Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 14:00   #41
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
mi smo svjetska vukojebina.

MK
Možda smo periferija, ali to ima i dobrih strana.
Jer smo izmakli ekcesima lijevoliberalizma.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:01   #42
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
jebo ja sebi sve ako ima ista nakaradnije nego kad ti "jaka zena" progovori glasom i energijom u kojima nema nista zensko.
vidis je, izgleda ko normalno zensko, kada progovori isto kao da ti se rodjeni otac u trenutcima bijesa obraća
Isti je kurac i ženama kad se muškarac ponaša kao žena. Da bi se to ispravilo morao bi se u školama ubaciti predmet o zavođenju žena koji bi ukljičivao i način ponasanja muskarca.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:02   #43
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Isti je kurac i ženama kad se muškarac ponaša kao žena. Da bi se to ispravilo morao bi se u školama ubaciti predmet o zavođenju žena koji bi ukljičivao i način ponasanja muskarca.
za takve se kaze da su pederi


dvostruki standardi
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:04   #44
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Za pičkasto ponašanje muškaraca je krivo društvo koje indoktrinira muškarca na pogrešan način.
Kakav to pogrešan način?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:05   #45
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Možda smo periferija, ali to ima i dobrih strana.
Jer smo izmakli ekcesima lijevoliberalizma.
nećemo o politici.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:06   #46
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Kakav to pogrešan način?
Ženskasti.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:06   #47
e jeste ga sad zapetljali...znači li jaka žena poslovno uspješna žena ili to može biti bilo koja žena jačeg karaktera koja ima vlastite stavove?
Vjerujem da pod jaka žena nitko ovdje ne misli na agresivnu i nametljivu ženu bez obzira na njezinu ne/uspješnost u karijeri

Ako se misli na ženu jačeg karaktera i izraženih stavova ali koja ujedno izgleda, zvuči i zrači kao žena a muškarac zazire od takve onda je problem u muškarcu...
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:09   #48
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Kakav to pogrešan način?
Uvjerava ga i uči da se treba ponašsti na način koji nije svojstven muškarcu. Npr da treba bit dobar, slušati, da žene vole dobre dečke, da ako je beskičmenjak osvojit će ženu, ako trči za ženom da je 100 % njegova. Ovo je mali primjer što sve društvo radi, mozda korjen toga nije imao losu namjeru kao npr suzbiti nasilje i kriminal ali epilog je ponasanje ljudi nesvojstveno prirodnom ponasanju.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:09   #49
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
e jeste ga sad zapetljali...znači li jaka žena poslovno uspješna žena ili to može biti bilo koja žena jačeg karaktera koja ima vlastite stavove?
Vjerujem da pod jaka žena nitko ovdje ne misli na agresivnu i nametljivu ženu bez obzira na njezinu ne/uspješnost u karijeri

Ako se misli na ženu jačeg karaktera i izraženih stavova ali koja ujedno izgleda, zvuči i zrači kao žena a muškarac zazire od takve onda je problem u muškarcu...
Ljepše je kad je muškarac ratnik, a žena odmor ratniku.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:12   #50
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Uvjerava ga i uči da se treba ponašsti na način koji nije svojstven muškarcu. Npr da treba bit dobar, slušati, da žene vole dobre dečke, da ako je beskičmenjak osvojit će ženu, ako trči za ženom da je 100 % njegova. Ovo je mali primjer što sve društvo radi, mozda korjen toga nije imao losu namjeru kao npr suzbiti nasilje i kriminal ali epilog je ponasanje ljudi nesvojstveno prirodnom ponasanju.
a način ponašanja svojstven muškarcu je da ne treba biti dobar, da ne sluša, i da ne bude "beskičmenjak", ono, išamaraj izbubaj, izjebi je kad ti se digne, ipak, ona je žena i ima da trpi?

je li vi gospodine tipkate iz saudijske arabije, maybe?

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:13   #51
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Zato su među najuspjesnijim vezama one gdje se muskarac ponasa kao muskarac a zena kao zena.
Tj kad je muskarac u mačo energiji a žena u feminiziranoj energiji.
Daj malo pojasni što misliš pod ovime?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:15   #52
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
e jeste ga sad zapetljali...znači li jaka žena poslovno uspješna žena ili to može biti bilo koja žena jačeg karaktera koja ima vlastite stavove?
Vjerujem da pod jaka žena nitko ovdje ne misli na agresivnu i nametljivu ženu bez obzira na njezinu ne/uspješnost u karijeri

Ako se misli na ženu jačeg karaktera i izraženih stavova ali koja ujedno izgleda, zvuči i zrači kao žena a muškarac zazire od takve onda je problem u muškarcu...
ja imam osjecaj da te pizdarije o tome kako se slabi muskarci boje snaznih zena pisu one zene o kojima ja pisem sad ovdje na forumu.

zena je ona koja je zena u punom smislu te rijeci, a nema viska muskih hormona koji se manifestiraju u obliku agresivnosti.
jaka zena je ona zena koja je sigurna u sebe i svoju zenstvenost i nema potrebu da agresivnoscu i neuroticnoscu pokazuje snagu, niti ima potrebu da se oglasava po tom pitanju na internetu.

one muskobare sta te podcjenjivacki gledaju iz samo njima znanog, jebenog razloga me plase. eto, priznajem, plase me. sto dalje od mene, prikazo

imao sam čast bliskog susreta sa 2 "jake zene". jedna mi je bila profesorica, druga je bila sefica odjela u firmi u kojoj sam radio (nisam radio u njenom odjelu).
ja ne znam koji je kurac tim zenama, ne mogu opisati energiju kojom te spodobe zrace.
jedna od te dvije je bila udata, ali nije zivjela sa muzem cudi me zasto je covjek nije mogao trpit.
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:16   #53
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ljepše je kad je muškarac ratnik, a žena odmor ratniku.
Pitam se koliko je zagovaratelja ovog zaista u zivotu bilo npr na prvoj crti bojisnice. Ili se samo masturbira na filmove poput 300 u udobnosti svojih fotelja.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:17   #54
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Pitam se koliko je zagovaratelja ovog zaista u zivotu bilo npr na prvoj crti bojisnice. Ili se samo masturbira na filmove poput 300 u udobnosti svojih fotelja.
Ratnik ima šire značenje od onoga na bojišnici. Uključuje i unutarnju borbu, misaono razvijanje.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:19   #55
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ratnik ima šire značenje od onoga na bojišnici. Uključuje i unutarnju borbu, misaono razvijanje.
Misaoni ratnik, kazes? Koljena mi zaklecase.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:20   #56
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ratnik ima šire značenje od onoga na bojišnici. Uključuje i unutarnju borbu, misaono razvijanje.
ukratko: seronja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:22   #57
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ukratko: seronja
Tebi je stari majstor Friedrich seronja?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:26   #58
sumnjam da si ti stari majstor friedrich, a prema do sad videnom, dozvoli da posumnjam kako si i blitu njegovog nivoa
i da, ratnik niej samo na bojisnici u ratu, ali bogme nije ni polupizdek koji se igra u sobici sa svojim pimpekom i misli kako je sav super, jer mu je mama rekla da je jedinstven
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:28   #59
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Tebi je stari majstor Friedrich seronja?
Svi su muski Nietzsche!
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:29   #60
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i da, ratnik niej samo na bojisnici u ratu, ali bogme nije ni polupizdek koji se igra u sobici sa svojim pimpekom i misli kako je sav super, jer mu je mama rekla da je jedinstven
Pa nisam ni govorio o takvima. Nego sam se nadovezao na primjedbu o bojišnici.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger