Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 16:53   #41
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
dakle uredno naručujem pakete sa okupninom preko HP-ekspresa...i jedna me stvar već duže vrijeme živcira,naime na paketima uredno svaki put stoji naljepnica sa poštarina 33.4kn+otkupnina koju platim po preuzeću,e sad mene je već lagano počelo živcirat jer poštar mi uredno naplačuje 20-30 kn više nego što bi izašla cijena paketa+ poštarina koja je označena na paketu..šta da radim,molim savjete?
šalji putem kioska Tisak , za 10 kn. još dobiješ i kutiju ,
http://www.tisak.hr/hr-HR/Proizvodi-i-usluge.html
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 18:03   #42
a mi bi trebali znati tko ti to salje i da li postoji mogucnost drugacijeg slanja i placanja ??
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 09:46   #43
Quote:
yello kaže: Pogledaj post
a mi bi trebali znati tko ti to salje i da li postoji mogucnost drugacijeg slanja i placanja ??
jel pošta naplačuje proiviziju od 1.98% prilikom moga plaćanja pri preuzeću?
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 18:18   #44
posta ti dodatno naplati slanje tvog novca prodavatelju, al to je opet nekih 10 kn
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 18:48   #45
hp express ili hp slow...?
šaljem znači iz st u du paket 23.12. i oću da stigne sutra do 20h, ne može, nemaju sljedećiu dan više dostavu za du nego tek za prekosutra al pošto je božić i stipanovo neradno tek 27.12!!
pa hebem vam mamicu, za jednu kutijicu platim 56 kuna i treba im 5 dana da je dostave u faking dubrovnik. ubijte se!!
nisu ni zaslužili ništa drugo nego da ih kupi todorić kad propadnu zbog tiskovih jeftinih paketa...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:58   #46
Evo da malo dignem temu s najnoviji shit iskustvo s HP Expressom. Do sada sam koristila DHL i sve preporuke, a sad tek vidim zašto je to bio dobar izbor. Jedini je problem što DHL nema svugdje.

Uglavnom, paket koji bi po izračunu na njihovu webu (do 3 kg) i s otkupninom trebao koštati oko 25 kuna je koštao 55, a iz Makarske je poslan u četvrtak, a u ZG je stigao u ponedjeljak popodne. Naravno, bez dostave, samo je u kasliću ostavljen papirić da dođem po njega.

Dakle 55 kn, za paketić, koji je putovao četvrtak, petak, subotu, nedjelju i ponedjeljak, od Makarske do ZG. Mislim da bih ga ja vlakom donijela i odnijela jedno 6 puta za to vrijeme.U tu cijenu osim prijenosa paketa, uračunate su još 2 dodatne stavke!!! Radije šaljite busom ili vlakom, dajte vozaču 20 kn za pivu, a isporučeno će biti isti dan, jer ovo je za PET DANA DOSTAVE stvarno bezobrazluk.

I da, u pošti plaćanje ide samo CASHOM, nemojte da vam padne na pamet pos ili tako nešto, bože sačuvaj.

O tome da se debela krmača u "sobi 15" na šalteru otresala na mene i dernjala, da niti ne govorim. Tek nakon što sam joj rekla da mi kaže ime i prezime i da ću ju tužit, malo se sabrala, pa je krenula s izvolite i hvala, što prije toga nije izgovorila. Sad mi je žao što ju nisam tužila, jer je zaslužila otkaz. Ja se s ovcama ne bih razgovarala kako se ona obraća klijentima. O tome da mi nije htjela pokazati što piše na paketu da ne govorim, dok joj ne dam osobnu i novce, dok je kolegica do dala tipu da isprobava tenisice koje je naručio na internetu, bez da joj je platio ili dao osobnu. DALA MU JE DA OTVORI PAKET, jer joj se tip uvukao u šupak laskanjem, ŠTO JE PROTUZAKONITO. Tip, da mu nisu bile dobre tene, bi joj rekao da mu popuši i da neće preuzeti paket...a meni ženska nije htjela pokazati tko je pošiljatelj!!!!! Dabogda sve dobile otkaz! I dabogda HP propao, žao mi je što već i nije!
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 04:28   #47
hp ex 25 kn za 3 kg paket, da mi je znati na koju to foru???

nema davanja paketa dok ne platis, pa onda ako sta ne pase, mozes dobiti pare nazad

uostalom cemu hp ex, kad i obicni paketi dolaze za dan 2, a placa se skoro duplo jeftinije


Zadnje uređivanje yello : 28.10.2014. at 04:35.
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 15:04   #48
Rijetko komentiram na forumu ali ovog puta moram ukazati na neprofesionalnost I muljažu firme City Express. Već 3. Put doživljavam zavlačenje s isporukom paketa koji je uredno plaćen. Jucer je najavljena dostava, organizirala sam svoje vrijeme kako bih zaprimila paket. Nitko nije ni nazvao, a kamoli se pojavio. Danas je 2. Dan otkako stojim doma I cekam paket-nevjerojatno, u centrali mi nisu dali broj dostavljaca, vec mi je receno da ce me on odmah kontaktirati. Proslo je 5h , nitko me nije nazvao. Da ne govorim o tome kako predzadnji put dostavljac nije ni pozvonio na portafon niti me kontaktirao vec samo ostavio papiric na kojem pise gdje da pokupim paket ( pobogu, da jos placam taxi uz to sto sam platila dostavu koja nije stigla-nema sanse!).

Ponovno sam zvala centralu I zahtijevala broj dostavljaca, odgovor koji sam dobila glasio je:' on nema sluzbeni telefon'.
Došlo mi je da vrištim I da se smijem istovremeno.
City express je naneprofesionalnija firma koja ce propast nastavi li s ovakvim poslovanjem. Nikad vise s njima!!!
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 07:46   #49
HP express: nepoštena poslovna praksa

Naručila sam dvije pošiljke HP expressom koje su krenule u ponedjeljak (odnosno prodavači su inzistirali da to bude kombi dostava jer se radilo o osjetljivoj i pokvarljivoj robi). U srijedu je poštar došao na vrata (srećom sam bila kod kuće) i samo mi predao obavijest da me paketi čekaju u pošti, jer je on išao motociklom i "nije imao mjesta za pakete". U pošti su mi glatko odbili naplatiti samo običnu poštarinu, nego su inzistirali na naplati HP express usluge. Svi su se ponašali kao da je to normalna praksa i kao da ja tu nemam što prigovarati.

Tražila sam knjigu žalbe ili obrazac za žalbu, što nisam dobila, nego samo broj mobitela voditeljice ispostave. Voditeljica je bila ljubazna i rekla da će provjeriti situaciju, ali se kasnije i ona javila samo sa izgovorima za poštara, bez ikakve ponude da se meni nadoknadi naplaćena i neizvršena usluga. Tek kad sam spomenula inspekciju, rekla je da će proslijediti stvar dalje pa da će vidjeti što se može napraviti.

Po meni, ako se usluga ne može izvršiti, ili se ne smije nuditi, ili se ne smije naplatiti. Nije na klijentu da preuzima financijsku odgovornost za usluge koje pošta nudi, a ne može izvršiti. No izgleda da su radnici pošte još uvijek zapeli na socijalističkom "nečiji tuđi problem" mentalitetu.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 19:04   #50
Imam pismo koje sutra treba dostaviti iz jednog hrvatskog grada u Zagreb. U HP se ne mogu pouzdati s obzirom da je najbrža isporuka dan nakon prijema pošiljke. Ima li kakva alternativa, tj. je li moguće poslati ujutro da stigne popodne (tijekom radnog dana)?
epistola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 13:56   #51
HP express - već treći put mi ne dostavljaju pošiljku, već samo stavljaju obavijest u kaslić da je nisu mogli isporučiti. Radim od kuće i upravo sam krenula van kad sam vidjela poruku u kasliću.

Ovo je već treći put da se događa ista stvar. Sada ću obavijestiti i firmu od koje sam naručila robu, tako da i ovi imaju na umu nezadovoljstvo kupaca isporukom kad budu obnavljali i ili produživali ugovor.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 13:21   #52
Pitanje:

Jel mogu dvije fizicki odvojene kutije poslati kao jednu posiljku/jedan paket hpexpressom?? Ili moraju te dvije kutije biti spojene, da bi se racunale kao jedna posilja/paket??

Inace dosad sam ih selotejpom lijepio da budu zajedno, međutim posto su malo povece kutije, dosta je nespretno.
scooby10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 14:26   #53
Koliko paketa toliko pošiljki.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 19:34   #54
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
HP express - već treći put mi ne dostavljaju pošiljku, već samo stavljaju obavijest u kaslić da je nisu mogli isporučiti. Radim od kuće i upravo sam krenula van kad sam vidjela poruku u kasliću.

Ovo je već treći put da se događa ista stvar. Sada ću obavijestiti i firmu od koje sam naručila robu, tako da i ovi imaju na umu nezadovoljstvo kupaca isporukom kad budu obnavljali i ili produživali ugovor.
Ja više stvarno ali stvarno neću kupovat NIŠTA od onih koji rade sa HP expressom. Ovo nema smisla, plaćamo maglu.
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 17:30   #55
kaj se čudite, meni dobar lik radi u tome, kaže da se nabijaju ti paketi nogom i da ekipu lagano boli kurac. niš se ne čudi kad ti ne stigne paket, kaže da ekipa zna krast iz paketa, da se dosta njih razbije kad se dodavaju radnici s njima po skladištu. svačega ima...to ti je kocka s tim, ako šalješ neki veći paket onda će pazit kaže mi lik, ali ako su neka manja sranja ili vrijedne stvari znaju se mrknut stvari sam tak il oštetit kad se ekipa dodaje paketima od objesti stresa posla.

il jedan primjer, lima kaj je došo iz dubeca na mjesec dana radit, zadnji radni dan je lik ukro mobitel. naše pošte HP/City su teški cirkus kaj klošari rade, toga se klonit, rađe šalji na neki drugi način. ovo su istinite priče kaj sam vidio sam na svoje oči.
Nihilizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 20:43   #56
Evo da se i ja javim svojim iskustvom
paket od pola kg od Jastrebarskog do Dubrave putovao 4 dana,i naravno nadem 4 dan papir u kaslicu a mi cijeli dan kod kuce s time da je trebao doci dan prije kako je receno
a cijena boli glava,postarina 97,5 kuna+ cijena paketa
znaci od Jaske do Dubrave 97,5 kuna
skoro bi bilo jeftinije da je taxijem poslano
HP expres NIKAD VISE
robif is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:00   #57
Hp express paket

Dakle, imam pitanje. trebam dobiti paket iz Osijeka koji je poslan u subotu. Paket bi trebao stići u ponedjeljak, nešto sam kupila pa je tu i otkupnina u pitanju, prodavač je stavio da dođe do 20h. Kada otprilike dođu ti paketi? je li moguće kontaktirati ih telefono da se dogovorimo oko dostave paketa? jedan dio dana neću biti doma pa zato pitam. Prvi puta koristim hp ekspres, pa se ispričavam ako su pitanja blesava :P

Irinanana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 00:39   #58
Svi su oni sranje kroz gusto granje. Niti ne naručujem ništa preko interneta zbog dostave.

Zanima me može li se dostava koju prodavač šalje HP ekspresom dostavljati obično na poštu? Znači da mi ostave papir i ja odem po to na poštu i ne ganjam se sa poštarom?
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:46   #59
Razočaran uslugom. Pogotovo njihovom kontakt službom. 5 minuta čekanja i naplaćuje mi poziv, i agent se i dalje ne javlja.
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2023., 13:22   #60
zove li hp express na telefon u slučaju potrebe?

ne sjećam se to za njih, kao da su mi uvijek zvonili na portafon. a danas je portafon strgan.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.