Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 23:31   #21
Meni je upalo u oči upravo ta lakovjernost.
Nepoznatu osobu dovest Direkt k sebi?
Ko može kupit kartu da dodje ,bome može i smještaj si osigurati.
I nije li malo čudno -5mj izbiva..znači ne radi jer toliko se odsutnosti nigdje ne tolerira a da nije bolovanje..
Čudna priča..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 29.11.2017., 04:05   #22
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Meni je upalo u oči upravo ta lakovjernost.
Nepoznatu osobu dovest Direkt k sebi?
Ko može kupit kartu da dodje ,bome može i smještaj si osigurati.
I nije li malo čudno -5mj izbiva..znači ne radi jer toliko se odsutnosti nigdje ne tolerira a da nije bolovanje..
Čudna priča..
kako mogu zene zivjeti od alimentacija .. stancati djecu ko kreditne kartice .. zajebati toliko naivnih zaljubljenika da im placaju kredite .. zasto nebi isto muskarac radio .. autorica je dobro prosla (dugorocno) .. jebiga zajeb je i emotivni odnosno psihicki ali najvise stradava ego kojeg ja osobno nisam nikad previse zalio iz vlastitog iskustva .. jest da najvise boli ali ko ga jebe .. ionako mi sluzi samo da spasim zivu glavu za sve ostalo je na rezervi .. dakle lik se ljecio i uzivao u paznji i zaljubljenosti autorice neko vrijeme i onda je pocelo njegovo izivljavanje .. nezrelo i djetinjasto .. kao i optuzivanje autorice bez obzira na godiste i okolnosti (samostalnost).

Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Upoznali se preko fb. Stranac. Dopisivanje 3 mjeseca. Dolazi joj u posjetu na tjedan dana. Kemija. Super sex. Tip na kraj ostane 5 mjeseci i cijelo to razdoblje je psihički maltretira i optužuje za laži, varanje....Napokon ga je stjerala u qurac...on joj pljune u facu....bljuc srać. Nije ga više vidjela 6 mjeseci, ali i dalje pati za njim te visi na njegovom fb profilu.

Žena ima 36 god, stan i posao. Sređen život, a u glavi zbog budale koja joj je na početku prodala priču o ljubavi ona je sada nažalost sjebana. Želi ono sa početka priče kada je bilo sve divno i krasno...a to ne postoji, ne sa ovim bolesnikom.
lik je bio u kurcu i odlucio je sjebat nekog drugog i izljeciti komplekse

Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Uspjela si prekinuti taj bolesni odnos. Ne razumijem zašto sad kad nije tu kraj tebe nastavljaš tu psihičku agoniju?! Sad nije on zlostavljač. Sad si ti preuzela tu ulogu: zlostavljaš samu sebe.
liku je uspijelo prebaciti svoja sranja (zaraziti) na autoricu

sada je na njoj dali ce to sama uspijeti rjesiti da nebibilo .. forumasu moj zeleni dodji da ti nesto objasnim i za neko vrijeme eto ti nove teme na istu foru

ee kokicha .. ja mislim da nebi ti bila tu da nisi i ti nesto prosla .. nije da se kaznjavas forumom .. osim u okolnostima da nisi sposobna fizicki uzivati vise od tipkanja po forumu i cudjenja tudjim nevoljama ..

autorice dobro ti je to .. dobro je vidjeti sranja iz razlicitih perspektiva .. zapamti dobro mehanizme i okolnosti i najbolje iz tog iskustva mozes nauciti o sebi i ako si covjek rjesiti to sa sobom .. i naravno slijedeci put se zastiti

nema nista lose u rezerviranosti i sticenju sebe i svog psihofizickog stanja .. svako se da navuci na tanki led .. ali nemoze nista popraviti to iskustvo .. sirenjem sranja i zla samo unistavate svoj potencijal za iskrenu srecom = ljubavi

no to je samo moje misljenje ..
F.A.Q is offline  
Old 29.11.2017., 11:11   #23
Ako nije trol, sve veze su joj sličan patern....
Ertrinken is offline  
Old 29.11.2017., 11:12   #24
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Lik je pacijent. Žešći. Hvata žene preko FBa a poslije ima ljubomorne ispade ako se ona dopisuje s nekim...
Normalno da ima kad mu je to hunting ground i misli da je svima. Debil.

Ionako je poznato da prvi bacaju takve optuzbe oni koji to sami rade.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.11.2017., 13:24   #25
Odi psihologu,treba ti pomoč.
dejankockar is offline  
Old 29.11.2017., 13:31   #26
Kljuc. Prekinuti vezu ili potraziti strucnu pomoc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger