Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 20:58   #4901
eto ti ga na! pa ti reci da je bog pošten.
pozove ga, da mu znak i na kraju niš.
samo ga zajebava.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:01   #4902
Vidim da ste već pretresli ovaj slučaj iz Požege, ali evo što mene iznova svaki put šokira. Zašto zlostavljane žene teže podnose prevaru nego samo zlostavljanje? Ovo nije prvi slučaj kad žena trpi zlostavljanje dugo vremena i reagira tek kad čuje da on ima drugu.

Pa prije par mjeseci je bio članak o nekoj poduzetnici koju je njen dragi redovito mlatio, otjerao joj sina i ubio kućnog ljubimca, a ona ga prijavila tek kad je saznala da ju vara?!

Znači li to da je u glavama pojedinih žena šamar i udarci prihvatlji samo ako one imaju ekskluzivno pravo na njegov k...c? Ili je poanta u ekskluzivom pravu na njegov novčanik?
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:38   #4903
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kolegica je dobro rekla.

Ne mislim to na mizandričan način, nisam ni ja zainteresirana za obaveze po kući.


Imam frendicu koja se zali da joj je muz picajzla i stalno ju mori sto ne vraca stvari na svoje mjesto. Zasto bi se onda to odnosilo samo na musko.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:41   #4904
Ovaj je dobro zabrijo
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:41   #4905
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
"Jezik moj hrvatski 5", radna bilježnica za 5. razred, Matković, Cvjetković, Silić. Usklađeno s HNOS-om, prema novom nastavnom planu i programu.
Tekst je izašao u javnost, vele da se 10 godina ne upotrebljava radna bilježnica.

http://www.index.hr/mobile/clanak.as..._mobile_slider

Ti imaš neke informacije da će ovo biti opet od sljedeće godine djeci radna bilježnica?
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:45   #4906
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Tekst je izašao u javnost, vele da se 10 godina ne upotrebljava radna bilježnica.

http://www.index.hr/mobile/clanak.as..._mobile_slider

Ti imaš neke informacije da će ovo biti opet od sljedeće godine djeci radna bilježnica?
Vidi što sam gore odgovorila Afriki.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:48   #4907
Znači da se time educiralo mlade koji su danas na početku dvadesetih.

Dno, svejedno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:50   #4908
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Imam frendicu koja se zali da joj je muz picajzla i stalno ju mori sto ne vraca stvari na svoje mjesto. Zasto bi se onda to odnosilo samo na musko.
Nisam ni u postu koji si citirala napisala da ni ja nisam zainteresirana za obaveze po kući? Zaklela bih se da jesam.

Da živim s nekime tko ide kositi travu na dvorištu nakon što ja to napravim jer je ostalo nešto nepokošenih dijelova, ili tko vadi moju složenu odjeću iz ormara i stavlja je na vješalice, ili tako nešto, s vremenom bih odustala od košnje i slaganja robe. Puno žena radi stvari tog tipa jer je kuća njihovija. Sjetimo se ponovno nedavne drame na ŽUD-u jer je tip kupio pelene bez konzultacije sa ženom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:50   #4909
Takvi zadatci su opcionalni i koliko znam rijetko tko ih od kolegica odradi jer to "slobodno pisanje" ide u zaseban sastav za ocjenu/zadaćnicu.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:58   #4910
Da ga nijedno dijete vidjelo nije, netko tko se smatra kompetentnim za to je to stavio u radnu bilježnicu. Nije moralo ni ugledati svjetlo dana, dovoljno je da je grupa ljudi na radnom sastanku rekla "e, super, može, stavit ćemo karikaturu Nives Celzijus u radnu bilježnicu i dati zadatak da pišu o manekenki i nogometašu". Nekome je to bila sjajna ideja, nekome tko se bavi biznisom udžbenika. Zaboli me iz koje je godine, tko je to vidio ili nije, netko je vidio ovo i rekao "može, super, printaj!".
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:59   #4911
Naletio na ovo:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:08   #4912
Aham, pretpostavljam da je Isadora gledala.


E da, još mi je od feministica (tih eksponiranijih) ok i dosta realna C. Hoff Sommers.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego

Zadnje uređivanje warpedcat : 06.10.2017. at 22:20.
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:16   #4913
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Naletio na ovo:
Popravi quote, niš' ne vidim.

EDIT: Aha, uskrsnulo je.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:53   #4914
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
A jok. Ograničen broj jajašaca, dugotrajna i rizična trudnoća plus izrazita i dugotrajna bespomoćnost ljudske mladunčadi.

Sperme, zapravo, imamo na bacanje.

Ne one kvalitetne, thou.
nope, oboje su resursi, oboje su bitni resursi i ne bi postojali jedni bez drugoga.... kroz evoluciju prilagođavala su se oba resursa ovisno o okolnostima i vrsti

nemrem sad, moram se pakirat, putujemo ujutro
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 22:56   #4915
Mali komentar rasprave ovo dvoje: naši kukaju kako su naši studiji prerigidni, da ih treba oblikovat više kao u SAD (švecki stol kolegija), a Paglia kuka kako kolegiji trebaju imat nadopunjavajuću strukturu, inače se dobiju kolosalni fahidioti sa straobalnim rupama u znanju.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:11   #4916
OUEMĐI, Basta se slaže s većinom ŽK kolektiva.
Ipak je rodilo na vrbi grožđe.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:13   #4917
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
nope, oboje su resursi, oboje su bitni resursi i ne bi postojali jedni bez drugoga.... kroz evoluciju prilagođavala su se oba resursa ovisno o okolnostima i vrsti

nemrem sad, moram se pakirat, putujemo ujutro
Naravno da su oboje resursi (pričamo još uvijek o maternicama i spermićima? ) i naravno da su međuovisni ali (u smislu očuvanja populacije) maternica je 'vrijednija' jer je jednostavno rijeđi resurs. Zapravo, čista ekonomija.

Primijeti da sam ja još uvijek na maternici i spermićima. Ne govorim o muškarcima i ženama, iako je ovakav evolucijski put umnogome zadao temelj širokom spektru ponašanja obaju spolova.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:13   #4918
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
OUEMĐI, Basta se slaže s većinom ŽK kolektiva.
Ipak je rodilo na vrbi grožđe.
Zato kažem da gledaš onaj film.
Tamo su čuda glavni motiv
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:15   #4919
Heh, slažem se s Pagliom jer pjeva moju pjesmu. Ateist i feminist, kako čudno.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:19   #4920
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nisam ni u postu koji si citirala napisala da ni ja nisam zainteresirana za obaveze po kući? Zaklela bih se da jesam.

Da živim s nekime tko ide kositi travu na dvorištu nakon što ja to napravim jer je ostalo nešto nepokošenih dijelova, ili tko vadi moju složenu odjeću iz ormara i stavlja je na vješalice, ili tako nešto, s vremenom bih odustala od košnje i slaganja robe. Puno žena radi stvari tog tipa jer je kuća njihovija. Sjetimo se ponovno nedavne drame na ŽUD-u jer je tip kupio pelene bez konzultacije sa ženom.
Slazes se s kolegicinom izjavom, ali ne na mizandrican nacin...s izjavom koja je u startu mizandricna

Zadnje uređivanje petrunjela84 : 06.10.2017. at 23:31.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.