Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 20:46   #101
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
pa da , muski su postali pederi jer se boje zena koje bivaju sve agresivnije! a zenske su postale lezbe jer su svi muski postali pederi!
rofl lmao
moram priznat da sam jako odusevljena muskim gledistem, sto zele bit "lovina"
(osobno volim i ja...al nekad dop_zdi cekat...ko npr sad sto mi se dogadja)
mala_biba is offline  
Old 09.01.2008., 22:00   #102
Quote:
mudroslovka kaže: Pogledaj post
Bok, nova sam na forumu i imam jedno pitanje koje me baš muči, a evo sreća da postoji forum pa da ga mogu postaviti i čuti vaša mišljenja.

Radi se o ovome: tipično je za muškarce da uživaju biti u ulozi lovca prilikom osvajanja žene, npr. vole da oni vode igru upucavanja, zavođenja itd.
Zanima me da li volite kada žena preuzme tu ulogu ili se onda osjećate kao lovina pa se bolje dat u bijeg.
Mislim, da li vam je to odbojno kada žena prva krene i sve je u njenom vodstvu?
Hvala na odgovorima.
muškarci su lovina i toga su svjesni, sve te lakrdije i udvaranj ja folklor koji očito odgovara ženama ,žene biraju i odlučuju, muškarci su samo sirova snaga
_________
po ko zna koji put: mužijacima nedostaje par deci krvi
mazgov is offline  
Old 10.01.2008., 11:03   #103
@kiki riki budi moja lovina
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 10.01.2008., 12:39   #104
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
sad ce te kiki naucit nesto. davanje znakova se ne odnosi na signaliziranje prometnim znakovima muskarcu(pa niste toliko glupi) vec o davanju do znanja nekome da ti se upravo on svidja! ako se ti meni svidjas cika, ja se tebi malo nasmijem, ti gledas(ne kontas), onda ti pocnem davati druge znakove poput dodira, ako ni onda ne skontas, nabeljim ti se, ti vidis moj jezik i promislis-"jezik sigurno se hoce ljubit sa mnom" (muskarcima malo vise treba da skuze neke stvari) i onda ti meni pridjes itd! a ja onda opet procijenim da li imamo slicne poglede na zivot, malo izlazimo, ako mi se svidjas onda sam procijenila da mi pases i pustimo da prodje neko vrijeme da vidimo kad cemo na slijedeci korak! ako mi ne odgovaras kazem ti- cika ,sorry nisam jos prebolila bivseg ali sigurno ce neka biti sretna sto te ima(a mislim-jadnica, ne bih joj se nasla u kozi)
Joj kiki riki moja...

Super ako ti ovako funkcioniraš...samo ja sam ti stara iskusnjara koja je masu puta naletila upravo na ovo kaj si ti napisala pa je ispalo da je to bilo čisto dizanje ega...da se provjeri jel još uvijek poželjna ili ne...

Ono za promet...bio sam sarkastičan...

A glede barenja...prije sam ja bario i nagledao, navidio i načuo se svega i svačega...i dopizdilo mi...mislim, zašto bih ja bio taj koji stalno mora neke korake poduzimati, uletavati, trpjeti svakakve fore, titrati, zadovoljavati i sve ostalo...pa sam okrenuo ploču...i da znaš, isplatilo mi se...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 10.01.2008., 13:52   #105
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Joj kiki riki moja...
A glede barenja...prije sam ja bario i nagledao, navidio i načuo se svega i svačega...i dopizdilo mi...mislim, zašto bih ja bio taj koji stalno mora neke korake poduzimati, uletavati, trpjeti svakakve fore, titrati, zadovoljavati i sve ostalo...pa sam okrenuo ploču...i da znaš, isplatilo mi se...

Cika Strile
super ako ti se isplatilo, drago mi je! ali ja osobno ne "upadam" muskarcima jer mi je to svojevrsno ponizenje! mislim- pa ako sam mu interesantna, prici ce mi a ako nisam- nikom nista! ne volim ni vidit neku zensku kako slini za nekim a taj ju ne sljivi ni 5 posto! uostalom kad sam vani, uglavnom sam u mijesanom drustvu, tako da znam sto muskarci komentiraju kad im uleti neka zenska! nisu svi isti ali ne bi volila da o meni neko misli da sam toliko ocajna da ja moram barit! nema sanse! uostalom ja vec dugo nemam potrebu nikome ni davati znakove jer je mene moj lovac vec ulovio!
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Old 10.01.2008., 13:57   #106
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
super ako ti se isplatilo, drago mi je! ali ja osobno ne "upadam" muskarcima jer mi je to svojevrsno ponizenje! mislim- pa ako sam mu interesantna, prici ce mi a ako nisam- nikom nista! ne volim ni vidit neku zensku kako slini za nekim a taj ju ne sljivi ni 5 posto! uostalom kad sam vani, uglavnom sam u mijesanom drustvu, tako da znam sto muskarci komentiraju kad im uleti neka zenska! nisu svi isti ali ne bi volila da o meni neko misli da sam toliko ocajna da ja moram barit! nema sanse! uostalom ja vec dugo nemam potrebu nikome ni davati znakove jer je mene moj lovac vec ulovio!
__________________
Prije nego se počnete braniti, dobro poslušajte o čemu je riječ.
more29 is offline  
Old 10.01.2008., 14:05   #107
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
super ako ti se isplatilo, drago mi je! ali ja osobno ne "upadam" muskarcima jer mi je to svojevrsno ponizenje! mislim- pa ako sam mu interesantna, prici ce mi a ako nisam- nikom nista! ne volim ni vidit neku zensku kako slini za nekim a taj ju ne sljivi ni 5 posto! uostalom kad sam vani, uglavnom sam u mijesanom drustvu, tako da znam sto muskarci komentiraju kad im uleti neka zenska! nisu svi isti ali ne bi volila da o meni neko misli da sam toliko ocajna da ja moram barit! nema sanse! uostalom ja vec dugo nemam potrebu nikome ni davati znakove jer je mene moj lovac vec ulovio!
eh, da, treba i tu imati nekog znanja i takta. ona koja ga ima sigurno se ne ponižava niti muški njoj komentiraju iza leđa...
Žulaj is offline  
Old 10.01.2008., 15:09   #108
Quote:
kiki riki kaže: Pogledaj post
super ako ti se isplatilo, drago mi je! ali ja osobno ne "upadam" muskarcima jer mi je to svojevrsno ponizenje! mislim- pa ako sam mu interesantna, prici ce mi a ako nisam- nikom nista! ne volim ni vidit neku zensku kako slini za nekim a taj ju ne sljivi ni 5 posto! uostalom kad sam vani, uglavnom sam u mijesanom drustvu, tako da znam sto muskarci komentiraju kad im uleti neka zenska! nisu svi isti ali ne bi volila da o meni neko misli da sam toliko ocajna da ja moram barit! nema sanse! uostalom ja vec dugo nemam potrebu nikome ni davati znakove jer je mene moj lovac vec ulovio!
...ja imam većinom žensko društvo tako da itekako znam što cure pričaju kad im ulete tipovi....Slažem se, ima debila s kretenskim spikama, ali, prema mojem iskustvu, to nije ništa spram odjeba koje su udijelile cure...a pogotovu mi je trebalo vremena da provarim situaciju u kojoj se jedna cura cijelo veče mota oko tipa SAMO da bi ga slatko odjebala...i bila zadovoljna sama sobom....

Svakom svoje...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger