Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 19:36   #1
Početak žaljenja za nečim?

Pozdrav!
Prvi moj post na forumu ce biti ovdje jer me u zadnje vrijeme muce malo misli
Sanjam vrlo cesto i svasta i bas zbog toga se nekad probudim lose volje i danima tako jer nemogu izbaciti snove iz glave,podsvijest....ah..
Nisam osoba koja zali za necim u zivotu i mislim da sve ima svoj razlog i smisao,ali neko zadnje vrijeme pocinjem se pitati...
Imam 28 godina i 3 godine sam u vezi s deckom koji se razveo radi mene (uvijek ista prica brak je svakako bio los itd ali necu sad o tome),a prije njega sam bila oko dvije godine u "vezi" sa svojom srednjoskoloskom ljubavi.
Zasto pisem po navodnike veza,iz razloga sto smo se vise zabavljali druzili itd nego ozbiljno hodali jer smo oboje izasli iz nekih losh veza prije toga pa se nismo htjeli vezati amo reci.
Takodjer nikad nismo jedno drugom rekli volim te ili nesto slicno,sve je bilo na porukama druzenju zezanju slanju pjesama s youtube hehe.

Bilo nam je super ali ponekad kao i svaka zenska osoba naravno sam se pitala pa dokad tako pa sam nekad i pokusala tu temu otvoriti ali je i dalje on bio pri tome da se jos ne vezemo ozbiljno.
Dogovorili smo se da cemo tako neko vrijeme pa cemo vidjeti.
Nitko nikome nije ljubomorne scene stvarao niti ista slicno,otvorena veza ali nikad s nikim drugim ja nisam bila a koliko znam ni on.
Upoznala sam i njegove roditelje neke prijatelje i tako,iz istog smo grada pa je vecina ljudi nam iz istog kruga.

Medjutim ja sam na poslu upoznala sadasnjeg momka s kojim sam se spetljala prilikom jednog izlaska vani gdje me pozvao on i ostali kolege...tada je on bio ozenjen ali posto smo radili skupa znala sam od drugih i prijateljski da zivi sa zenom zbog djeteta (i vjencali su se zbog trudnoce).
Nakon tog naseg izlaska bilo mi je jako krivo zbog moje "veze" i nisam znala sto uciniti.
Sljedecih mjesec dana se nisam vidjela s tim svojim "deckom" samo smo se culi preko poruka jer sam ja kao bila zauzeta poslom i slicno,a s kolegom s posla sam se sve intezivnije dopisivala i cula cak i vidjela van posla nekoliko puta i jednostavno smo se zaljubili ludjacki.
Sve sam mu ispricala i on meni o svom ljubavnom zivotu,on je odlucio kroz neko vrijeme otici od supruge a ja sam svome "decku" porukom napisala da se ispricavam sto sam bila zauzeta da ga ne zelim vuci za nos ali da sam nekoga upoznala i da je komplicirano pa da cu vidjeti sta i kako cu dalje...
Na to moje mi je on rekao da je sve ok da je tu za mene ako mi bilo sta treba i ako ikad bude jos za njega prilike da ce me cekati jer me v....
Nije napisao do kraja nego samo to v....
Toliko sam se jadno osijecala u tom trenu i pomislila pa zasto sad mi to kazes a gdje si dosad bio...uh..
Ipak zaljubljenost ova je bila veca i ostala sam s njim sve ove godine i bilo je uspona i padova ali me voli vise nego itko i pokazuje to....
Medjutim prosle godine je bivsi taj moj nasao curu ozbiljna veza i sve i otad moji snovi pocinju i pitanja u glavi.
Sadasnji decko je u svemu mi pase emocije sex humor itd,mislila sam uvijek da cu se udati imati djecu a sada tko zna ocu se udati kako sam zeljela i moje prvo dijete nece biti njemu prvo isto,crkveno vjencanje necemo moci,ima malu familiju i ne druzim se bas s njegovima zasad ni on s mojima.
S bivsim mi je najvise pasalo drustvo drustveni zivot,familija velika,smisao za humor,izlasci putovanja,sex je bio solidan ne tako dobar kao sa sadasnjim
Zabavljali smo se skupa odlicno,dvije godine je stariji od mene a sadasnji je 6 gldina stariji.
Stalno se pitam da li bih bila sretnija s bivsim nego sada,da li bi mi drustveni bio zivot bolji pa bi me to ispunjavalo,da li bi me volio kao ovaj sada,da li sam krivo odabrala i ostavila njega radi zaljubljenosti tadasnje i nisam razmisljala glavom....???
Neznam ni sama sto se sve pitam,nikad nisam zalila za nicim i nisam takva i znam da je tesko reci nekome nesto kad neznas sto im je sve u glavi,ali me umara to razmisljanje zadnje vrijeme pa eto pokusala sam nekome objektivno objasniti...
Nekad mislim da je kao neka filmska neka prica i da cemo se po treci put u zivotu mozda sresti i sve ce sjesti na svoje mjesto haha
Oprostite na dugackom postu
Duplimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 10:29   #2
Daj si malo sredi emocije i vidi što hočeš u životu.
Tu možeš birati između dvojice s tim da je jedan oženjen ipak.
Ne bih ga tjerala na razvod.
Mislim da su to prevelike stvari za nekakve drastične poteze.
Nek se emocije malo slegnu kroz godinu dana pa ćete dalje vidjeti!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:42   #3
Kad prestaneš muškarca gledati kao ideju i simbol koji popunjava kriterije a malo ga više počneš gledati kao osobu kakva jest znat ćeš gdje ti je srce.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:08   #4
Ono što Zapažam je da si naglasila da ti više nedostaje familija i društvo iz razdoblja kad si bila sa tim “prvim” dečkom nego on

To dvoje trebaš stvarati sama , a ne se useliti u tuđi život.
Obiteljske veze ne nastaju samo stupanjem u brak - treba ih njegovati - isto tako i zajednički prijatelji

Radije gledaj koji od njih ti više paše kao osoba,a ne pored kojeg će ti biti manje dosadno ..

Ili sam nešto krivo pokopčala ?

A taj sadašnji - je l razveden ili si mu ljubavnica ?

To što nećeš imati crkveno vjenčanje niti će vaše dijete biti njemu prvo si znala odmah.
Zašto ti to odjednom smeta ?

Možda vaš odnos i nije tako bajan , odnosno možda misliš da žrtvuješ neke svoje ideale za njega ?

A vidi , ako su ti ideali važniji od ljubavi , možda tu i nema one prave ljubavi koja pomiče planine ... pa nije ceremonija vjenčanja važnija od braka - a bome ni od zajedničkog života prije.

Niti se dijete voli po redoslijedu kojim se rodilo ... kakvo ti je to razmišljanje ? Pa da ima troje djece od ranije , zašto misliš da bi vaše volio manje ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:10   #5
Mislim da tebe jebe to što ti bivši ima novu curu i boli ga kurac za tebe.Odrasti malo i pojedi što si skuhala.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:35   #6
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Daj si malo sredi emocije i vidi što hočeš u životu.
Tu možeš birati između dvojice s tim da je jedan oženjen ipak.
Ne bih ga tjerala na razvod.
Mislim da su to prevelike stvari za nekakve drastične poteze.
Nek se emocije malo slegnu kroz godinu dana pa ćete dalje vidjeti!

Nemogu ja birati nista...odabrala sam vec odavno i nije vise ozenjen nego razveden...
Samo se ponekad neke stvari pitam i cudno mi je jer inace ne zalim za nicim...

Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Mislim da tebe jebe to što ti bivši ima novu curu i boli ga kurac za tebe.Odrasti malo i pojedi što si skuhala.

Hhahah vidjala sam ovakve po forumu :P
Neznam dal ga boli ili ne boli niti je to poanta price...
Ali hvala bogu ima ostalih s malo prosirenijim rijecnikom za pisat
Hvala svakako

Zadnje uređivanje Eugen C : 30.11.2017. at 17:30.
Duplimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 16:53   #7
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ono što Zapažam je da si naglasila da ti više nedostaje familija i društvo iz razdoblja kad si bila sa tim “prvim” dečkom nego on

To dvoje trebaš stvarati sama , a ne se useliti u tuđi život.
Obiteljske veze ne nastaju samo stupanjem u brak - treba ih njegovati - isto tako i zajednički prijatelji

Radije gledaj koji od njih ti više paše kao osoba,a ne pored kojeg će ti biti manje dosadno ..

Ili sam nešto krivo pokopčala ?

A taj sadašnji - je l razveden ili si mu ljubavnica ?

To što nećeš imati crkveno vjenčanje niti će vaše dijete biti njemu prvo si znala odmah.
Zašto ti to odjednom smeta ?

Možda vaš odnos i nije tako bajan , odnosno možda misliš da žrtvuješ neke svoje ideale za njega ?

A vidi , ako su ti ideali važniji od ljubavi , možda tu i nema one prave ljubavi koja pomiče planine ... pa nije ceremonija vjenčanja važnija od braka - a bome ni od zajedničkog života prije.

Niti se dijete voli po redoslijedu kojim se rodilo ... kakvo ti je to razmišljanje ? Pa da ima troje djece od ranije , zašto misliš da bi vaše volio manje ?

Ne nisi krivo pokopcala to na pocetku za dosadu...
Niti malo mi nije dosadno sa sadasnjim iako je stariji i umorniji heheh ali to je sad vec druga prica...
.
Nisam mu ljubavnica napisala sam gore da je rjesio to..

Ma ne smeta meni nista ni dijete prvo drugo ni vjencanje itd nego se samo pocela pitat neke stvari sta bi bilo kad bi bilo....

Osoba sam kojoj je moto nikad ne reci nikad tako da ne smeta meni to...spremna sam uvijek na svasta u zivotu...

Mozda si u pravu za te ideale pa zbog toga sto sam starija drukcije razmisljam jer sam osoba koju danas zanima jedno sutra drugo,ne mislim na osobe, (blizanac po horoskopu) znatizeljna nemirna itd...

Moj sadasnji decko uvijek zali za necim (izgubljen tiket,nakit,razbijeno auto itd)
A ja rijesim problem i idem dalje zaboravim sto je bilo..
Zato mi je cudno sada sto mi takve misli dolaze i neznam sto uopce da mislim...
Okk netko ce kao tu vec reci odrasti malo i sve,mozda je i u pravu samo zelim te neke misli izbacit na koje nisam navikla...

I od pocetka veze sa sadasnjim deckom dok se nije razveo sam nekad znala pomisliti dal sam pogrijesila u odabiru ali ne ovako intezivno...
U zadnje vrijeme mi se dogodilo nekoliko stvari sa zdravljem u obitelji teska bolest,gubitak posla promjena karijere tako da se nekako sve intezivno pocelo kroz snove pojavljivat i zivcirati me..

Moj bivsi ima vec dvije godine curu nisam ja to nedavno saznala nego znam od tada jos.

Moja sadasnja veza nije bajna kao ni jedna,ljubav nasa je pomakla neke granice i sex bolji definitvno....

Da vjerojatno si u pravu da mozda razmisljam na kriv nacin kao drustveni zivot i zabavu a ne kao kvalitetnu osobu sta mi sadasnji sigurno jest...
Duplimmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 17:35   #8
A možda ti unutarnji glasić nešto govori, treba ga slušati, samo to ću reći.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 20:13   #9
Quote:
Duplimmm kaže: Pogledaj post
Ne nisi krivo pokopcala to na pocetku za dosadu...
Niti malo mi nije dosadno sa sadasnjim iako je stariji i umorniji heheh ali to je sad vec druga prica...
.
Nisam mu ljubavnica napisala sam gore da je rjesio to..

Ma ne smeta meni nista ni dijete prvo drugo ni vjencanje itd nego se samo pocela pitat neke stvari sta bi bilo kad bi bilo....

Osoba sam kojoj je moto nikad ne reci nikad tako da ne smeta meni to...spremna sam uvijek na svasta u zivotu...

Mozda si u pravu za te ideale pa zbog toga sto sam starija drukcije razmisljam jer sam osoba koju danas zanima jedno sutra drugo,ne mislim na osobe, (blizanac po horoskopu) znatizeljna nemirna itd...

Moj sadasnji decko uvijek zali za necim (izgubljen tiket,nakit,razbijeno auto itd)
A ja rijesim problem i idem dalje zaboravim sto je bilo..
Zato mi je cudno sada sto mi takve misli dolaze i neznam sto uopce da mislim...
Okk netko ce kao tu vec reci odrasti malo i sve,mozda je i u pravu samo zelim te neke misli izbacit na koje nisam navikla...

I od pocetka veze sa sadasnjim deckom dok se nije razveo sam nekad znala pomisliti dal sam pogrijesila u odabiru ali ne ovako intezivno...
U zadnje vrijeme mi se dogodilo nekoliko stvari sa zdravljem u obitelji teska bolest,gubitak posla promjena karijere tako da se nekako sve intezivno pocelo kroz snove pojavljivat i zivcirati me..

Moj bivsi ima vec dvije godine curu nisam ja to nedavno saznala nego znam od tada jos.

Moja sadasnja veza nije bajna kao ni jedna,ljubav nasa je pomakla neke granice i sex bolji definitvno....

Da vjerojatno si u pravu da mozda razmisljam na kriv nacin kao drustveni zivot i zabavu a ne kao kvalitetnu osobu sta mi sadasnji sigurno jest...
Mislim da ti se desilo puno stresa i neizvjesnosti u kratko vremena ,pa tražiš sigurnost i mir.
Prošlost je uvijek sigurnija od budućnosti jer se već desila i zato bježiš u nju ..
sa sadašnjim dečkom još nisi sve dogovorila.
A ovog časa ti treba jamstvo da će sve biti stabilno, nepromjenjivo i posve očekivano i bez neugodnih iznenađenja

Naprosto se još nisi oporavila od šokova - ali to je dobra vijest jer si na putu ozdravljenja : znaš što ti treba jedino to tražiš na krivom mjestu i spajas sa krovom osobom - no ustvari bježiš u ono životno razdoblje kada je sve bilo dobro.

To je moje viđenje
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:14   #10
Što bi bilo kad bi bilo.... mogla sam ovo, mogla sam ono...
Svi smo mi mogli drugačije proći u životu i mnogi žale što nisu napravili ovo i ono... što nisu izabrali nekog drugog itd.
Takvo razmišljanje te neće daleko odvesti.
Prepusti se sudbini ionako će biti kako je zapisano 'tamo negdje gore'.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 00:08   #11
Mislim da te malo muči sujeta što je bivši dečko našao devojku sa kojom je srećan i proživljava sve ono što je kod vas dvoje ostalo nedorečeno. Ne patiš ti za njim već te boli to što je ostakto nedovršeno, nerealizovano, neostvareno, nedorečeno.A ne znam zašto bi patila za nekim ko za dve godine nije poželeo da te veže uz sebe, da se potrudi oko te veze i da joj smisao? Idealizuješ vezu sa čovekom koja to zapravo i nije bila, niti je imao prema tebi osećanja i emociju da taj odnos učini vezom. Ne gledaš realno na taj odnos, u toj vezi ti nisi bila dovoljno dobra da bi te smatrao svojom devojkom. Ne upropaštavaj ljubav sa čovekom koji je zbog tebe odbacio sve jer te je smatrao toga vrednom, zarad ideje o čoveku kome nisi bila dovoljno vredna da bi mu bila devojka, a kamoli nešto víše.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 07:10   #12
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da te malo muči sujeta što je bivši dečko našao devojku sa kojom je srećan i proživljava sve ono što je kod vas dvoje ostalo nedorečeno. Ne patiš ti za njim već te boli to što je ostakto nedovršeno, nerealizovano, neostvareno, nedorečeno.A ne znam zašto bi patila za nekim ko za dve godine nije poželeo da te veže uz sebe, da se potrudi oko te veze i da joj smisao? Idealizuješ vezu sa čovekom koja to zapravo i nije bila, niti je imao prema tebi osećanja i emociju da taj odnos učini vezom. Ne gledaš realno na taj odnos, u toj vezi ti nisi bila dovoljno dobra da bi te smatrao svojom devojkom. Ne upropaštavaj ljubav sa čovekom koji je zbog tebe odbacio sve jer te je smatrao toga vrednom, zarad ideje o čoveku kome nisi bila dovoljno vredna da bi mu bila devojka, a kamoli nešto víše.
ovo je skoro pa pravilo u ovakvim situacijama/posljedicama

pogotovo ako te ovakva teorija smeta daj joj vremena
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:35   #13
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da te malo muči sujeta što je bivši dečko našao devojku sa kojom je srećan i proživljava sve ono što je kod vas dvoje ostalo nedorečeno. Ne patiš ti za njim već te boli to što je ostakto nedovršeno, nerealizovano, neostvareno, nedorečeno.A ne znam zašto bi patila za nekim ko za dve godine nije poželeo da te veže uz sebe, da se potrudi oko te veze i da joj smisao? Idealizuješ vezu sa čovekom koja to zapravo i nije bila, niti je imao prema tebi osećanja i emociju da taj odnos učini vezom. Ne gledaš realno na taj odnos, u toj vezi ti nisi bila dovoljno dobra da bi te smatrao svojom devojkom. Ne upropaštavaj ljubav sa čovekom koji je zbog tebe odbacio sve jer te je smatrao toga vrednom, zarad ideje o čoveku kome nisi bila dovoljno vredna da bi mu bila devojka, a kamoli nešto víše.
Ali sve to njoj nije bitno, jer ona hoce ono sto je tudje.

To joj je inicijalni pokretac, jer tako sebi dokazuje da vrijedi vise od te druge zene - a da on curu ostavi zbog nje, nakon tri mjeseca bi se pitala zasto nije ostala s ovim s kojim je sada i s kojim je vec potvrdila vlastitu tezu. Nema za tru vrstu zena jednostavnog niti ispravnog savjeta jer je problem u njenom klimavom samopostovanju i pogresnoj postavci da vrijedi ukoliko u primordijalnom fajtu pobijedi drugu zenu. Ona stara - oteto-prokleto joj ne pada na pamet. Niti pustos koju u svojim pohodima ostavlja za sobom.

Jedino sto je ispravno je bjezati glavom bez obzira od ove vrste zena. To su prepredene manipulatorke koje vlastitu prazninu popunjavaju dramama u koje uvlace sve koji im se nadju na putu. S rezultatom da i dalje ostaju prazne. Nemam ni mrvicu empatije za ovakve osobe.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:43   #14
Quote:
Duplimmm kaže: Pogledaj post

Osoba sam kojoj je moto nikad ne reci nikad
Tebi je to moto?
Meni je to upozorenje.

Alaine Zanna, slažem se s tobom
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:14   #15
..meni se čini da voliš nedostižne muškarce i možda ne bi bilo loše da se zapitaš zbog čega je tako..
..inače, izabereš onoga u životu s kojim je više zajedničkih tema i bolji sex i to je jednostavna matematika, a računaš i na to da oni koje smo ostavili iza sebe ,su se takođe promjenili i da je veća vjerovatnoća da ćeš suočiti s poznatim neznancem, nego li sa poznatim i predvidljivim, pa, guraj dalje u onom što si sebi skuvala...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:02   #16
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Kad prestaneš muškarca gledati kao ideju i simbol koji popunjava kriterije a malo ga više počneš gledati kao osobu kakva jest znat ćeš gdje ti je srce.
Oh moj Bože. Verdadera, bili vi muško ili žensko ovo je bilo toliko duboko i na toliko razina jasno.

Kad sam vidio ovo morao sam odgovoriti jer sam uzdahnuo na glas i pomislio: "Kako je ovo dobro napisano!"

Ja sam mlad muškarac koji nema problema s tim, ali definitivno vrijedi i za muškarce i za žene. Hvala 😘
Blavkadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:57   #17
Quote:
Blavkadder kaže: Pogledaj post
Oh moj Bože. Verdadera, bili vi muško ili žensko ovo je bilo toliko duboko i na toliko razina jasno.

Kad sam vidio ovo morao sam odgovoriti jer sam uzdahnuo na glas i pomislio: "Kako je ovo dobro napisano!"

Ja sam mlad muškarac koji nema problema s tim, ali definitivno vrijedi i za muškarce i za žene.
Ma, zezaš me, jel' da? ( )
Quote:
Hvala 😘
Ovaaaj...nema na čemu?




__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:07   #18
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Kad prestaneš muškarca gledati kao ideju i simbol koji popunjava kriterije a malo ga više počneš gledati kao osobu kakva jest znat ćeš gdje ti je srce.
svaka čast
whiteDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:41   #19
@Duplimmm,jesi li se zapitala da nije ta tvoja nesigurnost znak da ni jedan ni drugi nisu ono sto ti zelis? Da si sigurna da je bilo koji od njih dvojice onaj pravi i da ga volis kako treba, vjerujem da se ne bi ni sekunde dvoumila oko svog odabira.
Lara Lorei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:11   #20
Ako vam je suđeno, srest ćete se opet!
Ako te smetaju te stvari kod sadašnjeg i ne voliš ga baš toliko jako mislim da ne bi bilo loše preispitati budućnost te veze.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger