Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 18:19   #61
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
"Normalnim" ljudima bi to tako trebalo biti. Ali ja znam dosta ljudi kojima to nije tako nego obrnuto! Dakle kad osoba izjavi ljubav drugoj osobi, ova se ohladi u času! Zasto je to tako, meni je potpuno neshvatljivo!
meni se čini da takvi ljudi dovoljno ne cijene sami sebe
već više osjećaju neš u stilu... on mene voli
o bože budale... što će mi netko tko je tako jadan i misli da me voli
i još mislim da takve osobe ljubav doživljavaju kao nečiju slabost
jer dok god ih netko prži na laganoj vatrici to im je izazov i prilika da se dokazuju kako nešto vrijede

a ovako kad im netko izjavi ljubav... to je poput bitke u kojoj je 'neprijatelj' već na početku odustao od borbe
ne žele da ih netko prihvati... već osvaja
oblak is offline  
Old 07.01.2008., 22:36   #62
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
Mislim da ljubav potiče ljubav. Nije uvijek slučaj, ali meni se to desilo.
Ušla sam u jednu vezu, nisam ga voljela. Tek nakon njegovog dugog strpljenja, pažnje, ljubavi sam ga zavoljela.
isto se dogodilo i meni, zavoljela sam ga jer je on volio mene unatoč svim mojim manama i svim mojim sabotiranjima te ljubavi. kaj god ja radila on me i dalje volio a sama činjenica da on mene voli potpuno ogoljenu i punu mušica, takvu kakva jesam, je samo produbljivala moju ljubav prema njemu.

i sad kad objektivno mogu izvana pogledati neke stvari, zaključujem da sam voljela i patila za nekim samo dok sam bila pod utiskom da taj netko još uvijek voli mene. onog trena kad sam postala svjesna da ta osoba mene više ne voli i moje srce se ispraznilo.

spoznaja da ne možemo dobiti ono što možemo dati hladi bolje od hladnog tuša.
Žulaj is offline  
Old 08.01.2008., 23:50   #63
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Da li volite jače jer znate da ste voljeni?
Volila sam i kad nisam bila voljena iako je sasvim normalno da ljubav raste ako je nešto potiče.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 09.01.2008., 01:34   #64
ja kad volim, uopce me na neki nacin ne zanima kakvi su osjecaju druge strane. ne moze utjecati na mene ni ljubav ni antipatija te osobe.
ako volim, onda volim jebiga.
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Old 09.01.2008., 10:04   #65
Quote:
amy-lee**** kaže: Pogledaj post
ja kad volim, uopce me na neki nacin ne zanima kakvi su osjecaju druge strane. ne moze utjecati na mene ni ljubav ni antipatija te osobe.
ako volim, onda volim jebiga.

To nije ljubav, to je zaljubljenost
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Old 09.01.2008., 13:06   #66
Quote:
AlBali kaže: Pogledaj post
To nije ljubav, to je zaljubljenost
Da, tako je, to je zaljubljenost a ne ljubav jer ti nije bitno šta druga strana osjeća prema tebi, ti si zaljubljen i tebi je lijepo, lebdiš- sebičan osjećaj A biti s nekim tko ti ne uzvraća ljubav je sasvim pogrešno!
Tanja_28 is offline  
Old 09.01.2008., 13:48   #67
Quote:
Tanja_28 kaže: Pogledaj post
Da, tako je, to je zaljubljenost a ne ljubav jer ti nije bitno šta druga strana osjeća prema tebi, ti si zaljubljen i tebi je lijepo, lebdiš- sebičan osjećaj A biti s nekim tko ti ne uzvraća ljubav je sasvim pogrešno!
nisam bas mislila biti s nekim u vezi tko me ne voli. kad sam rekla da ne moze utjecati na mene to jel me voli ili ne, mislila sam na to ako me doticna osoba ne voli, ne mogu ja sad sebi reci on mene ne voli, necu ni ja njega voljeti. i onda odjednom ga prestanem voljeti. on ipak ostaje u meni.
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Old 09.01.2008., 14:00   #68
voljela sam neke osobe..bila zaljubljena..iako mi to nije bilo jednako uzvraceno..
voljeli su i mene.iako im ja nisam to mogla vratiti..
takav je zivot!

aa katakad ako si u vezi..ako si ti taj koji daje vise..katakad se onda vise trudimo..jer nekako borimo se za tu..i vise cjenimo.nego onda kada nam je sve prosuto na pladnju.
Brinettaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger