Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 21:38   #1
Što započeti s 150 000 km u Mostaru?

Molim sve vas upućene i dobronamjerne da pomognete s idejama.

Vraćam se u Mostar.

Mogu pokrenuti neki posao sa cca 150.000 km. Možda i s nešto više, ali ne bih rado. Valja imati i koju sa strane.

Haj''mo razmišljat'! Što bi išlo?
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:56   #2
Quote:
maglica0624 kaže: Pogledaj post
Molim sve vas upućene i dobronamjerne da pomognete s idejama.

Vraćam se u Mostar.

Mogu pokrenuti neki posao sa cca 150.000 km. Možda i s nešto više, ali ne bih rado. Valja imati i koju sa strane.

Haj''mo razmišljat'! Što bi išlo?
javna kuća, i nemožeš fulat stari
inaće kaj će ova tema u politici
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:07   #3
Jer je u Mostaru sve politika.
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:19   #4
Quote:
maglica0624 kaže: Pogledaj post
Molim sve vas upućene i dobronamjerne da pomognete s idejama.

Vraćam se u Mostar.

Mogu pokrenuti neki posao sa cca 150.000 km. Možda i s nešto više, ali ne bih rado. Valja imati i koju sa strane.

Haj''mo razmišljat'! Što bi išlo?
za pocetak odvoji oko 70.000 za raznorazna potplacivanja ako nesto zelis zapoceti +razna odobrenja, dozvole + reket )..na kraju ti ostane da si kupish poslovni prostorcic od frtalj kvadrata na nekoj neatraktivnoj lokaciji( sve atraktivne su vec razgrabljene) i to je to!! ako te do tada ne prodje volja za biznisom, onda se pocni baviti necim sto ima veze sa npr. prehranom ( prodavnica peciva i slastica-vazda treba hrane), ili frizeraj....samo nemoj knjizaru...knjige slabo idu...
Hladna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:27   #5
ja bi ulozio u turizam. to je ono sto je buducnost hercegovine. i sve vezano za njega. vino, masline, sipak, sve vezano za to.
i ja kontam za hercegovinu very soon. prvo radit nesto a onda otvorit nesto vezano uz turizam.
medjugorje, mostar stari grad, pocitelj, more je blizu, planine su blizu, biciklisticki turizam, pjesacke ture, kulinarske ture, vjerske ture...
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:30   #6
Stavis u banku i ubires kamatu.
Inferrno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:31   #7
Daj meni, pa ces vidit
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:32   #8
Quote:
Inferrno kaže: Pogledaj post
Stavis u banku i ubires kamatu.
E to to rođak, vidi se ko su Bosanci i Ercegovci
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:36   #9
Quote:
Flaming Lips kaže: Pogledaj post
ja bi ulozio u turizam. to je ono sto je buducnost hercegovine. i sve vezano za njega. vino, masline, sipak, sve vezano za to.
i ja kontam za hercegovinu very soon. prvo radit nesto a onda otvorit nesto vezano uz turizam.
medjugorje, mostar stari grad, pocitelj, more je blizu, planine su blizu, biciklisticki turizam, pjesacke ture, kulinarske ture, vjerske ture...
ma turizam,nego što,ma tko nebi vidio narod kojemu se ukazala Gospa ,to se ne propušta
ma sveti od glave do pete
samBogzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:42   #10
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
E to to rođak, vidi se ko su Bosanci i Ercegovci
Normalno. Sto raditi kad je bolje za iste pare lezati.
Inferrno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:48   #11
Ja bih si svakako napravio kucu sa bazenom
xGolf 3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:03   #12
kao sto je flaming lips rekao. turizam pogotovo u mostaru. ja od toga zivim i to veoma dobro. a osim toga takodjer i sobe neke napravit jer pun je grad studenata koji traze smjestaj a takodjer i ljeti ti to bude puno od turista.
__________________
...što je više lome, ja je volim jače...!
Hercboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 02:00   #13
Quote:
maglica0624 kaže: Pogledaj post
Molim sve vas upućene i dobronamjerne da pomognete s idejama.

Vraćam se u Mostar.

Mogu pokrenuti neki posao sa cca 150.000 km. Možda i s nešto više, ali ne bih rado. Valja imati i koju sa strane.

Haj''mo razmišljat'! Što bi išlo?
km? Kilometra?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 02:07   #14
Quote:
Hercboy kaže: Pogledaj post
kao sto je flaming lips rekao. turizam pogotovo u mostaru. ja od toga zivim i to veoma dobro. a osim toga takodjer i sobe neke napravit jer pun je grad studenata koji traze smjestaj a takodjer i ljeti ti to bude puno od turista.
E sobe. Ova ti je najpametnija. mostar je grad s nekih 13.000 studenata. Uzet dva manja stančića i obrćeš lovu.

@maglica koji si ono fax završila?
__________________
Mir i i harmonija može, s istim pravima i tolerancijom. A države s mirom i tolerancijom može biti jedino bez ili s 3 entiteta. Do tada, jebeš ti tu toleranciju gdje se tolerira da drugi biraju hrvata u predsjedništvo, određuju ko im valja,a ko ne valja na pozicijama koje hrvati trebaju popuniti. To je okupacija,a ne tolerancija. Za okupaciju imam 0% tolerancije.
okobrb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 02:39   #15
Najbolje ti je da pare das vehabijama
Tako ces ih imat na svojoj strani i onda preko njih probas neki biznis. Raspitaj se cime se bave, siguran sam da imaju nekih unosnih poslova. A ako nemaju predlozi im ti. Evo recimo predlozi im sverc oruzjem. Na tome bi sigurno dobro zaradio. Imas siroko trziste, Hrvatska, BiH, Srbija, Albanija, Kosovo, Crna Gora, Makedonija,... mislim da ti je dovoljno siroko. Oni sigurno imaju svoje neke veze sa Afganistanom, pokusaj odatle. A ako ne bude islo onda probaj iz Iraka al opet,... i njima sad fali, ratno je stanje. Najbolje onda probaj direktno iz Irana, oni imaju toga. Mada se i njima sprema rat, al lahko naoruzanje bi ti sigurno bili voljni prodat.
Ako se bojis stupit u kontakt sa vehabijama ili si skeptican prema ovome, mogu ti ja pomoc. Al trazim svoj udio u poslu. Ti imas pocetni kapital, ja imam ideje. Za pocetak nebi puno uzimali. Svega pomalo da ispitamo trziste
Uostalom, ako vehabije ne htjednu sa nama u posao imam ja nekih veza preko Albanaca pa mozemo sa njima. Mada oni traze velik postotak
Al natjerat cu ja njih da nam daju povoljne uslove, imaju oni meni nekih neplacenih racuna od prije
Al razumijem ja njih ba, ovo kriza oko Kosova.
Sa njima se ja lahko dogovorim
Ako si zainteresovan za ovakav posao, a morao bi bit jer je profit zagarantovan, onda se javi pa cemo planirat dalje.
A ako nam ne krene sa oruzjem, uvijek se mozemo bavit uvozom droge. To je poprilicno siguran posao. A zarada je mozda i bolja nego kod oruzja. Siroko ti trziste jarane, citava Europa pod nogama
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 02:41   #16
Ako jos neko ima neke love za biznis, javi te se mojoj agenciji na tajni broj
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 06:43   #17
Quote:
okobrb kaže: Pogledaj post
E sobe. Ova ti je najpametnija. mostar je grad s nekih 13.000 studenata. Uzet dva manja stančića i obrćeš lovu.

@maglica koji si ono fax završila?
neupotrebljiv. svojom strukom se ne mislim baviti, jer ne znam plivati onim stilom koji se traži.
__________________
Sunce žarko! !
maglica0624 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 08:08   #18
Quote:
maglica0624 kaže: Pogledaj post
Molim sve vas upućene i dobronamjerne da pomognete s idejama.

Vraćam se u Mostar.

Mogu pokrenuti neki posao sa cca 150.000 km. Možda i s nešto više, ali ne bih rado. Valja imati i koju sa strane.

Haj''mo razmišljat'! Što bi išlo?
Nisto, kupi dionice pr. Telecoma, imaces duplo za nekoliko godina.
Spinoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 08:28   #19
Quote:
Hladna kaže: Pogledaj post
za pocetak odvoji oko 70.000 za raznorazna potplacivanja ako nesto zelis zapoceti +razna odobrenja, dozvole + reket )..na kraju ti ostane da si kupish poslovni prostorcic od frtalj kvadrata na nekoj neatraktivnoj lokaciji( sve atraktivne su vec razgrabljene) i to je to!! ako te do tada ne prodje volja za biznisom, onda se pocni baviti necim sto ima veze sa npr. prehranom ( prodavnica peciva i slastica-vazda treba hrane), ili frizeraj....samo nemoj knjizaru...knjige slabo idu...


Ja ipak mislim da je budućnost Hercegovačkog gospodarstva u turizmu,pa probaj nešto u samom Mostaru ili malo dalje,Počitelj,Međugorje,Ravno,Ivanica... Ima puno dobrih mjesta za ulaganje
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:10   #20
svakako turizam i u tradicionalne hercegovačke proizvode, ali kao najbolju opciju ja bih otvorio financijski consulting. vjeruj mi, to u cijeloj hercegovini ne postoji.
dudu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.