Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 09:53   #1
Poklanjam lijepog psa

Labradora, 6 mjeseci starog, jako lijepog i poslušnog, poklonio bih u dobre ruke, nekome tko ima dvorište, po mogućnosti na Trešnjevci. Poklanjam ga iz razloga što je pas društveno jako zahtjevan, a ja se uz rad sam o njemu brinem što mi postaje jako teško. To bi se sve i izdržalo, ali moji uvjeti za njega nisu idealni. Pas boravi na terasi koja je prilično velika, nekih 30m2, ali nikako da prestane raditi nuždu na njoj. Budući radi nuždu na terasi (posebno tijekom noći), susjedi postaju sve netrpeljiviji tako da sam ih počeo izbjegavati. Stvari se tako kumuliraju, da sam ga odlučio pokloniti ali na neki način da ostanem u kontaktu s njime. Najrađe bi negdje u okolici gdje ja živim, tako da bih mogao i pomoći novom vlasniku u čuvanju peseka u slučajevima kada želi otići na godišnji odmor ili negdje gdje ne može povesti psa. Također želio bih nekoga tko voli životinje i ne smatra da je batina odgoj. Moj pas u svojih 6 mjeseci nikada nije dobio batine, što se na njemu i vidi, budući je posve smiren, bez agresivnosti.
Eto, napisao sam dosta, da bi sve bolje objasnio ...
Nadam se da ću naći neko rješenje.
Juno Anakin is offline  
Old 11.09.2008., 18:14   #2
Svaki pas je lijep svome vlasniku i mislim da ovakav naslov nije najbolje izabran. Puno bi vise uspjeha imao da se u naslovu vidi da je rijec o labradoru jer su jako popularna pasmina, pa javi ako zelis da promijenim .

Obavljanje nuzde tamo gdje ne treba za stene od 6 mjeseci nije nesto neobicno, sve ovisi o tome koliko se radi s njim, psi prirodno zele obavljati nuzdu izvan prostora u kojem borave.
No, odluka je samo tvoja i ti najbolje znas imas li vremena za psa uciti sve potrebno ili ne, sad je kasno za pricu o tome da takve stvari treba prije promisliti.

Oglasi ga na sto vise mjesta (vidi top temu o savjetima za lakse udomljavanje), napravi plakatice, stavi obavezno slike ovdje i svugdje gdje ga oglasavas i zelim malcu puno srece.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Old 11.09.2008., 20:36   #3
meni je naslov bas zanimljiv bio pa sam klikla da vidim koji je to lijepi pas
Rosie-Posie is offline  
Old 14.09.2008., 14:10   #4


Slika je mjesec dana stara. U živo je još lijepši.
Juno Anakin is offline  
Old 14.09.2008., 14:16   #5
križanac labradora, prekasan je...stavi mu pelene za pse na balkon i riješena stvar ...za mjesec-dva nećeš imati više problema sa nuždom, naučiti će se da trpi...
Šapica is offline  
Old 15.09.2008., 10:27   #6
, On pelenu razdere i priča s pelenom je gotova
Juno Anakin is offline  
Old 16.09.2008., 20:27   #7
E, da i bez lanca molim ...
Juno Anakin is offline  
Old 22.09.2008., 14:12   #8
Imate i kućicu, onda ...
Juno Anakin is offline  
Old 25.10.2008., 12:30   #9
Još jednom molba ... nisam ga uspio adekvatno udomiti ... u stvari nisam ga imao srca pokloniti ... ali moram ... što se tiče teksta u naslovu ... nije isključivo mjesto gdje ja živim i kada ga poklonim postaje Vaš pas ... smrc ...
Juno Anakin is offline  
Old 31.10.2008., 22:50   #10
jel udomljen?
amiee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.