Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2003., 00:24   #61
OK

Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 00:26   #62
Winona,

tvoj post zaista necu komentirati - jer mi je odavno poznato tvoje stajalishte prema ljudima koji imaju psiholoski poremecaj (posebno prema onima koji zaboga piju i lijekove)

samo moram napomenuti - da ja pishem o PTSP i OCD iz osobne perspektive ne zato sto se ja osjecam napadnuta - daleko od toga - pisem prvenstveno zato sto neko s istim ili slicnim problemom moze citati i da shvati da nije sam/sama i da nije kriv/kriva za tu bolest i da nije luda osoba - bez obzira koliko njena okolina uzimala to stanje za metu nesuvislih komentara

ja sam napade dozivljavala izravno i od osoba u RL...i diralo me sve dok nisam skuzila da to nije moja sramota sto sam bolesna i da se ja nemam cega stidjeti - vec oni koji se izruguju, napadaju i podsmijavaju necemu sto ne znaju

ako te bolest fizicki ne zdere ne znaci da je otvorena sezona na beskrupulozne komentare
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 01:13   #63
kaze da moj post nece komentirati a onda ga upravo prokomentira

i BESKRUPOLOZNI komentari ? Daj zeno oladi malo.

Jedino napadacki ovdje su upravo tvoji komentari. Koliko ti se Parasocilog vise ispricava toliko ju vise napadas.

Kako imas ti pravo na misljenje tako ces valjda i nama dozvoliti nase ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 15:19   #64
Quote:
Winona kaže:
kaze da moj post nece komentirati a onda ga upravo prokomentira

i BESKRUPOLOZNI komentari ? Daj zeno oladi malo.

Jedino napadacki ovdje su upravo tvoji komentari. Koliko ti se Parasocilog vise ispricava toliko ju vise napadas.

Kako imas ti pravo na misljenje tako ces valjda i nama dozvoliti nase ?
ja nikoga ne napadam - samo pisem o drugoj strani medalje i pokusavam pokazati kako se osjeca onaj koji je meta takvih komentara tebi ako smeta ne moras citati - ili moras?
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.