Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2007., 00:03   #101
govorim ako postane gadno, ako ljudi vele da ne mogu sami odlucit i rjesit to.
ja fala bogu nisam takva, i nadam se necu nikad bit takva.

uvijek volim na kraju svega reci: nikad ne reci nikad

P.S-e da,lose je proslo izvlacenje
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Old 24.12.2007., 00:12   #102
uf pas mu mater eto ti kad nemaš sreće valjda smo ga urekli nije valjda strašno, snaći ćeš se?siroče moje, a toliki entuzijazam
fukmondo is offline  
Old 24.12.2007., 00:27   #103
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Eto razgovarali smo o svemu... i što da velim... oboje smo zaglibili, i ne znamo što da radimo...
A jel nikad nisi pomislio da joj se svidio onaj GOSPODIN u tebi... barbica koji ima puno parica... mozda cura samo puca na visoko a godi joj sto si se ti zaljubio... i onda ti se negdje potajno smije sa zeljom da ju ispod bora, u vasem uredu, doceka kljuc od novog auto.
Ne pricam bedastoce- imam primjer- i to nekadasnja prijateljica...

Gluma dragi, gluma nekad zna biti toliko stvarna da nikad ne bi niti pomislio da je nestvarna...

Mislim da ti se NIKAKO ne isplati riskirati cijeli svoj zivot zbog toga... mozda jedan dan dospijes i u "novine" (mislim javno, nije bitno na koji nacin)- ode ugled, obitelj, zena, a najgore od svega- ode zena.... Malo me rastuzila tvoja recenica- MISLIM DA BI S NJOM PUNO BOLJE FUNKCIONIRAO, ALI ONA JE PREMLADA. Kako to uopce mozes i pomisliti nakon sto ti dijete spava nevino i sanja sretan Bozic uz svoje roditelje. Kako to mozes sebi i zamisliti kad ti zena, zena koja te voli, lezi u krevetu cekajuci da se ti vratis s posla... STRASNO! Nikad to ne bi mogla... kazu da nikad nesmijes reci nikad... ali ja sam sigurna u to.

Ocito je- NE VOLIS SVOJU ZENU DOVOLJNO! Jer da ju volis, nitko ti drugi ne bi bio potreban... Ali, i za to postoji lijek- RAZVOD. Bolje to, nego prevara... UZAS!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 24.12.2007., 01:18   #104
Dobro sad ovo previse je osuda ovdje. Svakome se moze dogoditi sto i njemu, covjek se zatelebo malo. Znam kakav je to gadan osjecaj.

Ne jednom su mi se svidjeli ozenjeni muskarci ali nakon sto sam se jednom gadno opekla, u meni je nastala blokada. Svaki put kad vidim, sretnem muskarca koji mi je strasno privlacan i znam da je ozenjen, to je kod mene end of the story.....takva mi je moc samokontrole uslijed gadnog iskustva.

E sad u tvojoj situaciji ne znam sto bih....mislim da bih dobro preispitala osjecaje prema zeni.....kao prvo. Ti si jos mlad covjek i nije te tesko za razumjeti. Godine razlike i nisu tako strasne izmedju tebe i djevojke, pogtovo sto je ona zensko.
Preispitala bih i sto osjecam prema djevojci....da li je to nesto prolazno uslijed monotonije svakodnevice, sto nam se svima tako cesto dogadja ili je nesto vise i dublje u pitanju......

Porazgovaraj dobro prvo sam sa sobom a potom i sa zenom i djevojkom....i da ako se ti i studentica na neko vrijeme razdvojite to je svakako pozitivno jer cete tada vidjeti da li je to nesto postojanije i trajnije ili samo prolazna zanesenost. Ako i nakon duljeg ne vidjanja ne mozete izbiti jedno drugo iz glave , mislim da tu ima nesto.

Vidim da si ti ipak karakter ali i samo covjek sa svim slabostima i vrlinama jer se preispitujes, i nije ti svejedno i nisi jos otisao u krevet s malom.To cijenim kod tebe ali osjecaje i strasti je vrlo tesko kontrolirati i tu nije nikoga za kriviti. Mozda ako odes u krevet s njom ces se ispuhati i isprazniti i neces vise biti ""zaljubljen"" a mozda zaglibite oboje jos dublje....cak je vjerojatnije da ce se ona zaljubiti tada jos vise u tebe nego ti u nju pogotovoo ako vam sex bude odlican.

Ovo je sad hiljadu hipoteza ali mislim da je najvaznije da se odvojite na neko vrijeme i dobro preispitate svoje osjecaje....i prema jedno drugom i prema svojim partnerima.



PS Evo zasto sam pristalica kasnije zenidbe , ulaska u brak.....sa godinama ako covjek ili zena prodju svoje, ispusu se , prodju kroz vrtloge strasti i zaljubljivanja , manje je vjerojatno da dodje do takvih incidenata u zrelijoj dobi...mada nikad reci nikad.
tince is offline  
Old 03.01.2008., 01:07   #105
Ne možemo uspoređivato ljubav ili zaljubljenost sa erekcijom koju može ostvarit gledajući i Rebecu Linares. Pa opet neće s njom prevarit ženu.
zlato gogino is offline  
Old 03.01.2008., 03:37   #106
Suhi je to majstorski slozio...poslusaj njega a nek te ne pece savjest zbog zene jer je i sama,kako kazes,napravila malu greskicu u proslosti....deri buraz
PilotInstruktor is offline  
Old 03.01.2008., 04:49   #107
Ma udri miško!
Radi toga se živi!!!
Takva kemija ti se dogodi jednom u deset godina i bio bi lud da ne probaš!

Ne govorim ti da mrdaš sve šta se kreće, ali ako je tako kako si napisao ,ja to nebi propustio!

Imam frenda u potpuno istoj situaciji (ali doslovno istoj) i zadnjih godinu dana koliko to traje čovjek je dobio volju za životom.

Začini si malo život!
mamuza is offline  
Old 03.01.2008., 05:04   #108
Quote:
owly kaže: Pogledaj post
... ako ništa drugo bude mi bar malo ego porastao - sad kad znam da i sa 35 mogu zapalit dvadesetogodišnjakinju
isuse! jesi ti 35 going on 55 kad tako govoris? Matori!

A mozda samo fantaziras da se curka zaljubila u tebe, hello! Ne parish bas kao neki zapaljujuci tip...
Grazia is offline  
Old 03.01.2008., 05:42   #109
Quote:
mamuza kaže: Pogledaj post
Ma udri miško!
Radi toga se živi!!!
Takva kemija ti se dogodi jednom u deset godina i bio bi lud da ne probaš!

Ne govorim ti da mrdaš sve šta se kreće, ali ako je tako kako si napisao ,ja to nebi propustio!

Imam frenda u potpuno istoj situaciji (ali doslovno istoj) i zadnjih godinu dana koliko to traje čovjek je dobio volju za životom.

Začini si malo život!
Ma daaj! Zena je lijepa i iskusna lol, i skuzit ce o cemu se radi, pa ce dobit nogu.

A i od ambiciozne studentkinje na kraju. No happy ending here mejt...( posao necu ni spominjat...)
Grazia is offline  
Old 03.01.2008., 06:26   #110
cekaj, a zakaj ti nju ne puknes? bolje da se kresnete nego da zivis sa leptiricima u trbuhu i da mastas kako bi imao savrsen zivot sa studenticom. vjerojatno ce vam sex biti prosjecan, nista posebno, jer ste oboje nabildali ocekivanja i to ce se u trenu zavrsiti.
ti ces opet biti posvecen svojoj super zeni i klinki, savrsenom poslu i managerskoj poziciji.
i u 35-toj svjestan da mozes zapaliti studenticu.
dove_zena is offline  
Old 03.01.2008., 09:17   #111
Mazni to, dok još možeš. Ajmo lipi, što se čeka.
Krle is offline  
Old 03.01.2008., 11:48   #112
bježi što dalje od takve, ako je opališ puno je veća šansa da će ona zagristi jače od tebe i sigurno će ti pokušati razjebati brak. ona ima tek 22 godine
pa je još mogu razumjeti, ali ti bi s 35 ipak trebao biti malo pametniji da znaš kako to sigurno neće ostati samo na jednoj jebačini kad je takva kemija prisutna kod oboje.
ona nije u braku, nema djece i sutra može napustiti dečka. ti nemaš tako lagan izbor, a znaš da će te eventualna kriva odluka vrlo skupo stajati.
__________________
"Tko trazi cilj, ostat ce prazan kad ga dosegne. Tko pak nadje put, cilj ce uvijek nositi u sebi." Nejc Zaplotnik (1952 – 1983)
Marsay is offline  
Old 06.01.2008., 12:08   #113
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
Ma daaj! Zena je lijepa i iskusna lol, i skuzit ce o cemu se radi, pa ce dobit nogu.

A i od ambiciozne studentkinje na kraju. No happy ending here mejt...( posao necu ni spominjat...)
Koliko sam skužio, žena mu je već prije imala izlet preko kojeg je prešao.
Tako da ima jokera u rukavu i nemožeš se pozivati na nju kao moralnu vertikalu!
mamuza is offline  
Old 08.01.2008., 11:57   #114
ajde owly javi se, jel ima što novog?
__________________
"Tko trazi cilj, ostat ce prazan kad ga dosegne. Tko pak nadje put, cilj ce uvijek nositi u sebi." Nejc Zaplotnik (1952 – 1983)
Marsay is offline  
Old 08.01.2008., 12:25   #115
na godisnjem je covjek....
miss blondie is offline  
Old 08.01.2008., 14:33   #116
ja ne znam šta se ovdje uopće razmišlja, treba tu trebicu dobro poševit pa ako mu se svidi ima malo slatkoga sa strane, nema tu ništa loše
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Old 08.01.2008., 14:58   #117
Thumbs up

Quote:
owly kaže: Pogledaj post
Moram ovo nekome reći, ili napisati... jer ću poludjeti!

Sa svojih 35g imam dobar posao, dobru plaću, stan, auto, lijepu ženu i s njom, predivnu petogodišnju curicu.

Tek sad kad pogledam što sam napisao vidim da mi baš ništa u životu ne fali...

Volim posao koji radim, na dosta sam visokoj poziciji, i moglo bi se reći ponekad workoholic...

I onda se dogodilo ono što nikad nisam mislio da će mi se dogodit...

Došla je kao studentica na praksu... u tih mjesec dana polako smo se zaljubljivali jedno u drugo... zanimljivo da su svi oko nas to prije primjetili nego nas dvoje...

I onda počinju problemi... ja sam star 35 a ona 22.... nemamo nikakvu budućnost (ili?!)...
Osim toga ja imam sređen život i ona se užasno boji da bi je se primila etiketa "rasturačice" brakova. A uz to ima i dečka... već 5 godina...

Na poslu stvari koje radimo zajedno redovito završavaju prepune grešaka, nemogu se koncentrirati na ništa... na kompu kliknem i ne znam u kojem sam folderu...

Ej, ljudi ne znam što da radim!!!! Ona je na praksi do 20.1. i ne znam što napraviti... več je predložila da prekine praksu jer bude mi uništila položaj na poslu i brak...

Mislim, ej, da mi je neko rekao da će mi se to dogoditi reako bih nu da je budala i da ja "nisam takav" ali tu jednostavno nema pomoći, srce će mi izletjet van a glava eksplodirati...

ŠTO DA RADIM?!?!?!?!?

POMOĆ!!!!
Sve mi je jasno, u takvim sam situacijama bio nebrojeno puta Sretno (sad bu se neko iher zacudil) sam ozenjen i imam dvoje prekrasne (odrasle) djece i zenu koju volim. Ali, uvijek sam mislio kurcem i do sad sam odlicno prolazio. Imao sam mnostvo ljubavnica (posevil sam sve njene prihateljice) i svaka je ulazila u nasu vezu siroko otvorenim ocima-NIKADA nije dosao u pitanje moj ili njihov brak jer smo tu vezu iskljucivo baziranu na seks odrzavali diskretno i svaka je ta veza trajala dok se nismo zasitili jedno drugoga. I ostajali smo dobri prijatelji Seks u braku stima, sevimo se par puta tjedno i NIKADA nisam niti jednoj ljubavnici lagao o mojoj bracnoj vezi niti sam joj obecavao bilo kakvu buducnost-jedino sto zahtijevam je diskrecija i jasno osobna higijena. Moj savjet je zato-voli i sevi i dalje svoju zenu a praktikantici predlozi dobru jebacinu i kad ste se posevili pedesetak puta bus videl da je vredilo ostati sa svojom zenom a i njoj sa svojim deckom. Vuk sit i koza cijela
Jer, ako ti mislis da je ona (praktikantica) nekaj drugo, onda si se grdo zajebal jer nakon par godina opet bu sve po starom, dosla bu neka nova praktikantica i opet bus u dilemi KUZIS stari moj? GOOD LUCK
maleskorpion is offline  
Old 08.01.2008., 17:10   #118
ili je izbjegavaj i prestani se ponašati ko balavi , neodgovorni slinavac , ili samo izvoli i UPROPASTI SI ŽIVOT!!
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Old 08.01.2008., 17:22   #119
Quote:
maleskorpion kaže: Pogledaj post
Sve mi je jasno, u takvim sam situacijama bio nebrojeno puta Sretno (sad bu se neko iher zacudil) sam ozenjen i imam dvoje prekrasne (odrasle) djece i zenu koju volim. Ali, uvijek sam mislio kurcem i do sad sam odlicno prolazio. Imao sam mnostvo ljubavnica (posevil sam sve njene prihateljice) i svaka je ulazila u nasu vezu siroko otvorenim ocima-NIKADA nije dosao u pitanje moj ili njihov brak jer smo tu vezu iskljucivo baziranu na seks odrzavali diskretno i svaka je ta veza trajala dok se nismo zasitili jedno drugoga. I ostajali smo dobri prijatelji Seks u braku stima, sevimo se par puta tjedno i NIKADA nisam niti jednoj ljubavnici lagao o mojoj bracnoj vezi niti sam joj obecavao bilo kakvu buducnost-jedino sto zahtijevam je diskrecija i jasno osobna higijena. Moj savjet je zato-voli i sevi i dalje svoju zenu a praktikantici predlozi dobru jebacinu i kad ste se posevili pedesetak puta bus videl da je vredilo ostati sa svojom zenom a i njoj sa svojim deckom. Vuk sit i koza cijela
Jer, ako ti mislis da je ona (praktikantica) nekaj drugo, onda si se grdo zajebal jer nakon par godina opet bu sve po starom, dosla bu neka nova praktikantica i opet bus u dilemi KUZIS stari moj? GOOD LUCK

jebote .. svasta dise nas zrak ..saucesce zeni u svakom slucaju
zlatna is offline  
Old 09.01.2008., 02:01   #120
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
jebote .. svasta dise nas zrak ..saucesce zeni u svakom slucaju
Njegovoj? Zasto ak nis nezna? Moja je jednom rekla "Ono kaj neznam, ne boli me" I to je vrlo pametno od nje. A i ti cini mi se dises nas zrak cccc ili si morti punoglavac
maleskorpion is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger