Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 20:45   #221
bok cure

imam boju

pomogla mi je home made smjesa

koristila sam ju točno 4 puta i to na nekh 20 minuta sunčanja
boja mi je intenzivnija nego ikada
ne ljuštim se,niti mi je koža ispucana,baš suprotno lijepo je hidratizirana

uz to sam malo smjese stavljala i na kosu te mi je kosa posvijetlila 2 nijanse, što sam i htjela

sad za 5 dana nastavljam dalje sa smjesom
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 21:27   #222
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
Vidla sam neki dan na plazi curu full tamnu da se maze s nekom narancastom tekucinom (mislim da je ulje neko) ali u obicnoj bocici, i neki dan gledam In magazin i Jelena Bosancic se isto time mazala, mislim (u biti sigurna sam) da je to iz kucne radinosti , zna mozda neko sta je to i kako se radi?
Mozda je to maslinovo ulje,mrkva i orah,al ja sam radila tu smjesu i nije baš narancasta nego smeđa
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:47   #223
Quote:
crnka90 kaže: Pogledaj post
Mozda je to maslinovo ulje,mrkva i orah,al ja sam radila tu smjesu i nije baš narancasta nego smeđa
A neznam, to je bilo bas narancasto ko kora od bundeve
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 23:12   #224
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
A neznam, to je bilo bas narancasto ko kora od bundeve
Isto sam i ja vidjela kod neke zene, bilo je narančaste boje.. pomislila sam da nije kantarionovo ulje, čula sam da se i sa tim neki znaju mazat al nemam pojma kako ono izgleda
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 23:14   #225
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Isto sam i ja vidjela kod neke zene, bilo je narančaste boje.. pomislila sam da nije kantarionovo ulje, čula sam da se i sa tim neki znaju mazat al nemam pojma kako ono izgleda
Kantarion nije narančast nego crvenkast
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 10:40   #226
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Isto sam i ja vidjela kod neke zene, bilo je narančaste boje.. pomislila sam da nije kantarionovo ulje, čula sam da se i sa tim neki znaju mazat al nemam pojma kako ono izgleda
e bas malo guglam i mislim da je to to, bar po boji, jer kad je u boci ulje je narandasto-crveno, al kad se izlije u ruku je narancasto, vise orange....
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:18   #227
jel se moze onaj lerbolario pekmez koristiti i za solarij? jel ima učinka?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:06   #228
Ove godine probala sam nešto novo bar za mene i oduševila se totalno! Kako nisam kupila lerbolarijev maslac, a mama zaboravila napraviti smjesu od oraha i maslinovog ulja, jedna ženica mi je dala recept i kada sam to probala mislim da u životu nikad nisam bila tamnija! Ova stvar je definitivno najbolja (po meni) za tamnjenje koju sam probala do sada s tim da sam izbjegavala sunce od 12 sati pa sve do 16:30 h tako otprilike i prije toga tjedan dana sam se mazala samo faktorom 20, onda možda 3 dana Evelin akceleratorom i onda tim uljem! Radi se o Johnson & Johnson baby ulje aloe vera (zeleni čep) uglavnom nakon izlaska iz vode malu količinu nanesem-utrljam u mokru kožu i ništa, sunčam se dok se ne upije ili ako mi dosadi odem bućnem se da mi se koliko toliko makne s tijela! Vjerovali ili ne, od toga se crni kao ludo! Ja nisam mogla vjerovati da to ima takav učinak dok se nisam sama uvjerila! Naravno onaj tko ga koristi odmah može samo pokupiti teške opekline i zaboraviti na sunčanje, ali kada se uhvati koliko toliko neka bojica i onda krene s ovim uljem stvarno se dobije odlična boja! Svakako preporučujem! Ja ga čak i sada nakon povratka s mora, koristim prilikom tuširanja zbog isušenosti kože i divan je za tu svrhu!
evo i sličice:
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:15   #229
Dandy idem ponovo na more za par dana i koristit ću to

cure mogle bi postati slike,da vidimo koliko jaka je ta boja zapravo
evo ja ću prva - 10 dana na moru + home made smjesa = moja noga
(slikano je po noći pa je boja naravno tamnija nego po danu)



p.s bez photoshopa molim




Zadnje uređivanje EllaVanSaar : 14.08.2010. at 13:24.
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:20   #230
Čim natjeram sestru da mi slika noge postat ću pa da vidite kako je s uljem ispalo! Ja sam oduševljena!
edit, evo slike, slikano je po danu, 19 dana mora, baby ulje, nema fotošopa što se i vidi iz priloženog

Zadnje uređivanje Dandy_080 : 14.08.2010. at 13:31.
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:26   #231
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Čim natjeram sestru da mi slika noge postat ću pa da vidite kako je s uljem ispalo! Ja sam oduševljena!
pa to možeš i sama nije potrebna cijela noga ili tijelo,samo fotkaš recimo ramena ili trbuh ili dio noge

ajd,baš me zanima
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 17:32   #232
ajme cure kako ste crne!! i koje noge blago vama! mislim i ja bi bila da sma se suncala a ne dizala u 4 popodne i odmah u huku isla! ali iduce godine cu se trackat s tim kremama i smjesama i suncat se doma na balkonu .
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 18:08   #233
Isss, jos jedno otkrice
Ulje je ocito fenomenalno, morat cu ga kupiti

Poslikat cu i ja svoju bojicu, al vam ne konkuriram baš
No zadovoljna sam, jer obicno mi noge uvijek ostanu svijetlije ko da sunca nisu vidle - a ove godine su čak primile donekle finu bojicu
Ne moram ni rec da sam bila bijela uff.. solarij ne konzumiram, a lani sam bila na moru al sam volontirala sa jednom grupom djece - pa se nisam stigla pošteno ni okupat a kamoli posunčati..
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 18:55   #234
Ajme 19 dana mora.......... ja ne izdržim niti 7 dana!!!
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 19:15   #235
Ja sam otišla na more blijeda, bijela kao sir, u solarij ne idem, jedino ponekad sam znala kod kuće se sunčati prije mora, međutim ove godine nikako nisam stigla, tako da sam ošla "nepripremljena" a svejedno sam ugrabila divnu boju! Kažem vam, tamnija sam nego ikad... Meni noge jako brzo tamne, a najslabije vrat i lice, ali bome s ovim uljem sam i to dotjerala u red! Sretno vam bilo i da sve dobijete boju kakvu same želite!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 21:15   #236
Bome da, super si ulovila boju..
Morat cu to isprobat nagodinu

Ja se prvih tjedan dana nisam ni sunčala, samo se mazala visokim faktorom a i dolazili smo kasnije na plazu - oko 15-16h..pa bi se okupala i trčala pod suncobran i do 17h bila pod njim
Bilo je jedno 6 dana sve zajedno da uopce sunca nisam vidla, vrijeme se pogrošalo + dva dana nam se nije dalo ic na more..
Tako da sam zapravo najvise 7-8 dana provela na suncu, i sunčala se po 30-60min.. Koža mi nije suha, niti se nije ljuštila tako da sam zadovoljna

Ovo je slikano pred kraj ljetovanja, namazana hidratantnim losionom nakon tuširanja.


A ovo je danas uslikano, sa tim da je blic malo posvijetlio natkoljenice:




Usporedbe radi, ovako svijetla sam bila prije mora.. noge jos i svijetlije

Zadnje uređivanje Good evil : 14.08.2010. at 21:20.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 11:22   #237
Good evil odlično si ti i dobila boju kakva si bila bijela! Takva sam i ja bila!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 12:38   #238
Dandy super boja
samo jedno pitanje - samo ulje na koži pod viskom temperaturom zna imat takav učinak da se koža počne ljuštiti nakon određenog vremena? jel kod tebe počeo taj proces? jel ti koža zategnuta?

Good Evil također dobra


meni jedino lice šteka budući da smjesa izaziva bijele prišteve,nisam mazale lice (mazala sam ga samo sa Evelina 20spf kremom)..tako da mi lice zaostaje od tijela

imate kakav savjet?
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 22:54   #239
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
Dandy super boja
samo jedno pitanje - samo ulje na koži pod viskom temperaturom zna imat takav učinak da se koža počne ljuštiti nakon određenog vremena? jel kod tebe počeo taj proces? jel ti koža zategnuta?
Hvala!
Koža mi nije zategnuta, ali mi se ljušti samo jedan djelić na nozi, točnije visoko na bedru, ali to sam ja kriva jer se jednom nisam namazala, mislila sam da sunce nije jako i baš mi je uhvatilo samo taj jedan djelićak, ostalo je super, bar za sada Isto tako mislim da ni jednom kremom neću moći zadržati/produljiti ovu boju koju sada imam, svjesna sam da je par mjeseci tu i onda polako baj-baj...
Tako mi je uvijek bilo, tako da ne žalim kad se krene skidati i ljuštiti, nek ide šta joj mogu!

edit: i meni je problem lice, uvijek je bijelo i nikako mi nije tamnilo, ali zadnja dva dana sam se odvažila i stavila sam ulje i na lice i onda mi je polako počelo primati boju! Samo pazi da ne izgoriš!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:00   #240
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Ove godine probala sam nešto novo bar za mene i oduševila se totalno! Kako nisam kupila lerbolarijev maslac, a mama zaboravila napraviti smjesu od oraha i maslinovog ulja, jedna ženica mi je dala recept i kada sam to probala mislim da u životu nikad nisam bila tamnija! Ova stvar je definitivno najbolja (po meni) za tamnjenje koju sam probala do sada s tim da sam izbjegavala sunce od 12 sati pa sve do 16:30 h tako otprilike i prije toga tjedan dana sam se mazala samo faktorom 20, onda možda 3 dana Evelin akceleratorom i onda tim uljem! Radi se o Johnson & Johnson baby ulje aloe vera (zeleni čep) uglavnom nakon izlaska iz vode malu količinu nanesem-utrljam u mokru kožu i ništa, sunčam se dok se ne upije ili ako mi dosadi odem bućnem se da mi se koliko toliko makne s tijela! Vjerovali ili ne, od toga se crni kao ludo! Ja nisam mogla vjerovati da to ima takav učinak dok se nisam sama uvjerila! Naravno onaj tko ga koristi odmah može samo pokupiti teške opekline i zaboraviti na sunčanje, ali kada se uhvati koliko toliko neka bojica i onda krene s ovim uljem stvarno se dobije odlična boja! Svakako preporučujem! Ja ga čak i sada nakon povratka s mora, koristim prilikom tuširanja zbog isušenosti kože i divan je za tu svrhu!
evo i sličice:
misliš li da bi bilo koje baby ulje imalo isti učinak? ja imam neko niveino,pa rekoh,da isprobam...
lady_vamp88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.