Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 21:34   #301
Zagreb (mislim da sam pravilno posložio):
I Been (intro)
1. Run The World (Girls)
2. End of Time
3. Flaws and All
4. If I Were A Boy
5. Get Me Bodied
6. Baby Boy
7. Diva
8. Naughty Girl
9. Party
10. Freakum Dress
11. I Care
12. I Miss You
13. Schoolin Life
14. Why Don't You Love Me
15. 1+1
16. Irreplaceable
17. Resentment
18. Love On Top
19. Survivor
20. Check on It
21. Say My name
22. Countdown (Interlude)/Crazy In Love
23. Single Ladies
I Was Here (Interlude)
24. I Will Always Love You /Halo
Green Lights (outro)

Mislim da je Get Me Bodied,Baby Boy i Diva napravila kao malo duži medley (svaka po dvije minute), a Survivor, COI i SMN jesu medley.

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 19.04.2013. at 21:56.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:38   #302
Neznam,i sad sam još vidjela sliku iz arene iz Bratislave kad su postavljali sve to i čini se da kod njih opet ima pista nisam sigurna,ali se čini tako ,ali zašto u Zg nije bilo???
E ja cu fakat zvat adria entertaiment pa neka nam izvole objasniti neke stvari,ne mogu se tak ponašati
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 21:49   #303
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Neznam,i sad sam još vidjela sliku iz arene iz Bratislave kad su postavljali sve to i čini se da kod njih opet ima pista nisam sigurna,ali se čini tako ,ali zašto u Zg nije bilo???
E ja cu fakat zvat adria entertaiment pa neka nam izvole objasniti neke stvari,ne mogu se tak ponašati
https://pbs.twimg.com/media/BIOuUslCEAEM0Qh.jpg:large i meni se tako cini
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:38   #304
meni je bio prvi put i sam koncert je bio savršen, jednostavno se takvo nešto ne može opisati riječima... jedini koncert na koji bih išla i sama da nemam s kime.. jedino se ne mogu pomirit da nije pjevala i was here, još nakon one najave sam bila uvjerena da bude. next time hopefully!
mi smo bile na parteru, nakon sati i sati čekanja ispred nismo imale sreće doći u prvi red jer je zablokirao onaj aparat za karte jednoj curi ispred nas, al sad mi je lakše kad vidim da su se ljudi rušili u prvom redu, iako je i tam di smo mi bile bilo grozno i ljudi su se kupili, stalno smo mahali onom s pićem da dođe do nas, već sam se pomirila da neće a onda sam uspjela doć do pive baš kad su se svjetla ugasila, popila sam na eks..samo sam govorila "preživjet ću ovo jer će beyonce doć i kad dođe zaboravit ću koliko nema zraka" . stvarno nije humano, trebali bi dijelit vodu za te pare a i kad su vidli da se ljudi ruše.. i također nije bilo humano što su zatvorili i vrata ispred partera pa je još i tamo bio stampedo
za idući šparam za beyhive
__________________
Clara pacta boni amici.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 22:42   #305
Beyonce je apsolutno savršena. U svakom pogledu.
I ja sam također primjetila da uživo izgleda dosta sitnije.
Najviše me iznenadila u komunikaciji sa publikom. Ulazila je u Beyhive nekoliko puta, jednom kad je ušla pa su je svi počeli hvatati po rukama, onda je dotrčao onaj njen bodyguard da ih valjda rastavi, a ona mu je mahnula da se makne i dozvolila fanovima da ju diraju
Pa kada se prebacila na onaj drugi stage išla je lijevo pa iza pa desno i sa svake strane stala, pogledala sve ljude, pozdravila ih, mahnula im i pitala ih kako su. To je zbilja bilo predivno od nje.
I ono kada se na tom drugom stageu sagnula da se slika sa nekim curama pa je radila neke smiješne face, ja sam kasno pogledala na onaj screen, pa nisam vidjela kakve je sve face radila
Pjevanje i ples nije više uopće potrebno komentirati. Sve ste rekli, savršeno i točka.
Daelynn° is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 10:28   #306
U Bratislavi je jučer vraćena pista i ona je hodala tamo kad se vraćala na glavnu pozornicu,potvrdila mi je to osoba koja je bila na koncertu..
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 15:41   #307
Quote:
GangstasHalo kaže: Pogledaj post
stvarno me boli briga za koncert od prije 4 godine i za Lady GaGu i Britney.......
ja 17.4.'13 NIKAD NIKAD NIKAD NIKAD neću zaboravit!!!!

nisam bio blizu nje, već na tribinama, ali opet se sve odlično vidjelo/čulo/osjetilo!! Beyonce je savršena i cijeli koncert bio je perfektno izveden! Highlighti od highlighta bili su mi Irreplaceable, Crazy In Love, Schoolin' Life ,Survivor, Say My Name i Love On Top!
Nevjerojatno kak je ženskinje ludovalo tijekom ženskih himni: RTW i Single Ladies..... baš su bile opake!!

jedino što mi je nedostajalo bile su ''I Was Here'' i ''Dance For You''...... e, na te bi me pjesme čuo cijeli Zagreb!! ali opraštam joj, kad je ostalo bilo fenomenalno!

zanima me vaše mišljenje. Jel mislite da će se vratite za par godina u Hrvatsku? Jer sljedeći put oću bit ravno ispred nje, prvi red

ma ludnica !! jedva čekam DVD!!
di će bit tog dvda?
__________________
Clara pacta boni amici.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 19:48   #308
http://youtu.be/69jvX9AvkNI
2:49 ˝Turn the mic down˝

Drago mi je što sam išla makar se ne smatram velikim fanom, ali znam da je bilo savršeno. Koliko sam skužila uspoređujući zasad sa Beogradom i Bratislavom sa našom publikom se ljepše i duže pozdravljala. Diva
__________________
Uffie - Difficult
Uffie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 20:20   #309
fan u bey stage koji se uspio slikat sa Beyonce u Zagrebu


http://25.media.tumblr.com/16e0506bd...454qo2_500.gif
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 00:15   #310
Quote:
malibu kaže: Pogledaj post
di će bit tog dvda?
pa trebalo bi bit, jer je nakon svake velike svjetske turneje izdala live DVD

ja se nadam u studenom ili taman prije Božića
GangstasHalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 02:07   #311
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
fan u bey stage koji se uspio slikat sa Beyonce u Zagrebu


http://25.media.tumblr.com/16e0506bd...454qo2_500.gif
I onda se čudi što svakakva ispadne na slikama, pa i ovdje radi grimase.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 09:40   #312
Meni je prekrasna tu,gledala sam i taj video,to je bilo kad je pjevala Irrepleaceble =)
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:18   #313
Prekrasna je stvarno.
Najbolja pjevačica trenutno meni. Stvarno je volim, imam tetovažu njezinih stihova na lopatici i najradije bi si još koju zakeljila

No žao mi što opet nisam bila negdje blizu nje..Štedim od sada!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 08:53   #314
FAN REVIEW: TONY ATTENDS ‘MRS. CARTER SHOW’ IN ZAGREB

http://thebeyonceworld.com/2013/04/f...how-in-zagreb/
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 17:15   #315
http://www.youtube.com/watch?v=a7gUuKzDcnc aj da i ona pogriješi jednom
__________________
Clara pacta boni amici.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.