Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2015., 11:49   #1
Question Brojevi i njihovo viđanje

Pozdrav!
Am...ja sam novi ovdje pa ako sta krivo radim upozorite me

Uglavnom...ja imam jedan problem koji me muci evo zadnjih 7 godina...naime imam problem sa viđanjem jednog te istog broja...to je broj 11 ...svaki put kada imam potrebu pogledati na sat vidim da je 11 minuta,sekunda...bilo sta da je vezano s brojevima ja cu uvijek pogledati na 11...nije to cudno,svima s kojima sam se savjetovao kazu da je to "navika"...da...i ja sam sebe uvjeravao u to...kako bi vam bilo da se odjednom usred noći probudite i pogledate na sat i vidite 3:11 ujutro...pomalo jezivo da....bilo kada da pogledam na sat i vidim broj 11 desi se nesto..bilo dobro ili lose- desi se..ili se vec desilo u 11 itako ja barem 20-ak puta dnevno vidim isti broj i nesto se desi...odgovaram na satu kemije-dobijem 1,odem na mijesto,pogledam mobitel-15:11...odem na YouTube i slucajno otvorim link neke tehno pjesme i pjesma ima mix koji traje 1:11.11 minuta ...evo..dat cu jedan svoj primjer za koji sam ostao u šoku dan-danas...naime nikad nisam imao curu,napokon naiđem na curu koja mi se sviđa već jako dugo vremena,upoznamo se i zbližimo...u početcima bilo je ono da mi se javi ona prva u 11-oj minuti ili pošalje neku slatku sliku u 11-oj minuti, naci uvijek se nesto desi u 11-oj minuti..tako je naime bilo jedne večeri kada smo se počeli zvati na mobitel i pričati do kasnih sati dok oba dvoje nezaspemo..prvih par puta bilo je super...čak se nije ni pokazivalo toliko pomislio sam da je gotovo..napokon ....vraga...to je tek bio ogromni početak svega toga...upoznao sam je u 9mj. 2014. godine...a ovo se desilo negjde u prvom mjesecu 2015...i tako mi pricamo na mobitel i ona zaspe i spava jedno 45-min...ja imam slusalice u usima(pricao sam preko slusalica) i slusam je kako dise i da cu i ja zaspati naglo se trgnem u noći otvorim oči automatski mi ruka uzme mobitel sa prsa(tamo sam drzao mobitel) i otključa ga i otvorim poziv i pazite šta vidim..e sada recite da je ovo slucajnost-kad sam otvorio mobitel bilo je 1:11 ujutro i pogledam koliko dugo pricamo i pricali smo 1:11:11 i u isto vrijeme kada sam ja to pogledao ona počne buncati u snu i kaze:" (moje ime)....volim te..."...vi nemate pojma kakav je to koktel osjećaja sreće,straha,ljubavi,jeze,panike i na kraju zabrinutosti...pitao sam je ujutro jel se sjeća da je ista pricala u snu rekla je ne...msm...steta da se nesjeca ali i dalje..dobio sam nekakvu nadu... ovo nisu jedini primjeri iz mog života ovo je stalnoi stalno nekakve druge stvari mi se pokazuju i sve su vezane za broj 11 ...pa dobro do kad će to više ići...evo u zadnjih par mjeseci postalo je grozno..na svakom kutu pogledam i nesto je sa 11...nikad me nije bilo strah ali sada me već počelo zabrinjavati...
Mami sam 100000 putao dokazao da imam taj problem ona i dalje odgovara:" joj daj molim te ti i broj 11 vise..." onda sam prestao joj to govoriti i u zadnjih 4-5 godina sam se snalazim s time ali nemogu vise ljudi... :c

Dali itko od Vas zna u čemu je moj problem i kako da se ovo smiri...ovo na neki načim pomaže ali i odmaže...jel se itko susretao sa ovakvim primjerima i kako je prošao...
predatorTONY is offline  
Old 08.05.2015., 12:11   #2
Tema postoji :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=570820
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.