Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2015., 10:47   #81
Ja sam kupila ekspres lonac u Konzumu na Črnomercu, preporodila sam se, kvaliteta je njemačka, brzo i fino bude skuhano, lako se peru, štedi se struja, vrijeme pa ok, ovo što bi više. Dosad sam ovo napravila u njemu: grah, pileća juha, kuhano meso, kuhano povrće, bolognese (da, da, da! s tim da tjesteninu, jasno, skuhala odvojeno), krem juha od mladog luka. Zasad ovo svaki dan ga koristim ako ništa drugo zbog kuhanja povrća za kašice za bebu i nijednom nisam dobila pobudu da ga stavim u perilicu za suđe, a inače sve u nju trpam.

Imam od nedjelje i malu tavicu 20cm, "mana" je što ne može se uz nju odmah u Konzumu kupiti i poklopac, ostalo zasad ok - zagrijavala sam nešto u alu-foliji sve pet, tava kao tava, dosta teška što je dobro, ima ugravirano Fissler na dnu, original, jasno, mislim.... nepojmljiva mi je, tj. otkud uopće ideja da bi ovako veliki lanac kao Konzum prodavao fejk stvari?; kupit ću još neke Fissler tave što Konzum nudi, cijene su zbilja
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:15   #82
Bella Forma akcija

https://www.facebook.com/bellaformaz...496102/?type=1
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:49   #83
Znači, dobri su ovi Fissler na akciji?
Imamo naljepnica taman za 4 komada.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 22:56   #84
Ja sam uzela grill tavu i malu tavicu i meni je oboje ok. Grill tavom sam bas zadovoljna, ali to mi je prva i ne znam za bolje
Lonce nisam uzimala jer vec imam jedan njihov set iz lesnine.
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 11:44   #85
https://www.forum.hr/showthread.php?p...7#post54669087

Preporuka. Ako je ostalo posuđe poput te najobičnije tave koju sam dugo, dugo tražila-svaka čast g.Fissler.
OregicaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:15   #86
Kupila sam danas ekspres lonac za 600 kn u Konzumu i, eto, upravo popizdila.

Dobila sam uz njega knjižicu uputa, recepata, čega li već - na njemačkom, talijanskom i francuskom :vrišt:

Pa jebemu mater škrtu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:18   #87
Ja sam dobila uputstva na hrvatskom....
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:19   #88
U moju kutiju su ih valjda zaboravili staviti Nema veze, našla sam online: http://www.fissler.com/en/service/ha...e_cookers.html

Ako netko izgubi svoje
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:24   #89
Meni je prazan ostao na upaljenoj indukciji i lipo se zapekao...jedva oprala...jos ima malo tragova... al inace je odlican....
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 13:57   #90
Unhappy

Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Mogu govoriti jedino o Fisler ekspres loncu.
Izvrstan je.Jednostavan za upotrebu s puno funkcija i načina pripreme.Vrijedi svake kune.
da samo prva guma na poklopcu je držala 2 godine,a sad samo 6 mjeseci i već počne puštat,a guma dođe 150kn
lovess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 09:39   #91
Selim se u novu kuću i treba mi novo posuđe za indukciju.
Vidim ovaj Fissler na akciji, ima li tko kakvih iskustava s ovim setom?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 10:56   #92
Nemam točno taj set, ali imam 2 lonca, 2 tave i lonac za umake s poklopcima i prezadovoljna sam. Ništa se ne lijepi, lako se peru, čak i kad mi je par puta znalo malo zagoriti i zalijepiti se za dno lako se uklonilo, čvrsti su, ručke se ne zagrijavaju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 13:53   #93
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Nemam točno taj set, ali imam 2 lonca, 2 tave i lonac za umake s poklopcima i prezadovoljna sam. Ništa se ne lijepi, lako se peru, čak i kad mi je par puta znalo malo zagoriti i zalijepiti se za dno lako se uklonilo, čvrsti su, ručke se ne zagrijavaju.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Odlično, iskustvo iz prve ruke i tražim
Btw, imate indukciju ili plin?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:01   #94
Plin i struja, ne koristim indukciju, ali znam da je pisalo da su ok i za indukciju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:28   #95
Onilonci iz konzuma prije par godina su vrh. Ovi iz lesnine mi ne izgledaju tako dobro i imaju staklene poklopce.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:50   #96
E te iz Konzuma ja imam... I stvarno vrijede svake kune potrošene na njih.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:10   #97
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Onilonci iz konzuma prije par godina su vrh. Ovi iz lesnine mi ne izgledaju tako dobro i imaju staklene poklopce.
E sad ste me
Šta da radim onda, jel' ima negdje dalje tih Fisslera ili nešto slično da je kvalitetno a povoljno?
Znači ovi Fissleri sa staklenim poklopcem nisu za preporuku?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:39   #98
Ma nije da nisu za preporuku, ali ovi metalni su stoput lakši za prat... Na tavama su mi stakleni, malo je tlaka kad se masnoća zavuče u metalne utore, "okvir stakla" 🙈 nije to sad nešto, ali jednostavno je lakše oprat metalni nego ribat ovaj i glanjcat staklo... Doduše znalo se pisati da nisu svi iste kvalitete, valjda nije ista tvornica. Malo probaj proguglat pa pogledaj konkretan set. Sjećam se da su bile fore sa natpisom fissler ispod, tipa na "pravima" je gravura, na "falšima" je kao ona vruća naljepnica i tako nešto... Davno sam čitala o tome kad sam gledala jesu ovi iz Konzuma bili kakva prevara pošto su cijene s popustom bile super.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:30   #99
Može li preporuka za njihovu tavu 20 ili 22 dno. Za svakodnevnu upotrebu za omlet i druge jednostavnije stvari za doručak?


I gdje preporučujete kupiti njihovo posuđe? Bude li kakvih akcija ( mogu pričekati, nije mi hitno )?

Je li u konzumu ima kupiti njihovog posuđa ili je to samo bila neka izvanredna skupljaj naljepnice ( kupuj kod nas ) akcija?

Hvala
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 16:07   #100
Ja imam tri što su bile u konzumu, 20, 24 i 28 cm. Ne sjećam se kad je točno bila akcija, nekako početkom prošle godine, toliko ih i koristim i kao nove su. Više manje svaki dan neka u upotrebi. Inače ne viđam baš često da imaju Fissler, imali su bili ekspres lonac i par puta sam znala naletit, al ne uvijek. Inače imaju k-plus ilitiga home koji mi je isto ok, imam dosta toga jeftinijeg na selu što se koristi svaki vikend godinama i skroz je dobro. Vidi se razlika u kvaliteti jer se vide od ručki rasklimaju, ali ja to zavidam/učvrstim isl... Imaju i metalac i to kad se ulovi na popustu je isto odlično posuđe... Fissler ima u Lesnini i Emezzeti, ali imaju različite kolekcije/garniture pa progooglaj model prije kupnje.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.