Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2008., 16:42   #1
Iznajmljivanje gradskih prostora

Pozdrav!

Zanima me koji je postupak kod iznajmljivanja prostora u vlasništvu grada Zagreba??

Trebao bi mi prostor od 25-30 m2 za ugostiteljstvo. Kak se uopće kreću cijene i na kol'ki period se iznajmljuje?

pa ako netko zna nešto o tome ili (još bolje) da je već iznajmljivao nek udijeli koji savjet
gaucho2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:19   #2
Javljaj se na natječaje koje grad raspisuje. Prošetaj malo do poglavarstva i oglasne ploče. Odi na njihove stranice http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=2102, drmni se malo.
Molim te da se suzdrzis od offtopic opaski. Katrin
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.

Zadnje uređivanje Katrin : 09.10.2008. at 17:42.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 17:36   #3
Za početak ću ti se zahvaliti na odgovoru....HVALA

e sad....pročitao sam sve na toj stranici i vidio sam da je cijena za kvadraturu koja ja trebam cca 4000 kn....

ONO što NEZNAM je kad će biti taj natječaj (i da te preduhitrim u komentaru - otići ću do poglavarstva i pitat ili ću im poslat mail ) i kak to sve ide, cijela procedura.....

a najbitnije što NEZNAM su ISKUSTVA ljudi - a to nemogu saznat nigdje drugdje nego na ovakvim mjestima...

Zadnje uređivanje Katrin : 09.10.2008. at 17:43.
gaucho2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 09:40   #4
jedno pitanje... vec sam postavio tu temu ali mi nitko ne odgovara...
u odredenoj ulici ima jedan gradski prostor koji se ne koristi i zapusten je do milog boga...
bi li grad pristo da mi taj prostor uredujemo i održavamo a da nam ga oni dadnu na koristenje...
__________________
Ja volim leptire... i sunčeve zrake
daso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 10:01   #5
Quote:
daso kaže: Pogledaj post
jedno pitanje... vec sam postavio tu temu ali mi nitko ne odgovara...
u odredenoj ulici ima jedan gradski prostor koji se ne koristi i zapusten je do milog boga...
bi li grad pristo da mi taj prostor uredujemo i održavamo a da nam ga oni dadnu na koristenje...
i ja bi uzeo odmah 2-3 di se trebam javiti
možda je u postupku povrata imovine
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 15:19   #6
pod mi... mmislim na registriranu udrugu astronoma...
__________________
Ja volim leptire... i sunčeve zrake
daso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:23   #7
aha
sorry mislio sam tipa ja i frend hoćemo kafić
za dodjelu prostora udruga mora poslati zahtjev poglavarstvu za dodjelu prostora u kojem bi udruga mogla djelovati
detalje neznam ali probaj kontaktirati neku od ovih udruga da vam kaže kako su dobili
http://www1.zagreb.hr/gradskaimovina...S?OpenForm&1_P
sretno
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 11:39   #8
Kako saznati da li prostor gradski ili ...

Bok! Kao što vidite i iz naslova interesira me za jedan poslovni prostor u Zagrebu da li je gradski ili je riječ o povratu imovine. Naime, zatvoren je već sigurno 10-ak godina.
Moram priznati da mi nije baš jasno (ako je gradski) kako gradu nije u interesu iznajmiti isti i dobivati neku naknadu, a ne da tako propada.
Ako je pak riječ o povratu imovine (a čega ima puno i previše) isto tako zašto se to više ne riješi, ovako izgleda ko ruglo.
Hvala svima.
vanda31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:13   #9
I što su ti rekli kada si pitala u poglavarstvu?
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 23:09   #10
pitanje:

http://www1.zagreb.hr/SlGlasnik.nsf/...e?OpenDocument

Quote:
8. Zakupnina za ateliere, političke stranke, udruge građana, amaterska kulturna i športska društva i organizacije, vjerske, humanitarne, znanstvene ustanove, knjižnice i čitaonice određuje se u odnosu na zonu u kojoj se poslovni prostor nalazi i to:

za I. zonu u iznosu od 5,00 kuna po kvadratnom metru;
za II. zonu u iznosu od 4,00 kuna po kvadratnom metru;
za III. zonu u iznosu od 3,00 kune po kvadratnom metru;
za IV. zonu u iznosu od 2,00 kune po kvadratnom metru;
ideja mi je otvoriti sportsku dvoranu... zanima me da li ima smisla registrirati takvo što kao sportsko društvo (koji su plusevi a koji minusevi takve odluke)? i da li sportsko društvo može biti profitabilno?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.