Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2015., 14:38   #41
Mašala...

Ja sam danas ipak zaroštiljala
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 10.05.2015., 14:39   #42
Mašala...

:klap:
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 10.05.2015., 20:34   #43
Jela sam danas pohani bagrem , ali sam zaboravila poslikati sa ceduljom
duda123 is offline  
Old 10.05.2015., 20:40   #44
Eto, i onda vele da podforum za senilce nije potreban
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 11.05.2015., 20:01   #45
Pelle :klap:

latezina, sparoge, sve
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Old 14.05.2015., 18:06   #46
Hvala svima koji ste pratili Natječaj, svima Vama kojima se svidjela moja brizla, a posebno Vama,
Bebilina, ben2010, body halleck, duda123, Gipsyqueen, gmit, ifigenija, karlos100, krpica, Pepica, Tavanka, tweetee
koji ste mi svojim glasovima omogućili još jednu pobjedu.
Pellaprat is offline  
Old 14.05.2015., 20:44   #47
Pelle, čestitam! :klap: Vidjela sam da ćeš pobijediti i bez mog glasa pa sam, unatoč krasnoj prezentaciji i inspirativnom receptu, glasala za dvije stvari koje bih najradije vidjela na svom tanjuru. Za brizle pa iskreno priznajem da nikad nisam jela i nekako nisam sigurna da bi ih probala - to mi ide istu kategoriju s mozgom, koji mi zbilja nije dobar. Mislim, ako je ikad itko sumnjao, sad imate i napismeno
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 14.05.2015., 23:37   #48
Pelle čestitke !!!
duda123 is offline  
Old 15.05.2015., 06:35   #49
Mačak, čestitam!
tweetee is offline  
Old 15.05.2015., 07:18   #50
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Pelle, čestitam! :klap: Vidjela sam da ćeš pobijediti i bez mog glasa pa sam, unatoč krasnoj prezentaciji i inspirativnom receptu, glasala za dvije stvari koje bih najradije vidjela na svom tanjuru. Za brizle pa iskreno priznajem da nikad nisam jela i nekako nisam sigurna da bi ih probala - to mi ide istu kategoriju s mozgom, koji mi zbilja nije dobar. Mislim, ako je ikad itko sumnjao, sad imate i napismeno
Uvijek treba probati nešto novo! A kad je još kombinirano s proljetnom zelenjavom,ne možeš falit!
ben2010 is offline  
Old 16.05.2015., 15:14   #51
Čestitam Pelle
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Old 16.05.2015., 22:09   #52
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Pelle, čestitam! :klap:
Quote:
duda123 kaže: Pogledaj post
Pelle čestitke !!!
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Mačak, čestitam!
Quote:
krpica kaže: Pogledaj post
Čestitam Pelle

Još jednom hvala. Bilo je lijepo dok je trajalo i ja sam zaista iskreno uživao u našem druženju od 15.6.2011. kroz ovih proteklih 55 natječaja. Hvala Deedyju koji ga je osmislio i uz pomoć Polke kao druge polovice tadašnjeg moderatorskog dua ostvario. Nakon 4 godine i ispucanih 55 tema interes je očito splasnuo i odmor je sigurno potreban. Potrebno je i neko osvježenje i nove ideje ali nitko me ne može uvjeriti da je Natječaj potrebno trajno ugasiti i ako se to na jesen doista dogodi biti će samo još jedna pogreška zbog kojih interes i kvaliteta ovog našeg pdf-a konstantno opada.
Pellaprat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.