Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 22:50   #601
Quote:
tinchika kaže: Pogledaj post
Ajme, kad bi barem meni tako bilo. Ja imam osjećaj da će mi trbuh biti ooogroman. Gledala sam u c&a pa nisam našla odjel s odjećom za trudnice. Sjećam se da je prije toga bilo kod njih, ali sad nisam vidjela.
C&A u Cityu west ima trudnicki dio, Arena nema. Za CC1 east nisam sigurna.
Crtičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 15:59   #602
Quote:
tinchika kaže: Pogledaj post
Drage cure, evo i nas. Mi smo danas 8tt i imamo dooosta viška. Zasad sam samo radila tsh i to je u redu. Nisam još dobila ništa na težini, čak nešto i izgubila. Nadam se da se neće ni puno skupiti. Zanima me, gdje vi kupujete i planirate kupovati odjeću? Čini mi se da je sva ona odjeća za trudnice samo malih brojeva pa me to baš nekako brine. 😕
Čestitam !! Ja cijelo ljeto planiram biti u tajcama i haljinicama, prošlo ljeto sam se naglo udebljala pa imam velike brojeve a beba dolazi u rujnu
__________________
Sreća je tamo gdje si ti
malenaa21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 11:28   #603
Cestitam i ja vama, curke. 😊 Ja isto ljeto planiram provesti u tajicama i tunikicama, haljinama, no sad dok jos radim mi ipak treba nesto vise poslovno. Bas cu otici do Citya da vidim. Ovo sto je u redovnoj prodaji je vecinom probrano pa nema vecih brojeva, a moje me hlace bas vec lagano stiscu.

Kako je vama sa simptomima? Ja sam imala malo mucnine i to je trajalo cca dva tjedna tad su me uzasno boljele cike, a od ovog tjedna nista, samo malo cike. 😊 nekad se zabrinem dal je sve u redu. 😕
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 12:24   #604
Quote:
tinchika kaže: Pogledaj post
Cestitam i ja vama, curke. 😊 Ja isto ljeto planiram provesti u tajicama i tunikicama, haljinama, no sad dok jos radim mi ipak treba nesto vise poslovno. Bas cu otici do Citya da vidim. Ovo sto je u redovnoj prodaji je vecinom probrano pa nema vecih brojeva, a moje me hlace bas vec lagano stiscu.

Kako je vama sa simptomima? Ja sam imala malo mucnine i to je trajalo cca dva tjedna tad su me uzasno boljele cike, a od ovog tjedna nista, samo malo cike. 😊 nekad se zabrinem dal je sve u redu. 😕
Ne brini za simptome, sve je to individualno! Ja sam imala jake mucnine, ali vecina mojih frendica nije mucnine ni osjetila ili je tako kao ti imala 2-3 tjedna malo mucnine. I sve su te trudnoce uredno protekle...
mitzi-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 09:02   #605
Da, i moje neke frendice gotovo nemaju simptoma. Ah, mi zene, nikad zadovoljne. Ak imamo jake mucnine, ne pase nam, ak ih nemamo, opet ne pase. 😉
Ma eto, nadam se da je sve ok i da ce na sljedecem uzv vec to biti velika beba. 😉
Imam puno cura oko sebe koje su imale spontani pa to valjda djeluje na mene da malo vise panicarim. 😕
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 13:31   #606
Tinchika, nema brige sto se tice simptoma. Eto, u prvoj trudnoci nisam imala ni "m" od mucnina, a u ovoj trenutnoj su mi trajale jedno mjesec i po dana (ali nisam povracala).

I da se osvrnem na temu: pocela sam trudnocu sa 25kg viska (gica ), trenutno sam na +3kg 29tt blizanci. U prosloj trudnoci sam startala sa samo 3kg iznad svoje idealne tezine i u trudnoci sam dobila 15kg od cega je 13kg otislo u prvih nekoliko dana nakon porodjaja
__________________
Diem perdidi

Zadnje uređivanje hajimemashite : 11.04.2016. at 13:46.
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 09:28   #607
Hajimemashite, čestitke na blizancima!! Baš slatko! 😍 Wow, samo 3kg? Pa to je odlično!!!

Ma i ja se tješim da je svaka trudnoća drugačija! Ni mama mi nije imala mučnine pa možda i to ima veze. 😉
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 08:34   #608
Mene su mucnine bile uhvatile taman kad po svima trebaju proci..No sikiriki kao sto ti rekose sve je individualno,ali i mene je zabrinjavalo kako to da ih nemam dok se nisu pojavile...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:09   #609
Tinchika, hvala
S jedne strane 3kg zvuci ideala (pogotovo jer sam se plasila kolika cu biti na kraju trudnoce ako sam startala s tolikim viskom...), ali me u zadnjih nekoliko dana pocinje biti strah da li je to premalo
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:31   #610
Quote:
hajimemashite kaže: Pogledaj post
Tinchika, hvala
S jedne strane 3kg zvuci ideala (pogotovo jer sam se plasila kolika cu biti na kraju trudnoce ako sam startala s tolikim viskom...), ali me u zadnjih nekoliko dana pocinje biti strah da li je to premalo
Nije premalo, posto si pocela s viskom kg. Ja sam u cijeloj trudnoci dobila samo nekoliko kg, super sam se osjecala i beba je bila zdrava. Ali najbolje da pitas svog ginekologa. Meni je moj odmah rekao da je super ako ne dobijem puno na tezini. Ako se bebe dobro razvijaju, ocito im nista ne fali, a ti ces iz trudnoce izaci mrsavija
mitzi-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 22:52   #611
Thumbs up

Quote:
mitzi-zg kaže: Pogledaj post
Nije premalo, posto si pocela s viskom kg. Ja sam u cijeloj trudnoci dobila samo nekoliko kg, super sam se osjecala i beba je bila zdrava. Ali najbolje da pitas svog ginekologa. Meni je moj odmah rekao da je super ako ne dobijem puno na tezini. Ako se bebe dobro razvijaju, ocito im nista ne fali, a ti ces iz trudnoce izaci mrsavija
Mitzi, hvala Znaci malo dobivanje na tezini nije nuzno losa stvar? Vec imam u planu pitati gin za to, ali kada ovako procitam da ima i drugih s istim iskustvom (pogotovo ako je na kraju bilo sve u redu) onda mi bude puno lakse. Nekako to dodje kao "prakticno iskustvo", a gin podaci su mi nekako vise "teoretski".
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:02   #612
Quote:
hajimemashite kaže: Pogledaj post
Mitzi, hvala Znaci malo dobivanje na tezini nije nuzno losa stvar? Vec imam u planu pitati gin za to, ali kada ovako procitam da ima i drugih s istim iskustvom (pogotovo ako je na kraju bilo sve u redu) onda mi bude puno lakse. Nekako to dodje kao "prakticno iskustvo", a gin podaci su mi nekako vise "teoretski".
Ma kuzim te, ja sam stalno trazila tudja iskustva kad sam ostala trudna jer sam mislila da necu to uspjeti izgurati, ali sve je bilo puuuno lakse nego sto sam ocekivala, a bebica je ispala savrsena! Samo se trudi hraniti zdravo i nikako nemoj gladovati. Dok god mozes, setaj sto vise i ne opterecuj se kilogramima. Bit ce sve super :*
mitzi-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:49   #613
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:15   #614
To je, ja mislim, normalno, da tražimo tuđa iskustva. Valjda nam je lakše kad znamo da ne prolazimo samo mi kroz nešto. 😊

Evo, da vas izvijestim, ja sam bila na kontroli, sve je ok, bebica raste kako treba, a mama je još uvijek na istoj kilaži, -2kg. Sutra punimo 11tt. :klap: Baš sam bila oduševljena uzv-om. Mj mi doktor stalno radi i običan i 3d (nisam znala da to tako ide i da ga uopce ima) i baš kad je okrenuo monitor prema meni, bebica je rukama prekrila lice. To me raspekmezilo.
Kaže da se vidi kvržica među nogama, ali da je to još uvijek isto kod curica i dečkića. 😊
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:44   #615
Meni je tek u 19.tt vidilo djecaku opremu, a seka je nije imala. Tako da smo odmah na licu mjesta mogli vidjeti razliku.
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 22:26   #616
Ja cu na sljedecem pregledu biti 14+2 pa je rekao da ce se vidjeti. 😊

Jedino mi je cudno da mi nije spominjao mjerenje nuhalnog nabora... 😕
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 21:23   #617
Najbolje ti je pitati ga na pregledu i inzistiraj na tome. Moja gin je mjerenje nn obavila automatski, pa mozda i tvoj tako radi?
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 11:53   #618
Pitat cu ga iduci put, iako mi to zapravo nista ni ne znaci jer ja znam da ne bi pobacila ni da saznam da je vjerojatnost stopostotna.

Kolegica koja je lani bila trudnica je tek u 17tt isla na mjerenje. Cudno.
tinchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 20:17   #619
Krenula u drugu trudnoću s enormnim brojem kilograma, puno više nego u prvoj, ljuta na samu sebe no što je tu je.. Prvo se iznenadila što gin. nije ništa loše komentirala, Kile stoje na istom tj.prvo izgubila 3 pa dobila 1 i sada već dulje vrijeme zastoj a 27 tt, prezadovoljna, sve školski, bez ikakvih tegob,nije mi teško, ma super! Jedino me malo paranoja visokog tlaka pa gledam da jedem sa što manje soli
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2020., 08:57   #620
Zar ste sve smršavile pa više nema nikog na ovoj temi?
username24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.