Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 04:42   #121
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
Ziher nemaš curu jer ne znaš organizirat parenje tjedan dana unaprijed
parenje me nekako asocira na čisto održavanje vrste....

i nemam curu....

kad skupim para ću je imat
6ar is offline  
Old 08.01.2008., 04:44   #122
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
parenje me nekako asocira na čisto održavanje vrste....(
Pa nemoš radit stvari kad hoćeš i iz vlastitog gušta, bez konkretizirane dobiti i rezultata, treba prioritete posložit u životu

I nadam se da radiš i svu zaradu spremaš sa strane da možeš curi kupit mobitel koji ćeš dirat
keana is offline  
Old 08.01.2008., 04:51   #123
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
Pa nemoš radit stvari kad hoćeš i iz vlastitog gušta, bez konkretizirane dobiti i rezultata, treba prioritete posložit u životu

I nadam se da radiš i svu zaradu spremaš sa strane da može curi kupit mobitel koji ćeš dirat
....

konkretizirana dobit, u mom slučaju je dobar spavanac nakon seksića........

a nakon takvog bijednog seksića što joj ga pružam, uvijek me moli da ostavim svoj mobitel kod nje, jer njen nema vibraciju.....
i tako ona zabije mobitel u picu a ja se zovem na mobitel....pa bar da nekako sazna da orgazam nije ni mit ni legenda.....i da to što prijateljice pričaju zapravo postoji

e da !! i obeća mi svaki put da neće čitat poruke...
6ar is offline  
Old 08.01.2008., 04:55   #124
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
e da !! i obeća mi svaki put da neće čitat poruke...
keana is offline  
Old 08.01.2008., 04:59   #125
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
nije smiješno......

ne tjeraj me da otvorim topic o tome.....
6ar is offline  
Old 08.01.2008., 15:46   #126
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
parenje me nekako asocira na čisto održavanje vrste....

i nemam curu....

kad skupim para ću je imat
AAAA ne valjda?! Sta ce ti pare... bitno je unutarnje bogatsvto... parama mozes kupiti stan, ali ne i srecu, ljubav, dobrotu...

Hvala na lijepom postu za mene... i ti si meni super!

__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 15:47   #127
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
....

konkretizirana dobit, u mom slučaju je dobar spavanac nakon seksića........

a nakon takvog bijednog seksića što joj ga pružam, uvijek me moli da ostavim svoj mobitel kod nje, jer njen nema vibraciju.....
i tako ona zabije mobitel u picu a ja se zovem na mobitel....pa bar da nekako sazna da orgazam nije ni mit ni legenda.....i da to što prijateljice pričaju zapravo postoji

e da !! i obeća mi svaki put da neće čitat poruke...

OSTADOH BEZ KOMENTARA...
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 22:00   #128
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
ako ti je stalo do te veze, nemoj to radit

moraš shvatit da cura ima svoj mali svijet u kojem se svi grle, i vole- ali na prijateljski način...

__________________
Sreća je izbor
leesha is offline  
Old 09.01.2008., 14:15   #129
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedno pitanje za sve cure i decke ..
Problem je ovako imam curu vec neko duze ili krace vrijeme oko 6 mjeseci ... i volim tu curu , ali curu najvise voli izlazit sa prijateljicama van grlit se s drugim deckima to je njoj "normalno " citiram i tako smtram kada popije da se slabo za kontrolirat i takve stvari s druge strane kada je sa mnom drzi do mene i jako me cijeni ...
E sada pitanje za vas : Htjeo bi postić da joj napravim malu spaćku ili tj. provjeru neznam kako preko mobitela i nekako da to zaista dokažem
sam sebi da joj je stalno zaista ako me razumijete ...
Pa ako neko ima nešto pametno nek kaže ?

Hvala unaprijed Mladen...

a joj... da mene momak vidi vanka mislim da bi me napucao... al to je tako bezveze, zafrkancija, grljakanje s prijateljima, meni je to normalno i sto se mene tice za sve muskarce sam zauzeta i oduzeta. al on to garant ne bi tako shvatio... pa ono, umjesto da glumis detektiva, probaj malo sagledat stvari s te strane, a ako te vara vec ces saznat nekako...uglavnom, chill out!
stellaa0407 is offline  
Old 09.01.2008., 15:02   #130
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedno pitanje za sve cure i decke ..
Problem je ovako imam curu vec neko duze ili krace vrijeme oko 6 mjeseci ... i volim tu curu , ali curu najvise voli izlazit sa prijateljicama van grlit se s drugim deckima to je njoj "normalno " citiram i tako smtram kada popije da se slabo za kontrolirat i takve stvari s druge strane kada je sa mnom drzi do mene i jako me cijeni ...
E sada pitanje za vas : Htjeo bi postić da joj napravim malu spaćku ili tj. provjeru neznam kako preko mobitela i nekako da to zaista dokažem
sam sebi da joj je stalno zaista ako me razumijete ...
Pa ako neko ima nešto pametno nek kaže ?

Hvala unaprijed Mladen...
joj to smo priajteljice i ja uvijek radile kad smo jos bile u tim ludim godinama..
ako te to zadovoljava..i ako ce to ublaziti tvoju nedigurnost ili napokon ti otvoriti oci.napravi to..
e i ad 6 mjeseci nije puno..bar meni nije..
Brinettaa is offline  
Old 09.01.2008., 15:05   #131
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedno pitanje za sve cure i decke ..
Problem je ovako imam curu vec neko duze ili krace vrijeme oko 6 mjeseci ... i volim tu curu , ali curu najvise voli izlazit sa prijateljicama van grlit se s drugim deckima to je njoj "normalno " citiram i tako smtram kada popije da se slabo za kontrolirat i takve stvari s druge strane kada je sa mnom drzi do mene i jako me cijeni ...
E sada pitanje za vas : Htjeo bi postić da joj napravim malu spaćku ili tj. provjeru neznam kako preko mobitela i nekako da to zaista dokažem
sam sebi da joj je stalno zaista ako me razumijete ...
Pa ako neko ima nešto pametno nek kaže ?

Hvala unaprijed Mladen...
ne razumijemo
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.01.2008., 15:07   #132
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ne razumijemo

Jasno i glasno- supericka!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 09.01.2008., 15:44   #133
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedno pitanje za sve cure i decke ..
Problem je ovako imam curu vec neko duze ili krace vrijeme oko 6 mjeseci ... i volim tu curu , ali curu najvise voli izlazit sa prijateljicama van grlit se s drugim deckima to je njoj "normalno " citiram i tako smtram kada popije da se slabo za kontrolirat i takve stvari s druge strane kada je sa mnom drzi do mene i jako me cijeni ...
E sada pitanje za vas : Htjeo bi postić da joj napravim malu spaćku ili tj. provjeru neznam kako preko mobitela i nekako da to zaista dokažem
sam sebi da joj je stalno zaista ako me razumijete ...
Pa ako neko ima nešto pametno nek kaže ?

Hvala unaprijed Mladen...
A čuj da joj nije stalo nebi ni bila stobom 6 mjeseci..
A što se tiće grljenja s drugim dečkima, PA ŠTA ONDA??
Ja sad da imam dečka rekla bi mu il mi nečeš srat zato što imam i muške prijatelje ili noga..
Neke se cure jednostavno vole puno grliti..

Al spačke joj nemoj radit.
Ne želiš to ni njoj ni sebi..tak da ak ti to toliko smeta da joj lijepo objasniš neg da joj mutiš nešto iza leđa..
__________________
mislim da je misliti drek znati
b@b@rog@ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger