Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 11:41   #61
ljudi prebrzo mi ovo sve ide, nemogu vas ni pratiti, znam da sam kriv, jasno mi je, jasno mi je da ni ona nije svetica kad se upustila u to sve, ali dogodilo se i izbrisat se ne može....ako pobaci naravno da ću i ja imat posljedice, na trenutke će mi se činit da je sve lakše ali ona kad vidim neko malo dijete u kolicima kako ga gura mama, ili kako se igra u parku, znat ću što sam napravio, nisam ni ja strogo za abortus, sad mi se čini da je to najbezbolnije, ali znam da će ostavit velike ožiljke i kod mene i kod nje, možda nam to i treba da nikad više ne ponovimo takvu glupost....

ja sebe ne mogu zamislit da sjednem ispred žene i kažem, čuj, život kakv si poznavala s menom je gotov, da okupim djecu za stolom, da svoje tri princeze kažem, čujte imat ćete polubrata ili polusestru...

sinoć sam šetao dva sata po mraku i snijegu totalno neprisutan za bilo koju situaciju
mucalo55 is offline  
Old 30.11.2017., 11:41   #62
koliko ima ta mala godina.

MK
Kapo O'makine is offline  
Old 30.11.2017., 11:41   #63
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Sorry, ali bit će da još uvijek jesi...
vidim:-(
izabela f is offline  
Old 30.11.2017., 11:42   #64
Quote:
Mike Bro kaže: Pogledaj post
e i? kolateralna žrtva, jel bolje da prolupa ona il njegova familija cijela, omjer je tipa 1:5
Njegovu cijelu familiju nije u opasnost doveo čin ljubavnice nego i njegov čin.
Problem sa omjerima i matematikom se mogao prevenirati. Ljubavnica s njegovom obiteljima nema ništa, on ima. On je taj koji je prema njima trebao biti odgovoran, ne ona.
someonesomewher is offline  
Old 30.11.2017., 11:42   #65
I ne razumijem raspravu o moralnosti abortusa ovdje, u RH je dozvoljen do neke dobi (12 tj ?) i za rasprave o abortusu i njegovoj moralnosti postoje drugi pdf-ovi.

Abortus je jedna od legitimnih opcija u ovoj situaciji i nije mi jasno proizvanje onih koji su ga predložili.
Egoistica is offline  
Old 30.11.2017., 11:43   #66
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
ne trolaj nego pomozi u threadu, ode jedini ja logički razmišljan i štitin postojeću obitelj kao stup društva, a ispadan negativac i krkan.

jel se iko zapisa kako bi bilo njegovoj ženi jadnoj ni krivoj ni dužnoj nego samo priznaj priznaj
mislil sam da si svih ovih godina na ovom šugavom forumu naučil nekaj
boli me kurac za idiota koji s pedeset godina, troje djece (znači nije da nije već jebo.. osim ak ti klinci nisu poštarevi) ne zaštiti prvenstveno sebe, a onda i ženu
i ono, dođe se plakat na internet i pitat za 'savjet' :klap:

jebemtimater, NEMOJ JEBAT SASTRANE ak si glup, a ak si glup, onda se nosi s posljedicama
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Received Infraction
Old 30.11.2017., 11:47   #67
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
sinoć sam šetao dva sata po mraku i snijegu totalno neprisutan za bilo koju situaciju
Pusti forum i destrukcije, odi negdje na psihološko savjetovanje da izbaciš sve probleme i da se zbrojiš prije svega. Onda će ti se sve samo reći.
__________________
hausfrau is offline  
Old 30.11.2017., 11:48   #68
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ne, nego treba uvekl koristiti kondom, ne samo zbog trudnoce, nego i zbog bolesti, iako ne stiti od svega!
Dobio je sta je zasluzio

Inace sam za abortus, ali u ovom slucaju se nadam da ljubavnica nece popustiti.
Bas me zanima zasto zena nije isla do lakara, da vidi moze li se nesto uciniti zbog nedostatka seksualne zelje, pod uticajem hormona?
kao prvo i osnovno: goldun nije 100% zaštita, kao drugo muškarac ne može ostat noseć stoga nam zakon logike jasno i nedvosmisleno govori da je žena ta koja triba poduzet korake da ne ostane noseća
prema tome ljubavnica je kriva, a ne on

Quote:
div kaže: Pogledaj post
mislil sam da si svih ovih godina na ovom šugavom forumu naučil nekaj
a evo učin cilo vrime
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:48   #69
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
koliko ima ta mala godina.

MK
27

Quote:
div kaže: Pogledaj post
... ne zaštiti prvenstveno sebe, a onda i ženu
i ono, dođe se plakat na internet i pitat za 'savjet' :klap:

jebemtimater, NEMOJ JEBAT SASTRANE ak si glup, a ak si glup, onda se nosi s posljedicama
pa ona je bila na pilulama tako mi je tvrdila, a kad sam je pitao od kud sad trudnoća, pričala je nekoj stanci u uzimanju radi prelaska na neke druge,, hormonima itd...nisam doktor, ne znam.

da li sam trebao imat kondom, - da, da li sam je uopće treba jebati - ne, ja ne pričam sad o tome.

dok se ovdje odvija radnja tj dok me savjetujete poslala mi je poruku, danas idem na razgovor s njom, ona je uzela bolovanje ovih para dana nismo se ni vidjeli. Idem se naći s njom danas predvečer. Bože pomozi nam oboma.
mucalo55 is offline  
Old 30.11.2017., 11:49   #70
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
najgore šta sad možeš napravit je sebi s pićem pomutit razum, pa da napraviš neku glupost u takvom stanju zbog kojeg ćeš žalit. treba ti čista glava. radije popij apaurin da te smiri nego alkohol.

pokušavam se stavit u tvoju ulogu sad. nije to lako nikako. jer zapravo nema rješenja koje može izbrisat sve i vratit stanje na staro. osim tog abortusa, a ona to ne želi.
iskreno, ja bi na tvom mjestu sad koristio maksimalno moguće manipulativne sposobnosti da je nagovorim da se predomisli. bez ikakvog nuđenja para i sl. jer to će je naljutit. nego onako dugom pričom, sve polako i nježno i probat joj objasnit da to nije vrijedno rušenja i tvog i njenog i života tvoje obitelji, a na kraju i tom budućem djetetu neće bit dobro. moraš je pokušat smireno uvjerit u to da abortira. i pružit joj maksimalnu moguću potporu u tom koraku. eto to bi bio moj plan.

ne bi još ništa nikome priznavao dok ne vidim šta se tu može...

Ti bi NA NJEGOVOM MJESTU izmanipulirao ako ikako mozes abortus kao jedino sredstvo koje moze "izbrisat sve i vratit stanje na staro" (znaci, ocito zeni ne bi nista priznavao) a dolje si otvorio temu kako te nista ne bi zaustavilo pri izlasku iz veze bez ljubavi?
Zar savjet, s obzirom da govoris iz pozicije sebe na njegovom mjestu, ne bi trebao ici u smjeru da se prizna zeni - kao prvi korak ka "prociscenju" te se zatim iskreno poradi na braku, u ime ljubavi? Jer valjda ljubavi bez iskrenosti nema?
Ili sam nesto krivo shvatila?


I ne, abortus cak i ako bude obavljen bez ikakvih problema, ni priblizno nece posluziti kao gumica za brisanje iceg. Pocevsi samo od psihe te zene, pa nadalje.
Hazen is offline  
Old 30.11.2017., 11:50   #71
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
ljudi prebrzo mi ovo sve ide, nemogu vas ni pratiti, znam da sam kriv, jasno mi je, jasno mi je da ni ona nije svetica kad se upustila u to sve, ali dogodilo se i izbrisat se ne može....ako pobaci naravno da ću i ja imat posljedice, na trenutke će mi se činit da je sve lakše ali ona kad vidim neko malo dijete u kolicima kako ga gura mama, ili kako se igra u parku, znat ću što sam napravio, nisam ni ja strogo za abortus, sad mi se čini da je to najbezbolnije, ali znam da će ostavit velike ožiljke i kod mene i kod nje, možda nam to i treba da nikad više ne ponovimo takvu glupost....

ja sebe ne mogu zamislit da sjednem ispred žene i kažem, čuj, život kakv si poznavala s menom je gotov, da okupim djecu za stolom, da svoje tri princeze kažem, čujte imat ćete polubrata ili polusestru...

sinoć sam šetao dva sata po mraku i snijegu totalno neprisutan za bilo koju situaciju
Moja susjeda se ubila nakon abortusa.
Samo to ću ti reć.

Oboje su bili za, on pred svadbom ona sama.
Prvih mjesec dana je bila ok, na dan kad joj je bio termin poroda zena se ubila.

A mislili su da posljedica neće bit.

Kasnije se saznalo tko je bio otac, on ostao sam, zena ga ostavila, djete iz braka ne viđa. A mogao je fino odmah sve reć pa kud puklo.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:50   #72
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
27
a dobro je, na mlado je

neće joj ništa bit od abortusa, još će ona moć rađat


Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
Idem se naći s njom danas predvečer. Bože pomozi nam oboma.
lipo polako, dotuci je logikon
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:51   #73
Sretno mladim roditeljima

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 30.11.2017., 11:52   #74
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
pa ona je bila na pilulama tako mi je tvrdila

a kad sam je pitao od kud sad trudnoća, pričala je nekoj stanci u uzimanju radi prelaska na neke druge, hormonima itd..
ja ću riknut

Quote:
Bože pomozi nam oboma.
:klap:
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 30.11.2017., 11:52   #75
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
I ne razumijem raspravu o moralnosti abortusa ovdje, u RH je dozvoljen do neke dobi (12 tj ?) i za rasprave o abortusu i njegovoj moralnosti postoje drugi pdf-ovi.

Abortus je jedna od legitimnih opcija u ovoj situaciji i nije mi jasno proizvanje onih koji su ga predložili.
legalan je i legitiman, ali to je odluka zene koja treba pobaciti
pretpostavljam da je zenama to puno traumaticnija odluka i mnoge nose psihicke posljedice puno duze nego muskarci

meni je malo creepy nagovarati zenu na nesto sto ne zeli, samo zato da se on izvuce
Reve is offline  
Old 30.11.2017., 11:52   #76
Quote:
div kaže: Pogledaj post
mislil sam da si svih ovih godina na ovom šugavom forumu naučil nekaj
boli me kurac za idiota koji s pedeset godina, troje djece (znači nije da nije već jebo.. osim ak ti klinci nisu poštarevi) ne zaštiti prvenstveno sebe, a onda i ženu
i ono, dođe se plakat na internet i pitat za 'savjet' :klap:

jebemtimater, NEMOJ JEBAT SASTRANE ak si glup, a ak si glup, onda se nosi s posljedicama
Jesam li ti već rekla koliko si ti meni drag divče

Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
27



pa ona je bila na pilulama tako mi je tvrdila, a kad sam je pitao od kud sad trudnoća, pričala je nekoj stanci u uzimanju radi prelaska na neke druge,, hormonima itd...nisam doktor, ne znam.

da li sam trebao imat kondom, - da, da li sam je uopće treba jebati - ne, ja ne pričam sad o tome.

dok se ovdje odvija radnja tj dok me savjetujete poslala mi je poruku, danas idem na razgovor s njom, ona je uzela bolovanje ovih para dana nismo se ni vidjeli. Idem se naći s njom danas predvečer. Bože pomozi nam oboma.
Jel ti rekla za stanku prije ili tek kad je ostala trudna?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 30.11.2017., 11:53   #77
Quote:
mucalo55 kaže: Pogledaj post
27



pa ona je bila na pilulama tako mi je tvrdila, a kad sam je pitao od kud sad trudnoća, pričala je nekoj stanci u uzimanju radi prelaska na neke druge,, hormonima itd...nisam doktor, ne znam.

da li sam trebao imat kondom, - da, da li sam je uopće treba jebati - ne, ja ne pričam sad o tome.

dok se ovdje odvija radnja tj dok me savjetujete poslala mi je poruku, danas idem na razgovor s njom, ona je uzela bolovanje ovih para dana nismo se ni vidjeli. Idem se naći s njom danas predvečer. Bože pomozi nam oboma.
bome dobro si ti uspia skuvat malu, 27, nti iruda....

MK
Kapo O'makine is offline  
Old 30.11.2017., 11:54   #78
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
bome dobro si ti uspia skuvat malu, 27, nti iruda....

MK
taman san i ja to pomislija, ja nikako ne mogu nać mlađu od 40
strange quark is offline  
Old 30.11.2017., 11:54   #79
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Moja susjeda se ubila nakon abortusa.
Samo to ću ti reć.

Oboje su bili za, on pred svadbom ona sama.
Prvih mjesec dana je bila ok, na dan kad joj je bio termin poroda zena se ubila.

.
vjerojatno je od prije bila labilna, ako je znala da joj je teško mogla je taj dan prespavat ili jednostavno izać van s frendicama
Mike Bro is offline  
Old 30.11.2017., 11:54   #80
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Jesam li ti već rekla koliko si ti meni drag divče
nisi
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger