Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 16:54   #1
Vortex - Život je bajka

trazila san ovu temu,ali vidin da je zakljucana.

Prethodna je postavljena prije dvi godine,pa me zanima jel se interes forumasa prominia?


Jedan komentar mi je upa u oko iz zakljucane teme a to je onaj : Vortex je ko da se napusis,samo je pitanje sta je jefinije.

Ana Bucevic,zena koja je prije 4 godine pocela postavljati videe na YouTubeu, ne znajuci di ce je to odvesti tocno (jer um to tad nije moga predviditi), danas ima poprilicno lip i sritan zivot.
Koji je kljuc?

Vjera u sebe i ljubav,zena je apsolutno virovala u ono sta radi i radila srcem,i danas je tu di je.

O njoj,kao i o svakome,misle svasta,pa eto,i da je luda,ili da su ljudi koje je prate ovce,guske,evo ja je pratin i neman nista protiv da biloko na svitu misli sta god hoce, nit me vridja nit me ne vridja,jer me nije briga.

Recu na koji nacin je meni -pomogla-.
Nije nista ucinila umisto mene,ali je potaknila novi nacin razmisljanja,i vidjenja dogadjaja i ljuddi oko mene.

Po pitanju posla, radin posa na koji san dugo vrimena isla s mukon u zelucu,jer, sef vice, par kolega izmisljaju,podmecu ,i ja,koja bi na viku odgovarala vikon,od koje se naravno ne bi bolje osicala,pa stres da ne cu stici da nema dovoljno vrimena,pa panika. i ugl,pocela san jednostavno drukcije razmisljati,drukcije misli birati,da,birati,naucila san i kako promatrati misli,i pitati sebe zasto JA reagiran prema nekom tako kako reagiram.

i danas radin isti posa,ali odlazin sritna i veselin se.

po pitanju partnera, imala san vezu,nakon koje san mislila ne cu nikad nikog vise voliti,samo jedan srodna dusa,on je bija moja blabla..odbijala san sve muskarce koji nisu bili najsavrseniji prema mom misljenju,a onda san prihvatila jednog,nedavno, i uzivala u dobrin stranama i drzala na njima fokus,znajuci da nije on MOJ IDEALNI partner, i bila apsolutno iskrena s njin i rekla mu da mi njegov nacin komunikacije ne odgovara i udaljila se.on se nije javlja,ja se nisan osicala -lose-, tuzno i sl,mislin o njemu kao jednoj predivnoj osobi,samo ne za mene. isto tako gledan i na moje bivse,kao predivne osobe,samo nisu bili za mene,niti ja za njih. a svi su imali svoju svrhu i svi su me necemu naucili.

ovo mi je jako bitno bilo,jer kad san na njih pocela gledati sa zahvalnoscu,umisto s ceznjon,tugon,godinama san plakala kad bi se sitila prvog momka,i bila san uvjerena da placen zbog njega, evo sad san svatila da nisan plakala zbog njega vec zbog sebe,zbog toga kakva san ja tada osoba bila,a bila san bas losa,no zbog tog se ne krivin,radila san kako san tada smatrala ispravnin.


uglavnom, nacin na koji dozivljavamo ljude i dogadjaje je kljuc,a nacin biramo sami
jer kako objasniti da na istu osobu gledamo drukcije,da je jedna te ista osoba nekom luda,nekom glupa,nekom super,predivna itd itd.
sve je do nas.

ponos npr,ego,mene su kocili dugo,nesto cesto ne bi napravila eto bas iz ponosa,eto bas ne cu ja se prva javiti,eto bas ne cu ja iz principa se prva ispricati. a osicaj takvog -ponosa- je ugl neka losa emocija,niposto nisan bila sritna.

meni su videi od ane definitivno donili prominu na bolje. no da bi se uopce promina desila,triba za nju biti i otvoren.
testiras nesto i vidis je li ti djeluje,nista nije sveto pismo.
eto,ja san testirala i testiran i dan danas isto ko sta je i ona.


ako ima jos ko neka iskustva,volila bi da podili
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 21.02.2017., 18:22   #2
Ahahahhaha....
Alexa is offline  
Old 21.02.2017., 18:39   #3
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
trazila san ovu temu,ali vidin da je zakljucana.
Možda s razlogom. Tema je iživila svoje, a Ana Bučević neka sama plaća sebi reklamu.
nero is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.