Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 19:42   #6981
Kepolas suzdrzim se ovisno o kojim ljudima je rijec jer do sad sam jednostavno naucila da nekima treba oderat da bi malo mucnuli glavom prije nego nesto kazu, bez obzira bilo vezano za trudnocu il opcenito o zivotu
Mozda taj komentar nije bio zlonamjeran ali zvuci jako grozno

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 14:31   #6982
Dok sam još mrvu trudna da doprinesem tu 😁

Nije da me zivcira, ali me iznenađuje nesrazmjer forumskih trudnica i real life koje sad susrećem svaki dan jer imam kontrolu svako jutro.

Forumske trudnjače su toliko savjesne (90% njih makar &#128521 da to zna stvoriti osjećaj manjka vrijednosti / sposobnosti. O popijenoj čaši kole se priča kao da se ispovijeda, slatko ako netko pojede kolačić odmah onaj smajlic :joj koji bed:... Bar je to dojam koji ja dobivam.

Rl, jedu se cipsevi, slatkiši, piju sokovi.. I to trudnice s gd.
Izlezava se i nagomilava kile. Ne vodi se računa o zabranjenim ili nepreporucljivim namirnicama..

Možda se tu i okuplja ekipa koja je više zabrinuta oko trudnoće, logično mi je to, ali ta razlika me eto malo strefi 😂
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 14:43   #6983
Da dodam (ah zaboravnost), stvar koja me stvarno zivcira. Jedna rodica, bila trudna prije dvije godine, tamo pred porod se tako izričito ljutila na žene koje prepricavaju svoj porod, i požali mi se na to nadugo i nasiroko, napravi šta kad me vidi još uvijek trudnu nakon termina??! Naravno, počne iznositi onako baš degutantne detalje svog poroda. Ma, uhhhhhhh 😶
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:28   #6984
Quote:
MrsKepolas kaže: Pogledaj post
Ja sam bucka u startu. Prekjučer smo saznali da nosim blizance. Jučer dolazi moja sveki (iako smo ju zvali da dođe prekjučer pa da se svi veselimo, nije došla) i jedna od prvih rečenica koju je izrekla kad je sjela je bila.. Bit ćeš debela na vjenčanju! (12 mj.)
Reći to trudnici, reći to trudnici koja nosi dvije bebice je krajnje degutantno!
Meni je samo žao što se nisam snašla i odgovorila.

I onda upute.. nemoj jesti slatko, nemoj jesti više od jedne šnite kruha dnevno, nemoj jesti peciva..
Nemres vjerovat - koja babetina....
Njoj je najvaznije da ces ti biti debela na vjencanju :faceplam:

No sikiriki draga.....kroz jedno uho unutra kroz drugo van

Bit ces najljepsa

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:31   #6985
Svekar- nakon kaj smo prije skoro mjesec dana rekli za trudnocu : ti si stvarno trudna????
Ja sam mislio da se vi zezate :faceplam:

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 17:17   #6986
Svekrva danaso treci put spominje kako ce biti velika razlika izmedju djece..
Bili smo u crkvi,da nismo,opsovala bih joj da mi se jebe za vrazju razliku i sta se nje tice kada je to izmedju mene i muza..
Jos i zajebava, "a pa stignete na treće"
Iduci put cu joj odbrusiti da stigne se i ona opet udati,sta fali :

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 22:46   #6987
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Svekrva danaso treci put spominje kako ce biti velika razlika izmedju djece..
Bili smo u crkvi,da nismo,opsovala bih joj da mi se jebe za vrazju razliku i sta se nje tice kada je to izmedju mene i muza..
Jos i zajebava, "a pa stignete na treće"
Iduci put cu joj odbrusiti da stigne se i ona opet udati,sta fali :

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
Mi smo isli na drugu bebu ciljano i bit ce mala razlika. Jedna babuskara iz sire familije je komentirala u smislu "vec?". Onak, kako se to tebe tice? Kako razlika izmedju MOJE djece koju ja hranim, oblacim i odgajam utjece na tvoj mali zivot? Neki ljudi si stvarno svasta daju za pravo. U stvari, ne nervira me ovo samo u trudnoci, ovo me nervira in general.
LudaMara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 15:55   #6988
Mene je jako ugrizlo za srce za vikend smo bili kod svekrve rekli joj da cemo postati roditelji (nakon 11g pokusavanja) I pita ona mene sta ja radim sad doma, rekk manje vise nista lezim uglavnom jer me zaboli stomak cim se malo vise naprezem, veli ona meni ma to si se ti umazila nema te sta bolit ja I moja sanja (kcer)smo radile.do kraja trudnoce. Ono ne volimo se I udaljeni smo 500km jedna od druge I sreca ne vidjamo se tako cesto al sad bi ja trebala valjda kopati jer si ti toboze radila prije 45 godina
~loo~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 17:29   #6989
Moja sad već bivša frizerka koja me pitala zar mi nije čudno imati nešto mrtvo u trbuhu? (
Eto, što reći?

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
__________________
Not all twins walk side by side,
Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤
MrsKepolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 17:33   #6990
Trebala si joj reci da kak njoj nije cudno imati nekaj mrtvo u glavi. Obozavam dok se ljudi petljaju di im nije mjesto.
ljetna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 17:45   #6991
Za vlastitog sina je rekla da izgleda kao idiot i da izgleda siromašno zbog neke trenirke u kojoj je bio tako da ne cudi me ništa. :/

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
__________________
Not all twins walk side by side,
Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤
MrsKepolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 23:01   #6992
Pa ima smisla od matere idiotkinje... Jabuka i stablo

Ontopicno me nervira diranje po trbuhu od random ljudi kad skuze da sam trudna
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 08:05   #6993
Blentava to čekam Još nitko to nije napravio, a ja se toga uzasavam. Sa malo ljudi me fizicki dodir ne uzasava
__________________
Not all twins walk side by side,
Sometimes one has wings to fly! ❤ ❤
MrsKepolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:30   #6994
I meni je to nocna mora.....bas to ne volim

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:00   #6995
Ja bas volim diranje trbuha.
Mene zivcira dok me smatraju invalidom. Nemoj usisavat, nemoj prozore prat, podove prat, nosit nesto.... ako je trudnoca uredna zasto ne?
To me izludjuje. Ispada da bi trebala samo lezat i spavat

I nisu mi jasni ljudi koji mi govore kako ce mi biti kad rodim, a zanemare da kraj mene sjedi kcer od 4 god?!?!?!

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:00   #6996
Ja bas volim diranje trbuha.
Mene zivcira dok me smatraju invalidom. Nemoj usisavat, nemoj prozore prat, podove prat, nosit nesto.... a moja trudnoca uredna
To me izludjuje. Ispada da bi trebala samo lezat i spavat

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:41   #6997
Quote:
ivika13 kaže: Pogledaj post
Ja bas volim diranje trbuha.
Mene zivcira dok me smatraju invalidom. Nemoj usisavat, nemoj prozore prat, podove prat, nosit nesto.... a moja trudnoca uredna
To me izludjuje. Ispada da bi trebala samo lezat i spavat

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
Ni meni ne smeta diranje trbuha. Doduse, nije se jos dogodilo da se bas skroz random osoba zaleti rukama na moj trbuh, ali stvarno me to ne smeta koliko sam mislila da hoce A ni ne desava se bas cesto, ljudi oko mene su dosta pristojni pa najcesce i pitaju.

Mene zivcira isticanje toga da porod boli. Kao, nemas ti pojma koje su to paklene muke, ohohouhuhu, svaka minuta ti je agonija, blatruc opcepoznate stvari, jadna ti blazena u svom neznanju

Ne ocekujem od poroda da bude setnja parkom i psihicki se pripremam na sve to, nema mi nazad i ne vidim poantu toga da umirem od straha da cu danima umirati od bolova i da ce biti najuzasniji horor svih vremena. Nit su svi ljudi gradjeni isto, niti imaju isti prag boli, niti je svaki porod isti. Toliko toga se moze isdogadjati da fakat mislim da nije zdravo za mene da paranoiziram oko najgoreg moguceg scenarija. A ovi komentatori kao da se svim silama trude da bas to postignu

Eto, to ne razumijem i strasno me zivcira.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:51   #6998
Ne znam cemu uvjeravanja kako porod boli. Pa niko nije pao s marsa da misla da skaklja.
A kako i sama kazes, svi podnosimo razlicito. Cisti primjer mi je kad pogledam svoje dvije sogorice koje su gradjene kao metle a rodile lako i jednostavno da mislim da lakse nemoze biti. Tako da uopce nema pravila.

Meni su fascicantni ljudi koji mi objasnjavaju kako je to kad beba dodje kuci, pa place, pa ne spava i svasta nesto, a ne vide da kraj mene sjedi kcer od 4 god :-)

Poslano sa mog LG-D505 koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 16:45   #6999
Uh, meni se poceo malo vidjeti trbuh sto je valjda pozivnica ljudima da mi ga diraju.
A ja zbilja ne volim kada me diraju nebliske osobe ni inace, a kamo li tek po trbuhu.
Ne zelim da mi to rade.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 17:51   #7000
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Uh, meni se poceo malo vidjeti trbuh sto je valjda pozivnica ljudima da mi ga diraju.
A ja zbilja ne volim kada me diraju nebliske osobe ni inace, a kamo li tek po trbuhu.
Ne zelim da mi to rade.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Nisam fizicki tip osobe i ne volim zadiranje u osobni prostor ni inace, a pogotovo sad. zivim u italiji. taf lak. cmacu i pipaju ko nespaseni.

I danas su me tri osobe zaslatale po trbuhu, znam ih iz vidjenja, ne znam im ime. Moja faca:



S druge strane ne smeta mi kad me se smatra invalidom, trudnoca jest drugo stanje i super ako netko ima energije kao i prije - ja nemam. Po kuci trenutno radim jako malo jer s posla dolazim u sedam navecer pa se barem doma odmorim.

Porod boli. Boli jebote. Pogle na temi trudnice zbor, sve do jedne placu kako su im porodi bili uzasni - ne. Boli, ali to je normalna fizioloska bol. Imam dojam da te babuskare sto plase rodilje porodom i onim sto slijedi poslije samo da bi sebi boostale ego. Evo moje iskustvo: Nakon poroda pomislila sam da bih sve mogla ispocetka samo da me puste da par sati odspavam. Klinjo je dojen pa je ipak poceo spavati cijelu noc sa deset dana sa vise nego dobrim prirastom tezine, porodiljni mi je bio kao godisnji. Nije toliko strasno. Stvarno. Da jest, ne bi se nitko odlucio na drugo, trece, cetvrto dijete...
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.