Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 18:15   #21
Quote:
NeOn_GrEeN kaže: Pogledaj post
nije iskompleksirana, jer je bila na audiciji i upoznala sam ju, al je razmažena i slava joj je popila sav mozak i sve dobro što je nekad imala
jebat ga znam je jer sam radio sa njom pa znam kak razmislje i kaj misli o svim ljudima kojima izgleda simpa valjda mi se i zato zgadila ne volim licemjerne ljude bah bah .. Nego ko je bio na audiciji i dali se snima kamerama i koliko se ceka i dali si imala tremu ???
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Old 01.12.2008., 22:35   #22
Ma dobra je Tonka sta got vi govorili, nego NeOn_GrEen pricaj nam malo o svemu
Halloween is offline  
Old 03.12.2008., 15:54   #23
htz

pozz svima.
evo jaimam 15 godina i primljena sam na htz, i prošla sam prvi krug natjecanja. nije ništa kompliciramo i tek smo jučer stvarno saznali tko će nam biti u žiriju. ako nekoga što zanima nek mi se javi
 
Old 07.12.2008., 20:33   #24
Quote:
ragedemon kaže: Pogledaj post
pozz svima.
evo jaimam 15 godina i primljena sam na htz, i prošla sam prvi krug natjecanja. nije ništa kompliciramo i tek smo jučer stvarno saznali tko će nam biti u žiriju. ako nekoga što zanima nek mi se javi

Kad se to počinje emitirati?
__________________
ღ Fashion is the art, designers are the gods. Models play the part of angels in the dark. ღ
Ninnika is offline  
Old 09.12.2008., 00:26   #25
polako, još nisu sve audicije prošle
Ribac is offline  
Old 10.12.2008., 22:58   #26
moze mala pomoc. zna li netko prezime momka jednog koji je tamo bio u produkciji prozivao natjecatelje zove se sinisa ili ako zna netko kako se preziva ivona isto iz produkcije molila bi da se javi na PVT. hitno je ! hvalaa!
pini is offline  
Old 13.12.2008., 02:48   #27
na ovo se više ne može prijaviti, jel?
otkaz is offline  
Old 14.12.2008., 16:46   #28
ne može... vjeruj mi NISI NIŠTA PROPUSTIO/LA!!!
__________________
~It is better to be hated for what you ARE than to be loved for what you are NOT!~
~Work and struggle and never accept an evil that you can change.~
fernngully is offline  
Old 28.12.2008., 17:40   #29
Thumbs up

Quote:
NeOn_GrEeN kaže: Pogledaj post
ja sam se prijavila, dobila pismo otišla na audiciju i eto me sad, s nepunih 16 ušla sam u TOP 100 u Hrvatskoj hihiih dršte mi fige
i ja san bila na prve dvi audicije i prošla,vidin da si iz zadra(NeOn_GrEen)pa me zanima jesi bila na auduciji u splitu u lava - le meridien!
 
Old 28.12.2008., 18:01   #30
nemoguce je da ovaj show bude dobar kao OT. Nema RTL dovoljno para za to. Emotion koji radi OT ima puno novaca zahvaljujuci tome sto mu 5 TV kuca placa za prijenos, tako da su sposobni napraviti veliki show i pobrinuti se za studente Akademije i nakon sto OT završi.
Al vidjet cemo, mozda HTZ uspije nesto napraviti, premda sumnjam
alen76 is offline  
Old 29.12.2008., 00:36   #31
jedva čekam HTZ, još će na forumu biti ekipa sa showtime-a

Briga mene za show samo je važno da pdf bude komentiran a što jer OT u sporedbi sa S jako jako slab
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 02.01.2009., 03:58   #32
do sad su ako se ne varam u srbiji bile 2 sezone HTZ (u ovoj verziji Pop Idol)
prva pobjednica Cveta Majtanovic 1986 god.Snimila je album tek 2007 jedva jer je u medjuvremenu BK TV i BK sound izdavacka kuca propala.....Cvetu je ocekivao put na izbor svjetskog idola(nesto tipa eurosong) samo sto se tu nalaze 24 pobjednika svih idola za tu godinu na svijetu....nikad se to nije odrzalo
http://www.youtube.com/watch?v=MHfAvDlbLag Link promotivnog singla pobjednice prvog idola 2004
Druga pobjednica Mina Lalicic 1987 god.Nikad nista nije izdala niti se ikad pojavila u javnosti posle proglasenja pobjednika
http://www.youtube.com/watch?v=MOq3gSO5UpE ovo je sve sto je ostalo od pobjednice Idola 2(tu su se takmicili i makedonci)
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 02.01.2009., 16:06   #33
onda se ovo kod nas može reći da je 3. sezona jer smo imali 2.sezone Hrvatskog idola, što je po meni isto
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 03.01.2009., 02:16   #34
prognoziram max 2 sezone jednu da vide kako ide i ako zeznu jos jednu da se probaju vadit....a sto se operacije trijumf tice do sada su u 80% svih stranih verzija....ucesnici napravili dobre karijere neki cvrste u domovinama a neki u inostranstvu....cak se desavalo da odredjeni likovi budu u svojim domovinama poznati koliko i patrick(idol hr2) a u susjednim velike zvijezde.Do sad je david bisbal najbolje prosao posle ot
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Old 06.01.2009., 06:45   #35
Pozdrav svima na Forumu...

Evo pripremam se lagano za završni 3 krug koji će se održati u
Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski gdje će od nas završnih 100
izabrati 15 "VATRENIH" za koje se iskreno nadam da žiri neće pogriješiti

Evo malo sam pročitao vaša razmišljanja vezana za ovaj tip Talent Show-a.
Slažem se u tome da je malo koji pobjednik ostao na sceni nakon što
show završi, a razlog zašto je to tako ja vidim u činjenici da se ljudi u potpunosti prepuste tom nekom scenariu koji u tom trenutku od njih zahtjeva
Tv kuća koja organizira show i pritom se ne nametnu publici kako bi oni htjeli
nego kako se to od njih traži u tom trenutku.

Kao drugu stvar zašto ljudi ne uspjevaju ostati aktivni na sceni je nedostatak
vodstva i financija.Jer dok traje show nikome to nije u glavi a taj faktor je najvažniji !!
Znači tko se tu uopće treba prijavljivati ???
Po meni netko tko već ima snimljen dobar dio "PRO" neizdatog albuma u kvalitetnom studiu,te oko sebe već ima kvalitetnu ekipu spremnu za promociju i organizaciju te naravno odgovarajuće sponzore.

Razlog zbog čega ovo navodim je sljedeći...
Jako je teško progurati neko novo ime na našoj propaloj estradi.
Te ukoliko stvarno želite uspjeti u promiciji vlastitog LABEL-a bilo bi pametno sav vlastiti novac ostaviti na stranu te iskoristit takav show kao prečicu do nečega za što bi vam inače trebalo godinu dvije da ostvarite.
Mislim kada oni već koriste nas da zarade pozivima na 060 brojeve iskoristit ću i ja njih da dobijem malo besplatne promocije

Eto toliko za početak ...Iskreno se nadam da ću proći u Top 15 pa vam javim kako je prošlo

Držite mi fige
RTL2008 is offline  
Old 06.01.2009., 13:34   #36
mislim da će show propast.
ydna is offline  
Old 07.01.2009., 03:49   #37
Život je prekratak da bi se ozbiljno shvatio
RTL2008 is offline  
Old 07.01.2009., 03:58   #38
dal ce se prikazivati na televiziji audicije?
I vidim sad da je ziri bio ovom sastavu: Tony Cetinski, Jelena Radan te vlasnik izdavačke kuće Dallas Recordsa Goran Lisica Fox; a clanak ispod govori da ce ziri subotom biti u ovom sastavu: Višnja Pevec, Josip Katalenić i Zlatko Pejaković. Zasto je na audicijama žiri u drugom sastavu?
alen76 is offline  
Old 07.01.2009., 14:52   #39
ma ekipa na forumu ima da bude extra
neće propast pogotovo audicije to je najsmiješnije gledat
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 07.01.2009., 15:03   #40
Question

Quote:
ragedemon kaže: Pogledaj post
pozz svima.
evo jaimam 15 godina i primljena sam na htz, i prošla sam prvi krug natjecanja. nije ništa kompliciramo i tek smo jučer stvarno saznali tko će nam biti u žiriju. ako nekoga što zanima nek mi se javi
ja imam 17 prošla sam 2 kruga,jel znaš tko je sutra u žiriu u zg?
bonita991 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.