Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2016., 17:42   #21
Hvala cure na prijedlozima, budem svakako preko eBaya nešto naručila. Definitivno je isplativije.
Aria95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 22:08   #22
Ja sam više puta znala uzeti i preko Njuškala od jedne cure i došle bi mi u roku dana, pa ako ti je hitno možeš i tako, uvijek jeftinije od ljekarne...
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:00   #23
Meni je poslala jedna cura s foruma ali kako sam bila nestrpljiva a plodni dani samo što nisu krenuli, muž mi otišao u Špansko kod nekog tipa koji prodaje prek njuškala pa mi tamo uzeo još dodatno tih trakica, tako da ih sada bome imam
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 21:35   #24
Quote:
Aria95 kaže: Pogledaj post
Zanima me i da li plivadon za glavobolju moze imati kakav utjecaj na to? Hvala!
Ma ne vjerujem, pa to je obican antipiretik, znaci po sastavu slican lekadolu ili slicnom na bazi paracetamola. Ne moze ta tableta utjecati na ovulaciju.
Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post
muž mi otišao u Špansko kod nekog tipa koji prodaje prek njuškala pa mi tamo uzeo još dodatno tih trakica, tako da ih sada bome imam
hahaha kopipejstala sam ovo muzu i sad sav ponosan sece po stanu sto je sad "tip iz Spanskog"

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Ivy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:01   #25
Quote:
Ivy23 kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem, pa to je obican antipiretik, znaci po sastavu slican lekadolu ili slicnom na bazi paracetamola. Ne moze ta tableta utjecati na ovulaciju.
E super, hvala ti! Dugo sam već tražila bezuspješno tu informaciju. Pa sad sve znam . Hvala!
Aria95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2019., 01:44   #26
podizem temu

zadnja 3 mj koristim Mullerove ovulacijske testove i cine mi se dobri. no, jedna stvar me muci - u uputama pise da testna crtica mora biti jednaka ili jaca od kontrolne da bi se mogao utvrditi porast LH. s druge strane, za negativna rezultat pise "cak i ako je vidljiva slaba crtica nije poceo porast LH". nista se ne spominje za 'sivo podrucje' (ono izmedju slabe i jake)
naime, meni se dva puta dogodilo da bi mi testna crtica bila jaaakooo slicna kontrolnoj, mozda mrvicu slabija. znaci li to da je doslo do porasta LH ili bas mora biti jednaka kontrolnoj?
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.