u rukavu ali ako ti nedostaje onaj jedan kaj je od nevjerojatne važnosti tvojem (nazovimo ga/ju) "objektu", nećeš postići apsolutno ništa. Meni je npr. izuzetno važno da me netko fizički privuče (ne mora on biti tip koji doslovce ne izlazi iz teretane) ali ako nema te neke "kemije" može mi provaliti tisuću fora, a na mene neće imati efekt... I smatrat ću ga zanimljivim ali kao frenda...
To je jedan od onih X faktora na koje nitko ne može utjecati... ono što je nekome lijepo, drugome nije, ono sto je nekome zanimljivo, drugome nije i tako u krug...
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 09:37   #11
Quote:
kurackurac kaže: Pogledaj post
znaci mislite da ono u onom clanku ne funkcionira? iz svojeg i tudjih iskustava, definitvno mislim da funkcionira.
evo naprimjer recimo, u clanku pise da su feniletilamin i oksitocin, medju ostalim, odgovorni za zaljubljivanje, i zato recimo se cesto fukfredovi vezu jedni za druge ili zaljube. Takodjer, buljenje nekome u oci ih itekako moze zavesti i natjerati da se zaljubi zbog istog razloga. Takvi i slicni primjeri postoje, i buduci da je to tako cesto da ljudi na taj nacin zavode ljude, ne kuzim zakaj svi mislitie da je to nemoguce
ako vas ne zanima tema, ne morate odgovarati i govoriti da je glupa, kad ocito tu necega ima, i postoje nacini
Vidio sam clanak i ok pun je logickih trikova i igrica kako zavesti nekoga.
Sad dali mozes nekoga navesti da se zaljubi u tebe , hmmm kompliciranjie je pitanje nego sta se cini . Iz razloga sta je istina da covijek utjece na to dali ce se neko zaljubiti u njega ili ne , dali ce ga neko vise voljeti ili ga nece voljeti tako da......jedan dio ce uvjek ostati upitnik.
Mislim da je vrlo bitno to kaj radis da se neko zaljubi u tebe ili taj trud da te neko zavoli ako je to tvoja realnost ako si to ti vjerovatno je moguce da iz toga i bude nesto ali ako su to trikovi koje si procitao negdje a oni su recimo daleko od tvoje realnosti od tebe, mozda ces i zavesti nekoga ali samo do trenutka kad te ta osoba procita i uvidi ko si zapravo...
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 09:43   #12
trol ili kreten?
ili oboje...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 09:57   #13
..vjerujem da je moguce..malo je tezi slucaj ukoliko si zaljubljen u tu osobu...
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 11:52   #14
ja mislim da je nemoguće navest osobu da se zaljubi, jer ljubav dolazi sa vremenom i jos mnogim elementima
darac_1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 12:01   #15
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
trol ili kreten?
ili oboje...
ja bih rekao da je ovo drugo. dokaz?
teme koje je on otvorio:

Kako navesti nekoga da se zaljubi u vas
Kako promijeniti osobu
Nemati zivot
zakaj?

u svakom slucaju ako si covjek da truda i procita njegove postove skuzis da lik ima ozbiljnih problema.
morpheous is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:26   #16
Quote:
kurackurac kaže: Pogledaj post

I jedno pitanje: je li moguce nekoga navesti da se zaljubi u vas ako zna da ste vi zaljbljeni u njega?
N E .
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:30   #17
E kurcu moj mili, nije ti to sam tak. Nažalost ili nasreću? Ko će ga znat.
Perl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:31   #18
Quote:
kurackurac kaže: Pogledaj post
I jedno pitanje: je li moguce nekoga navesti da se zaljubi u vas ako zna da ste vi zaljbljeni u njega?
nekoga navesti da se zaljubi u vas je ne moguce bez obzira šta ta osoba zna da si ti zaljubljena u njega
kiara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:34   #19
ne vjerujem.
za to da se neka osoba zaljubi u tebe,treba puno više od nekog tamo "navođenja",ma što to značilo.
nisu ljudi roboti,pa da im "navodiš" emocije.
možeš ti skakati oko nekoga do besvjesti,ako nema kemije,privlačnosti,zajedničkih interesa,one ugode kad si pored nekoga(čitaj:leptirići),i osobito ako toj drugoj strani nisi zanimljiv.
bilo bi super kad bi ljubav i zaljubljivanje bili tako jednostavni.
ali zašto bi bilo jednostavno kad može biti komplicirano.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 16:47   #20
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
možeš ti skakati oko nekoga do besvjesti,ako nema kemije,privlačnosti,zajedničkih interesa,one ugode kad si pored nekoga(čitaj:leptirići),i osobito ako toj drugoj strani nisi zanimljiv.
pa sve navedeno i ne vodi zaljubljivanju.
mene više zanima kako da se neko ne zaljubi u mene. i ja u njega.

pogotovo što svako m-ž prijateljstvo na kraju upravo i vodi tome.
ragdoll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger